Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis seal Kanal 2 õite toimub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Mis seal Kanal 2 õite toimub?

Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Läheb ilmselt põhja see paat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahas on asi. Margna ja Jõekalda on ilmselt Eesti kõige kallimad meelelahutajad, Radari meeskond pole ka odav. Hensugustad, mallukad ja porgandid maksavad ise peale, et telekasse saada.
Kanal2 üritab hirmasat moodi olle pop ja noortepärane, aga välja kukub mingi 90ndate stiilis meelelahutus- lollid videod, alla naba naljad, “tõsieluseriaalid” ja paljad ilmatüdrukud.
Kui vaatajaid on- palun väga, ehitagu kogu oma programm blogijate ja koduvideode peale üles. Eks vaatajad otsustavad, kas tahavad sellist programmi näha või mitte. Pakun, et pigem mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei huvita. Teler ongi inimkonnale saatanast. Uudised kuuleb ära ka raadiost ja pilti vōib käia muuseumis vōi kunstizaalis vaatamas, kel selleks vajadust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meelelahutusele pühenduda??? Mis krdi meelelahutusele nad pühenduvad, kui põhiline meelelahutustiim Margna-Jõekalda kukele saadeti?
Saagu juba aru, et nende aeg on läbi alates sellest, kui lõppesid “Kelgukoerad”, “Võsareporter”, lõpuks siis Margna&Jõekalda… Sellest ajast, mil “Reporterit” hakati kunstlikult vanade klippide korduste najal tunniajaseks venitama.. ühesõnaga tehku juba kiire lõpp, jäävad ehk rahvale millegagi meeldegi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kas te siis selle Õhtu närvilist plära ei naudigi?
Nädalalõpp Kanal 2ga oli mõnus vaatamine, aga see Õhtu tekitab tunde nagu lolli lapse lalinat kuulaks, mõtet vähe ja kisa palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kanal2 ainuke “uuriv” ajakirjandus on edaspidi Lustikas. Mis Radarit neil enam vaja kui on selline superuuriv ajakirjanik. Ma ei väida, et ta päris ainult lollustega tegeleb. Paari teemat olen vaatamagi jäänud, sest asjade areng ja kommentaarid on huvitanud. Aga enda reklaamimine on igatahes tema saate peaeesmärk. Taustal mehehääl on nagu lastele õudusjutu rääkija. Mäletate – pimedas pimedas toas oli must must mees…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just lugesin, et ka Roaldi nädal kaob. Viimane saade veel, mida sealt vaatasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kas te siis selle Õhtu närvilist plära ei naudigi?

Nädalalõpp Kanal 2ga oli mõnus vaatamine, aga see Õhtu tekitab tunde nagu lolli lapse lalinat kuulaks, mõtet vähe ja kisa palju.

Ei naudi, ei vaata üldse. Mulle tundub, et K2 võib vaadatavate kanalite nimekirjast maha arvata. Isegi Tallinna TV (millest ma varem üldse midagi ei pidanud) teeb K2-le silmad ette…
Veeb on meelelahutust pilgeni täis – teleekraanilt enam seda vahtida ei viitsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No Roaldi nädal oli veel viimane, mida sealt vaatasin 🙁
Tundub, et nad tahtsid teha kas säästukanalit või siis püüda teismelisi või mollukate järgijaid.
Aga pean kurvastama, jäävad ainult viimased, sest teismelised ei vaata enam telekat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain aru, et Roald hakkab uut saadet tegema, mis võib kahtlemata sama huvitav tulla. Ehk need Roaldi nädala teemad hakkasid juba ammenduma kah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et kõik inimesed loevad AINULT uudiste pealkirju, mitte uudiseid endid (välja arvatud 12.26 kägu). Roaldi nädal kaob, aga Roald teeb uue sarja.

Please wait...
Postitas:
talent

Rahas on asi. Margna ja Jõekalda on ilmselt Eesti kõige kallimad meelelahutajad, Radari meeskond pole ka odav. Hensugustad, mallukad ja porgandid maksavad ise peale, et telekasse saada.

Kanal2 üritab hirmasat moodi olle pop ja noortepärane, aga välja kukub mingi 90ndate stiilis meelelahutus- lollid videod, alla naba naljad, “tõsieluseriaalid” ja paljad ilmatüdrukud.

Kui vaatajaid on- palun väga, ehitagu kogu oma programm blogijate ja koduvideode peale üles. Eks vaatajad otsustavad, kas tahavad sellist programmi näha või mitte. Pakun, et pigem mitte.

Kanal2 on ammu juba igavam ja mõttetum, kui see jaani- või kaminatulekanal.

(Ma ei tea kas teil on, aga mul näitab olenevalt aastaajast üks kanal kas jaanilõket või kaminas põlevaid halge. Väga huvitav iseenesest!)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et keegi vägisi üritab seda kanalit põhja lasta. A vot ei tea, mis põhjusel siis.
Või on sinna etteotsa mõni eriti äge ja verinoor influenzerrr äkki sattunud, kelle arengutase ongi Hensugustad ja Paljadporgandid, vot siis mõistaks. Ega ta siis ei saa ilmselt arugi, et “mismõtttesss teised ei taha neid näha äää????”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et keegi vägisi üritab seda kanalit põhja lasta. A vot ei tea, mis põhjusel siis.

Või on sinna etteotsa mõni eriti äge ja verinoor influenzerrr äkki sattunud, kelle arengutase ongi Hensugustad ja Paljadporgandid, vot siis mõistaks. Ega ta siis ei saa ilmselt arugi, et “mismõtttesss teised ei taha neid näha äää????”

Tõenäoliselt see tase ongi algkoolilastele mõeldud. Meie 7-aastased fännavad kedagi Nele Kirsipuud: vaatasin ka umbes 10 min, siis keerasin kinni, sest minu jaoks on pea 30-aastase proua etlemised ülipiinlikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt see tase ongi algkoolilastele mõeldud. Meie 7-aastased fännavad kedagi Nele Kirsipuud: vaatasin ka umbes 10 min, siis keerasin kinni, sest minu jaoks on 30-aastane kloun ülipiinlik.

Slogan “Kanal mittemõtlevale inimesele”
Lõpuks on ometi lihtsal inimesel ka oma kanal – saatejuhid ja nende külalised räägivad kergetel mittemidagiütlevatel teemadel, India sari “Hingesugulased” pole ka eriti keeruka arusaamatu sisuga ja on hea kerge jälgida

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal kanalis toimub?
Olete lollid või
Radaris on 7 saatejuhti. Kõik tahavad palka saada. Võib-olla ka kaadritagune personal, produktsioonifirma jne Arvutage nüüd kulud kokku? Vaevalt Anvelt miinimumpalka küsib.
Kui saate peale kulub sadu tuhandeid, siis tekib küsimus, kus see raha tagasi tuleb

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks küll iga ii.s netti pääseb

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka rahas on asi. Radar lõpetatakse justnimelt rahapuuduse pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks vaatajanumbrid räägivad enda eest. Kui Margna ja Jõekalda kadumisega pole suurt langust olnud ja reklaamiostjad pole hakanud vähem ostma, pole kanalil ju hullu. Kulusid vähem, tulusid sama kui enne.

Eks see ole siis sügisel kuulda, kuidas nende vaatajanumbrid muutuvad. Me võime siin küll kisada, et enam ei vaata…aga keegi ju vaatab, kui juba saadete pausid on reklaamist lausa punnis ja reklaam on reklaami otsa. Keegi ei osta ju reklaami ilma uuringutulemusteta selle kohta, kui paljudeni see jõuab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see ole siis sügisel kuulda, kuidas nende vaatajanumbrid muutuvad.

KUidas vaatajaid kokku loetakse? Kui usutav see on? Porgandite ja Haisug-de pot. huvilised ei vaata ju enam telekat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei huvita. Teler ongi inimkonnale saatanast. Uudised kuuleb ära ka raadiost ja pilti vōib käia muuseumis vōi kunstizaalis vaatamas, kel selleks vajadust.

Aga teema pidi ikka avama, kuigi üldse ei huvita?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kanal 2 omanik on Linnamäe, nii et rohkem polegi kommentaariks vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see ole siis sügisel kuulda, kuidas nende vaatajanumbrid muutuvad.

KUidas vaatajaid kokku loetakse? Kui usutav see on? Porgandite ja Haisug-de pot. huvilised ei vaata ju enam telekat.

Ma ei ole spetsialist, aga mul peres on. Paraku pole ta küsimusteks saadaval.

Laias laastus käib see nii, et mingid sajad inimesed igasugustest segmentidest (vallalised, abielus, paljulapselised, noored, vanad, vaesed, venelased, rikkad, külaelanikud, linnaelanikud, töötud, ülemused, töötajad, üliõpilasedjne jne jne) saavad endale koju ühe kasti, mis registreerib, mis kanal parajasti mängib. Need pered on kohustatud, kui nõustuvad selle kasti vastu võtma, vajutama spets puldil nuppe, kui nad ruumist lahkuvad ja telekas jääb üksi mängima (näit reklaamipausi ajal) jne.

Siis võetakse need andmed kokku ja laiendatakse sihtrühmale. Umbes nii, väga umbes – kui 20st uuritud perest, kus pereliikmed olid vanuses 25-35 ja töötavad, vaatas saadet nimega “A”18 peret, siis laiendetakse seda kogu sihtrühmale. Ja tulemuseks on, et 90% selles vanuses töötavatest peredest vaatas seda saadet. Seega tekib igale saatele reiting reklaamiostjate jaoks, mitu % nende toote kasutajatest seda eklaami näeb. Seda nii ette kui ka aruandlus pärast tagant järele.

Muidugi on seal lõtk, aga mingil Persilil on ilmselt täiesti kama, kas tema reklaami näeb nüüd 63% või 61% sihtrühmast.

Uups, alles pärast kirjutamist leidsin ka artikli. Ei hakka enda segast juttu kustutama.
Loe SEDA ka.

Please wait...
Postitas:
talent

Jessus, mis see on? Kas keegi päriselt räägib sedasi kätega õhku lõhkudes, suud keerutades, juukseid lehvitades ja ohkides-matsutades-silmi pööritades, või tekib selline käitumine kuidagi automastselt kui kaamera filmib?
Kolm kuud tööl vastu pidada – tase!

Please wait...
Postitas:
talent

Veeb on meelelahutust pilgeni täis – teleekraanilt enam seda vahtida ei viitsiks.

Mis neil nagu vahet on? St, et mis vahet on, millist ekraani vahtida, et just telekat ei viitsi (räägin ekraanidest, mitte saadetest)?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Mis neil nagu vahet on? St, et mis vahet on, millist ekraani vahtida, et just telekat ei viitsi (räägin ekraanidest, mitte saadetest)?

Mina eelistan arvutit telekale & tahvlit arvutile, sest mul on väga kitsas nägemisväli. Tänapäeva telekad on nurjatult suured, kui supakad sealt loetud saan, on isegi hästi. Tahvlis jälle on tuubi aken mõnusasti peopesa suurune & saab nina alla sättida, kõik on näha.

Kuigi saan aru, et suurem jagu inimkonnast ei ole kirbutsirkuse kliendid. Kui nende teleril puudub yhilduvus internetiga, ex siis vaatavadki juutuubi kanal kahest . . .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha jeesus, 28 aastane ja käitub nagu ehe puberteet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha jeesus, 28 aastane ja käitub nagu ehe puberteet.

No ma räägin, et minu 7-aastased kaksikud ja nende klassikaaslased fännavad täiega!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis seal Kanal 2 õite toimub?