Esileht Ilu Mis riietuses sõita rattaga tööle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mis riietuses sõita rattaga tööle?

Postitas:
Kägu

Tahan hakata rattaga tööl käima, aga tööl pean olema soliidselt riides s.t  enamjaolt pintsak ja seelik, kuid mul ei tööl võimalik riideid vahetada. No tualetis saaks, aga riideid hoiustada poleks kusagil, sest oleme mitmekesi kabinetis. Ratas ei ole ka naistekas linnaratas. Nõme oleks  ju minna nii et viigipüks, kontsad ja maastikuratas.  Ja seelikut siis üldse ei saaks kanda.  Kuidas neid asju ühendada?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tualetis vahetadki siis. Kui palju need rattariided siis ruumi võtavad? Retuusid ja dressipluus ja tossud? Mahuvad väiksemasse spordikotti ja laua alla. Tööle sõida sellise tempoga, mis higiseks ei aja.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No rattariietest siiski palju rohkem ruumi võtaks kontoririided ja neid tuleks nagu vahetada ka, mitte et tööle ja tagasi uhad rattariietega ja edasi? Kogu aeg ühe ja sama kostüümiga kontoris, mis seal seisab? Pintsakut jne ei kägarda ju igal hommikul seljakotti.

Äkki on töökoha lähedal spordiklubi vms, kus saaksid kapi rentida või töö juures kuhugi oma garderoobi paigutada, mingi kapike siiklike asjade jaoks ikka leiab? Muidu ei kujuta ette, kui ikka tõesti pole kuhugi oma asju panna. Meil käivad paljud tööl rattaga, aga meil on eraldi dushiruum ja lukus kapid rõivistus, kus saab riieid vahetada ja hoida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsaku ja seeliku saaks vast tööle jätta, igapäev neid ei pese ju. Ostad postsu sukkpükse sahtlisse ja valid sellise mitte kortsuva pluusi, mille saad kotiga kaasa võtta. WC pesed ja panen kostüümi selga, dressid/tossud jms koti või on võimalik riidepuule tuulduma jätta. Samas olen tänaval näinud ülikonna mehi rattaga sõitmas portfell ees korvis või siis läpakakott risti üle õla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan hakata rattaga tööl käima, aga tööl pean olema soliidselt riides s.t enamjaolt pintsak ja seelik, kuid mul ei tööl võimalik riideid vahetada. No tualetis saaks, aga riideid hoiustada poleks kusagil, sest oleme mitmekesi kabinetis. Ratas ei ole ka naistekas linnaratas. Nõme oleks ju minna nii et viigipüks, kontsad ja maastikuratas. Ja seelikut siis üldse ei saaks kanda. Kuidas neid asju ühendada?

Kui nii lihtsat asja oma peaga välja ei mõtle, siis sõida ikka bussiga edasi. Rattasõit on üle sinu vaimsete võimete.

+9
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või osta lihtsalt naiste linnaratas siis millega saab ka kleitide ja seelikutega sõita.

St muidugi ei võta ratta või kontoririided metsikult ruumi – saabki kotti pakkida ja vetsus vahetada. Pigem ongi küsimus selles, et kas saab mingi kontorikostüümi tööle jätta – st tihti pole jagatav ruum probleemis. Kotis võib tõesti kortsuda, rulli keerates küll oluliselt vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööl see koht on ikka olemas, kus hoida oma mantlit ja vahetusjalanõusid. Sinna samma saab jätta pintsaku.

Mina sõidan tööpükste ja tsärgiga, tööl vahetan särgi ära (see on iga päev kaasas, mittekortsuv õhuke sviiter), peale pintsak mida ma koju ei vii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas olen tänaval näinud ülikonna mehi rattaga sõitmas portfell ees korvis või siis läpakakott risti üle õla.

No ma tahaks näha, mismoodi sa väntad pliiatsseelikus. Sellega ei saa kõndidagi normaalselt. Üldiselt sellisele asjale nagu enese tööle transportimine oleks pidanud juba tööle kandideerimisel mõtlema. Peaks nüüd omale teksa-tossu kontori otsima, siis saad rahulikult rattaga käia või siis hangi auto ja ligule elegantselt uksest-ukseni.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas olen tänaval näinud ülikonna mehi rattaga sõitmas portfell ees korvis või siis läpakakott risti üle õla.

No ma tahaks näha, mismoodi sa väntad pliiatsseelikus. Sellega ei saa kõndidagi normaalselt. Üldiselt sellisele asjale nagu enese tööle transportimine oleks pidanud juba tööle kandideerimisel mõtlema. Peaks nüüd omale teksa-tossu kontori otsima, siis saad rahulikult rattaga käia või siis hangi auto ja ligule elegantselt uksest-ukseni.

Ma tahaks näha, mis kohas on kohustus käia kontoritööl pliiatsseelikus.

Selle nõude on TA endale ise välja mõelnud. Naistel on ka kontoris lubatud kanda pükse või üle põlve veidi laiemat seelikut. Isegi viisakamad teksad on täiesti lubatud valik enamuses kontorites.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru kuidas on võimalik sõita ilma rattariieteta. Kui mul pesu võimalusi pole ja riideid normaalselt vahetada ei saaks, siis rattaga tööl ei käiks.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõida mis riietega tahad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme oleks ju minna nii et viigipüks, kontsad ja maastikuratas. Ja seelikut siis üldse ei saaks kanda. Kuidas neid asju ühendada?

Neid asju ei saagi ühendada. Ma olude sunnil (auto oli keretöödes) ühel suvel käisin kuu aega rattaga tööl. See oli üks paras kombineerimine. Mis riided on sul tööl, mis riided on sul seljakotiga kaasas jne Mul oli võimalus tööl end pesta ja riideid vahetada normaalsetes tingimustes. Ühesõnaga hakkama sain, aga meeldiv see ei olnud. Minu arvates sobib selline rattaga tööl käimine töömehele, kes töö juurde jõudes riideid vahetama ei pea. Mingi keevitaja või lukksepp näiteks. Või kel töö juures higilõhn käib asja juurde. Ontlik kontoriinimene ratta sega hästi ei sobi, vähemalt mulle ei meeldinud see riiete logistika.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam on ikka autoga. Kui auto on remondis, siis taksoga. Saan niimoodi taksoga isegi nädalaid 25km ots käia, maksab alla 20 euro ots.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asjad on rattariided? Ma sõidan suvel maal ringi suvalistes riietes – suvekleidis, teksades. Mees ostis endale spets riietuse, kuna tegeleb sellega. Hobi korras võid rattaga sõites kanda suvalisi asju, rattaga linnavahel sõites ei aja ennast  ka rohkem higiseks, kui jalgsi käies.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asjad on rattariided? Ma sõidan suvel maal ringi suvalistes riietes – suvekleidis, teksades. Mees ostis endale spets riietuse, kuna tegeleb sellega. Hobi korras võid rattaga sõites kanda suvalisi asju, rattaga linnavahel sõites ei aja ennast ka rohkem higiseks, kui jalgsi käies.

Jalutad ratas käe kõrval? Siis tõesti palju ei higista. Ma sõidan rattaga ikka 20+ km/h, olenemata kas sõidan asfaltil või kruusakal. Isegi Pirita metsas on lõike kus saab hoo üles. Kui rattapükse ei kasuta, siis mul pärast hargivahe ja kann on ikka päris valusad. Lapsena sai hakkama, aga enam mitte.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutad ratas käe kõrval? Siis tõesti palju ei higista. Ma sõidan rattaga ikka 20+ km/h, olenemata kas sõidan asfaltil või kruusakal.

ei noh tööle minnes ei pea ju trenni tegema. olen aastaid rattaga tööl käinud, sõidadki rahulikuma tempoga ja normaalsel inimesel see ei võta higi lahti. Mul on isegi võimalus töö juures pesta, aga selleks ei ole 9 juhul 10st vajadust. Kujuta nüüd ette suvist aedlinna – rattaga siia, rattaga sinna, ega keegi vahepeal ei pese.

Kui kostüüm on möödapääsmatu, siis seda hoiaks kontoris, riputa või riidepuuga tooli seljatoele. Aga tegelikult on väga palju kontoririideid, millega on täitsa OK rattaga sõita. Kas sa tõesti ei ole juhtunud hommikuti Amsterdamis või Kopenhagenis nägema neid rattaga ja pintsakus inimjõgesid?

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/50243645c4aa8efe0b634495/1393229161916-ZT0OX4HG92NUMKFS7ACL/Copenhagen.jpeg?format=750w

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No rattariietest siiski palju rohkem ruumi võtaks kontoririided ja neid tuleks nagu vahetada ka, mitte et tööle ja tagasi uhad rattariietega ja edasi? Kogu aeg ühe ja sama kostüümiga kontoris, mis seal seisab? Pintsakut jne ei kägarda ju igal hommikul seljakotti.

Äkki on töökoha lähedal spordiklubi vms, kus saaksid kapi rentida või töö juures kuhugi oma garderoobi paigutada, mingi kapike siiklike asjade jaoks ikka leiab? Muidu ei kujuta ette, kui ikka tõesti pole kuhugi oma asju panna. Meil käivad paljud tööl rattaga, aga meil on eraldi dushiruum ja lukus kapid rõivistus, kus saab riieid vahetada ja hoida.

Ma tahan ka nüüd rattaga käima hakata aga seda tõesti ainult tänu sellele, etm ul on töö juures riietusruum, kus võimalik pesus käia ja riided vahetada. Eelmine suvi motikaga käies olid mul vahetusriided seljakotiga kaasa. Kortsuvad asjad keerasin rulli, et kortse vältida ning seelikud-püksid jätsin paariks päevaks töö juurde, et järjest kanda. Siis jäi ainult pluusi iga päev toomine. Rattaga käies teeks nüüd samamoodi.

Ja kes siin väidavad, et kontoririietes on norm rattaga tööle sõita. No ma ei tea. Soojal päeval isegi niisama istudes või kõndides hakkab soe ja vähemalt kaenlaalused higised. Ammugi siis ükskõik kui rahulikus tempos jalgrattaga sõites. Ja siis peaks kontoris istuma higisena ja märgade kaenlaalustega? Ei aitäh.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on trenn, siis muidugi paned ratturipüksid jalga ja tõmbad tempo üles. Linnavahel sõites nagu nii mingit erilist kiirust ei arenda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammugi siis ükskõik kui rahulikus tempos jalgrattaga sõites. Ja siis peaks kontoris istuma higisena ja märgade kaenlaalustega? Ei aitäh.

Higised kaenlaalused kontoris pole just kõige meeldivam vaatepilt. Seepärast käin ma tööl autoga  millel on olemas kliimaseade.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on trenn, siis muidugi paned ratturipüksid jalga ja tõmbad tempo üles. Linnavahel sõites nagu nii mingit erilist kiirust ei arenda.

Mismõtte “nagunii”? Need linnarattaga kulgejad vb tõesti, aga rattatee kasutajad ei uimerda

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutad ratas käe kõrval? Siis tõesti palju ei higista. Ma sõidan rattaga ikka 20+ km/h, olenemata kas sõidan asfaltil või kruusakal.

ei noh tööle minnes ei pea ju trenni tegema. olen aastaid rattaga tööl käinud, sõidadki rahulikuma tempoga ja normaalsel inimesel see ei võta higi lahti. Mul on isegi võimalus töö juures pesta, aga selleks ei ole 9 juhul 10st vajadust. Kujuta nüüd ette suvist aedlinna – rattaga siia, rattaga sinna, ega keegi vahepeal ei pese.

Kui kostüüm on möödapääsmatu, siis seda hoiaks kontoris, riputa või riidepuuga tooli seljatoele. Aga tegelikult on väga palju kontoririideid, millega on täitsa OK rattaga sõita. Kas sa tõesti ei ole juhtunud hommikuti Amsterdamis või Kopenhagenis nägema neid rattaga ja pintsakus inimjõgesid?

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/50243645c4aa8efe0b634495/1393229161916-ZT0OX4HG92NUMKFS7ACL/Copenhagen.jpeg?format=750w

Nutune elu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammugi siis ükskõik kui rahulikus tempos jalgrattaga sõites. Ja siis peaks kontoris istuma higisena ja märgade kaenlaalustega? Ei aitäh.

Higised kaenlaalused kontoris pole just kõige meeldivam vaatepilt. Seepärast käin ma tööl autoga millel on olemas kliimaseade.

Higiseid kaenlaaluseid saab alati WC pesemas käia. Aitab ka korralik deodorant. Suvel käingi pesemas, kui tunnen, et higistan ja töö juures on sahtlis deodorant tagavaraks.

Tahaks ka teada, millisel autol ei ole kliimaseadet.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higiseid kaenlaaluseid saab alati WC pesemas käia. Aitab ka korralik deodorant. Suvel käingi pesemas, kui tunnen, et higistan ja töö juures on sahtlis deodorant tagavaraks. Tahaks ka teada, millisel autol ei ole kliimaseadet.

Näiteks Ladal ei ole kliimaseadet:) Vanadel autodel ei pruugi ka olla või siis on olemas, aga ei tööta. Mul on kontoris ka kliimaseade lisaks autole. Seega ei pea ma end vahepeal WC-s pesemas käima. Nii on tegelikult kõige mugavam. Higised kaenlaalused ei ole seksikad:(

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks sellest, milline on vahemaa, mida sõitma pead. 2-3 km annab vabalt läbi kulgeda ilma higistamata. Ka soojal suvepäeval.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga riideid hoiustada poleks kusagil, sest oleme mitmekesi kabinetis.

Huvitav, ma olen ka mitmekesi kabinetis töötanud ja meil oli kabinetis riidekapp, kus sai hoida tagavarariideid. Meil oli see teema, et igapäevaselt ei pidanud olema viks ja viisakas riietus, aga mõnikord võis sisse sadada mingi tähtsam delegatsioon, mis eeldas, et peaks panema pintsaku selga. Pluss see, et ma ise sain ükskord suvel ootamatu äikesevihma ajal linnas täiesti läbimärjaks, siis oli hea kohe tööjuures kuivad riided selga saada. Hoidsime riideid kapis riidekotis, sellistest räägin: https://www.on24.ee/c/8307/FLD458

Teil seal tööl üldse mingeid kappe ei ole? Kus te talvel oma üleriideid hoiate? Niisuguse riiete hoiukotiga saaks muidu varuriideid ju kapis hoida.

Minu jaoks olulisem küsimus oleks hoopis see, et kuhu sa siis oma higised rattariided päevaks paned ja kas tööpäeva lõpus paned samad riided selga?

Kui sul on selline olukord, et ei sõida kaugelt, võhmale ei võta, kogu kremplit ära vahetama ei pea, siis hoiaks tööl lihtsalt paari pintsakut/bleisrit, mille saab vajadusel tavalise korraliku t-särgi peale visata. Või siis mingit kleit+pintsak kombot.

Kui sa aga peaksid sõitma nii kaugelt, et riideid vaja vahetada higistamise tõttu, siis ära parem hakka jamama, kui sul seal ei ole võimalust normaalsetes tingimustes riideid vahetada ja duši all käia. Natuke vetsus kaenlaaluseid kraani all puhastada – no ma ei tea, ma higistan mujalt ka kui ainult kaenla alt.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli tööle 4km rattaga sõita, selle ajaga küll rohkem higistama ei hakanud kui jala minna – pigem vastupidi, rattal tekkis jahutav tuul.

Tegelikult kõigem mugavam oli hoopiski elektritõukerattaga minna, ca 7km ja pigem hakkas ka palava päevaga tuule tõttu jahe. Null vaeva ja palju kiirem. Sai ka viisaka riietusega ilusti sõidetud, väga lendleva kleidiga jah oht, et tuulega üles lendab, aga panin igaks juhuks biker shorts tüüpi lühkarid alla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks kontorisse kleiti, sellega on ju lihtne, vahetad tualetis ära.  samuti saad kanda baleriinasid all, et pole ka vahetusjalatseid vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on trenn, siis muidugi paned ratturipüksid jalga ja tõmbad tempo üles. Linnavahel sõites nagu nii mingit erilist kiirust ei arenda.

Mismõtte “nagunii”? Need linnarattaga kulgejad vb tõesti, aga rattatee kasutajad ei uimerda

Mis rattateest sa räägid täpsemalt, kus ainult kihutada võib? Ma sõidan linnarattaga ka rattateedel sellise tempoga, mis mulle meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on trenn, siis muidugi paned ratturipüksid jalga ja tõmbad tempo üles. Linnavahel sõites nagu nii mingit erilist kiirust ei arenda.

Mismõtte “nagunii”? Need linnarattaga kulgejad vb tõesti, aga rattatee kasutajad ei uimerda

Mis rattateest sa räägid täpsemalt, kus ainult kihutada võib? Ma sõidan linnarattaga ka rattateedel sellise tempoga, mis mulle meeldib.

Ma mõtlen neid punaseid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on trenn, siis muidugi paned ratturipüksid jalga ja tõmbad tempo üles. Linnavahel sõites nagu nii mingit erilist kiirust ei arenda.

Mismõtte “nagunii”? Need linnarattaga kulgejad vb tõesti, aga rattatee kasutajad ei uimerda

Mis rattateest sa räägid täpsemalt, kus ainult kihutada võib? Ma sõidan linnarattaga ka rattateedel sellise tempoga, mis mulle meeldib.

Ma mõtlen neid punaseid

Olgu. Aga ka neil ei pea 50km/h sõitma. Ma oma linnarattaga ka seal “kulgen” omale sobivas tempos.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Ilu Mis riietuses sõita rattaga tööle?