Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis selle Lidli reklaami ümber toimub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mis selle Lidli reklaami ümber toimub?

Postitas:
km70

Miks nii palju meediakära on ja rahulolematust ja keegi teatas politseisse ja “sotsiaalmeedia kihab”? Täiesti harilik reklaam ju, ei? Või on see kaasnev lainetus osa kampaaniast? Või millest ma aru ei saa.

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120042620/lidli-reklaam-on-pannud-inimesed-politseisse-poorduma-ta-viitas-oma-suitsiidikalduvusele?fbclid=IwAR1Fy12HOnxzw9LXp6-d-rqjBdbKJ_9Lh_8gUfAwdu-2EOCl0qbfjoHAfXs

+23
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
monic77

Miks nii palju meediakära on ja rahulolematust ja keegi teatas politseisse ja “sotsiaalmeedia kihab”? Täiesti harilik reklaam ju, ei? Või on see kaasnev lainetus osa kampaaniast? Või millest ma aru ei saa.

Twitteris ja tik tokis jah kurdetakse, et see reklaam käib närvidele. Inimesed on ka Lidlile kirjutanud, et millal see reklaam lõppeb.

+7
0
Please wait...

Postitas:
km70

Twitteris ja tik tokis jah kurdetakse, et see reklaam käib närvidele. Inimesed on ka Lidlile kirjutanud, et millal see reklaam lõppeb.

Nii, ja kas sinu arust on ka eriliselt närvidele käiv reklaam? Kui jah, siis miks?

+6
-7
Please wait...
Postitas:
elenna

Kujutan ette, et häirib reklaami aktiivne “tulistav” algus ja reklaami ning kampaania pikkus.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
kata85

Häbi tunnistada, aga pole kordagi seda reklaami kuulnud/näinud. Suvel muudki teha kui telekat vahtida. Autosõidu ajal pole ka erinevatest raadiotest kuulnud. Tüütuid reklaame ennegi olnud, aga esimest korda tehakse sellist lärmi.

+15
-7
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Polnud ka seda reklaami näinud. Selle teema peale otsisin siis youtubest üles. Reklaam nagu reklaam ikka. Üsna hoogne, intensiivne ehk, aga  ei midagi erilist. Vähemalt tõmbab tählepanu  nagu näha. Ja see ju reklaami eesmärk  on. Ma ei tea, ega nt Anne Veski ja Maxima reklaam ju meeldivam ole?

+31
-4
Please wait...

Postitas:
legeq

Ühest kurtvast videost sain aru, et noored kuulavad spotify tasuta versiooni ja sealt tuleb seda reklaami neil pidevalt. Ise olin ehk paar korda seda kuulnud enne nende kurtmiskampaaniat. Ei tea kas oligi Lidli turundustrikk või tegi keegi lihtsalt Lidlile suure teene.

+18
0
Please wait...

Postitas:
monic77

Polnud ka seda reklaami näinud. Selle teema peale otsisin siis youtubest üles. Reklaam nagu reklaam ikka. Üsna hoogne, intensiivne ehk, aga ei midagi erilist. Vähemalt tõmbab tählepanu nagu näha. Ja see ju reklaami eesmärk on. Ma ei tea, ega nt Anne Veski ja Maxima reklaam ju meeldivam ole?

Aga kui sa oled noor  aktiivne muusika kuulaja ja vanemad sulle tasulist  spotifit ei  tee, siis hakkab see reklaam  ajudele. Just see algus.

Teine nõme reklaam on kaka üllatusega mähkmed.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Lidl on ebaõnnestunud. Suur kära aga suht õnnetu kett oma jubedate reklaamidega.

+7
-30
Please wait...

Postitas:
km70

Aga kui sa oled noor aktiivne muusika kuulaja ja vanemad sulle tasulist spotifit ei tee, siis hakkab see reklaam ajudele. Just see algus.

No siis teeb ise, pole mingi megakulutus. Kuulan ka trenni tehes tasuta Spotify’d ning seda reklaami ja ei mõista küll probleemi. Spotify enda tasulise teenuse reklaam on palju tüütum ning tuleb pealegi mõnikord mitu korda järjest. Kahtlustan ikka siis osavat kampaaniat. Negatiivne reklaam on ka reklaam. Ja, palun, kes läheks politseisse mingi reklaami pärast?

+9
-2
Please wait...

Postitas:
kuvalda

Lidl on ebaõnnestunud. Suur kära aga suht õnnetu kett oma jubedate reklaamidega.

Kibestunud konkurent ilmselt võtab sõna.

+17
-8
Please wait...

Postitas:
monic77

Aga kui sa oled noor aktiivne muusika kuulaja ja vanemad sulle tasulist spotifit ei tee, siis hakkab see reklaam ajudele. Just see algus.

No siis teeb ise, pole mingi megakulutus. Kuulan ka trenni tehes tasuta Spotify’d ning seda reklaami ja ei mõista küll probleemi. Spotify enda tasulise teenuse reklaam on palju tüütum ning tuleb pealegi mõnikord mitu korda järjest. Kahtlustan ikka siis osavat kampaaniat. Negatiivne reklaam on ka reklaam. Ja, palun, kes läheks politseisse mingi reklaami pärast?

Politseisse pöördutakse igasuguste veidrustega. Näiteks, et keegi läbi telefoni üritab gaasiga mürgitada.

+9
0
Please wait...

Postitas:
km70

Politseisse pöördutakse igasuguste veidrustega. Näiteks, et keegi läbi telefoni üritab gaasiga mürgitada.

Jaa, aga sellest ei tehta kunagi eraldi uudist.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kuidas Lidl Eesti OÜ juba aastast 2016 Eestis käivet on teinud kui poed alles nüüd avati, 2019.a. lausa miljonites

https://www.teatmik.ee/et/personlegal/14131773-Lidl-Eesti-O%C3%9C

Paistab, et väga hästi läheb.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Kuidas Lidl Eesti OÜ juba aastast 2016 Eestis käivet on teinud kui poed alles nüüd avati, 2019.a. lausa miljonites

Mingid kinnisvaraskeemid arvatavasti. Ostis, müüs kuhugi edasi, mingile haldusfirmale. Ei tea, aga ega muud loogilist seletust ole. See on ju maksuvaba käive, st. harilik müük ei ole.

+8
0
Please wait...
Postitas:
karmauhh

Hahahaaa! Lidl on hiiglaslik poekett, millel on kauplusi igal pool. Isegi kui mitte ükski Eesti Lidl ei toodaks neile sentigi kasumit, ei teeks see suures plaanis tervet ettevõtet kröömigi õnnetumaks.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Mingid kinnisvaraskeemid arvatavasti. Ostis, müüs kuhugi edasi, mingile haldusfirmale. Ei tea, aga ega muud loogilist seletust ole. See on ju maksuvaba käive, st. harilik müük ei ole.

Ma ka pigem usun seda. Grossi poodide käive on 51 miljonit.

0
-2
Please wait...
Postitas:
OriginalTaste

Hahahaaa! Lidl on hiiglaslik poekett, millel on kauplusi igal pool. Isegi kui mitte ükski Eesti Lidl ei toodaks neile sentigi kasumit, ei teeks see suures plaanis tervet ettevõtet kröömigi õnnetumaks.

Ma räägin eestlase kui tarbija seisukohast. Haip oli kole suur, aga tegelikult on ta mehh. Isegi töötajaid nad üritasid teistelt kettidelt üle lüüa, selmet ise neid koolitada ja uusi töökohti läbi selle luua. Kui nii agressiivseid reklaame tuleb teha, siis kesine ostlemine?

+5
-22
Please wait...
Postitas:
ttriinu

Grossi käive on 180 miljonit aastas.

0
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Grossi käive on 180 miljonit aastas.

Ma vaatasin 22 aasta 2 kvartalit

0
-5
Please wait...
Postitas:
Tähesära

Ma räägin eestlase kui tarbija seisukohast. Haip oli kole suur, aga tegelikult on ta mehh.

Sa ei ole vist ühessegi sisse vaadanud?

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Mauno

Pu-Pu-Putin suriiii…

+4
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Ma olen vist ainult korra seda reklaami kuskil kuulnud.
Telekat vaatan ainult järelvaatamisest ning reklaamid kerin edasi ja raadiot kuulan ainult autos. Star FM seda vist siis ilmselt ei lase.
Aga reklaami pärast politseisse pöörduda? Inimestel ikka täiega katus sõidab.

+11
0
Please wait...

Postitas:
mukk77

Korra paar telekast näinud. Tundus positiivne ja õnnestunud reklaam. Spotify meil perepaketiga reklaamivaba, ka lastel. Ei kujuta ettegi, et kuulaks Spotifyd reklaamidega.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Ma räägin eestlase kui tarbija seisukohast. Haip oli kole suur, aga tegelikult on ta mehh.

Ma käisin ja väljusin, ei ostnud midagi ega hakka ka käima seal.

+3
-9
Please wait...
Postitas:
Kiira

Õudne reklaam. Raadiost tuleb pidevalt, lapsed vaatavad Youtube ja sealt tuleb, telekas käib taustaks ja ka sealt tuleb. Ma pole algusest peale seda reklaami sallinud. Aga no politseisse ma ka ei pöörduks sellega.

Lidlist ei ole mul muidu ka kuigi hea arvamus. Ühe korra käisin ja rohkem pole ka plaanis minna.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
kuukulgur

Ma käisin ja väljusin, ei ostnud midagi ega hakka ka käima seal.

No ära käi, ära osta. Seal  on pidevalt rahvas ostmas, nii et ju on see käive ka Eestis üsna korralik. See, et sina isiklikut sealt midagi ei osta, ei muuda poodi veel läbikukkunuks.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Murumätas

Kui nii agressiivseid reklaame tuleb teha, siis kesine ostlemine?

Käisin seal poes esimest korda paar nädalat tagasi tööpäeval ja oli päris palju tegu, et lettidele ligi pääseda. Inimesi oli ebamugavalt palju ja kärud suured ees. Enam sinna ei lähe. Reklaami pole kuulnud-näinud, kuigi Youtube-i vaatan igapäevaselt.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Poola liha ja läti piima ei ole julgenud osta, aga minust on saanud nende tuuma(pommi) jääkidega rehüdreeritud kuivatatud puuviljade sõltlane https://www.reddit.com/r/Eesti/comments/ugmxky/s%C3%B6%C3%B6n_lidli_kuivatatud_aprikoosi_ja_loen/

pähklid on ka inimliku hinnaga.

Täielik nauding on Heeringafilee sibula, rosinate ja kreeka pähklitega. Sibulad on pehmed, õhukesed ja pruunid (head)

Paar huvitavat toalille sain ka väga hea hinnaga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
grüüne

Aga kui sa oled noor  aktiivne muusika kuulaja ja vanemad sulle tasulist  spotifit ei  tee, siis hakkab see reklaam  ajudele. Just see algus.

Ma kuulan ka spotify web playerit, seal blokeerib mu reklaamiblokkija ilusti kõik vahepealsed reklaamikõllid ära. Kui äpi kaudu kuulata, siis seal vbla on reklaamid, ma kasutan veebiversiooni just seetõttu, et seal mu uBlock origin töötab.

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis selle Lidli reklaami ümber toimub?