Esileht Kodunurk Mis seemneid veel mulda panna?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis seemneid veel mulda panna?

Postitas:

Kas on midagi, mida saab veel panna maha. Nende asemele nt kui peenral midagi üles pole tulnud või aianurgas mõni tühi koht alles on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 19:45; 12.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

porgandit võib poole juunini panna, teise laari salatit ja tilli võib ka panna, siis on ka hiljem võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 20:37; 16.06 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ube, hernest ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naerist võib panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab kohe uuel nädalal ports naadiseemneid (aegopodium podagraria) valmis, kui tahad võin postiga saata sulle. Naat on väga toiteväärtuslik ravimtaim ja toidutaim. http://toidutare.ee/t%C3%B6%C3%B6riistad/s%C3%B5nastik/s%C3%B6%C3%B6davad_taimed/13E3E/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul saab kohe uuel nädalal ports naadiseemneid (aegopodium podagraria) valmis, kui tahad võin postiga saata sulle. Naat on väga toiteväärtuslik ravimtaim ja toidutaim. http://toidutare.ee/t%C3%B6%C3%B6riistad/s%C3%B5nastik/s%C3%B6%C3%B6davad_taimed/13E3E/
[/tsitaat]

Tänan pakkumast, mul on naati aias liigagi palju juba. Pigem üritan teda igalt poolt välja kitkuda 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 19:45; 12.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul saab kohe uuel nädalal ports naadiseemneid (aegopodium podagraria) valmis, kui tahad võin postiga saata sulle. Naat on väga toiteväärtuslik ravimtaim ja toidutaim. http://toidutare.ee/t%C3%B6%C3%B6riistad/s%C3%B5nastik/s%C3%B6%C3%B6davad_taimed/13E3E/
[/tsitaat]Kuidas naat maitsepoolest on? Kas tavaline koduaia naat sobib ka söömiseks või on selleks mingid spets seemned aretatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul just on aeduba ja hernes leos, kuna ka jupp peenart ei tõusnud üles. Paki peal oli, et saagini läheb 60-70 päeva, nii et augustis on valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Türgioad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuidas naat maitsepoolest on? Kas tavaline koduaia naat sobib ka söömiseks või on selleks mingid spets seemned aretatud? [/tsitaat]Ei ole minu maitsele – nõgese vastu ei saa miski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 20:37; 16.06 08:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Mis seemneid veel mulda panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.