Esileht Ilu Mis riietuses sõita rattaga tööle?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Mis riietuses sõita rattaga tööle?

Postitas:
Kägu

Palu ülemuselt vahetusriiete kappi, see on normaalne. Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme. Sõbranna käib Põhja Tallinnast kleidiga (ka talvel) kesklinna. Ei ole veel olnud probleemi, et higine vms. Maastikurattaga saad ka sõita norm tempos, mis ei aja higistama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

Auto on olemas, kasutame kord nädalas, suvel vb tihedamini, kui väljasõite teeme. Reisidel kasutame rendikaid. Aga miks me peaksime oma kodulinnas käima autoga tööl ja ummikus istuma, sellest ma aru ei saa. Lapsed käivad ka trammiga koolis, kas peaksime neid ka autoga sinna vedama?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

Nii eestlaslik reageering…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed käivad ka trammiga koolis, kas peaksime neid ka autoga sinna vedama?

Võiksite kaaluda seda varianti, kui tegu on algklassi õpilastega. Gümnaasiumiastet ei ole vaja autoga sõidutada.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Natuke” oleneb ka ilmast või kuidas? Kui inimene tuleb toime enam-vähem ilmastikule vastavalt riietumisega, siis peaks suutma ka rattasõiduriietuse kombineerida. Me ei tea isegi, mis riietusega TA tööl käib, kas teksad sobivad või ainult kostüüm jnejne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higiseid kaenlaaluseid saab alati WC pesemas käia. Aitab ka korralik deodorant. Suvel käingi pesemas, kui tunnen, et higistan ja töö juures on sahtlis deodorant tagavaraks. Tahaks ka teada, millisel autol ei ole kliimaseadet.

Näiteks Ladal ei ole kliimaseadet:) Vanadel autodel ei pruugi ka olla või siis on olemas, aga ei tööta. Mul on kontoris ka kliimaseade lisaks autole. Seega ei pea ma end vahepeal WC-s pesemas käima. Nii on tegelikult kõige mugavam. Higised kaenlaalused ei ole seksikad:(

Töötad stripiklubis, et pead seksikas olema ja käsi üleval hoidma?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks viigipüksid ja maastikuratas kokku ei sobi?  Arvad, et see kedagi tänaval huvitab? Milleks kontsakingad, need saad ju küll tööle jätta. Rattaga paned ikka tossud.

Soeta naistekas ja saad seelikuga ka käia. Isegi Tallinnas näinud väga soliidses daamiriietuses väntajaid. Lääne-Euroopast et tasu rääkidagi, isegi moslemimammid panevad hjabi lehvides.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötad stripiklubis, et pead seksikas olema ja käsi üleval hoidma?

Töötan farmis lüpsjana ja higised kaenlaalused ei ole probleemiks. Maal on hea farmi lehmi lüpsma sõita rattaga, linnas kontoriinimesena ei viitsiks seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

Auto on olemas, kasutame kord nädalas, suvel vb tihedamini, kui väljasõite teeme. Reisidel kasutame rendikaid. Aga miks me peaksime oma kodulinnas käima autoga tööl ja ummikus istuma, sellest ma aru ei saa. Lapsed käivad ka trammiga koolis, kas peaksime neid ka autoga sinna vedama?

Jah, võiksite. Või siis müùgegi auto üldse maha, kui vändata tahate kostüümides ja ülikondades. Kõige lollim valik üldse, litsute pedaale igapäevaselt igas kliimas nagu esmakursuse tudengid ja maksate autot, mis seisab hoovis:/

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks viigipüksid ja maastikuratas kokku ei sobi? Arvad, et see kedagi tänaval huvitab? Milleks kontsakingad, need saad ju küll tööle jätta. Rattaga paned ikka tossud.

Soeta naistekas ja saad seelikuga ka käia. Isegi Tallinnas näinud väga soliidses daamiriietuses väntajaid. Lääne-Euroopast et tasu rääkidagi, isegi moslemimammid panevad hjabi lehvides.

Lihtne rahvas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul just on korviga naistekas ja sõidan sellega 8 km tööle, 8 km koju tavalistes tööriietes. Ka kleidis, seelikus, viikarites jne. Sõidab normaalses linnatempos, ei higista. See minu jaoks asja point ongi, mingite riidekottide ja asjadega küll mässama ei viitsiks hakata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõidab normaalses linnatempos, ei higista.

Sina enda higilõhna ei tunne, aga kolleegid tunnevad. Nendest sa vist üldse ei hooli, kui higisena tööle ilmud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina enda higilõhna ei tunne, aga kolleegid tunnevad. Nendest sa vist üldse ei hooli, kui higisena tööle ilmud?

Ega kõik pole sinusugused, kes 8 km rattaga sõitnuna on higist leemendavad ja ähivad nagu auruvedurid, kasvata endale mingi kehaline vorm, siis saad aru, et 8km rattaga on nii väike maa, et vähegi treenitud inimene sellise maa ja linnaliikluse tempoga ei hakkagi higistama ja kui on puhas ihu ja puhas pesu, ei haise kohe kindlasti 8km järel midagi. Sa haised nt paar kilomeetrit kõndinuna?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina enda higilõhna ei tunne, aga kolleegid tunnevad. Nendest sa vist üldse ei hooli, kui higisena tööle ilmud?

Ega kõik pole sinusugused, kes 8 km rattaga sõitnuna on higist leemendavad ja ähivad nagu auruvedurid, kasvata endale mingi kehaline vorm, siis saad aru, et 8km rattaga on nii väike maa, et vähegi treenitud inimene sellise maa ja linnaliikluse tempoga ei hakkagi higistama ja kui on puhas ihu ja puhas pesu, ei haise kohe kindlasti 8km järel midagi. Sa haised nt paar kilomeetrit kõndinuna?

Küsimus pole küll mulle suunatud, aga higistab kergelt. Piisab juba tolmuimejaga koristamisest kui vaja pärast pessu minna. Ülekaalus ei ole ja trenni teen juba mitu aastat  regulaarselt

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina enda higilõhna ei tunne, aga kolleegid tunnevad. Nendest sa vist üldse ei hooli, kui higisena tööle ilmud?

Ega kõik pole sinusugused, kes 8 km rattaga sõitnuna on higist leemendavad ja ähivad nagu auruvedurid, kasvata endale mingi kehaline vorm, siis saad aru, et 8km rattaga on nii väike maa, et vähegi treenitud inimene sellise maa ja linnaliikluse tempoga ei hakkagi higistama ja kui on puhas ihu ja puhas pesu, ei haise kohe kindlasti 8km järel midagi. Sa haised nt paar kilomeetrit kõndinuna?

Küsimus pole küll mulle suunatud, aga higistab kergelt. Piisab juba tolmuimejaga koristamisest kui vaja pärast pessu minna. Ülekaalus ei ole ja trenni teen juba mitu aastat regulaarselt

Siin sul on probleem liighigistamisega lihtsalt, ma küll ei tea kedagi, kes tolmu imemise peale higistama hakkaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on higistamine, aga teine asi on see, kas see higi ka haiseb. Ma olen lõhnatundlik inimene, aga väidan kindlalt, et kui mu särgil saavad kaenlaalused korra higiseks, siis need ei haise. On tegureid, mis panevad higi haisema, uuri.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

Auto on olemas, kasutame kord nädalas, suvel vb tihedamini, kui väljasõite teeme. Reisidel kasutame rendikaid. Aga miks me peaksime oma kodulinnas käima autoga tööl ja ummikus istuma, sellest ma aru ei saa. Lapsed käivad ka trammiga koolis, kas peaksime neid ka autoga sinna vedama?

Jah, võiksite. Või siis müùgegi auto üldse maha, kui vändata tahate kostüümides ja ülikondades. Kõige lollim valik üldse, litsute pedaale igapäevaselt igas kliimas nagu esmakursuse tudengid ja maksate autot, mis seisab hoovis:/

Aitäh hea nõuande eest, aga autot ei vaja maksta ja seda kasutame, kui on otseselt vaja. Otseselt vaja igapäevaselt kasutada ei ole kellelgi peres, kuna kõik saavad autota tööle ja kooli ning kusjuures märksa kiiremini kui autoga. Ja kui tulebki see nn automaks, siis see ka ei tapa, maksab ära ja asi ants.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käib mees kümnendat aastat ülikonnas rattaga tööle – paneb püksiklambrid, talvel soojad põlvekaitsmed ja sõidab nagu naksti. Pole veel olnud probleeme.

Jumal küll, miks ta autot ei osta?

Auto on olemas, kasutame kord nädalas, suvel vb tihedamini, kui väljasõite teeme. Reisidel kasutame rendikaid. Aga miks me peaksime oma kodulinnas käima autoga tööl ja ummikus istuma, sellest ma aru ei saa. Lapsed käivad ka trammiga koolis, kas peaksime neid ka autoga sinna vedama?

Jah, võiksite. Või siis müùgegi auto üldse maha, kui vändata tahate kostüümides ja ülikondades. Kõige lollim valik üldse, litsute pedaale igapäevaselt igas kliimas nagu esmakursuse tudengid ja maksate autot, mis seisab hoovis:/

Appike, nüüd saab inimene sõimata, et ratta asemel autoga ei sõida???  Kui kogu arenenud maailm teeb samme puhtama keskkonna suunas, siis leidub veel neid, kes tossava  käulaga linnaõhu saastamist eeskujuks ja normiks seab, ja kergliiklejaid vaat et häbiposti paneb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Ilu Mis riietuses sõita rattaga tööle?