Esileht Pereelu ja suhted Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

Postitas:

Milline oleks ideaalis see summa, millega saaksite koduperenaisena kenasti hakkama ja majandatud? Oletame, et teil on kaks alaralist last, kõik maksud ja autoga seotud kulud maksab mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tahad olla koduperenaine? avastada X aastapärast kui tühja oled oma elu elanud kuna ainult koristasid ja koristasid? mees maksab? elu mõte ongi olla ülalpeetav, las mees maksab, sina lihtsalt oled kuni mees leiab armukese, sest sina oled koristaja, aga mees tahab enda kõrvale naist.

õnnetus on vist ikka naisena sündida? aju on 3x väiksem kui mehel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline oleks ideaalis see summa, millega saaksite koduperenaisena kenasti hakkama ja majandatud? Oletame, et teil on kaks alaralist last, kõik maksud ja autoga seotud kulud maksab mees.

Ja lisaks teeb mees poole majapidamistöödest ja kulutab kogu töövabaaja lastega tegelemisele ja nende sünnipäevade organiseerimisele.

NB! Mees peab maksma ka pealtkuulamis- ja muude jälitusseadmete eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 11:36; 25.11 20:56; 26.11 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed on päris väikesed (meil 3 last, 5, 4 ja 3), siis olen jah nendega kodus, kuid ega ma siia ei jääks pooleks eluajaks, hiljemalt 2a pärast lähen ikka t66le. Praegu saan mehelt 800.- + 500.- siis peretoetust, millega saan postetud kõik riided-jalatsid lastele ja endale, s66gi (mees käib ka tihti poes) ja esmatarbeasjad-huviringid jms. Mina maksan oma auto kulud, mees oma, mina maksan oma telefonid jms, maja kulud maksab mees. Aga eluksajaks mingiks kodukanaks ei ole “ambitsiooni” (loe:selle puudumist) jääda, oli mul enne korralik t66 ja lähen t66le tagasi. See etapp elus kui lapsed on väikesed, võib t66 vabalt oodata, mul on paremat teha, aga kui lapsed on teismelised ja ammu koois, ei pea neid vedama, siis mida ma seal kodus teen? Pole ime, et siis leiab mees mõne põnevama naise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 11:42; 26.11 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõeldud on siis toidule, riietele ja hügieenitarvetele jms kuluvat raha? Hästi ümmarguselt hinnates peaks 700 eurost küll piisama ja ülegi jääma, sõltub tarbimisharjumustest.

Aga mina isiklikult ei jääks päris koduperenaiseks mitte mingi raha eest. Mingi eneseteostus peab ikka olema. Muidugi on alati võimalik lüüa kaasa vabatahtlikuna, käia trennis ja laulu- või kunstiringis vms. Aga ma ei kujuta ette, et mitte midagi koduvälist ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama palju, kui praegu teenin s.o. 2000 eurot kuus. auto kulud võtku jah enda kanda, praegu maksan neid ise, samuti lastega seotud kulud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama, mis praegu ise teenin, st u 1000-1200 eurot (palk sõltub osaliselt tulemustasust, seetõttu on igakuine töötasu kõikuv, aga min 1000 neto). Praegu käime mõlemad tööl, peres on kaks lasteaialast (4 a ja 6 a), kui koduseks jääksin, siis ega üldkulud ei väheneks, kui just lapsi lasteaiast, ringidest ja suuremat eelkoolist ära ei võtaks. Kuna olin lastega järjest kodus 4,5 a (vahepeal tegin kodus vabakutselisena tööd), siis uuesti päris koduseks jäämist ei igatse. Pigem tahaks osalise ajaga tööd, nt 3/4 kohta, et jääks rohkem aega pere jaoks. See kodu-lasteaed-töö rutiin on päris kurnav, kogu aeg nagu orav rattas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1000 euri (oluliselt vähem kui minu palk, aga ära jääks ka tööstress). minu puhul oleks ka lisatingimus, et oleksime abielus ja vara on pooleks, et ei oleks ei sendisaagimist ega hiljem elu jamade korral mingit ühe poole ühisest varast ilmajätmist, sest hiljem pensionis kaotan ma niikuinii. aja sisustamise pärast ma ei muretseks, kindlasti tegeleksin intensiivsemalt oma hobidega, eneseteostus ei pea alati tähendama aktiivsust tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikeste lastega olen mõnda aega koduperenaine olnud. Kui olud piisavalt vanad, et lasteaeda minna, läksin ise tööle. Mitte raha puudusest, vaid tundsin, et vajan elus ka tööalaseid väljakutseid. Pealegi, mulle ei meeldi kodutööd. Mulle sobib, kui 2x nädalas käib koristaja ja kui naabripoiss korra kuus meie muru niites endale taskuraha teenib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5000 eurot, sest see peab sisaldama ka minu tööl käimise motivatsiooni mahasurumist ja praegust töötasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

Super! Ometigi siin mõni õige naiselik naine. Mina käin paar tundi nädalas tööl ja seegi tundub mulle liiga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 19:00; 26.11 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

Super! Ometigi siin mõni õige naiselik naine. Mina käin paar tundi nädalas tööl ja seegi tundub mulle liiga palju.

Järeldus: ÕIGE ja naiselik saab olla ainult naine, kelle mehe sissetulek katab vabalt pere vajadused. Mitte rikaste abikaasad on siis valed naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 20:43; 26.11 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

Super! Ometigi siin mõni õige naiselik naine. Mina käin paar tundi nädalas tööl ja seegi tundub mulle liiga palju.

Järeldus: ÕIGE ja naiselik saab olla ainult naine, kelle mehe sissetulek katab vabalt pere vajadused. Mitte rikaste abikaasad on siis valed naised.

Aga võib-olla postitaja mõtles sõna õige tähenduses üsna, võrdlemisi. No nagu Tootsil see vein oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 11:36; 25.11 20:56; 26.11 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on noorem laps natuke alla 2a, ei taha teda sõimerühma panna. Vanem laps käiks justkui lastaeaias, aga pidevalt jääb haigeks ning haiguste tõttu on ta olnud tegelikult rohkem aega meiega kodus kui lasteaias.

Elamegi mehe palgast. Mees mulle mingit majapidamisraha ei anna, aga maksab kõik majakulud, autokulud, käib poes ja toob söögi jm. vajalikud asjad autoga koju või käime koos poes (ja mees maksab)…

Igavesti ei kavatse kodus olla – kui saab lapsed niikaugele, et vanem laps muutub ehk ajapikku haigustele vastupidavamaks ning noorem ka vähemalt üle 2,5a ja suuteline lasteaias käima – siis läheks ju tööle. Aga praegu jah, on koduperenaise elu – võtame rahulikult, püüame mitte üle kulutada. Tavalised inimesed oleme, mitte rikkurid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen praegu olude sunnil koduperenaine (koondati, uut tööd leidnud ei ole) ja pean ütlema, et ega mu kulud tööl käimisega võrreldes eriti kahanenud küll ei ole (võib-olla ehk mõnikümmend eurot sukkpükste ja lõunasöögi pealt; kommunaalid maksis ka enne mees ja autot meil üldse ei ole). Teoreetiliselt saab hakkama umbes 1000 euroga, aga vabatahtlikult jääksin koduperenaiseks vähemalt 2000 euro eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on elementaarne, et kui on üks perekond, siis on ka üks rahakott. Minu peres on niimoodi olnud nii siis, kui olin aastaid mitme lapsega kodune kui ka nüüd, kui käin tööl.

Mul on kuidagi valus lugeda seda juttu, et mees annab/ei anna raha. Mismõttes? Koos lapsi saada kõlbas, aga koos majandada ei kõlba!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 25.11 21:56; 25.11 23:04; 26.11 10:29; 26.11 12:02; 26.11 12:03; 26.11 12:40; 26.11 13:00; 26.11 16:39; 26.11 16:51; 26.11 17:03; 26.11 17:06; 26.11 17:15; 26.11 17:34; 26.11 17:42; 26.11 19:57; 26.11 22:05; 26.11 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei arvestaks, et “mida peaks mees mulle andma”, vaid mis võiks olla mehe sissetulek. Meil on raha ühine ja ei loe, et mehe oma ja minu oma.
Mehe kuskil 4-5tuhandese netopalga peal kaaluksin poole kohaga töölkäimist.
Mul lisaks palgale õnneks ka üüritulu, kolme lapse toetus ka.

Päris koju ei jääks. Sain vahepeal kaks last järjest ja olin viis aastat kodus. Uuesti tööellu sisenemine oli väga raske ehk ei taha sellist asja enam üle elada. Töökoormust aga vähendaks küll hea meelega. Meil on kolm last, väiksed veel ja nendele oleks vaja rohkem aega pühendada, kui hetkel võimalik on. Õnneks vanaema elab meil lähedal ja aitab, aga ma ei tea, süümekad on.
Oma töö fänn ma ka ei ole, käin tööl palka teenimas.
Mees peaks oma töökoha sees paari kuu jooksul minema edasi positsioonile, mis toob kaasa sellise suure palga. Arvestades, et see toob ka suurem vastutuse, ületunnid ja tööreisid ja minu peale jääks rohkem kodu pool, siis oleks igati normaalne, et mulle tekiks ka rohkem aega sellega tegelemiseks.
Eks paista, mis saab.

Niisama kodune olla oleks mul ikkagi kuidagi imelik. Täiskasvanud inimene ja elab sellist provva-elu, teine peab üksi vastutama pere eest, stressama tööl. Oleks meil talu, oleks teine asi 🙂 Siis oleks kodune elu ainuvõimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:34; 25.11 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvestasin ka ükskkord, mis kulud mul on töölkäimisel ja tegelikult on need päris suured summad, mis sellele kuluvad.
Mul on istuv töö- käin füsioterapeudi juures tihti rühi probleemidega ja seljavaluga. 25.- kord. (kuus 2x)
Pingelise töö tõttu ja oskamatuse tõttu seda pereeluga ühildada on mul probleemid, mille tõttu käin psühholoogil: 45.- kord (kuus 2x)
Sukkpüksid- ca 20 eur kuus.
Kontoririided-jalanõud-mantel-saapad-käekott- ca 500-600 eur aastas
Lapsehoidja, et lasteaialapsele üks vaba päev nädalas teha- 200-250 eur kuu.
Töölõunad: 4-6 eur x20 = ca 100 eur kuu
Bensiin: 60 eur kuu (elan linnast ca 3-4km eemal)
Parkimine: 15 eur kuu

Ehk mul läheb töölkäimisele ca 600 eurot kuus 😀 Täiesti masendav.

Mul kulus viis aastat kodus olles ikka väga vähe raha endale, kogusin suured säästud sel ajal. Riided ostsin näiteks sekkarist (sest oli aega neid kammida, enam mitte) jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:34; 25.11 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvestasin ka ükskkord, mis kulud mul on töölkäimisel ja tegelikult on need päris suured summad, mis sellele kuluvad.
Mul on istuv töö- käin füsioterapeudi juures tihti rühi probleemidega ja seljavaluga. 25.- kord. (kuus 2x)
Pingelise töö tõttu ja oskamatuse tõttu seda pereeluga ühildada on mul probleemid, mille tõttu käin psühholoogil: 45.- kord (kuus 2x)
Sukkpüksid- ca 20 eur kuus.
Kontoririided-jalanõud-mantel-saapad-käekott- ca 500-600 eur aastas
Lapsehoidja, et lasteaialapsele üks vaba päev nädalas teha- 200-250 eur kuu.
Töölõunad: 4-6 eur x20 = ca 100 eur kuu
Bensiin: 60 eur kuu (elan linnast ca 3-4km eemal)
Parkimine: 15 eur kuu

Ehk mul läheb töölkäimisele ca 600 eurot kuus ???? Täiesti masendav.

Mul kulus viis aastat kodus olles ikka väga vähe raha endale, kogusin suured säästud sel ajal. Riided ostsin näiteks sekkarist (sest oli aega neid kammida, enam mitte) jne.

Töölõuna peale küll ei peaks nii palju kulutama. Ma soovitan teha kodus süüa ja võtta eelmise päeva õhtusöök tööle lõunaks kaasa. Täiesti teostatav, kas suure pere kõrvalt. Igal lõunal 4 eurot raisata lõuna peale, on liig, kui palk on keskpärane.

Mis riietesse puutub, siis mul kontoritöötajana küll nii palju raha ei lähe riietele. Ma teenin küll hästi ja pere üldine sissetulek on suur, kuid püüan ikkagi kokkuhoidlikult toimetada nii söögi kui ka riiete osas. Minu kontoririided on ka valdavalt sekkarist ostetud. Ei ole neile ühelegi silti seljale kleebitud, et on second hand.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 25.11 21:56; 25.11 23:04; 26.11 10:29; 26.11 12:02; 26.11 12:03; 26.11 12:40; 26.11 13:00; 26.11 16:39; 26.11 16:51; 26.11 17:03; 26.11 17:06; 26.11 17:15; 26.11 17:34; 26.11 17:42; 26.11 19:57; 26.11 22:05; 26.11 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen praegu kodune, sest ei tahtnud last nii vara sõimerühma panna. Mulle väga meeldib lapsega kodus olla, aga mulle meeldib mu töö ka. Sellepärast lähen aasta pärast tööle. Kui jääksin kauemaks koju, siis oleks mul vaja minimaalselt 500€ sissetulekut iga kuu, aga parem oleks ~700€. Praegu kasutan kulutusteks varasemalt kogutud raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka palju rohkem kui praegu teenin peaks maksma. ja seda läbi oma ettevõtte palgana mitte mustalt.
sest tahan sama moodi ühel päeval pensioni saada.
ja kui palju vaba aega siis on aega ka raha kulutada.
nii et alla 2500 kuus ei veaks välja.

mulle küll meeldib mu töö ja kolleegid, aga oleksin võimeline väga ilusti aja ka hobidega täitma. mul on palju huvisid, mille jaoks töö kõrvalt aega napib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1000 euri (oluliselt vähem kui minu palk, aga ära jääks ka tööstress). minu puhul oleks ka lisatingimus, et oleksime abielus ja vara on pooleks, et ei oleks ei sendisaagimist ega hiljem elu jamade korral mingit ühe poole ühisest varast ilmajätmist, sest hiljem pensionis kaotan ma niikuinii. aja sisustamise pärast ma ei muretseks, kindlasti tegeleksin intensiivsemalt oma hobidega, eneseteostus ei pea alati tähendama aktiivsust tööl.

see stress, mille sa kodus istumisest saad on tuhat korda hullem kui töötress. hobid hobideks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tahad olla koduperenaine? avastada X aastapärast kui tühja oled oma elu elanud kuna ainult koristasid ja koristasid? mees maksab? elu mõte ongi olla ülalpeetav, las mees maksab, sina lihtsalt oled kuni mees leiab armukese, sest sina oled koristaja, aga mees tahab enda kõrvale naist.

õnnetus on vist ikka naisena sündida? aju on 3x väiksem kui mehel

Kui mees palkab koristajaks ja lapsehoidjaks võõra naine, siis ei ole tegu ülapeetavaga, eks ole? Miks? Miks võõras kodus koristamas ja lapsi hoidmas käiv naine ei ole tühi koht, olematu ajuga, piisavalt naine?
Või on olematu ajumahuga ja soota kõik lihtsamat tööd tegevad naised? Aga samasugust tööd tegevad mehed on ikka mehed? Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 26.11 09:46; 26.11 09:47; 26.11 09:53; 26.11 11:32; 26.11 11:35; 26.11 16:42; 26.11 16:47; 26.11 16:51; 26.11 16:56; 26.11 17:23; 26.11 17:25; 26.11 21:47; 26.11 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed on päris väikesed (meil 3 last, 5, 4 ja 3), siis olen jah nendega kodus, kuid ega ma siia ei jääks pooleks eluajaks, hiljemalt 2a pärast lähen ikka t66le. Praegu saan mehelt 800.- + 500.- siis peretoetust, millega saan postetud kõik riided-jalatsid lastele ja endale, s66gi (mees käib ka tihti poes) ja esmatarbeasjad-huviringid jms. Mina maksan oma auto kulud, mees oma, mina maksan oma telefonid jms, maja kulud maksab mees. Aga eluksajaks mingiks kodukanaks ei ole “ambitsiooni” (loe:selle puudumist) jääda, oli mul enne korralik t66 ja lähen t66le tagasi. See etapp elus kui lapsed on väikesed, võib t66 vabalt oodata, mul on paremat teha, aga kui lapsed on teismelised ja ammu koois, ei pea neid vedama, siis mida ma seal kodus teen? Pole ime, et siis leiab mees mõne põnevama naise.

Põnevaks teeb naise teiste jaoks töötamine? Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 26.11 09:46; 26.11 09:47; 26.11 09:53; 26.11 11:32; 26.11 11:35; 26.11 16:42; 26.11 16:47; 26.11 16:51; 26.11 16:56; 26.11 17:23; 26.11 17:25; 26.11 21:47; 26.11 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei arvestaks, et “mida peaks mees mulle andma”, vaid mis võiks olla mehe sissetulek. Meil on raha ühine ja ei loe, et mehe oma ja minu oma.
Mehe kuskil 4-5tuhandese netopalga peal kaaluksin poole kohaga töölkäimist.
Mul lisaks palgale õnneks ka üüritulu, kolme lapse toetus ka.

Päris koju ei jääks. Sain vahepeal kaks last järjest ja olin viis aastat kodus. Uuesti tööellu sisenemine oli väga raske ehk ei taha sellist asja enam üle elada. Töökoormust aga vähendaks küll hea meelega. Meil on kolm last, väiksed veel ja nendele oleks vaja rohkem aega pühendada, kui hetkel võimalik on. Õnneks vanaema elab meil lähedal ja aitab, aga ma ei tea, süümekad on.
Oma töö fänn ma ka ei ole, käin tööl palka teenimas.
Mees peaks oma töökoha sees paari kuu jooksul minema edasi positsioonile, mis toob kaasa sellise suure palga. Arvestades, et see toob ka suurem vastutuse, ületunnid ja tööreisid ja minu peale jääks rohkem kodu pool, siis oleks igati normaalne, et mulle tekiks ka rohkem aega sellega tegelemiseks.
Eks paista, mis saab.

Niisama kodune olla oleks mul ikkagi kuidagi imelik. Täiskasvanud inimene ja elab sellist provva-elu, teine peab üksi vastutama pere eest, stressama tööl. Oleks meil talu, oleks teine asi ???? Siis oleks kodune elu ainuvõimalik.

Muidu su jutuga nõus, aga viimasest osast ei saa küll aru. Mees vasatuab üksi? Laste ja koduga tegelemine ei sisalda mingit vastutust?
Proua-elu? Mis elu siis naine elama peab? Härra elu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 26.11 09:46; 26.11 09:47; 26.11 09:53; 26.11 11:32; 26.11 11:35; 26.11 16:42; 26.11 16:47; 26.11 16:51; 26.11 16:56; 26.11 17:23; 26.11 17:25; 26.11 21:47; 26.11 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed on päris väikesed (meil 3 last, 5, 4 ja 3), siis olen jah nendega kodus, kuid ega ma siia ei jääks pooleks eluajaks, hiljemalt 2a pärast lähen ikka t66le. Praegu saan mehelt 800.- + 500.- siis peretoetust, millega saan postetud kõik riided-jalatsid lastele ja endale, s66gi (mees käib ka tihti poes) ja esmatarbeasjad-huviringid jms. Mina maksan oma auto kulud, mees oma, mina maksan oma telefonid jms, maja kulud maksab mees. Aga eluksajaks mingiks kodukanaks ei ole “ambitsiooni” (loe:selle puudumist) jääda, oli mul enne korralik t66 ja lähen t66le tagasi. See etapp elus kui lapsed on väikesed, võib t66 vabalt oodata, mul on paremat teha, aga kui lapsed on teismelised ja ammu koois, ei pea neid vedama, siis mida ma seal kodus teen? Pole ime, et siis leiab mees mõne põnevama naise.

Põnevaks teeb naise teiste jaoks töötamine? Miks?

Ma pole see, kellelt küsid, aga olen temaga nõus. Mul on 4 last, kellega olen kõigiga 3 aastat kodune olnud. Pean seda väga oluliseks, et väikelaps oleks koos oma emaga, mitte ei veeta teda 1-aastasena kollektiivi. Pean lastele pühendumist oluliseks. Samas, kui lapsed juba kaela kannavad, võiks naine ka väljaspool kodu aktiivne olla ja tööle minna. Omast kogemusest tean, et kodune olles jääb mõnes mõttes aeg seisma, tekib teatud mandumine ja nii mõneski asjas elust maha jäämine. Muidugi, siinsed käod teavad kohe, kuidas neil oleks tuhat hobi ja olulist huvi, millega tegeleda. Samas, töölkäimine hoiab aju teistpidi töös. No eks oleneb muidugi tööst ka. Pigem pean silmas just mõtlemist ja suhtlemist nõudvat tööd. See aitab eluga kaasas käia, mis muudab sind kaasinimeste jaoks huvitavamaks kaaslaseks. Ja endal on ka kuidagi huvitavam olla, kui elu on mitmekesine. Kindlasti on palju nüansse ja erinevaid olukordi, aga kui ma enda elu hindan, siis minule tundub nii. Töölkäimine on küll suur koormus, kuid hoiab mind heas mõttes teatavas toonuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 25.11 21:56; 25.11 23:04; 26.11 10:29; 26.11 12:02; 26.11 12:03; 26.11 12:40; 26.11 13:00; 26.11 16:39; 26.11 16:51; 26.11 17:03; 26.11 17:06; 26.11 17:15; 26.11 17:34; 26.11 17:42; 26.11 19:57; 26.11 22:05; 26.11 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline oleks ideaalis see summa, millega saaksite koduperenaisena kenasti hakkama ja majandatud? Oletame, et teil on kaks alaralist last, kõik maksud ja autoga seotud kulud maksab mees.

Oleneb ju laste vanusest. 1000 saaks ilmselt hakkama kenasti, kui lastel mingeid eriti kalleid hobisid just pole. Toime tuleks ka väiksema summaga nt 700 ei oleks ilmselt ka väga suurt probleemi, kui mingeid terviseprobleeme ja muid kalleid kulutusi ei tekiks. Väga väikese rahaga pole mina osanud siiani toime tulla, aga ega eriliselt vaja ka pole olnud. Ma oleks hea meelega koduperenaine, aga ma ei taha olla mehest sõltuv, ma ei taha kuulda sellist jura, mida mehed vahel oma ülalpeetavale naisele ajavad (kuidas sa passid siin kodus, mina maksan kõige eest, minu arvamus maksab seega rohkem, mis mõttes sa oled väsinud, millest (kui lapsed on väga väikesed, peaks olema küll aru saada, millest), mis mõttes sa ei tule selle rahaga toime. Ja muidugi ei taha ma seda jama, mis tekib, kui mees teise leiab. Seega ma oleksin koduperenaine pigem juhul, kui mul on nt üüritulud ja muud sissetulekud nii head, et ei peakski ise tööl käima. Teiste armust sõltumine ei ole kahjuks meeldiv, kuigi palgatöölisena sõltud sa samuti mingil määral teistest (nt ülemusest, klientuurist, erialale seatavatest nõuetest, mis ka vahel muutuvad).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 10:37; 26.11 10:49; 26.11 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

Super! Ometigi siin mõni õige naiselik naine. Mina käin paar tundi nädalas tööl ja seegi tundub mulle liiga palju.

Milles see naiselikkus seisnes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe väikese lapsega koduperenaine. Mul on ligipääs abikaasa pangakontole, tema kuupalk on ca 5000€. Mulle kodus meeldib, ei tahagi enam tööle minna, mulle pole iial meeldinud tööl käia. Naudin kodus ja aias toimetamist, söögi tegemist, koristamist, lastega koos olemist…

Super! Ometigi siin mõni õige naiselik naine. Mina käin paar tundi nädalas tööl ja seegi tundub mulle liiga palju.

Milles see naiselikkus seisnes?

Naiselik naine tahab sõltuda mehest, olla mehele atraktiivne, alluda, ta jääb sageli hätta ja siis lapselikult palub õrnal häälel lähimalt suurelt tugevalt targalt mehelt nõu ja abi. Lisaks on naiselik naine maaema ja loodusehaldjas, õrn, hoolitsev, põetav, lohutav, oma malbe isiksusega ingellikult naeratav. Naiselik naine koristab, küpsetab, õmbleb ja koob, kasvatab kodus lapsi, kuigi, kui tekib mingi kasvatuslik probleem, mis kurjemat häält nõuab, siis peab ikkagi ütlema, et oota, kuni isa koju jõuab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 10:37; 26.11 10:49; 26.11 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.