Esileht Beebi ja mitmikud Mis suurus osta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mis suurus osta

Postitas:
Kägu

Kui laps sünnib okt siis mis suurus talvekombe peaks ostma?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Talvekombede puhul oleneb väga palju firmast. Osad kombed on väga suure varuga, samas mõne muu firma omad võivad täpselt suurusele vastata. 62 tunduks numbriliselt sobivat. Aga ma pigem ootaks lapse sünni ära ja siis mõõdaks ta üle ja vaataks. Ja miks mitte hoopis kottkombe peale mõelda nii pisikesele. Seal pole täpne suurus ka nii ülioluline ja laps saab vabalt oma jalgu liigutada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostaks ka 62 vähemalt. Kui ma õigesti mäletan, siis minu novembrikad olid hoopiski nr 68 kombes. Ei olnud neil häda midagi – vastupidi, alguses ma käsi üldse varrukatesse ei toppinudki, hiljem ulatusid kuni nö lõpuni välja varruka ja jalaosad peale keerama, nii ei pidanud mingite paksude kinnastega mässama. Noorem lapsel oleks võinud olla parajam kombe – selline, et jalad konkreetselt erinevates säärtes – kuna ta nühkis endal magades püksid alati jalast ära ja kombest võtsin ta ikka püksta välja 😀 Aga suuremas kombes oli tal kindlasti endal mõnusam ja soojem, rohkem liikumisruumi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu novembris sündinud lapsel olid 56 ja 62 suuruses lenne kottkombed. 62 jäi ka enne väikseks, kui soojaks läks. Enam siiski uut ei ostnud, kasutas venna 74 kombet mõned korrad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin novembris sündivale lapsele 62 suuruses kottkombe, silma järgi tundub suur olevat aga küll kasvab. Kuigi kaalun siin S56 vastu väljavahetamist. 😀
Eelmise talve lapsega kasutasin S56 Huppa/Lenne kombet päris pikalt enne kui pidin S62 kombel üle minema.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud Mis suurus osta