Esileht Pereelu ja suhted Mis silmist, see südamest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Mis silmist, see südamest

Postitas:
Kägu

Mida arvata, kui mees on parajasti koos olles igati tähelepanelik, hoolitsev ja armas, aga neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Tean, et ta teisi ei landi ega otsi. Pole tegelikult tal ka nii tihe elu, et poleks võimalust suhelda. Päris alguses suhtles küll kirja teel ka aktiivselt igal õhtul ja üsna rohkesõnaliselt. Nüüd siis mõned lakoonilised sõnumid.

Tuttavad oleme u 3 kuud ja kohtume umbes paar korda nädalas.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvata, kui mees on parajasti koos olles igati tähelepanelik, hoolitsev ja armas, aga neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Tean, et ta teisi ei landi ega otsi. Pole tegelikult tal ka nii tihe elu, et poleks võimalust suhelda. Päris alguses suhtles küll kirja teel ka aktiivselt igal õhtul ja üsna rohkesõnaliselt. Nüüd siis mõned lakoonilised sõnumid.

Tuttavad oleme u 3 kuud ja kohtume umbes paar korda nädalas.

No kuule, kaua inime ikka jaksab mingit lõputut loba ajada. Ma olen naine ja mind ajaks selline rohkesõnaline ja aktiivne igaõhtune suhtlus hulluks.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega tal endal nendel päevadel, kui ei saa, hoopis kodus teist elu ei ole?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled samuti koguaeg vastamise valmisolekus kui tema näppu viibutab? Omaette olemise aega ei vaja, teistega suhelda ei taha?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvata, kui mees on parajasti koos olles igati tähelepanelik, hoolitsev ja armas, aga neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Tean, et ta teisi ei landi ega otsi. Pole tegelikult tal ka nii tihe elu, et poleks võimalust suhelda. Päris alguses suhtles küll kirja teel ka aktiivselt igal õhtul ja üsna rohkesõnaliselt. Nüüd siis mõned lakoonilised sõnumid.

Tuttavad oleme u 3 kuud ja kohtume umbes paar korda nädalas.

Millest küll selline kindel teadmine? Teiseks, mis eesmärgil kohtute? Tundub küll selline tüüp, et kui teadagi mida vaha, ujub moosides välja ja kuni järgmise korrani. Rohkem pingutada ei viitsi, sest ega sa ju kusagile sellest suhtest ei lähe nagunii. Vabandust otsekohesuse eest.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud tuttavad, kohtuvad paar korda nädalas ja juba sina arvad, et teisi mees ei vaata? Hämmastav.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis silmist, see südamest küll antud teema juurde ei sobi. See väljend tähendab muud, kasutatakse pikemaajalise lahusoleku puhul.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid sõnumid ja bla bla. Lõpetage sõnumeerimine, hakake helistama ja suhtlema otse, mitte läbi sõnumite. Tehnoloogiat selleks küllaga. Sõnum ei tähenda mitte midagi.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvaks, et ühel inimesel ei saa olla nii vastandlikku iseloomu. Kord külvab tähelepanuga üle ja siis väldib ja on napi jutuga. Neid nappe sõnumeid võib tema telefonilt saata ka näiteks teine naine, kellega mees sel hetkel koos on või lausa elab. Mees on näiteks dushi all ja naine saadab sõnumi. Pärast kustutab, mees ei teagi, et sina saatsid midagi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Kas saab veel klammerduvam olla? Neil päevil, kui koos ei olda, elab kumbki oma elu – töö, sõbrad, hobid – ja ei pea pidevalt sõnumeerima. See pidevas kommunikatsioonis olemine on miskine uue aja komme ja jube ahistav neile, kel lisaks algstaadiumis suhtele miskine muu elu ka on. Ja siis naised ei saa aru, miks mehed nad ära blokivad – no laske teisel hingata, pole vaja kogu aeg igat sammu teada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Kas saab veel klammerduvam olla? Neil päevil, kui koos ei olda, elab kumbki oma elu – töö, sõbrad, hobid – ja ei pea pidevalt sõnumeerima. See pidevas kommunikatsioonis olemine on miskine uue aja komme ja jube ahistav neile, kel lisaks algstaadiumis suhtele miskine muu elu ka on. Ja siis naised ei saa aru, miks mehed nad ära blokivad – no laske teisel hingata, pole vaja kogu aeg igat sammu teada.

Sel juhul, kui oma elu elamise vajadus on nii suur, et naine ellu kuidagi ära ei mahu, oleks mõistlik ka see endale selgeks teha ja mitte kaks päeva nädalas suhtes olla ja ülejäänud aja siis vabaelu elada. Siin teemas tundub, et mees tahab kooki hoida ja samas seda ise süüa. Küsimus on ainult, miks naisele peaks see sobima?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vaataks seda suhet siis ka sellest otsast, et oletame, et kõik läheb hästi ja lootegi pere. Kuidas siis tunduks see kord soe, kord külm mees? Oleks lihtne koos elada, lapsigi kasvatada? Arvan, et mitte. Mida näed juba suhte ajal ja alles kohtumisfaasis, see vaid võimendub koos elades, mitte ei muutu ideaalseks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vaataks seda suhet siis ka sellest otsast, et oletame, et kõik läheb hästi ja lootegi pere. Kuidas siis tunduks see kord soe, kord külm mees? Oleks lihtne koos elada, lapsigi kasvatada? Arvan, et mitte. Mida näed juba suhte ajal ja alles kohtumisfaasis, see vaid võimendub koos elades, mitte ei muutu ideaalseks.

Naistel läheb vasikavaimustus üle ja siis juba võib meeldiv mees tunduda kõike muud, kui kuum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul, kui oma elu elamise vajadus on nii suur, et naine ellu kuidagi ära ei mahu, oleks mõistlik ka see endale selgeks teha ja mitte kaks päeva nädalas suhtes olla ja ülejäänud aja siis vabaelu elada. Siin teemas tundub, et mees tahab kooki hoida ja samas seda ise süüa. Küsimus on ainult, miks naisele peaks see sobima?

Kaks korda nädalas seksi töö, sotsiaalse elu ja erinevate kohustuste kõrvalt pole naisele piisav? Mida need naised püsisuhtes teevad, seksivad igal õhtul, kui mees kell 18 laekub? Süüa ei tee, eraldi toas keegi pole, pidevalt ninapidi koos, lastega ei tegeleta, pesemas ei käia, magama ei minda?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehena sa vist arvad, et kuna sulle piisab muu tilulilu kõrvalt kaks korda nädalas, siis piisab sellest ka naisele. Mina naisena nii ei arva ja arvan, et seda on tõesti vähe ja huvitatud mees kohtuks naisega igal õhtul ja antud teemat ei saakski olla.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehena sa vist arvad, et kuna sulle piisab muu tilulilu kõrvalt kaks korda nädalas, siis piisab sellest ka naisele. Mina naisena nii ei arva ja arvan, et seda on tõesti vähe ja huvitatud mees kohtuks naisega igal õhtul ja antud teemat ei saakski olla.

Miks seda normiks peetakse, aga seda, et naisele ei tohi vastutahtmist selga ronida, mitte? Huvitatud mehed võivad olla madala testosterooniga, vanad, abielumehed, hõivatud, väsinud, alkoholilembesed ja nii edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda normiks peetakse, aga seda, et naisele ei tohi vastutahtmist selga ronida, mitte? Huvitatud mehed võivad olla madala testosterooniga, vanad, abielumehed, hõivatud, väsinud, alkoholilembesed ja nii edasi.

Ära maura troll.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära maura troll.

Kole sõna see maurama, aga pane edasi. Vägista neid mehi, ega nad sind rohkem tahtma ei hakka.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Või on need salakirjad oma isiklikule mehele?

Mehed tahavad naist siis, kui naine neid tahab, seega näita ette ja istu selga talle.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, kirjutan neid 130 kg ja 50a kiilakale kingsepale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kirjutan neid 130 kg ja 50a kiilakale kingsepale.

No mina arvan, et kasutad meelega sõna maurama, et ta su ära tunneks ja lõpuks sind koiniks. Minule ei ütle see sõna maurama midagi, peale selle, et tema seda kasutab. Sina ju ei tea, et mina tean seda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina arvan, et kasutad meelega sõna maurama, et ta su ära tunneks ja lõpuks sind koiniks. Minule ei ütle see sõna maurama midagi, peale selle, et tema seda kasutab. Sina ju ei tea, et mina tean seda.

Jälle see haige siin sonimas.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see haige siin sonimas.

Mis sul viga on, jumala normaalne mees ju. Ja heas vormis ka!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kirjutan neid 130 kg ja 50a kiilakale kingsepale.

No mina arvan, et kasutad meelega sõna maurama, et ta su ära tunneks ja lõpuks sind koiniks. Minule ei ütle see sõna maurama midagi, peale selle, et tema seda kasutab. Sina ju ei tea, et mina tean seda.

Mina arvan, et sa oled minust naisena naisest huvitatud, aga nagu näha, pole sinu arvamusest tuhkagi kasu. Tegelikult ammu arvan seda sinust. Aga sina ju ei tea, et ma tean.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et sa oled minust naisena naisest huvitatud, aga nagu näha, pole sinu arvamusest tuhkagi kasu. Tegelikult ammu arvan seda sinust. Aga sina ju ei tea, et ma tean.

Mis vahet seal on, kas olen huvitatud või mitte? Minu meelest see pole tähtis praegusel ajahetkel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et sa oled minust naisena naisest huvitatud, aga nagu näha, pole sinu arvamusest tuhkagi kasu. Tegelikult ammu arvan seda sinust. Aga sina ju ei tea, et ma tean.

Mis vahet seal on, kas olen huvitatud või mitte? Minu meelest see pole tähtis praegusel ajahetkel.

Oled, nägin sind ja lugesin ka su sõnumit, mis oli ju mõeldud mulle. Panin pusle kokku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled, nägin sind ja lugesin ka su sõnumit, mis oli ju mõeldud mulle. Panin pusle kokku.

Ei tea, mis sõnumitest ja nägemisest sa jahud. Ma olen sama igav, kui see Rakvere tüüp sealt teisest teemast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled, nägin sind ja lugesin ka su sõnumit, mis oli ju mõeldud mulle. Panin pusle kokku.

Ei tea, mis sõnumitest ja nägemisest sa jahud. Ma olen sama igav, kui see Rakvere tüüp sealt teisest teemast.

Võtsin vastu otsuse, et rohkem sinuga ei suhtle ja su asju ei loe ega nendest sinu öeldud asjadest ei mõtle. Pole rohkem huvi tundnud ja loodan, et saad üle kiirelt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin vastu otsuse, et rohkem sinuga ei suhtle ja su asju ei loe ega nendest sinu öeldud asjadest ei mõtle.

Aga vähemalt suhtled oma emaga, mis on väga tore.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin vastu otsuse, et rohkem sinuga ei suhtle ja su asju ei loe ega nendest sinu öeldud asjadest ei mõtle.

Aga vähemalt suhtled oma emaga, mis on väga tore.

Sinu emaga peaks suhtlema, et küsida, mis sind vaevab ja kuidas sind aidata saaks. Oleks ju tore.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis silmist, see südamest