Esileht Ilu ja tervis mis ravimid varutud?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: mis ravimid varutud?

Postitas:

Mida sisi võiks olla kodus varutud, juhul kui peaks ka koroona saama? Me oleme perega väga harva haiged ja ei olegi sellist erilist varu ega ka hästi kursis, mida mingitel juthudel tarbida.

Mis selle ibuprofeeniga nüüd on siis? Lastele on mul igaksjuhuks olemas palavikualandajaks Nurofen, aga kas peaks midagi paracetamoli-põhist soetama? Lastele on olemas Prospan köha tarbeks, aga selle mõjus olen ma varasemalt kahelnud. ACC nad ei ole nõus võtma. Lisaks on olemas siis see auru-aparaat (ei tulegi meelde, kuidas seda nimetati).

Täiskasvanutele on olemas paracetamolid nagunii, mingid kurgupastillid, goldrex tee mingist varasemast ajast, kui mees oli haige (ma ise suhtun kahtlaselt sellesse) no ja auru tegemise võimalus.

Mis võiks need vahendid olla juhuks,kui viirus peaks tabama? Saan aru, et köha võib olla väga häiriv + luuvalu, et siis neile keskenduda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oledki juba varustatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noja mida sa varud siis? Kõik on suht kasutu kraam ja sind küll ei aita.
Ainult paracetamon palaviku vastu. Müüd köhasiirupid jne on puhas reklaam ja tervisele 0 mõju
Kui sul on corona aitab niikuinii tee joomine-puhkamine ja kui asi väga käest ära läheb siis kiirabi

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on olemas siis see auru-aparaat (ei tulegi meelde, kuidas seda nimetati).

See auruaparaat on kõige mõjuvam asi sinu vahendite hulgas. Tee kindlaks, et jagub piisavalt soolalahust sinna panekuks, kui vajadus tekib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis mis ravimid varutud?