Esileht Pereelu ja suhted Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

Postitas:

Tööd pole jah väljatoodud, aga ise kirjutad juba mitmes kord võõraste laste hoidmisest ja võõras kodus koristamisest. Ehk siis just kui viitad, et enamus naisi teeb ju just seda tööd.

Usu mind, lihttöö ja karjäärinaise ametite vahele jääb veel väga suur hulk ameteid.

Karjäärinaise ja lihttöö vahele ei jää ka väga palju ameteid. No tegelikult kui see välja jätta, siis võtame tehasetöötajad, juuksur, iluteenindajad, kontroitöötajad, poemüüjad jne. ON need lihttööd või ei? Mina ise ei halvusta ühtegi ametit. Sama eeldan ka teistelt. Ja sellepärast ütlen jätkuvalt, et kui juuksur on spetsialist, siis ka lapsehoidja võib seda olla. Miks see lihttöö rohkem on, kui mingi muu, kus puudub poolgi lapsehoidja ooskustest, vastustusest ja inimlikkusest?

Seni, kuni lapsed on väiksed, on muidugi mugavam ja pere seisukohalt parem olla kodune. Kui lapsed on suuremad, siis ma küll pointi ei näe.

Ma olen kontoritöötaja. Teenin hästi. Kolm last on täiskasvanud. Üks laps on koolilaps. Ma ei kujuta ette, kuidas perel minust rohkem kasu on, kui ma oleksin kodune kui siis, kui ma käin tööl? Laps on ju peaaegu terve päev koolis. Pole mul vaja ju sellel ajal tema eest hoolitseda või süüa teha. Et siis istun kodus ja nühin elamist? Miks? Selliseid kodutöid on võimalik teha palgatöö kõrvalt, möödaminnes. Absoluutselt kindlasti on meie peres soe kodune õhtusöök, iga päev, kuid tolmuimejaga meil iga päev ei tehta. Talveperioodil elame 100% ajast korteris. Kevadest sügiseni elame maakodus, kus on meeletu maa-ala, mis vaja korras hoida. Lisaks, väga suur aiamaa ja hiiglaslik kasvuhoone, kust tuleb enamik pere talvevarudes. Aga maakodu korrashoidmist pean ma pigem hobiks ja sellega tegelen tööpäeva õhtuti ja nädalavahetusel.

Kuidas see minusuguses “seisus” naisterahvast võiks rikastada, kui ma istuksin päev otsa kodus?

Sellest võõraste laste eest hoolitsemise ja teiste juures koristamas käimise jutust ma ei saa ikka aru. Kas see on tõesti ainus võimalus naisel, et väljaspool kodu midagi kasulikku teha?

Asi polegi niivõrd sinus. Kuigi kahte ühesugust peret ka olemas pole, nii et sina oled ainus, kellel asjad nii on ja toimivad. Igal omamoodi. Keegi pole kehvem sellepärast, kui ta käib tööl või sellepärast, kui ta on kodune, selles on asi.
Pealegi nii suurte lastega ongi enamik tööl niikunii ju. Kui ei ole mingeid probleeme. Millised need olla võivad, on inimese elukogemuses vili juba. Näiteks kui need neli oleksid kõik sellises eas, et nad on väikesed, on loogiline ollagi nendega kodus, sest 4 lapsega on raudselt kordades raskem ja tööd rohkem, kui ühe lapsega, kellega saabki töö igapäevaselt otsa.
Teiste juures koristamine ja lste hoidmine on sellepärasr jutus sees, et inimesed mõistaksid, et need on samasugused tööd, nagu tehases või kontoris, kus inimesed samuti teiste heaks teenivad.

Naine, kes mujal kokkab-koristab või lapsi hoiab, teeb seda kõike oma majapidamisele LISAKS. Kodu ja pere eest on vaja hoolitseda töötaval inimesel ka. St koduperenaise jutt oma kurnavast ja sisukast tööpäevast on naeruväärne, v.a. kui peetakse talu, hooldatakse puudega inimest vms. Ka neid viimaseid asju teevad paljud veel põhitööle lisaks.

Aga miks peab elu võimalikult raske olema? Kui perel on nii võimalik, et mõlema, nii naisel kui ka mehel, on vaid üks töö, siis mis selles halba on? Ülejäänud aja saavad mõlemad puhkamiseks kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 26.11 09:46; 26.11 09:47; 26.11 09:53; 26.11 11:32; 26.11 11:35; 26.11 16:42; 26.11 16:47; 26.11 16:51; 26.11 16:56; 26.11 17:23; 26.11 17:25; 26.11 21:47; 26.11 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi kirjutatakse siin, et kodune naine on igal juhul ülalpeetav, manduv, laisik, igav inimene. Palgatööl käiv aga arenev, intelligentne, austustvääriv. Seda laeindatakse siin just nimelt kõikidele naistele.

Kodusel inimesel reeglina ju puudub sissetulek. Järelikult ta ongi ülalpeetav, kui tal oma sissetulekut pole? Ja seetõttu kahjuks ka sõltuv oma mehest.

Eks inimesed on erinevad, aga mina olen oma elus lastega pikalt kodune olnud ja ma pean tunnistama, et pikapeale jääb selline elu ühekülgseks. Mina tundsin mingil hetkel mandumist. Vaatamata sellele, et kodus oli palju töid teha ja lastega oli koguaeg toimetamist. Laste suureks kasvades ma küll ei näinud vajadust kodune edasi olla. Päevast päeva pottide-pannide keskel toimetamine ei saa ju kuigi arendav olla?

Uuesti: miks on kodust väljas pottide pannidega toimetamine arendavam? Paljud inimesed on ju just nimelt kokad!
Miks ei või abikaasad üksteisest sõltuda? Selles ongi ju abielu algne mõte! Mees sõltub naisest kodu ja laste osas, naine sissetuleku osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 26.11 09:46; 26.11 09:47; 26.11 09:53; 26.11 11:32; 26.11 11:35; 26.11 16:42; 26.11 16:47; 26.11 16:51; 26.11 16:56; 26.11 17:23; 26.11 17:25; 26.11 21:47; 26.11 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi kirjutatakse siin, et kodune naine on igal juhul ülalpeetav, manduv, laisik, igav inimene. Palgatööl käiv aga arenev, intelligentne, austustvääriv. Seda laeindatakse siin just nimelt kõikidele naistele.

Kodusel inimesel reeglina ju puudub sissetulek. Järelikult ta ongi ülalpeetav, kui tal oma sissetulekut pole? Ja seetõttu kahjuks ka sõltuv oma mehest.

Eks inimesed on erinevad, aga mina olen oma elus lastega pikalt kodune olnud ja ma pean tunnistama, et pikapeale jääb selline elu ühekülgseks. Mina tundsin mingil hetkel mandumist. Vaatamata sellele, et kodus oli palju töid teha ja lastega oli koguaeg toimetamist. Laste suureks kasvades ma küll ei näinud vajadust kodune edasi olla. Päevast päeva pottide-pannide keskel toimetamine ei saa ju kuigi arendav olla?

Uuesti: miks on kodust väljas pottide pannidega toimetamine arendavam? Paljud inimesed on ju just nimelt kokad!
Miks ei või abikaasad üksteisest sõltuda? Selles ongi ju abielu algne mõte! Mees sõltub naisest kodu ja laste osas, naine sissetuleku osas.

Katsu nüüd aru saada, et kõik naised ei toimeta väljaspool kodu pottide-pannidega ja ei tegele võõraste lastega. Kõik naised ei ole kokad või lasteaiakasvatajad.

Abikaasad võivad üksteisest sõltuda küll, aga millegipärast tundub, et sinusugused ei ole siiski sellise elukorraldusega hästi rahul. Või millest see rahulolematus, et naine peab üksinda kõik kodutööd tegema? Ja siis veel see mure, et kas ja kui palju mees ikka raha annab (millest on alguse saanud ka käesolev teemaalgatus). Seega, tundub, et täit südamerahu vist ikka selline elukorraldus ei anna?

See, et sageli on meestel omadus oma pere juurest ära jalutada või et nad kipuvad naistest palju varem surema, on juba omaette teema. Aga nii kaugele ja nii keeruliselt ei küüni üks lihtne, igavene koduperenaine mõtlema. Elame ju ainult olevikus ja ilma ambitsioonideta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 25.11 21:56; 25.11 23:04; 26.11 10:29; 26.11 12:02; 26.11 12:03; 26.11 12:40; 26.11 13:00; 26.11 16:39; 26.11 16:51; 26.11 17:03; 26.11 17:06; 26.11 17:15; 26.11 17:34; 26.11 17:42; 26.11 19:57; 26.11 22:05; 26.11 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööd pole jah väljatoodud, aga ise kirjutad juba mitmes kord võõraste laste hoidmisest ja võõras kodus koristamisest. Ehk siis just kui viitad, et enamus naisi teeb ju just seda tööd.

Usu mind, lihttöö ja karjäärinaise ametite vahele jääb veel väga suur hulk ameteid.

Karjäärinaise ja lihttöö vahele ei jää ka väga palju ameteid. No tegelikult kui see välja jätta, siis võtame tehasetöötajad, juuksur, iluteenindajad, kontroitöötajad, poemüüjad jne. ON need lihttööd või ei? Mina ise ei halvusta ühtegi ametit. Sama eeldan ka teistelt. Ja sellepärast ütlen jätkuvalt, et kui juuksur on spetsialist, siis ka lapsehoidja võib seda olla. Miks see lihttöö rohkem on, kui mingi muu, kus puudub poolgi lapsehoidja ooskustest, vastustusest ja inimlikkusest?

Seni, kuni lapsed on väiksed, on muidugi mugavam ja pere seisukohalt parem olla kodune. Kui lapsed on suuremad, siis ma küll pointi ei näe.

Ma olen kontoritöötaja. Teenin hästi. Kolm last on täiskasvanud. Üks laps on koolilaps. Ma ei kujuta ette, kuidas perel minust rohkem kasu on, kui ma oleksin kodune kui siis, kui ma käin tööl? Laps on ju peaaegu terve päev koolis. Pole mul vaja ju sellel ajal tema eest hoolitseda või süüa teha. Et siis istun kodus ja nühin elamist? Miks? Selliseid kodutöid on võimalik teha palgatöö kõrvalt, möödaminnes. Absoluutselt kindlasti on meie peres soe kodune õhtusöök, iga päev, kuid tolmuimejaga meil iga päev ei tehta. Talveperioodil elame 100% ajast korteris. Kevadest sügiseni elame maakodus, kus on meeletu maa-ala, mis vaja korras hoida. Lisaks, väga suur aiamaa ja hiiglaslik kasvuhoone, kust tuleb enamik pere talvevarudes. Aga maakodu korrashoidmist pean ma pigem hobiks ja sellega tegelen tööpäeva õhtuti ja nädalavahetusel.

Kuidas see minusuguses “seisus” naisterahvast võiks rikastada, kui ma istuksin päev otsa kodus?

Sellest võõraste laste eest hoolitsemise ja teiste juures koristamas käimise jutust ma ei saa ikka aru. Kas see on tõesti ainus võimalus naisel, et väljaspool kodu midagi kasulikku teha?

Asi polegi niivõrd sinus. Kuigi kahte ühesugust peret ka olemas pole, nii et sina oled ainus, kellel asjad nii on ja toimivad. Igal omamoodi. Keegi pole kehvem sellepärast, kui ta käib tööl või sellepärast, kui ta on kodune, selles on asi.
Pealegi nii suurte lastega ongi enamik tööl niikunii ju. Kui ei ole mingeid probleeme. Millised need olla võivad, on inimese elukogemuses vili juba. Näiteks kui need neli oleksid kõik sellises eas, et nad on väikesed, on loogiline ollagi nendega kodus, sest 4 lapsega on raudselt kordades raskem ja tööd rohkem, kui ühe lapsega, kellega saabki töö igapäevaselt otsa.
Teiste juures koristamine ja lste hoidmine on sellepärasr jutus sees, et inimesed mõistaksid, et need on samasugused tööd, nagu tehases või kontoris, kus inimesed samuti teiste heaks teenivad.

Naine, kes mujal kokkab-koristab või lapsi hoiab, teeb seda kõike oma majapidamisele LISAKS. Kodu ja pere eest on vaja hoolitseda töötaval inimesel ka. St koduperenaise jutt oma kurnavast ja sisukast tööpäevast on naeruväärne, v.a. kui peetakse talu, hooldatakse puudega inimest vms. Ka neid viimaseid asju teevad paljud veel põhitööle lisaks.

Aga miks peab elu võimalikult raske olema? Kui perel on nii võimalik, et mõlema, nii naisel kui ka mehel, on vaid üks töö, siis mis selles halba on? Ülejäänud aja saavad mõlemad puhkamiseks kasutada.

Ei peagi olema raske. Üldiselt ei ole tervel ja töövõimelisel inimesel raske käia tööl ja teha ka kodutöid. Siinkohal on muidugi loomulik, et ka mees neid teeb.

Ja see asi ka veel. Kui sa ei soovi eriti pingutada, siis ära nõua ka töölkäivate emadega võrdset emapalka. Aga just sellistel koduperenaistel on alati sireen lahti, et lapsed peavad olema võrdsed ja kodused naised peavad töölkäivate naisetga võrdselt emapalka saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 25.11 21:56; 25.11 23:04; 26.11 10:29; 26.11 12:02; 26.11 12:03; 26.11 12:40; 26.11 13:00; 26.11 16:39; 26.11 16:51; 26.11 17:03; 26.11 17:06; 26.11 17:15; 26.11 17:34; 26.11 17:42; 26.11 19:57; 26.11 22:05; 26.11 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, kes mujal kokkab-koristab või lapsi hoiab, teeb seda kõike oma majapidamisele LISAKS. Kodu ja pere eest on vaja hoolitseda töötaval inimesel ka. St koduperenaise jutt oma kurnavast ja sisukast tööpäevast on naeruväärne, v.a. kui peetakse talu, hooldatakse puudega inimest vms. Ka neid viimaseid asju teevad paljud veel põhitööle lisaks

Jah, aga millise mõõdupuuga sina mõõdad? Kass enda järgi või üleüldiselt, vaadates teiste elusid ka? Ma isiklikult ei tunne kedagi, kes oleks eluaeg koduperenaine olnud. Teiste mingite juttude põhjal olen kunagi kuulnud, et vat see naine oli eluaeg kodune proua(no ema või tädi kunagi ammu rääkis oma tuttava kohta), et sügaval vene ajal oli see nagu ime olnud ja siis seda pidevalt räägiti, et ta oli kunagi suure talu peretütar olnud ja kui mehele läks, siis oskas nii elada, et ka riigitööle ei läinud, et oli käsitööd teinud kogu elu ja seda ka müünud, õmmelnud ja kurke-roose kasvatanud kasvuhoones.
Seega ei maksa nendest harvadet eranditest rääkidagi, kui neid eluagseid koduseid on nii vähe ajast aega olnud.
Mina pean silmas koduste(no mitte shopingu-instanaiste) tublide naiste panust kodusesse ellu, kes on kodused oma elust TEATUD PERIOODI ja seda selleks, et see on antud hetkel perele kasulikum igas mõttes, kui see variant, et naine kellegi teise heaks väljaspool kodu töötab. Selline etapp on elus kõigil naiśtel, kellel on pere. Kui kaua see etapp kestab, on pereti erinev, sõltudes kõigepealt laste arvust. Tööde mahust/see pole see koht, kus vahele hüüda, et me kõik teeme kodutöid), sest kodutööd on seotud pere suuruse ja vajadustega. Üks elab linnas korteris ühe lapsega, keda aitavad ka vanavanemad hoida, teine elab loomadega ja maatöödega maal ja on 5 last.
Ja kuna see kodusolemise aeg on erinev, igal oma põhjusel, pole mõtete seda ju maha teha. Pärast lähevad kõik nagunii tööle tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 18:32; 27.11 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3000 tuhat mulle+ kinnivaraga seotud kulud. Eest mehed on voodis nii mkud , et ma olen sunnitud Araabias armukeis pidama. Kui eest mehega sex oli 2-3 korda kuus, siis mu armukeega on 5-6 korda ööpäevas. näete erinevust??aga eesti töll ei saa aru, et lõigatud kuum mees on äge. a naine, kes pole araablast provinud, ei tea mllest ta ilma jääb. ja naine, ke spole öö joksul yle 10 orgasmi kogenud, on vapsee elu ilust ilma jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vähenõudlik – 2000st kuus piisaks klausliga, et see oleks ainult minu isiklik taskuraha ja majapidamiskulud, sh laste kulud kannab kõik endiselt mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 17:51; 27.11 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgatja on inimene, kes arvab, et kodus on vaid rikaste meeste naised, kes saavad mingi suur summa eest seda endale lubada? Selline kitsas mulje on perekoolist küll jäänud.

Sa vist ei saanud küsimusest aru. Teemaalgataja küsis, millise summa eest oleksid nõus koduperenaine olema? Kust sa loed välja, et see summa peab suur olema? Teisest küljest tekib küsimus, et kui peres raha napib, siis kui tark on naine, kes tööle ei lähe, vaid üritab mehe väikesest palgast peret kuidagigi toita ja katta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 17:51; 27.11 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et 250 000st ühekordse kingitusena piisaks. Sealt edasi on mu enda asi tagada, et see raha kasvaks, mitte ei kahaneks. Lastetoetused võiksid ka igaks juhuks börsikrahhide ajal ikka minu kontole laekuda (ma eeldan, et kui salaja ka päris tööd teha ei tohi, siis lubatud on ainult hobi korras investeerimine, mitte mingi päris äri püsitipanek) 😀

See, et mees iga kuu eraldab mulle lahkelt koristus-, kasvatus- ja seksiteenuste eest majapidamis- ja taskuraha, on välistatud. Pool aastat kunagi praktiseerisime seda (abikaasa töötas välismaal, mina läksin suurte siniste silmadega uudistajana kaasa), peaaegu oleks lahku läinud. Ma võin kodus olla, aga selle eelduseks on mitte taskuraha, vaid finantsiline vabadus. Praeguse seisuga küll tundub, et majõuan selleni ise enne, kui kellelgi seninägematu heldushoog peale tuleb 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline oleks ideaalis see summa, millega saaksite koduperenaisena kenasti hakkama ja majandatud? Oletame, et teil on kaks alaralist last, kõik maksud ja autoga seotud kulud maksab mees.

Minu jaoks on nüüd vahe sees, kas mõeldud on mingit lühemat perioodi (kuniks nt lapsed lasteaeda või kooli lähevad) või üldse kodune n-ö elu lõpuni.

Esimese puhul pole väga vahet, peaasi, et perena ära majandab. Oma kogemuse põhjal mees ei andnud midagi, jätkus sama elu, mis enne lastega koju jäämist. Tegin natuke kodus tööd + vanemahüvitis.

Nüüd teisi variandi puhul, st “kodune elu lõpuni” puhul peaks see summa olema väga suur. Ehk siis, kui nt lotoga võidaks mõnikümmend miljonit, siis võiksin koduseks jäämist kaaluda, aga ka selle tingimusega, et üht-teist hobi korras nokitsen “töötada”. Põhjus väga lihtne. Kui ei tööta, ei maksa makse, ei ole haigekassat, ei ole pensioni (mitte, et selleks elus püsiks), mehe lahkudes ei pruugi olla elamist jne. Summa peab olema selline, et võikski tõesti elu lõpuni ära elada ka haiguste ja lahkumineku korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgatja on inimene, kes arvab, et kodus on vaid rikaste meeste naised, kes saavad mingi suur summa eest seda endale lubada? Selline kitsas mulje on perekoolist küll jäänud.

Sa vist ei saanud küsimusest aru. Teemaalgataja küsis, millise summa eest oleksid nõus koduperenaine olema? Kust sa loed välja, et see summa peab suur olema? Teisest küljest tekib küsimus, et kui peres raha napib, siis kui tark on naine, kes tööle ei lähe, vaid üritab mehe väikesest palgast peret kuidagigi toita ja katta.

Oleneb elukohast ja elustiilist, nt kusagil maal öko-elustiili viljeledes on hädavajalik, et vähemalt üks täiskasvanu peres oleks täiskohaga kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida kodus olles teha tahta. Mina tahaks tahaks ülikooli minna ja õppida nii nagu ma noorena ei õppinud. Õpiks sügavalt ja kõike, mida tahan, mitte nii nagu praegu, et õpin ainult seda, mida hädasti peab. Rahaks tahaks umbes 1000 eurot saada kuus. Mu mehel seda raha pole, seega käin kaugõppes edasi ja kustutan koguaeg tuld. Päriselt õppimiseks aega pole.
Ma arvan, et kodus ei peagi vb. olema ainult naine või ainult mees. Meil head perekonnatuttavad töötavad mõlemad osaajaga. Kumbki 3 päeva nädalas. Kodused tööd on neil jagatud enamvähem nii, et okei oleks. Mulle tundub, et neil on jube mõnus elu, sest pole argipäevast kiirustamise stressi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 13:40; 04.12 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast mulle meeldibki heaoluühiskond ja automatiseerumine. Lihttöö, mis räsib sõna otses mõttes tervist(mitte, et vastutusrikas muu töö ei võiks räsida), kaob tasapisi ära. Inimesed saavad vähema töötundide arvuga või üldse mitte töötades ka elatud. Saavad keskenduda lastele, sest neilt nõuab laste kodutöödes aitamine vahel palju suuremat pingutust, kui bakaga kontorirotilt(eeldades, et lihttöölisel on madalam haridus). Tänapäeval ju aju-uuringud väidavad, et lastel on enamvähem sarnased võimed, aga võrdseid võimalusi alati ei ole, sest puidutöökojas rassivad töölised vajuvad kodus kohe patja, mitte ei räägi lastega. Teema jäi nüüd toppama.
Tahtsin öelda, et tööd võiks teha need, kes tahavad. Teised tehku sporti või jalutagu metsas ja kokaku ennast hulluks või kudugu sukka. Ei ole minu meelest ka laste kasvatamine arendav ega midagi, aga no tõepoolest: kas on vaja alati areneda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 13:40; 04.12 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tahad olla koduperenaine? avastada X aastapärast kui tühja oled oma elu elanud kuna ainult koristasid ja koristasid? mees maksab? elu mõte ongi olla ülalpeetav, las mees maksab, sina lihtsalt oled kuni mees leiab armukese, sest sina oled koristaja, aga mees tahab enda kõrvale naist.

õnnetus on vist ikka naisena sündida? aju on 3x väiksem kui mehel

Mina nüüd, koduperenaisena, avastan kui tühja ma siiani oma elu elanud olen. Orjasin peaaegu 20a võõraste inimeste heaks selle asemel et veeta aega oma lähedastega ja vaadata oma lapsi kasvamas. Mida ma nüüd 39-aastasena sellest saan? Mitte midagi! Töölt lahkudes sain kaasa draakonipuu ja vahuveinipudeli.
Kaks last on vahepeal suureks kasvanud, minu jaoks sisuliselt võõrad. Nägin neid iga päev paar tundi ja siis olid ka töömõtted peas. Suur ja edukas karjäärinaine olin enda arvates. Raisatud aastad! Võõraste jaoks elatud elu. Õnneks ei avastanud seda päris surivoodil, nagu minu ema-isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis summa peaks mees teile andma, et olla koduperenaine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.