Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

Postitas:

Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?

MNidagi ei saaks, lihtsalt võimalus nakatuda on suurem.

Ja kes esimeset süsti raskelt üle elasid – need said lihtsalt teada, et kui nad oleks esimesena päris haigusesse nakatunud, siis ilmselt oleksid need lahkunud aparaadi alt jalad ees.

Kes üldse ei põdenud, neile poleks ka koroona peale nohu midagi teinud.

Ma ei tundnud ei esimest ega teist süsti; mitte mingeid kõrvalmõjusid polenud ja nüüd kahetsen, et üldse vaktsineerida lasin.

Aga midagi pole enam teha ja jääb vaid üle neid 10 – paarikümne aasta pärast ilmnevaid/tekkivaid kõrvalmõjusid hakata ootama.

Või mis see roheliste ja kliimahüsteerikute (eesotsas Bill Gatesiga) suur ootus oligi – et maakera rahvastikku 15 – 20% vähendada, tuleb neile koos vaktsiinidega mingit aeglaselt tapvat haigust sisse süstida.

Ja CO hulk kohe vähenebki.

See on väga rumal jutt, et kellel on kõrvanähud suuremad, oleksid olnud rasked tagajärjed haigestudes. Küsi kasvõi sellest vaktsineerimistelefonilt 1247 või perearstilt. See ei ole kindlasti sedasi. Küsitud ja uuritud pereliikmega seoses. See on lihtsalt üks jabur jutt, mis on liikvele kusagilt läinud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 23:16; 15.08 15:28; 15.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem seostatakse vaktsiini tugevamaid kõrvalmõjusid tugevama immuunsüsteemi reaktsiooniga, st tõenäoliselt oleks ka pärishaigestumise puhul immuunsüsteem väga tugevasse kaitsesse viskunud, mis võiks tähendada pigem kiiremat haiguse seljatamist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb enesetunne pidi näitama jah normaalset võitlusvalmis immuunsüsteemi, ja teiseks, kunagi ei tea, kas sinul oleks peale teist süsti pahem olla või mitte, need on ka rahvajutud. Mul oli peale esimest süsti päris haige tunne, aga peale teist polnud mitte midagi, isegki käsi, mis eelmisel korral valutas päris kõvasti, ei andndud eriti tunda.

Aga kui ei lähe teisele süstile, siis midagi ei “saa”, oled ametlikult vaktsineerimata.

 

Kui mul vaktsiini kõrvalmõjusid ei esinenud, siis järelikult mul on kehv immuunsüsteem selle loogika alusel?

Ei, lihtsalt et halb enesetunne ei tähenda midagi jubedat, seda taheti öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul vaktsiini kõrvalmõjusid ei esinenud, siis järelikult mul on kehv immuunsüsteem selle loogika alusel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oli teisega kergem, pea käis paar tundi ringi, muud midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei juhtu. Ainult et ebaviisakatele uudishimutsejatele saad öelda “olen jah vaktsineeritud” (sa ei valeta ju), nii et pääsed mõnitamisest ja survestamisest.

Valetaks küll, sest mitmedoosiliste vaktsiinide puhul loetakse vaktsineerituks inimene, kelle vaktsineerimiskuur on lõpetatud ehk saadud kõik ettenähtud doosid.

Jaaaa, ja see võimaldab niiiii paljudel ennast niiiii tähtsana tunda. Nii ägeeeee!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul vaktsiini kõrvalmõjusid ei esinenud, siis järelikult mul on kehv immuunsüsteem selle loogika alusel?

Jah, tubli, et süsti tegid. Tee aga veel, kui pakutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siid saab saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube kehv enesetunne peale esimest (3 päeva juba) ja II pidi hullem oema.

Kui ma lihtsalt võtan kätte ja ei lase seda järgmist teha?

augustikuine seireuuring näitas, et kahe doosiga vaktsineeritutel on vajalikud antikehad olemas 99,99%, ühe doosiga vaktsineeritutel 81%.

kui tahad teada, kuidas sinuga lood, võiks lasta teha antikehade uuringu. samas jah, kui teine doos tegemata, siis ametlikult sind vaktsineerituks ei loeta.

mina olin peale az esimest doosi paar päeva ikka päris haige, aga teine doos möödus igasuguste nähtudeta, isegi süstekoha valu ega punetust ei olnud. sattusin viimase seire valimisse ja antikehade tase oli julgustavalt kõrge. soovitan ikka see teine doos ka ära teha.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis saaks kui ma II süsti tegema ei läheks?