Esileht Pereelu ja suhted Mis silmist, see südamest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Mis silmist, see südamest

Postitas:
Kägu

Sinu emaga peaks suhtlema, et küsida, mis sind vaevab ja kuidas sind aidata saaks. Oleks ju tore.

Sina peaksid emaga koos olema ilma vaevamise probleemideta, sest tulevikus kahetsed, et raiskasid selle mingi mehe peale, kes elas emast kauem.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahju sinust, aga lahenda ise oma asju. Mind ei huvita sina ega su jutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju sinust, aga lahenda ise oma asju. Mind ei huvita sina ega su jutt.

Sellele polegi muud vastata kui ok.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju sinust, aga lahenda ise oma asju. Mind ei huvita sina ega su jutt.

Sellele polegi muud vastata kui ok.

Nii on. Otsid mõistmist valest kohast ehk antud juhul minu käest. Mina sind aidata ei oska. Sul on mingid tunded minu suhtes, las olla. Polegi oluline neist rääkida või teada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul, kui oma elu elamise vajadus on nii suur, et naine ellu kuidagi ära ei mahu, oleks mõistlik ka see endale selgeks teha ja mitte kaks päeva nädalas suhtes olla ja ülejäänud aja siis vabaelu elada. Siin teemas tundub, et mees tahab kooki hoida ja samas seda ise süüa. Küsimus on ainult, miks naisele peaks see sobima?

SUHTES olla, peale kolmekuulist tutvust? Inimesed reaalselt alles õpivad üksteist tundma, et näha, kas seal üldse mingit suhtelootust on, aga mees peab juba käituma, kui pühendunud abielumees? Täiesti normaalne on nii varases tutvusestaadiumis kord-paar nädalas kohtuda ja muul ajal “vaba” olla – keegi pole ju kooselus, kihlatud ega abielus. Kuhu te tormate, pärast jälle häda, et näe, kolmikud käes, aga mees polnudki selline, kui ma arvasin… Arvake vähem ja pidage hoogu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Päris jube vaadata, mis siin lahti läks. Ühtki asjalikku vastust paraku ei ole saanud.

Seda, et mees teisi ei landi ütlesin sellepärast, et olles pikaajaline Perekooli lugeja, siis tean, mis selliste teemade peale tavaliselt lahti läheb. Klassikaline paranoia nagu ka siin näha. Kindlasti mehel 4 teist naist ja lapsed ka ning üldse teine naine kirjutab neid sõnumeid, ise ei tea midagi 😀 Perekool tundub olevat alla käinud, nii palju spämmijaid. See teema meenutab küll natuke teatud haigla patsientide kommentaariumit.

Käinud regulaarselt mehel külas, mingit teist naist tal pole. Tean lihtsalt, et ta pole eriline naistemees ka. Ja eksklusiivsuse pakkumine tuli just tema poolt. Üldse minu jaoks liiga kiiresti tahtis hakata suhtejuttu ajama ning kogu asja defineerima. Mina võtangi üsna vabalt seda asja, ei defineeri suhtena, aga tähelepanu sooviks küll. Sobibki paar korda nädalas kohtumine, aga tahaks muul ajal ka rohkem kontakti hoida kui ainult mõni napp sõnum. Endale meeldikski pigem, et suhtleks vahel telefonis ka, aga seda pole juhtunud.

Kui mõnele tundub 3 kuud nii lühike aeg, et ei saa veel mingist suhtest rääkida ja täiesti normaalne regulaarselt kohtuda kellegagi 3 kuud ning samal ajal suhelda ja magada ka teistega, siis tõenäoliselt paljud nii siiski ei arva. Kui kellegagi mitu kuud regulaarselt kohtuda, siis vist pole enam ok samal ajal ka teistega kohtuda ja magada. Vähemalt nii ka see mees arvab ning sellist joont hoiab. Eelmises suhtes olime me 3 kuuga juba selgelt suhtes ning veetsime pea iga õhtu ja öö koos selleks ajaks. Selline paar korda nädalas kohtumise faas kestis ehk esimene 1,5 kuud. Praegu mulle selline vähem kohtumine sobib, kuna olen harjunud aastaid üksi olema ning ka magama ja hetkel ei sobikski kindlasti igapäevaselt koos olla ja öid veeta.

Sellistes teemades tuleb alati see must-valge leeritamine ka välja. 2 äärmust. Kas mõni napp lause päevas või siis kogu aeg ninapidi koos, üldse oma elu ei ole. On küll oma elu, tegemised jne ning ma ei soovikski iga jumala õhtu pikalt veel sõnumineerida ka ning terve päeva vältel tihedalt kontaktis olla. Probleem oli selles, et kui parasjagu füüsiliselt koos pole, siis paraku eriti kontakti ei tunne. Vähemalt nendest mõnest napist lausest päevast jääb nagu väheks. Vahel võiks pikemalt ka kirjutada ja huvi tunda ja kõige parem – üldse helistada. Paratamatult tundub, et ma nagu väga mõttesse ei tule või siis inimene lihtsalt ei julge nö tülitada. Pole vastandliku iseloomuga, sest koos olles räägibki, viskab nalja, on tähelepanelik, hoolitsev ja märkab mind. Tutvuse alguses mitu nädalat kirjutas igal õhtul ka ja ajas juttu. See kadus ära, kui hakkasime regulaarsemalt kokku saama.

 

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ise ka aru saad, mida sa tahad? Ei taha nagu päris suhet, aga tahad igapäevaselt rohkem tägelepanu, helistamisi, rohkem ja pikemaid sõnumeid, jutustamist, kaasamist.

Mis sa tahad?

Jutustamisteks on sõbrannad ja dr Noormann

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem oli selles, et kui parasjagu füüsiliselt koos pole, siis paraku eriti kontakti ei tunne. Vähemalt nendest mõnest napist lausest päevast jääb nagu väheks. Vahel võiks pikemalt ka kirjutada ja huvi tunda ja kõige parem – üldse helistada. Paratamatult tundub, et ma nagu väga mõttesse ei tule või siis inimene lihtsalt ei julge nö tülitada. Pole vastandliku iseloomuga, sest koos olles räägibki, viskab nalja, on tähelepanelik, hoolitsev ja märkab mind. Tutvuse alguses mitu nädalat kirjutas igal õhtul ka ja ajas juttu. See kadus ära, kui hakkasime regulaarsemalt kokku saama.

 

Miks sa siis ei kirjuta talle ise pikemalt? Miks sa siis ei helista ise talle kui tunned, et tahad rohkemat suhtlust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem oli selles, et kui parasjagu füüsiliselt koos pole, siis paraku eriti kontakti ei tunne. Vähemalt nendest mõnest napist lausest päevast jääb nagu väheks. Vahel võiks pikemalt ka kirjutada ja huvi tunda ja kõige parem – üldse helistada. Paratamatult tundub, et ma nagu väga mõttesse ei tule või siis inimene lihtsalt ei julge nö tülitada. Pole vastandliku iseloomuga, sest koos olles räägibki, viskab nalja, on tähelepanelik, hoolitsev ja märkab mind. Tutvuse alguses mitu nädalat kirjutas igal õhtul ka ja ajas juttu. See kadus ära, kui hakkasime regulaarsemalt kokku saama.

Sellest jutust ei saa aru. Mis mõttes ‘ei julge tülitada’. Kuidas kokku saada julgeb, aga ‘tülitada’ mitte. ‘Ei tule mõttesse’, aga saab sinuga 2 korda nädalas regulaarselt kokku? Midagi siin ei klapi või on midagi rääkimata jäetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suhted, suhted. Kõige keerulisemad asjad siin maapeal. Proovi sa neist aru saada. Ühtemoodi.
Igat liigutust ja sõna tõlgendad omamoodi.

Istu megega ühise lauataha ja arutage asjad läbi. Nõnda saad teada mis toimub. Ole ainult julge küsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud sellises suhtluses, kus mulle tundus veider, et mees kehv suhtleja. Ka tema oli koos olles ikka super kaaslane- nii suhtlus kui seks oli super. Tegelikult ei olnud ta lihtsalt suhteks valmis, mida ka tunnistas. Eks ta ikka valus oli küll. Mina väljendasin, et mina soovin, et areneks normaalne lähedane suhe, tema ikka rääkis vabadusest jne. No ja nii ta läks, et ma hakkasin suhtlema ka teise mehega, kellega oligi vaid suhtlus, kuigi see mees soovis rohkem, tema soovis kohe väga varakult suhet ka, kuid no ei olnud minu tüüp mees.

Kokkuvõttes läks siis nii, et mingi hetk ma ei suhelnud mõlema mehega, sest üks ei tahtnud seda päris suhet, teine polnud mulle see õige. Aga siis see esimene mõtles mingi hetk välja, et mida ta ikkagi soovib, mis oli siis mina ja suhe. Nüüd oleme paar, suhtlus ja suhe on väga hea. Küll teadvustan, et ega see ei olnud minu poolt ilus, et mul oli nö kaks rauda tules, kuid tegelikult käitusin just sedasi, nagu mehed sageli teevad. Nii aus olen ka enda vastu, et kõik oleks võinud minna teisiti, st esimene oleks liikunud mujale, oleks kedagi teist õigemaks pidanud jne.

Teemaalgataja, sa võiks mehele öelda, et sulle väga meeldib temaga telefoniga suhelda ja igapäevane suhtlus jne. Sa võid ka väljendada, et sinu eesmärk on igati tavapärane suhe, mis ei pea ülihelikiirusel arenema, kuid kolm kuud on küll selline aeg, et teil võiks juba selline mõnus lähedus tekkida. Las mees mõtleb, mida soovib, küll sina saad ka siis kas hea suhte temaga või liigud edasi, saad päriselt suurepärase mehe endale. Suhtle avatult, ole lähedane, vaata, mis juhtub ning anna mehele aega sinu soove seedida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kommentaar oli minu oma, kuid ma kirjutan TAle veel. Hetkel on sinu meessõbral parim suhe tema jaoks, küsis ekslusiivsust, st ta ei pea väga muretsema, et sa ära jalutad, kuid samas ei paku ta sulle ilusat täusväärtuslikku suhet. Mõlemad peavad olema sügavas suhtes, mistõttu väljenda oma vajadusi. Siin elus on kindel reegel- mida rohkem mees investeerib vürab suhtes vastutuse, seda armsamaks naine saab. Mehes peab olema soov seda naist omada (heas mõttes), et oleks selline ürgne võitlus territooriumi pärast.

Selliselt leebelt tee talle mõned asjad selgeks.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid sõnumid ja bla bla. Lõpetage sõnumeerimine, hakake helistama ja suhtlema otse, mitte läbi sõnumite. Tehnoloogiat selleks küllaga. Sõnum ei tähenda mitte midagi.

Helistamine on samuti tehnoloogiaga seotud, pealegi segab teist inimest, Mulle tohivad ainult lapsed helistada,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistamine on samuti tehnoloogiaga seotud, pealegi segab teist inimest, Mulle tohivad ainult lapsed helistada,

Telefoni küljes on sõnumite saatmise võimalus, aga moodne maailm, sotsiaalmeedia on mugavaks teinud asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mingi nn peika selline, et olime kaugsuhtes, iga päev muudkui kirjutas romaane jne, aga kui kokku saime, siis seks ja vait nagu sukk. Üritad millestki rääkida, väga raske. Hommikusöögilauas istus telefonis selle asemel et minuga rääkida. No ikka täiega imelik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mingi nn peika selline, et olime kaugsuhtes, iga päev muudkui kirjutas romaane jne, aga kui kokku saime, siis seks ja vait nagu sukk. Üritad millestki rääkida, väga raske. Hommikusöögilauas istus telefonis selle asemel et minuga rääkida. No ikka täiega imelik.

Loogiline. Rääkida ei meeldi, kirjutada küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline. Rääkida ei meeldi, kirjutada küll.

No võib-olla sellele teemaalgataja mehele ei meeldi jälle kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline. Rääkida ei meeldi, kirjutada küll.

No võib-olla sellele teemaalgataja mehele ei meeldi jälle kirjutada.

Ma sain aru, et on kepisõber, mehest asi kaugel?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid sõnumid ja bla bla. Lõpetage sõnumeerimine, hakake helistama ja suhtlema otse, mitte läbi sõnumite. Tehnoloogiat selleks küllaga. Sõnum ei tähenda mitte midagi.

Ma ei suudaks küll sellises suhtes olla, kus mulle päev läbi helistatakse. Mul on tööd vaja teha jne. Paar sõnumit päevas oleks minu jaoks juba isegi väga suur suhtlus. Mis mõttes ei tähenda sõnum midagi, muidugi tähendab. Mul on muu elu ka ja ma ei tegele tööl olles pereeluga, kui just lastel pole midagi väga olulist juhtunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvata, kui mees on parajasti koos olles igati tähelepanelik, hoolitsev ja armas, aga neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Tean, et ta teisi ei landi ega otsi. Pole tegelikult tal ka nii tihe elu, et poleks võimalust suhelda. Päris alguses suhtles küll kirja teel ka aktiivselt igal õhtul ja üsna rohkesõnaliselt. Nüüd siis mõned lakoonilised sõnumid.

Tuttavad oleme u 3 kuud ja kohtume umbes paar korda nädalas.

Kas mees algatab suhtlust? Kas ta nö broneerib sind reedeks, laupäevaks, pühapäevaks? Kas ta teeb ettepanekuid ka väljaspool voodit kohtuda?

Kas ta muudab plaane?

Milline on tema käitumine siis, kui te koos olete? Hoiab ta sul käest kinni? On ta teinud juttu sinu sõpradega kohtumisest? Tahab ta sinu perekonda tunda? Soovib ta sind oma perekonnale tutvustada?

Kas ta teeb ühiseid plaane eelolevateks aegadeks?

Kas ta tunneb huvi sinu tegemiste vastu? Teab ta, mis su sotsiaalmeedias toimub? Teab ta sinu hobisid? Kas ta räägib nendest?

Kas ta saadab sulle aeg-ajalt mingi lingi muusikapalaga; mõne naljapildi; mingi anekdoodi?

Kui saad nendele küsimustele jaatavalt vastata, siis pole probleemi, et ta igapäevaselt ei suhtle.

Olen oma meessõbraga üle aasta koos olnud ja igapäevaselt me küll ei suhtle. Töötame mõlemad palju, kohtume nädala keskel korra ja tavaliselt veedame NV pikalt koos. Mees elab üksinda (käin tihti tema kodus ja mul on tema võtmed hädaolukordadeks), teisi naisi teadaolevalt ta elus ei eksisteeri (peale oma ema ja tütre eelmisest suhtest). Suhtlemise algatamisel on meil suhtarv tavaliselt nii, et 70% algatab kontakti tema ja 30% mina.

 

Muide youtubes on päris palju suhtealaseid saateid, mida tasub kuulata. Vahel ma mõtlen ja kirun, et  miks neid polnud juba 20 aastat tagasi – palju rumalusi oleks jäänud tegemata.

Telefonidega on meestel nii, et kui naised kasutavad neid suhtlemiseks, siis mehed selleks, et nad saaksid asjad aetud – väga oluline vahe meeste ja naiste vahelises kommunikatsioonis.

Kui sa algatad kontakti, siis kui kiiresti mees vastab sulle? 1 tunni jooksul? Päeva lõpuks,  kolme päeva pärast?   Jälle üsna oluline indikaator.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees teeb suhtes seda, millega sa ise lepid ja lased. Ta ju näeb, et sinuga saab seda kummi muudkui venitada. Võib rääkida ja hiljem lakooniline olla, sina ikka kusagile suhtest ei lähe ja natuke mossitad, aga pärast jälle lepite ja kõik mehele vajalikud boonused nagu sina, sinu seltskond, tunded, lähedus sinu poolt jätkuvad ilma suurema pingutuseta. Meest pole sinu poolt vastutusele võetud tema käitumise eest ega motiveeritud paremusele, mees teeb nagu mehele mugav on. Sina lähed sellega kaasa, mitte ei võta vastutust enda rolli eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvata, kui mees on parajasti koos olles igati tähelepanelik, hoolitsev ja armas, aga neil päevadel kui kohtuda ei saa, kontakteerub minimaalselt, napisõnaliselt mõned sõnumid.

Tean, et ta teisi ei landi ega otsi. Pole tegelikult tal ka nii tihe elu, et poleks võimalust suhelda. Päris alguses suhtles küll kirja teel ka aktiivselt igal õhtul ja üsna rohkesõnaliselt. Nüüd siis mõned lakoonilised sõnumid.

Tuttavad oleme u 3 kuud ja kohtume umbes paar korda nädalas.

Mina olen naine ja olen samasugune. Olen selline, kes vajab palju oma aega, ma naudin üksi olemist. Mul üksi olles sageli ei tule meelde, et ma üldse võiksin kontalteeruda. See ei tähenda, et ma oma peret ei armasta, väga armastan. Aga mul ei ole mingit vajadust nendega kogu aeg kontaktis olla. Jah, kui olen tõesti juba väga pikalt üksi olnud, siis tekib tüesti suur igatsus rääkida ja häält kuulda. Tavaelu aga on pigem selline, et üksindust saan endale lubada pigem vähem kui sooviksin ja seega neil harvadel kordadel, kui olen perest eemal, ei tunne ma tõesti mingit vajadust pidevalt kontaktis olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta saadab sulle aeg-ajalt mingi lingi muusikapalaga; mõne naljapildi; mingi anekdoodi?

See veel puuduks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel võiks pikemalt ka kirjutada ja huvi tunda ja kõige parem – üldse helistada. Paratamatult tundub, et ma nagu väga mõttesse ei tule või siis inimene lihtsalt ei julge nö tülitada. Pole vastandliku iseloomuga, sest koos olles räägibki, viskab nalja, on tähelepanelik, hoolitsev ja märkab mind. Tutvuse alguses mitu nädalat kirjutas igal õhtul ka ja ajas juttu. See kadus ära, kui hakkasime regulaarsemalt kokku saama.

 

Mind paneb alati imestama, misasja on inimestel kogu aeg rääkida ja sõnumeid saata? Koos elades muidugi on argielu teemad, aga kui nagunii regulaarselt kokku saadakse…?  Klammerdumine ja sõltuvus on selle nimi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind paneb alati imestama, misasja on inimestel kogu aeg rääkida ja sõnumeid saata?

Saadavadki 5x päevas, et musuuuu ma nii igatsen sind.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel võiks pikemalt ka kirjutada ja huvi tunda ja kõige parem – üldse helistada. Paratamatult tundub, et ma nagu väga mõttesse ei tule või siis inimene lihtsalt ei julge nö tülitada. Pole vastandliku iseloomuga, sest koos olles räägibki, viskab nalja, on tähelepanelik, hoolitsev ja märkab mind. Tutvuse alguses mitu nädalat kirjutas igal õhtul ka ja ajas juttu. See kadus ära, kui hakkasime regulaarsemalt kokku saama.

Mind paneb alati imestama, misasja on inimestel kogu aeg rääkida ja sõnumeid saata? Koos elades muidugi on argielu teemad, aga kui nagunii regulaarselt kokku saadakse…? Klammerdumine ja sõltuvus on selle nimi.

Eeee….Kui inimesega pole tõesti mitte midagi rääkida peale argielu teemade (mida tegin, nägin, mida süüa, kes prügi viib vms), siis pole ju inimestel mitte midagi ühist, miski ei ühenda ja tekib hoopis veel suurem küsimus – miks sellised inimesed üldse koos on?

Normaalne on, et üksteisele mõtlevad ja hoolivad inimesed on siiski kontaktis omavahel. Emotsionaalselt ühenduses ning jagavad oma elu.

Ja mis “kogu aeg”. Jutt on sellest, et 2 inimest ei ela koos. Saaks aru jah, et kui elatakse koos ja nagunii õhtul kohtutakse, aega suhelda küll, siis nagu üleliigne veel päeva vältel sõnumineerida. Kui aga on selline visiitsuhe, siis tundub natuke külmavõitu ja pinnapealne, kui neil päevadel, kui ei kohtuta, pole ka omavahel mingit suhtlust. Loomulik ju, et sellisel juhul üksteist igatsetakse ja ikka huvi tuntakse, et mismoodi teine oma päeva veetis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis veel peaks rääkida olema, kui mitte argielu teemadest? Kas päevasündmused pole siis ka osake argielust? Kuidas neil siis ühist pole midagi, kui nad suhtlevad? Neil ju on ühist. Muidu nad ju ei suhtlekski.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis veel peaks rääkida olema, kui mitte argielu teemadest? Kas päevasündmused pole siis ka osake argielust? Kuidas neil siis ühist pole midagi, kui nad suhtlevad? Neil ju on ühist. Muidu nad ju ei suhtlekski.

Ja kohe iga päev peab rääkima? Kogu aeg peab suhtlema? Kõike peab jagama?  Peab ikka põnev elu olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest siis veel peaks rääkida olema, kui mitte argielu teemadest? Kas päevasündmused pole siis ka osake argielust? Kuidas neil siis ühist pole midagi, kui nad suhtlevad? Neil ju on ühist. Muidu nad ju ei suhtlekski.

Ja kohe iga päev peab rääkima? Kogu aeg peab suhtlema? Kõike peab jagama? Peab ikka põnev elu olema.

Ei pea siis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta saadab sulle aeg-ajalt mingi lingi muusikapalaga; mõne naljapildi; mingi anekdoodi?

See veel puuduks.

Muideks – see on üsna oluline näitaja mehe ja naise vahelises tekstimises – kui mees saadab naisele mingi teda huvitava asja, siis on see selge märk sellest, et see naine on mehe mõtetes.

Küsi mistahes mehelt seda…

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis silmist, see südamest