Esileht Ilu ja tervis Mis seal Confidos toimub?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mis seal Confidos toimub?

Postitas:
Kägu

Plaanisin Confidos töötava kardioloogi juurde pöörduda.Lugesin Google väga negatiivseid arvustusi Confido kohta.Kliendid ei saa aru mis seal toimub.Ja tundub et ka Confido juhtkond ei saa midagi aru.Mis selle erameditsiini mõte siis on?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal toimub siis?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal toimub siis?

Suur bardakk,sa siis arvustusi ei lugenud?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis seal siis toimub? Mis arvustused, kus kohas?
Confido eriarstidega ainult väga head kogemused.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks Seer nüüd juhi seal…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks Seer nüüd juhi seal…

Seer juhib ju ainult kiirkliinikuid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis seal siis toimub? Mis arvustused, kus kohas?

Confido eriarstidega ainult väga head kogemused.

Trüki googlesse Confido.Kohe paremale jääb 72 google arvustust.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ju laienevad väga palju ja korraga on väga palju uusi töötajaid. Selge see, et kõik ei pruugi kohe sujuda. Küll ajapikku loksub paika. Mina isiklikult seda kliinikut ei külasta, päris röövli hinnad ja raha väljapumpamise poliitika. Näiteks tahtsin mingit sünnimärki lõigata, siis hind oli kallim kui mujal ja mulle öeldi, et pean veel võtma mingi konsultatsiooni, mis maksis ka omajagu. Ma ütlesin, et ma ei vaja konsultatsiooni, olen sellega käinud juba konsultatsioonil, siis öeldi, et mis siis, raha tuleb ikka maksta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen seal oma rahadega erinevaid analüüse ja terviseauditi lasknud teha, kogemused on head olnud. Ühe halva arsti või pigem ühe halvasti arvustatud arsti tõttu ei kannaks tervet kliinikut maha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Confidos käinud. Erinevates kliinikutes. Iga kord on toimunud täpselt see, mille pärast läksin. Lapsele käisin puugivaktsiini tegemas. Sai. Käisin enda retsepti pikendamas. Sain. Käisin koroonatesti tegemas. Sain. Taustal tõesti midagi muud suurt ei toimunud ja mingit meelelahutust ei pakutud. Samas olid mul ka kindlad kellaajad broneeritud, läksin õigeks ajaks, sain kohe vastuvõtule ja pärast seda lahkusin. Ega nad vist ei reklaami ka ju, et miskit toimub eraldi. Mine õigeks ajaks ja ei pane tähelegi, et etteasteid pole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei näe mingeid arvustusi. Olen vaid korra käinud, kiire, väga pädev ja asjalik vastuvõtt.  Mis meelelahutust see kliinik siis pakkuma peaks? Või käehoidmist? Igasugu hingehoidjaid ja kristallisilitajaid ja uhkeid kontoreid pikutusvooditega on ju ka saadaval, kui selle järgi (mitte arstiabi) vajadus on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plaanisin Confidos töötava kardioloogi juurde pöörduda.Lugesin Google väga negatiivseid arvustusi Confido kohta.Kliendid ei saa aru mis seal toimub.Ja tundub et ka Confido juhtkond ei saa midagi aru.Mis selle erameditsiini mõte siis on?

. Kus lehel sa neid loed?? Ma tahtsin lapsele perearstile aega panna, kuna õpib teises linnas ja kiirkliinik! Pakkus aega 2 nädala pärast ????????????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks Seer nüüd juhi seal…

Seer juhib ju ainult kiirkliinikuid.

Seer juhib vaid vaktsineerimisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks Seer nüüd juhi seal…

Seer juhib ju ainult kiirkliinikuid.

Seer juhib vaid vaktsineerimisi

Seer on justnimelt kiirkliinikute juht ja kiirkliinikud on märksa rohkem kui vaid vaktsineerimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin lapsele perearstile aega panna, kuna õpib teises linnas ja kiirkliinik! Pakkus aega 2 nädala pärast ????????????

Issand kui naljakas…

Tartus, jah? Kui trt pmst ei pakutagi perearsti teenust, siis pole ju ime, et sa aega ei saa. Üldarstile on aegu kasvõi “homseks”. Vähemalt minu internet pakub mulle üldarstile aja broneerimist selleks nädalaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Mis seal Confidos toimub?