Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis soodustab rasestumist?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mis soodustab rasestumist?

Postitas:
Kägu

Arst soovitas kasutada foolhappet, mis veel soodustavad rasestumist? Vitamiinid või miskit?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soovitused olenevad sellest kaua proovinud oled. Kui alla poole aasta siis ennekõike aitab regulaarne vahekord. Vähemalt igal teisel päeval.
Kui sellest kauem siis vahekord ovulatsiooni eel ja ajal igapäevaselt. Tee kindlaks kas ja kunas ta sul on.
Foolhape aitab rohkem juba tekkinud rasedust. Enne rasedust aitab soe jalavann tsükli esimeses pooles. Südameaspiriin tsükli teises pooles. Raud, d, q10, e, B kompleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elementaarne ju-seksimine

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb kaua proovitud on ja mis pōhjusel ei õnnestu. Kui on PCOS või on probleemid ovulatsiooni toimumisega, siis soovitatakse kasutada Inofolic pulbrit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arstil käidud kõik korras, proovitud 8 kuud. Samas eks vara ka sest tihti meest Ei ole kodus õigel ajal, töötab välisriigis. Arst ûtles et kui septembriks 2019a ei õnnestu siis minna tagasi tema juurde. Just seda Inofolic seda pulbrit ka soovitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsükkel kõigub Jah päevad olid 17 november siis 17 dets Ja nüüd juba 7 jaanuar algasid, millal uued algavad ei tea. Arst ütles et kõik on korras

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui meest pole kodus seksimas, siis rasedaks ju ei jää.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enda kogemuste põhjal ei aita miski.
Sul eriti raske, sest meest pole õigetel aegadel kodus. Võid ju vitamiine võtta, aga kui õigel ajal tegutsetud ei saa, siis ei tule tulemuat ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arst soovitas kasutada foolhappet, mis veel soodustavad rasestumist? Vitamiinid või miskit?

Foolhapet soovitatakse ikka juba võtma hakata rasedust planeerides pluss viljakust toetavad vitaminiid. Millega pole vaja oodata al. et olen üritanud nii kaua ja nüüd hakkan võtma. Soovitan kohe , kui hakkate rasedust planeerima. Vitaminiid EI tee halba!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vitamiinid tugevdavad keha, et organism oleks piisavalt heas vormis raseduse tekkimiseks. Teised vitamiinid (sh foolhape) on aga hoopiski selleks, et võimaliku raseduse korral areneval lootel oleks vajalikud ained arenguks olemas. Nt foolhape on vajalik loote närvisüsteemi terveks arenguks.

Mis aga KINDLASTI soodustab rasedust, on see, et ära mõtle sellele. Tean, seda jube raske teha, aga katsu kohe tõesti üldse mitte mõelda sellele. Seksi mehega üle päeva ja kui tulevad ette mingid komandeeringud vms, siis seksige vahetult enne ja vahetult pärast – tehke sellest mõnus harjumus, mitte kohustus lapse saamiseks. Nagu mõni rasedusega seotud mõte tuleb pähe, püüa leida mingi muuteemaline asendusmõte (midagi olulist). Ja unusta ära kõik äpid ja lingid ja guugeldamine ja ühtlasi ka Perekool – need panevad sind üle mõtlema ja oled endalegi arusaamatult stressis…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Suur tänu, kas oskate anda vitamiinide nime mida osta? Naistearst seda inofolic pulbrit soovitas tarbida kuni rasedaks jään😱. Üritan Jah mitte mõelda nii pingsalt kuid sooviks väga vanust juba 35a Ja esimene laps suur. Kuid eks läheb nii nagu läheb seda raskem kui mees harva kodus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks pean sulle pettumuse valmistama, vitamiinid ega foolhape iseenesest ei soodusta rasestumist*, annab lihtsalt algavale rasedusele parema varustatuse kõige vajalikuga. Kõige tähtsam on ikkagi õigele ajale pihta saada. Sul ei ole võimalust viljakal ajal kasvõi külla sõita talle vms? nn meremeeste naistele ehk kui mees on pikalt kättesaamatu, on võimalik teha kliinikus ka iui ehk emakasisene viljastamine (mees annab oma sperma, see puhastatakse ja külmutatakse ja sinu ov ajal pannakse otse emakasse). Ja kui ka see ei aita, siis peaks ka meest kontrollima, sest kui on viljakusega probleemid, siis seksi nii õigel ajal kui tahes, ikka tulemust pole.

* Parandus, mees võib ka võtta vitamiine ja need võivad sperma kvaliteeti mõnikord päris kenasti parandada- eriti vajalikud on A, C, E vitamiinid, tsink, seleen jpm. Nt wellman kompleks ja mõned muud on apteegis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks pean sulle pettumuse valmistama, vitamiinid ega foolhape iseenesest ei soodusta rasestumist*, annab lihtsalt algavale rasedusele parema varustatuse kõige vajalikuga. Kõige tähtsam on ikkagi õigele ajale pihta saada. Sul ei ole võimalust viljakal ajal kasvõi külla sõita talle vms? nn meremeeste naistele ehk kui mees on pikalt kättesaamatu, on võimalik teha kliinikus ka iui ehk emakasisene viljastamine (mees annab oma sperma, see puhastatakse ja külmutatakse ja sinu ov ajal pannakse otse emakasse). Ja kui ka see ei aita, siis peaks ka meest kontrollima, sest kui on viljakusega probleemid, siis seksi nii õigel ajal kui tahes, ikka tulemust pole.

* Parandus, mees võib ka võtta vitamiine ja need võivad sperma kvaliteeti mõnikord päris kenasti parandada- eriti vajalikud on A, C, E vitamiinid, tsink, seleen jpm. Nt wellman kompleks ja mõned muud on apteegis.

Nagu ma ühes teises teemas mainisin , on head vitamiinid nii sulle , kui mehele Formula Vitale viljakust soodustavad vitamiinid.on olemas ka extra mehe viljakusele mõeldes. Soovitan, ise tarbime mehega neid. Minul ka vanust omajagu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suur tänu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tervislikud eluviisid ja vitamiinid lisaks regulaarsele seksimisele.
Eelmine kord jäin pärast 2a tulutult triipude püüdmist rasedaks siis, kui olin 4 kuud järginud toitumiskava. On seal tegelikult seos või mitte, seda ma muidugi ei tea, kuid tõsi ta on, et minu toitumisharjumused muutusid oluliselt. kuigi mul otsest ülekaalu ei olnud, võtsin siiski mõned kilod alla ja tundsin ennast üldse kuidagi energilisemalt ja paremini. rasestumist ise seostan toitumise muutmise ja aktiivsuse tõusuga.
Järgmine rasedus lasi ennast jälle mitu aastat oodata ja püüda. Endas ei osanud ma midagi muuta. Võtsin vitamiine lisaks, kuid ei jäänud ikkagi. Mingil hetkel lisasin mehe “menüüsse” meeste viljakust parandavad vitamiinid ja rasedus tuli kuskil kuu aega pärast tema vitamiinikuuri lõppemist.
Jällegi – on seal seos või mitte, seda tegelikult ju ei tea.
Põhjused mitterasestumiseks on erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsetasime 8 kuud, juba 2 aastat olen täiskarsklane, foolhapet juba pea aasta krõbistanud, lisaks Infolicit ja mida kõike veel. Mõlemad terved, OV toimis ( UH kinnitatud), kevadeks pidin panema LAP opi aja, aga venitasin sellega.
Aga siis detsembris kuidagi tundsin, et tahan punast veini ja lasin mehel poest tuua, jõin ikka pea pudeli ära😶Ja nii need triibud rasedustestile tulidki😮 Ei propageeri alkoholi tarbimist, lihtsalt minu lugu😶

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsetasime 8 kuud, juba 2 aastat olen täiskarsklane, foolhapet juba pea aasta krõbistanud, lisaks Infolicit ja mida kõike veel. Mõlemad terved, OV toimis ( UH kinnitatud), kevadeks pidin panema LAP opi aja, aga venitasin sellega.

Aga siis detsembris kuidagi tundsin, et tahan punast veini ja lasin mehel poest tuua, jõin ikka pea pudeli ära😶Ja nii need triibud rasedustestile tulidki😮 Ei propageeri alkoholi tarbimist, lihtsalt minu lugu😶

Hmm meenus minulgi see, kui seda lugesin. Meie ka mehega täiskasklased nüüdseks aasta ja mõned kuud peale. Aga eelmine sept ämm kutsus meid mehega pubisse ja mul tekkis koksi isu ja jõin ka noo ma arvan, et 4 koksi, mees mitte.
Tõesti ma ka ei tea kas sellest või siis kõik kokku vms (vitamiinid + ov testid) aga oktoobris sain triibud 🙂 võta nüüd kinni. Kuigi oli emakaväline , aga ikkagi õnnestus, ahjaa triipe olin püüdnud tolleks hetkeks pea 2 aastat. Selline lugu. Tuleb vist ka pudel lahti korkida, et uuesti õnnestuks:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmistele kägudele- vaevalt, et alkohol iseenesest rasedust soodustast nüüd otseselt. Küll aga alkohol on lõdvestava toimega, maandab pingeid (kas või korraks, aga seda õiget hetke ongi ju vaid korraks) ja viib su lõbusasse tujusse (enamasti teatud alkoholi piirides), et unustad selel “vajaduse” ja meeletu lootuse ära. Ehk tegelikult lihtsalt alkoholi mõjul vabastad ennast ning keha saab tegutseda omasoodu pngete vabalt 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eelmistele kägudele- vaevalt, et alkohol iseenesest rasedust soodustast nüüd otseselt. Küll aga alkohol on lõdvestava toimega, maandab pingeid (kas või korraks, aga seda õiget hetke ongi ju vaid korraks) ja viib su lõbusasse tujusse (enamasti teatud alkoholi piirides), et unustad selel “vajaduse” ja meeletu lootuse ära. Ehk tegelikult lihtsalt alkoholi mõjul vabastad ennast ning keha saab tegutseda omasoodu pngete vabalt 🙂

Ja just seda minagi,küll oli seda korra, aga lõõgastusena toimis küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitused olenevad sellest kaua proovinud oled. Kui alla poole aasta siis ennekõike aitab regulaarne vahekord. Vähemalt igal teisel päeval.

Kui sellest kauem siis vahekord ovulatsiooni eel ja ajal igapäevaselt. Tee kindlaks kas ja kunas ta sul on.

Foolhape aitab rohkem juba tekkinud rasedust. Enne rasedust aitab soe jalavann tsükli esimeses pooles. Südameaspiriin tsükli teises pooles. Raud, d, q10, e, B kompleks.

Foolhapet peab võtma enne rasedust! Kuna närvisüsteemi formeerumise poolest kõige tähtsamad on esimesed nädalad (kui sa ei pruugi veel teada, et oled rase) siis selleks ajaks võiks organismis olla juba piisav foolhappe kontsentratsioon. Üldjuhul soovitatakse hakata foolhapet võtma vähemalt paar kuud enne planeeritud rasedust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Foolhape ei mõjuta rasestumist, vaid toetab lapse aju ja närvisüsteemi arengut. Kolm kuud enne rasestumist peaks seda võtma hakkama sellepärast, et foolhappe taseme muutus veres võtab aega.

Minule ütles arst, et kõige parem aeg rasestumiseks on kohe pärast päevade lõppu ja seksima peaks pigem ülepäeviti, sest liiga tihti tehes läheb sperma lahjaks. Spermatosoidid püsivad elus päris mitu päeva, nii et ei pea täpselt ovulatsiooni päeval seksima, vaid pigem natuke enne, muidu võib hiljaks jääda.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis soodustab rasestumist?