Esileht Väikelaps Mis siis nüüd viga? ( jalanõude teema )

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis siis nüüd viga? ( jalanõude teema )

Postitas:

Ostsin lapsele sügise alguses Crocs talvesaapad. Aga siis kui siin olid need tormituuled ja sadas palju vihma, said minu lapse jalad lasteaias nendega täiesti läbimärjaks. Läksin siis kohe samal päeval poodi ja ostsin Viking voodriga kummikud. Ei maksnud just vähe ka 39,90¤ ja kuna paljud kiidavad Vikingut siis oli kindel plaan need järele proovida. Eile siis käisin lapsel lasteaias järel ja kui kodus need jalast võtsin siis tundsin, et lapse varbad olid niisked. Mõtlesin, et jalad higistavad vms… lükkasin siis oma käe südavale kummikusse ja vajutasin sõrmedega varvaste kohale ja sealt oli märg kummik ja täpselt sama ka teisel kummikul. Uurisin siis jalanõud väljastpoolt, liimitud kohad kuskilt katki pole, tald on terve ja pm ei tohiks vesi kuskilt sealt läbi tulla… kas ma pean jälle uued kummikud ostma lapsele? :S juba kolmandad paarid veavad alt… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:50; 28.01 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on küll tiba jahe vist kummikuks, aga see pole teema vist. Ilmselt tuli ülevalt lumi sisse ja nii sai kummik märjaks. Mürasid lapsed, pikali asendis saab lumi sisse, eriti, kui jalaalune kumm ära tuleb vahepeal või seda polnudki korralikult jala alla pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps kannab suvalisi Walkingust ostetus saapaid ja jalad on kuivad-soojad. Saapas siis ainult niidisokid jalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nüüd on küll tiba jahe vist kummikuks, aga see pole teema vist. Ilmselt tuli ülevalt lumi sisse ja nii sai kummik märjaks. Mürasid lapsed, pikali asendis saab lumi sisse, eriti, kui jalaalune kumm ära tuleb vahepeal või seda polnudki korralikult jala alla pandud. [/tsitaat]
No ma kaalusin ka seda ja lasteaeda viies arvestan ma sellega alati ning sellepärast võtangi lapsel kombeka alati seljast nagu skafandri 😀 st siis et kummikud jäävad ka kombekasse rippuma. Ja lumi ei saa küll kummikusse tulla mitte mingi valemiga, kuna kombeka säärtes seespool on lumetõke ja tugevalt kummiäärega kummiku ümber. See on välistatud. Sellepärast ma ei mõistagi, et kuidas tal varbad märjaks said kui kummik terve ja kummiku äärest lumi sisse ei tulnud. Ja üldiselt siis ikka saab ka muu jala osa niiskemaks mitte ainult kolm esimest varvast 🙂 müsteerium 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:50; 28.01 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas need tavalised voodriga kummikud kannatavad nii suuri külmakraade? vb on kuskilt otsast katki külmunud ja laseb vett läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et tegemist on sellega, et kummiku tald on lihtsalt liiga õhuke praeguse ilmaga ja vesi kondenseerub sooja jala juures ja lapsel kummikutega praegu lihtsalt külm. Kas sa ise pole kunagi tundnud, et saapad lähevad varbast niiskeks kui külmaga on saapa tald liiga vähe soojustatud? Kummikud ikka enamasti ei kannata sellist külma nagu praegu on ja kuna sul oli tegemist mingite liimimiskohtadega, siis tegemist tavaliste sooja voodriga kummikuga mitte Viking Thermo kummikuga. Viking Thermo peaks külma kannatama, tavaline kummik ilmselt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kummik on ju külm ja veeaur kondenseerub ja teeb niiskeks. lisaks kummiks ei hinga (ka kaut¨ukist ja vikingud muuseas).
praeguste ilmadega lihtsalt ei kõlba.
osta normaalsed viking talvesaapad ja ei pea nii mitut paari soetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda Viking talvvesaabast kohe promoma peab? Ma olin ka see rumal , kes soovituste järgi ostma tormas. Mul lapsel jalad jääkülmad nendega 🙁 Täielik pettumus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Äkki siiski jalad higistavad nii, et saapad muutuvad seestpoolt niiskeks? Või tõesti satub lumi läbi saapasääre sisse? Mina ise käisin lörtsiga rahulikult lompidest läbi, jalad olid kuivad. Pakasega on samuti ok, külm ei hakka. Laste crocsidega meil kogemus puudub, aga firma siiski sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Mis siis nüüd viga? ( jalanõude teema )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.