Esileht Ilu ja tervis Mis rohtu võtate teie migreeniga?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mis rohtu võtate teie migreeniga?

Postitas:

Kui pikalt ja kui kaua kestab teil migreeni hoog.Kui tihti ja mis ravimit teie kasutate?Mina ise kasutan ravimit Cinie 100mg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama ravim poole väiksemas annuses. Kui jõuan õigel ajal võtta, hakkab mõjuma 45 minuti kuni tunniga. Kui hiljaks jään, piinlen 72 tundi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguseks on migreenid minevikku jäänud, kuid kestsid need umbes 30 aastat. Alguses võtsin Vioxxi, kuid kui see kui ohtlik ravim ära keelati siis Cinie 100.

Hood algasid hommikul kella 3.00 ajal. Natuke võttis aega, et aru saada, kas on lihtsalt peavalu või migreen. Kui kiiresti taipasin ja rohtu võtsin, siis päeval nii 13.30 oli suur valu järele andnud. Tööle neil päevil ei saanud, olin pikali ja oigasin. Oiates oli lihtsam, kui vaikselt kannatades. Järgmisel päeval olid alati lihased valusad, nagu oleks kõvasti trenni teinud.

Auraga migreeni mul olnud ei ole, küll aga läks kuulmine hoo ajal alati väga teravaks.

Üks kord juhtus, et hoog algas tööl ja samal päeval pidi komandeering algama. Rohtu kaasas ei olnud. Äkki hakkas parem käsi ära surema. Helistasin perearsti nõuandeliinile ja seal soovitati vett juua. Siis helistasin lähimasse polikliinikusse ja küsisin, kas on võimalik mingit abi saada. Naine, kes mulle vastas, ütles, et neilt pole mul midagi loota. Kiirabi ei tahtnud kutsuda, kuna mul oli kindalsti vaja komandeeringusse sõita. Oma perearsti parasjagu polnud. Nii ma siis läksin lennukile. Eluks ajaks jäi see minek meelde.

Kuigi see ei olnud teema küsimus, kirjutasin siiski, et öelda migreenikutele: kandke alati rohtu kaasas. Mina kannan pärast seda õudust ka, kuigi migreeni pole aastaid enam olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguseks on migreenid minevikku jäänud, kuid kestsid need umbes 30 aastat. Alguses võtsin Vioxxi, kuid kui see kui ohtlik ravim ära keelati siis Cinie 100.

Hood algasid hommikul kella 3.00 ajal. Natuke võttis aega, et aru saada, kas on lihtsalt peavalu või migreen. Kui kiiresti taipasin ja rohtu võtsin, siis päeval nii 13.30 oli suur valu järele andnud. Tööle neil päevil ei saanud, olin pikali ja oigasin. Oiates oli lihtsam, kui vaikselt kannatades. Järgmisel päeval olid alati lihased valusad, nagu oleks kõvasti trenni teinud.

Auraga migreeni mul olnud ei ole, küll aga läks kuulmine hoo ajal alati väga teravaks.

Üks kord juhtus, et hoog algas tööl ja samal päeval pidi komandeering algama. Rohtu kaasas ei olnud. Äkki hakkas parem käsi ära surema. Helistasin perearsti nõuandeliinile ja seal soovitati vett juua. Siis helistasin lähimasse polikliinikusse ja küsisin, kas on võimalik mingit abi saada. Naine, kes mulle vastas, ütles, et neilt pole mul midagi loota. Kiirabi ei tahtnud kutsuda, kuna mul oli kindalsti vaja komandeeringusse sõita. Oma perearsti parasjagu polnud. Nii ma siis läksin lennukile. Eluks ajaks jäi see minek meelde.

Kuigi see ei olnud teema küsimus, kirjutasin siiski, et öelda migreenikutele: kandke alati rohtu kaasas. Mina kannan pärast seda õudust ka, kuigi migreeni pole aastaid enam olnud.

Need vist kaovad sageli peale menopausi? Mu ema vähemalt ütles, et tal oli nõnda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imigran 50 mg. Mõjub minutitega, aga ajab kohutavalt iiveldama, peas tekib imelik tunne… päris hirm tuli alati peale kui pidin seda rohtu võtma hakkama. Keerutasin pakki nii kaua kui kannatasin näpude vahel, sest ei teadnud millega hullem enesetunne. Palusin teist rohtu ja sain Maxalt 10 mg. Proovisin ühe paki ära, pm väga ei aita – veidi leevendab. Nüüd sain Imigrani iiveldamise vastu Cerucali, aga pole veel õnneks põhjust olnud võtta ja ei teagi mis siis saama hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tundsin, et hakkab tulema, siis jõin nii palju kui kannatas. Ja aitas. Päris lahti sain toitumise muutmisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Mis rohtu võtate teie migreeniga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.