Esileht Väikelaps Mis suurus järgmiseks talveks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mis suurus järgmiseks talveks?

Postitas:

Hetkel tüdruk 1a2k, kaalub natuke alla 9 kg ja on 76-77 cm pikk. Kas järgmiseks talveks on paras osta 86 suurus?
Kas kellegi laps on nii suure kasvuspurdiga olnud, et 86 jääks väikseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poiss hetkel samade mõõtudega, ainult ta 1a6k. Ja ei usu, et ta nii palju kasvaks. Ma arvan, et 86 jääb talle suureks. Praegu on tal Huppa talvekombe 74 suurus ja sellelgi on veel kõvasti kasvuruumi, vaata, et mahub veel järgminegi talv sisse, aga eks paista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps kasvas 1a-2a vanuses 10cm. Seega algataja laps võiks järgmise talve lõpus olla 86-87cm pikk, kui ta samas graafikus liigub. Põhimõtteliselt on nö vahepealne juhtum see. Suure kasvuvaruga nr 80 võib välja venitada, aga võib ka kevadeks väikseks jääda. Samas 86 võib sügisel olla lootusetult suur, aga ei pruugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et 86 suurus peaks sobima. Minu laps oli eelmise aasta veebruaris aastasena 75 cm ja sel talvel on meil kasutuses nr 86 Huppa kombekas ja nr 80 Lassie kombekas (need on ühesuurused). Ma ütleks, et praegu on mõlemal veel väike varu isegi, aga ülemäära suured ei ole. Eks nendel kombedel on ju mõnel suurem varu ka, kui teisel, seda pead ka arvestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli laps 1a. 76cm ja 2a. 89cm, terve talv saime reima 86 suurusega hakkama, ja hetkel ka veel paras, kuigi juba liiga paras, aga väike veel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüdruk
1-aastasena: 73cm, 8kg
2-aastasena: 89cm, 11kg
aga suurus 86 ikkagi pigem liiga suur…huppa kombe 74 oli talle enam-vähem ok siis, kui laps oli 80cm pikk…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] tüdruk
1-aastasena: 73cm, 8kg
2-aastasena: 89cm, 11kg
aga suurus 86 ikkagi pigem liiga suur…huppa kombe 74 oli talle enam-vähem ok siis, kui laps oli 80cm pikk…[/tsitaat]
Oleneb siis lapse kehakujust. Meil 2a, 89 pikk ja Lenne 92 nibin nabin varrukatest. Pikkus paras, ei suur, ei väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb firmastka. kui reimatec, siis 80, ülejäänud võivad olla 86, siis kindel, et väikseks ei jää. 80 v-o sobiks ka, aga võib kevade poole napikaks jääda. 1-2-aastane laps kasvab ca 10cm aastas, võib ka rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Mis suurus järgmiseks talveks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.