Esileht Pereelu ja suhted Mis sai, kui ütlesid, et tahad lahku minna?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Mis sai, kui ütlesid, et tahad lahku minna?

Postitas:

Kuidas teie abijaada reageeris, kui teatasite, et tahate lahku minna? Vôi et plaanite ära kolida? Või teatasite abikaasale, et palun koli välja, ma enam ei taha koos elada. Mõtlengi vahetut reageeringut ja järgmisi päevi.
Mu eelmine abikaasa, kes oli ülalt rahulik, ei uskunud mind, ahhetas ja küsis küsimusi ja siis võttis selle teadmiseks ja läksime magama. Järgmistel päevadel käitus nagu seda vestlust poleks olnud, kuni ma siis kolimist hakkasin planeerima. Ta elas seda kōike seesmiselt läbi, aga minu pihta ei tulnud midagi. Praegune abikaasa on aga vägagi teisest puust ja ei tea, kuidas ta vōib reageerida ja mis edasi saama hakkab.
Sellepärast topingi oma nina núúd teiste ellu, et kuidas teistel on need teatamised läinud, et teada, kuidas veel saab.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:41; 05.09 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune abikaasa on aga vägagi teisest puust. Sellepärast topingi oma nina núúd teiste ellu.

?

Oli tõesti veidi segane lõpp, tänan tähelepanu pööramast, tegin muudatuse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:41; 05.09 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sulle annab, kuidas teiste mehed reageerinud on? Inimesi on ju igasuguseid. Loetletakse sulle siin kõikvõimalikud hullud variandid üles. Mõni vägivaldur ahistab veel paar aastat tagantjärgi, ähvardab ja lööb aknaid sisse. Mõni võib reaalselt naise samal hetkel surnuks peksta, kui see oma lahutusesoovist teatab.
Ise tead oma meest kõige paremini. Ju siis tead, et on põhjust karta tema reaktsiooni. Tõenäoliselt ka selline reaktsioon tuleb nagu kardad.
Saab vihaseks, sõimab sind mitu päeva.
End of story.
Võib-olla oleks mõistlikum selliseid asju aegamisi serveerida. Juba varem tulnuks mainida, mis asjad häirivad ja lausa sel määral, et oled kaalunud ka võimalikku suhte lõppu.
Mitte nii, et suhe on enam-vähem, aga üks siis teatab ühel ilusal päeval, et talle aitab, ma nüüd kolin välja.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei öelnudki midagi. Kuna pind oli mehe oma, pakkisin vaikselt asjad ja läksin minema. Mees istus vaikselt, suits ees, vist ei saanud aru toimuvast.
Mis sai? Mees hakkas lunima, et tulgu ma tagasi. Käis ja moosis. Ütlesin, et seisa või kulmudel, mina tagasi ei tule ja ei läinudki.
Miks peaks midagi mehega arutama, mul on mehe luba vaja tema mahajätmiseks või?

+15
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:36; 08.09 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa muidu veel plaanid abielluda ja mehi maha jätta elus? Äkki hakkaks abiellu tõsisemalt suhtuma?

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 10+ aastat kooselu. Mina soovisin lahku minna, sest mul oli uus suhe. Kui välja ütlesin, siis rääkisime pool ööd ja mees tunnistas üles, et on mind petnud. Oli väga vabastav jutuajamine. Ilmselt mõlemale poolele.
Järgmisel päeval leppisime kokku, et kuidas edasi minna nii laste kui vara osas. Kõik kokkulepped jäid mõlemalt poolt pidama. Ja kestavad siiamaani.
Praeguses suhtes … pole seni vaja olnud. Aga arvan, et praegune abikaasa on hea kõiges välja arvatud probleemidest rääkimine. Ilmselt ta kõnniks minema ja ma ei kuuleks temast enne kui ise torkima hakkan. Kui siiski … Mingeid mõistlikke lahendusi tema poolt kindlasti ei tuleks.
Seega, tean mida tunned.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 10+ aastat kooselu. Mina soovisin lahku minna, sest mul oli uus suhe. Kui välja ütlesin, siis rääkisime pool ööd ja mees tunnistas üles, et on mind petnud. Oli väga vabastav jutuajamine. Ilmselt mõlemale poolele.

Nii õudne lugemine, millegipärast. Kõht keeras tagurpidi! Elad koos inimesega, ja siis, dramaatilisel hetkel, ütleb ta kui muuseas, et on sind kooselu jooksul petnud.

Ja teine pool suhtub niiii rahulikult.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese reaktsioonina kadus ära umbes kolmeks päevaks. Siis tuli koju ja hakkas nuttes lunima, et ringi mõtleksin. Mul hakkas temast kahju ja ütlesin, et hea kûll, võtan mõneks ajaks mõtlemisaja. See kahevahel olemise aeg kestis kuskil kuu ja oli tegelikult täiesti mõttetu kummi venitamine ja mitmepoolselt närvesööv aeg (minu otsust ootas ka uus mees/suhe), jäin lõpuks ikkagi endale kindlaks. Paari kuu pärast tegi mees enesetapu.

Lisainfoks mainin ära, et mahajätmise põhjuseks olid mehe korduvad petmised 7 aasta jooksul, õhtuti-öösiti tundideviisi netis chattimine võõraste naistega (netiseks) ning hoolimatu ja üleolev käitumine. Ei olnud mul usku, et ta end kunagi muudab. Isegi kaua pidasin vastu, kui praegu tagantjärele mõtlen.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 05:08; 06.09 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli kallale.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese reaktsioonina kadus ära umbes kolmeks päevaks. Siis tuli koju ja hakkas nuttes lunima, et ringi mõtleksin. Mul hakkas temast kahju ja ütlesin, et hea kûll, võtan mõneks ajaks mõtlemisaja. See kahevahel olemise aeg kestis kuskil kuu ja oli tegelikult täiesti mõttetu kummi venitamine ja mitmepoolselt närvesööv aeg (minu otsust ootas ka uus mees/suhe), jäin lõpuks ikkagi endale kindlaks. Paari kuu pärast tegi mees enesetapu.

Lisainfoks mainin ära, et mahajätmise põhjuseks olid mehe korduvad petmised 7 aasta jooksul, õhtuti-öösiti tundideviisi netis chattimine võõraste naistega (netiseks) ning hoolimatu ja üleolev käitumine. Ei olnud mul usku, et ta end kunagi muudab. Isegi kaua pidasin vastu, kui praegu tagantjärele mõtlen.

Kas see enesetapp on sulle kannatusi valmistanud või mitte?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 10:25; 09.09 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see enesetapp on sulle kannatusi valmistanud või mitte?

Inimese kaotus kui selline muidugi, esimestel aastatel ikka leinasin, aga suurt süütunnet ei tekkinud, sest olin tõesti tema pärast palju kannatanud ja ei näinud muud võimalust oma eluga edasi minna. Võimalik, et oleksin lõpetanud vaimuhaiglas või vähemalt tugevate mentaalsete häiretega.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 05:08; 06.09 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaks korda palunud mehel lahkuda. Kord niisama kooselu, teine kord lausa abielus.
Mõtlesin kõik korralikult ette läbi. Teatasin, et ma soovin lahku minna. Pärast tööd ja lihtlausega. Siis põhjendasin, miks, ka paari lühilausega. Siis ütlesin, et palun koli 10 päevaga (või oli see 7) välja, tulen siis-ja-siis kell 15 ja palun, et su asjad oleks ära viidud. Ise võtsin kaks-kolm kotti (läpakas, käkott, üks asjade kott) ja hakkasin uksest välja minema. Siinkohal pean ütlema, et veidi asju olin juba varem ära toimetanud, et kui läheb kiiremaks jooksmiseks või tuleb kallale, siis poleks liga palju kotte.

Lugu on muidugi pikem, aga teeme lühidalt.
Esimene mees arvas, et ma teen nalja. Midagi ei juhtunud, kui ma uksest välja läksin. Kui tagasi tulin 10 päeva pärast, oli ta võtnud omad asjad, visanud vastu seina mu parfüümipudelid, jätnud mulle lauale sõimukirja. Samas oli ta võtnud tõesti ainult enda asjad, mõned nõud ja tekid-padjad-käterätid-linad ka. Ja lahkudes oli põranda puhtaks pesnud. Samas 12. päeval, kui ma olin uuesti sisse kolinud, hakkas trall pihta. Lõpmatu pommitamine ja piiramine, aga ähvardusteta. Lõppes umbes 4 kuuga.

Teine mees, kui nägi mind minemas kottidega ukse poole pärast mu 50 sekundit kestnud teadet, püüdis mind takistada. Füüsiliselt kinni hoides. Mitte lüües, ta polnud füüsiliselt vägivaldne mees kunagi. Samas siis ta surus mu vastu seina päris ähvardavalt.
Aga ma ütlesin, et ma hakkan karjuma ja lähen niikuinii. Rabelesime. Lasi siis selle karjumise jutu peale mul minna, hüüdis paluvalt ainult, et palun jää. Kui tulin 10 päeva pärast tagasi, oli ta lahkunud, omad asjad kaasa võtnud ja mitte midagi liiast. Konid olid tuhatoosis (tema ei suitseta), külmkapis mingi poolik viski ja ilmselgelt oli seal pidu peetud. Igaks juhuks muidugi vahetasin madratsi voodis välja 🙂 Tema ei tülitanud mind kunagi enam, välja arvatud, et helistab senini 1. jaanuaril ja sünnipäeval. Esimesed aastad põlglikult, edasi sõbralikult.

Teatest, et soovin lahku minna kuni selleni, et ma lahkusin ja jätsin nad oma asju pakkima, kulus max 10 minutit. Oleks ma pikemalt venitanud, oleks palju rõvedam ja ohtlikum olnud, nagu koera saba maharaiumine sentimeetri kaupa.

Minna mul kuskile ei olnud, võtsin odavama otsa hotelli. Raha ei oma mingit tähtsust, kui tõesti soovid lahti saada. Korter oli minu.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 12:03; 06.09 16:04; 06.09 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummalised eksmehed teil.

Uus tutt on alati põnevam kui vana elukaaslane. Milleks langeda madalale ja hakata naist paluma vms. Beetaisaste värk.
Lahkuminek peaks mehele põnevust pakkuma. Uued tutid ja kammitsevat naist ei ole.

+5
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ühele eelmisele: ega sa ei kartnud seda, et peale 10 päeva tuled koju ja avastad, et lukk on vahetatud ja enam koju ei saa? Mõni tropp võib ka nii reageerida.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkusin salaja kui mees tööle läks. Muidu oleks asi lõppenud väga inetult. Mitu kuud pommitas mind sõnumitega, laimas ja valetas minu kohta meie ühistele tuttavatele ja sugulastele. Õnneks nüüd kõik korras mul, ei tülita enam mind.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, mis on teie lahkuminekute põhjused olnud. Jah, siin juba mainiti meestepoolseid petmisi, mis on vallandanud teatud arengud suhtes. Vägivald ja alkoholism on ka ilmselged tõukajad. Aga kas on midagi veel?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühele eelmisele: ega sa ei kartnud seda, et peale 10 päeva tuled koju ja avastad, et lukk on vahetatud ja enam koju ei saa? Mõni tropp võib ka nii reageerida.

Mõtlesin ikka. Ju siis oleksin politsei (miilitsa) kutsunud või/ja lukuabi. Igatahes jääda sinna veel jaurama ja vaatama, ega ta midagi valet kaasa ei paki ega ukselukku ei vaheta, oleks olnud mulle alandav.
Kumbki mees polnud ka täisdebiilik, et minule enne kooselu/abielu kuuluvas korteris hakata lukke vahetama.

Kohale ma ka ei läinud siis üksi. Sõbranna oli kaasas ja kokku lepitud, et kui on mingi jama, siis tema peamiselt tegeleb küsimusega, kas ja millal on vaja kutsuda politsei või takso.

Seda, et korteri sees rohkem laamendavad ja lõhuvad, arvasin küll. Miski aga polnud tähtsam, kui et saaks lahti ja neile jääks ka nende inimlik uhkus ja mehelikkus alles, ehk siis ma ei kaaguta seal 10 päeva kõrval ega piina teda ja ennast, vaid lasen tal endal mehena otsustada, mis on tema oma. Käis küll mõte peast läbi, et kui voodit enam ei ole. Aga siis mõtlesin, et no siis ostan madratsi, siis kogun ja ostan uue voodi, ongi värske elu alus. Ja siis mõtlesin, et ta pole ju mingi alaarenenud jorss.
Kumbki ei võtnud mitte midagi liigset. Pigem paraku vastupidi, unustasid midagi maha. Ühele saatsin mõned kallimad asjad hiljem järele, mis ta oli unustanud. Kella, tööriistakohvri, koolidiplomid, lapsepõlvejoonistused, tema vanaema pärandatud klaasid jne. Kohe ei teadnud, kuhu saata, aga saatsin peaaegu aasta hiljem tuttavaga, kes teadis, kus ta elab.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 12:03; 06.09 16:04; 06.09 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütleb jälle “ahah” ja teeb oma toimetamisi edasi.
meil nii juba 20a.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie abijaada reageeris, kui teatasite, et tahate lahku minna? Vôi et plaanite ära kolida? Või teatasite abikaasale, et palun koli välja, ma enam ei taha koos elada. Mõtlengi vahetut reageeringut ja järgmisi päevi.
Mu eelmine abikaasa, kes oli ülalt rahulik,

Minu abijaada küll ülalt rahulik ei olnud.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, mis on teie lahkuminekute põhjused olnud. Jah, siin juba mainiti meestepoolseid petmisi, mis on vallandanud teatud arengud suhtes. Vägivald ja alkoholism on ka ilmselged tõukajad. Aga kas on midagi veel?

Esimesel juhul – mu kommentaar on ülalpool – seksuaalne sobimatus. Olin talle umbes 2. seksuaalpartner ja aegade edenedes ta hakkas soovima asju, mida mina ei soovinud. Ta leppis sellega ja armastas mind väga, aga ma ei suutnud enam neid tema ideid taluda. Mitte kunagi ei magaks – ja ei magagi – enam mehega, kes pole oma fantaasiaid teiste peal enne saanud proovida. Lisaks see, et ta lõi mind. Ühest korrast piisab.

Teisel juhul tema liigne alandlikkus. Suur, peaaegu kahe meetri pikkune lihastes mees, kõrgel ametikohal. Jõukas, hinnatud, töökas.
Kodus oli juhus, kui me olime päev otsa marju korjanud, mul seljas läbihigistatud särk. Võtsin esimese asjana koju jõudes klaasi tomatimahla…no muidugi tema tõi…ja ajasin endale natuke särgile. Ta kummardus ja hakkas seda sellest haisvast higisest särgist välja imema, et plekki ei jääks. Või kui ma kord libisesin märgadel lehtedel õhtuse jalutuskäigu ajal ja kukkusin, ta kutsus mulle kiirabi, ehkki ma olin ammu püsti ja juba 100 m eemal. Siis tassis üle 2 km süles koju. Ma selgitasin talle, et ei vaja seda ja siplesin, aga ta oli minu jaoks liiga tugev ja suur. Ja siis kodus pani mulle kraadiklaasi, mis näitas 37,1 ja kutsus uuesti kiirabi. Naisel on põrutus ja seejärel tõusis palavik, tema tõlgenduses. Mind lubas ja saatis aga üksi külla, sõbrannaga restorani ja klassi kokkutulekule, kui ma soovisin. Viis ja tõi. Ta ise ei käinud kuskil, sest soovis, et ma tuleks kaasa. Ta lihtsalt ei taha ära minna kohta, kus pole minu lõhna.

Selline alandlikkus oli ka nagu kuldpuur. Tahtsin inimeste maailma.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 12:03; 06.09 16:04; 06.09 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii õudne lugemine, millegipärast. Kõht keeras tagurpidi! Elad koos inimesega, ja siis, dramaatilisel hetkel, ütleb ta kui muuseas, et on sind kooselu jooksul petnud.

Ja teine pool suhtub niiii rahulikult.

Kuidas see teine pool siis suhtuma oleks pidanud? Elas ju samasugust elu, lausa kindel suhe oli mehe kõrvalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sai lahutuse peapõhjuseks alkoholism ja autoga sõitmine purjuspäi. Ma ei julgenud enam kodustki ära olla ja teda lastega üksi koju jätta, oli ka juhuseid, kus ta lapsed kaasa võttis. Valva nagu titte, et auto kallale purjuspäi ei läheks. Mitu korda ka politseile vahele jäänud, pokris istunud ja ikka midagi ei ei ole aidanud, vähemalt mitte pikaks ajaks. Varsti jälle vanamoodi edasi.
Seekord siis otsustasin, et lahutus ja kõik. Kuigi viimasel ajal asi on kõvasti paranenud, siis minu närvid on läbi. Minu otsuse peale jättis mees päevapealt joomise maha, pole juba mitu kuud võtnud. Aga minu otsus on lõplik. On kahju, tõesti on. Nüüd kui mees on lõpuks ometi normaalne ja tegelikult võiks ju veel proovida, enam ei taha. Asja teeb raskeks ühised lapsed. Mees nüüd tahaks isarolli ka etendada. Ei ole niisama lihtne, et kõnnin minema, ikka jääme seotuks ja peame kuidagi omavahel hakkama saama.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealtnäha rahulikult, teadsin, et ta on petnud, aga tegin näo, et ei tea midagi, ei toonud seda kumbki pool ka lahkuminnes välja. Mühatas ainult, et noh ega sul on ka omad suhted olnud.Läks teise tuppa ja lõi oma viha väljaelamiseks jumala süütu äratuskella puruks. Järgmine päev tõi uue.
Kooselu ajal kumbki tegi nägu, et ei tea petmistest midagi ja elasime üsna rahulikult ja normaalselt. Kuigi suhe oli võrreldes algusega tunduvalt jahenenud siis siiski viisakalt sõbralik. Ei mingeid tülisid ega õiendamisi.
Kuna pind kuulub ainuisikuliselt mulle saime kokkuleppele, et kolib kuu jooksul välja. Ka selle kuu jooksul suhtlesime viisakalt, aga jahedalt edasi, nagu kaks töökaaslast.Vaatasime koos telekat ja sõime koos, isegi poes käisime koos. Selles suhtes pean temast lugu, et oskasime mõlemad käituda nagu täiskasvanud inimesed.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus oli. Vastu nagu ei vaielnud, jäi vaikseks, aga samas takka ka ei kiitnud. Rääkisin, et mis plaan on, et otsin üürika ja siis kolin lapsega välja. Aitas mul veel üürikat leida ja ostis sinna pesumasina ka ????
Aa, et põhjus ka. Need olid igal nädalavahetusel alkohol ja sõbrad, liigne närvilisus, perega eriti kuskil käia ka ei viitsinud. Kiskusime nagu kass ja koer. Lõpuks elasime nagu õde ja vend. Üks istus lapsega kodus ja teine jooksis sõpradega ringi. Nii need tunded otsa saidki, millele eelnes viha inimese vastu, ei kannatanud nägu ka näha, siis lõpuks juba täielik ükskõiksus ja sai vaid segavaks faktoriks silme ees virvendamas see keegi, kes ei tekita positiivset emotsiooni, ei anna elus midagi, kelle peale asjatult energiat on kulutatud, kelle peale loota ei saa, uskuda ka mitte ja kes vaid võtab, aga ei anna ise midagi. Voodielu ajas iiveldama ja soovitasin seda mujalt otsida jne.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 22:53; 09.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega enne jah ei õpi inimest tundma kui temast lahku minnes. Olen kuulnud ka lugusid, kus mahajäetu tuli naise töökohta naist solvama ja bussipeatuses ootama peale tööd. Igasuguseid leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:36; 08.09 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei teagi, kas mind jäeti maha või mina jätsin? Olime noored, lapse pärast hakkasime koos elama. Üsna nagu kass ja koer tülitsesime pidevalt. Elasime üürikorteris. Mehe vanemad ostsid talle korteri majja, mida alles ehitati. Oli nagu juttu, et juulis saab valmis. Võis olla juuni algus, kui küsisin, kas see korter siis saab valmis juulis? Mees vaatas mind ja ütles: “Saab küll, aga ma ei tea, kas ma sind tahan sinna kaasa.” See repliik mul jalgu alt ära küll ei löönud. Eks ma olin lahkumineku mõtteid ise juba ammu ka kaalunud. Kehitasin õlgu ja ütlesin, ahah, hakkan siis homme endale ja lapsele uut kodu otsima. Hakkasin ka. Kolisin välja enne kui mees. Pärast oli mees tige, et ma niimoodi kohe hakkasin uut kodu otsima. Et tema niisama tahtis mind õrritada. Aga ükskõik, sest ega me kokku poleks jäänud. Praegu mul on nii hea rahulik ja teineteisest lugupidav suhe juba üle kümne aasta. Kuidas selle esimese mehega oleks olnud, seda mõtlen vahel, kui perekoolis mõnda kurtmise teemat loen.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese reaktsioonina kadus ära umbes kolmeks päevaks. Siis tuli koju ja hakkas nuttes lunima, et ringi mõtleksin. Mul hakkas temast kahju ja ütlesin, et hea kûll, võtan mõneks ajaks mõtlemisaja. See kahevahel olemise aeg kestis kuskil kuu ja oli tegelikult täiesti mõttetu kummi venitamine ja mitmepoolselt närvesööv aeg (minu otsust ootas ka uus mees/suhe), jäin lõpuks ikkagi endale kindlaks. Paari kuu pärast tegi mees enesetapu.

Lisainfoks mainin ära, et mahajätmise põhjuseks olid mehe korduvad petmised 7 aasta jooksul, õhtuti-öösiti tundideviisi netis chattimine võõraste naistega (netiseks) ning hoolimatu ja üleolev käitumine. Ei olnud mul usku, et ta end kunagi muudab. Isegi kaua pidasin vastu, kui praegu tagantjärele mõtlen.

Et exmees vahtis teisi naisi, aga samas oli sinul uus mees, kes nii pingsalt su otsust ootas? Lõid ju suhte enne, kui vana osas otsustanud olid.
Vast oli ikka uus suhe see lõplik põhjus, miks soovisid lahku minna.
Pada sõimab katelt.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese reaktsioonina kadus ära umbes kolmeks päevaks. Siis tuli koju ja hakkas nuttes lunima, et ringi mõtleksin. Mul hakkas temast kahju ja ütlesin, et hea kûll, võtan mõneks ajaks mõtlemisaja. See kahevahel olemise aeg kestis kuskil kuu ja oli tegelikult täiesti mõttetu kummi venitamine ja mitmepoolselt närvesööv aeg (minu otsust ootas ka uus mees/suhe), jäin lõpuks ikkagi endale kindlaks. Paari kuu pärast tegi mees enesetapu.

Lisainfoks mainin ära, et mahajätmise põhjuseks olid mehe korduvad petmised 7 aasta jooksul, õhtuti-öösiti tundideviisi netis chattimine võõraste naistega (netiseks) ning hoolimatu ja üleolev käitumine. Ei olnud mul usku, et ta end kunagi muudab. Isegi kaua pidasin vastu, kui praegu tagantjärele mõtlen.

Et exmees vahtis teisi naisi, aga samas oli sinul uus mees, kes nii pingsalt su otsust ootas? Lõid ju suhte enne, kui vana osas otsustanud olid.

Vast oli ikka uus suhe see lõplik põhjus, miks soovisid lahku minna.

Pada sõimab katelt.

Mina saan aru, et mees pettis naist enne korduvalt. Ja kui naisel sellest kõrini sai, leidis ka tema endale silmarõõmu.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummalised eksmehed teil.

Uus tutt on alati põnevam kui vana elukaaslane. Milleks langeda madalale ja hakata naist paluma vms. Beetaisaste värk.

Lahkuminek peaks mehele põnevust pakkuma. Uued tutid ja kammitsevat naist ei ole.

Mehena 100% nõus!

Ja naise pärast veel enesetapp teha – johhaidii!
Kui naine soovib lahkuda, siis head teed tal minna.

Varsti tuleb nagunii uus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummalised eksmehed teil.

Uus tutt on alati põnevam kui vana elukaaslane. Milleks langeda madalale ja hakata naist paluma vms. Beetaisaste värk.

Lahkuminek peaks mehele põnevust pakkuma. Uued tutid ja kammitsevat naist ei ole.

Mehena 100% nõus!

Ja naise pärast veel enesetapp teha – johhaidii!

Kui naine soovib lahkuda, siis head teed tal minna.

Varsti tuleb nagunii uus.

Naistele tulevad ka nagunii uued, ei ole üldse probleemigi. Ainus murekoht on osata nüüd selekteerida neist kandidaatidest välja see õigem ja parem.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 22:53; 09.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis sai, kui ütlesid, et tahad lahku minna?