Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

Postitas:

Jube kehv enesetunne peale esimest (3 päeva juba) ja II pidi hullem oema.

Kui ma lihtsalt võtan kätte ja ei lase seda järgmist teha?

 

+14
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Midagi ei saa, siis oled vaktsineerimata.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei juhtu. Siis sa lihtsalt pole ametlikult täisvaktsineeritud.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis saama peaks? Sundtoomist veel vaktsineerimisele ei kohandata, vangi ei panda. Ma pole esimeselgi käinud ja no mitte midagi ei ole saanud.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 23:16; 15.08 15:28; 15.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei juhtu. Ainult et ebaviisakatele uudishimutsejatele saad öelda “olen jah vaktsineeritud” (sa ei valeta ju), nii et pääsed mõnitamisest ja survestamisest.

+11
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis vaktsiin sul on. Ja paljudel siiski ei ole teise süsti järgselt hullem. Ise sain AZ vaktsiini, selle puhul on muidugi teada, et teine läheb üldiselt leebemalt, nii et eks ta üsna kergelt mööduski. Kannata kõigepealt see praegune enesetunne ära ja siis mõtle n-ö kaine peaga see otsus läbi – kui on halb olla, ei ole vaja hetkel otsustada. Niikuinii on sul selle teise süstini veel aega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei juhtu. Ainult et ebaviisakatele uudishimutsejatele saad öelda “olen jah vaktsineeritud” (sa ei valeta ju), nii et pääsed mõnitamisest ja survestamisest.

Valetaks küll, sest mitmedoosiliste vaktsiinide puhul loetakse vaktsineerituks inimene, kelle vaktsineerimiskuur on lõpetatud ehk saadud kõik ettenähtud doosid.

+21
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei saa. Aga piinled praegu asjata, sest kaitset sul ka ju ei teki.

Iga inimene on muidugi erinev, aga olin ka teise süsti hirmsateks tagajärgedeks valmis – varusin purgisuppe, et ise mehega lääbakil olles kuidagi lapsed ellu jääks jne. Reaalsus oli, et kuna masseerisin süstekohta, ei olnud isegi käsi pooltki nii valus kui esimesel korral. Palavikku ei tekkinud kummalgi juhul. Kerge väsimus ehk oli paar päeva, mille puhul teise päeva pealelõunal tunnikese tukkusin, aga muud midagi.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olin ka esimese süstiga pikali. teisega ei olnud seevastu mingit reaktsiooni

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sinu arust saama peaks? Saadetakse maalt välja või pannakse eluaegsesse karantiini?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul esimese süsti järel olid päris tugevad kõrvalmõjud, teise järel polnud mitte ühtegi. Ei ole sugugi reegel, et teine on hullem.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin üht teadusuuringut, milles leiti, et inimene, kes on koroona läbi põdenud, reageerib esimesele süstile tugevamalt kui teisele (kuna väga suur osa põdesid koroona ka kõrvalmõjudeta läbi, ei pruugi ise seda teadagi). Ja vastupidi – kes ei ole läbi põdenud, neile on teine doos raskem. Seega loodetavasti läheb teemaalgataja teine süst palju libedamalt.

Nii enda puhul kui ka tutvusringkonnas ei tea kedagi, kel oleks mõlema süstiga tugevad kõrvalmõjud olnud – kas mitte üldse või siis esimesel/teisel korral olenevalt inimesest.

Minul oli mõlema süsti järgselt kõrge palavik, väsimus ja nõrkus seejärel nagu pärast pikka kurnavat haigust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavate poolt räägitud hirmujuttude kõrval mind üllatas, et mul endal polnud ühtegi häirivat kõrvalmõju. Nagu tavaliselt kõik, käsi oli natuke tundlikum, aga sain isegi magatud selle külje peal. Enda teada põdenud pole. Kui olekski kõrvalmõjud olnud, siis teeksin ikka teise süsti ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii individuaalne jah. Üks tuttav, kes üliterve, sai peale teist Pfizerit palaviku ja kehva enesetunde (peale esimest polnud tal midagi), teine tuttav jälle peale esimest süsti. Meie teismeline (kes peaks ju ka tugeva immuunsüsteemiga olema) ei tundnud peale teist üldse mitte midagi, peale esimest oli käsi valus olnud ja kerge nõrkus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei saa, oled vaksineerimata ja vaksineerimis passi sa ei saa. Minult on seda küsitud juba päris palju ja probleemideta näitan ette. Elu jätkub.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on see, kui hiljem ikka tahaksid vaktsineerida, siis võib see poolik kuur tekitada probleeme. See, et pole kaitstud koroona vastu, on ka probleem. Mina viiksin pooliku asja lõpuni, sest muidu tekibki tunne, et mille nimel ma üldse vaevlesin siis.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Esimene doos võttis siruli, pärast teine doosi kepsutasin ringi. Kujuta ette kui halb sul siis veel koroonat põdedes olla võib.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi erilist ei juhtu, antikehasid on lihtsalt vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu emale mõjus ka esimene halvasti, oli 2 nädalat haiguslehel. Teisega läks ainult süstikoht paiste, nagu vapsik oleks nõelanud, samas valus ei olnud. See kadus mõne päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttav on peale 2. doosi ära jätmist bürokraatia augus, st et ei saa 2. doosi isegi siis, kui tahaks, sest õige aeg on möödas ja “pole uuringuid” või Eesti kava ei näe ette, et natukenegi teise ajavahemiku tagant kui see 6 nädalat, 2. doos saada.

Mul endal oli peale 2. doosi hoopis vähem käevalu, aga natuke rohkem väsinud olin järgmine hommik ja tegin lõunauinaku.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin üht teadusuuringut, milles leiti, et inimene, kes on koroona läbi põdenud, reageerib esimesele süstile tugevamalt kui teisele (kuna väga suur osa põdesid koroona ka kõrvalmõjudeta läbi, ei pruugi ise seda teadagi). Ja vastupidi – kes ei ole läbi põdenud, neile on teine doos raskem. Seega loodetavasti läheb teemaalgataja teine süst palju libedamalt.

Nii enda puhul kui ka tutvusringkonnas ei tea kedagi, kel oleks mõlema süstiga tugevad kõrvalmõjud olnud – kas mitte üldse või siis esimesel/teisel korral olenevalt inimesest.

Põdesin haiguse läbi – keskmise raskusega. Sain ühe süsti Pfiserit – ei mingeid tundeid, võib-olla vaid pealevajutades oli süstikoht tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttav on peale 2. doosi ära jätmist bürokraatia augus, st et ei saa 2. doosi isegi siis, kui tahaks, sest õige aeg on möödas ja “pole uuringuid” või Eesti kava ei näe ette, et natukenegi teise ajavahemiku tagant kui see 6 nädalat, 2. doos saada.

Mul endal oli peale 2. doosi hoopis vähem käevalu, aga natuke rohkem väsinud olin järgmine hommik ja tegin lõunauinaku.

See vist oleneb taas jälle mingist arusaamatust asjast. Mu teismeline pidi saama teise süsti 05.08, aga ütlesin kohe ära, et laps on siis välismaal, saabub 29.08 ja enne kuidagi tulla ei saa. Ilma mingite probleemideta pandi teise süsti aeg 03.09.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 23:16; 15.08 15:28; 15.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttav on peale 2. doosi ära jätmist bürokraatia augus, st et ei saa 2. doosi isegi siis, kui tahaks, sest õige aeg on möödas ja “pole uuringuid” või Eesti kava ei näe ette, et natukenegi teise ajavahemiku tagant kui see 6 nädalat, 2. doos saada.

Mul endal oli peale 2. doosi hoopis vähem käevalu, aga natuke rohkem väsinud olin järgmine hommik ja tegin lõunauinaku.

See vist oleneb taas jälle mingist arusaamatust asjast. Mu teismeline pidi saama teise süsti 05.08, aga ütlesin kohe ära, et laps on siis välismaal, saabub 29.08 ja enne kuidagi tulla ei saa. Ilma mingite probleemideta pandi teise süsti aeg 03.09.

Ühegi vaktsiiniga ei ole tootja poolt mingit kindlat aega 1. ja 2. doosi vahel, kõigil on ajavahemik ja see ajavahemik on üsna pikk. Teine teema on see, et Eesti on otsustanud, et vot kahe doosi vaheline vahe on x ndl selle ja y ndl teise vaktsiini puhul, aga seni kuni vahe jääb tootja poolt ette nähtud aja piiresse, ei ole mingit bürokraatia auku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saaks see, et tuleb siia jär-je-kord-ne teema kuidasrestoranispaassesaabkuipolekoroonapassi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen saanud ühe Pfizeri sutsaka. Teisest loobusin.

On tekkinud kummalised tervisehädad, mida varem polnud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

MNidagi ei saaks, lihtsalt võimalus nakatuda on suurem.

Ja kes esimeset süsti raskelt üle elasid – need said lihtsalt teada, et kui nad oleks esimesena päris haigusesse nakatunud, siis ilmselt oleksid need lahkunud aparaadi alt jalad ees.
Kes üldse ei põdenud, neile poleks ka koroona peale nohu midagi teinud.

Ma ei tundnud ei esimest ega teist süsti; mitte mingeid kõrvalmõjusid polenud ja nüüd kahetsen, et üldse vaktsineerida lasin.
Aga midagi pole enam teha ja jääb vaid üle neid 10 – paarikümne aasta pärast ilmnevaid/tekkivaid kõrvalmõjusid hakata ootama.

Või mis see roheliste ja kliimahüsteerikute (eesotsas Bill Gatesiga) suur ootus oligi – et maakera rahvastikku 15 – 20% vähendada, tuleb neile koos vaktsiinidega mingit aeglaselt tapvat haigust sisse süstida.
Ja CO hulk kohe vähenebki.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttav on peale 2. doosi ära jätmist bürokraatia augus, st et ei saa 2. doosi isegi siis, kui tahaks, sest õige aeg on möödas ja “pole uuringuid” või Eesti kava ei näe ette, et natukenegi teise ajavahemiku tagant kui see 6 nädalat, 2. doos saada.

Mul ei olnud nii. 5. mail sain esimese Pfizeri doosi, teise doosi aja “magasin maha” ja sain teise doosi täna kodulähedase kaubanduskeskuse apteegis etteregistreerimisega. Kahe doosi vahe 3 kuud 10 päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen saanud ühe Pfizeri sutsaka. Teisest loobusin.

On tekkinud kummalised tervisehädad, mida varem polnud.

missugused need kummalised tervisehädad on? nimeta mõni

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin peale esimest vaktsiini haige ja teise doosiga sama. Ka natuke pelgasin, aga kokkuvõttes polnud hullem, hoopis natuke kergem kui esimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jube kehv enesetunne peale esimest (3 päeva juba) ja II pidi hullem oema.

Kui ma lihtsalt võtan kätte ja ei lase seda järgmist teha?

Vanglasse pannakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?