Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis suurus papud ja müts osta?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis suurus papud ja müts osta?

Postitas:

Laps sünnib märtsis ja oleks siis vaja osta talle müts.Aga mis suurus?Ja papud mis suurus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa nende papudega teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen ka papud jalaga,ikkagi soojem,isegi toas olles panen papud jala otsa(sünnib ka märtsis)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:41; 28.01 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru papude vajalikkusest. Õuekombekatel on kõikidel ju otsad kinnised, õues käimiseks võib ju villased sokid panna. Ja toas olla papud jalas? Siis peavad küll ikka väga külmad toad olema. Sokkidest täitsa piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ega keskküttega korteris just väga soe ei ole,endal ka magades villased sokid jalas.Ja minu kombel pole alt sääred kinni,täitsa lahtised,nii ka käistel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:41; 28.01 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mütsi puhul sõltub tootjast.

Mütsi suurused on beebidel enamastilapse pikkuse (50,56,62 jne) järgi. Suurematel lastel peaümbermõõdu järgi. Ja enamasti just inglased armastavad veel ka vanuse järgi suurusi.

Vanuse järgi suurused on enamasti suhteliselt \”mööda\”.

Mina olen oma lastel esimese mütsina kasutanud TiTi mütsi suuruses 56.

Nendel pisikestel kootud papudel tõenäoliselt polegi mingeid konkreetseid suurusi. Olen neid alati vaadanud ja mõelnud, et kas neid ostetakse ka, et mis nendega teha?

Minu lapsed on esimesed mingisugused jalanõud saanud tõenäoliselt kuskil ca 1-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Papusid pole mina ka kahe lapse puhul kasutanud, kuigi kingit ja olid olemas – kui jahe, tõmban paksemad sokid otsa – püsivad paremini ka jalas.
Vajalikud olid minu arvates väikesed puuvillased kindad, sest tihti beebi kriibib oma nägu, ostsin ise Mothercare’st eelmise lapsega – olid kenasti kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Papusid on sellisele \”sültjalale\” väga raske jalga saada. Sokid venitad veel laiaks ja torkad otsa aga papud…. tõenäoliselt loobud sellest mõttest, kui mitte kohe esimesel korral siis õige pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastsündinu jala pikkus u 7cm, mõnel ka suurem-väiksem muidugi. 6k lapsel peaks olema u 10cm, st kasvab väga kiiresti, mõnel on juba 3k 10cm täis. Ehk on papude valikul abiks. Netis on ka palju õpetusi, kuidas ise teha, suht kiirelt valmivad.

Mütsi kohta ütleks, et võta kõige väikem, mitte-enneaegse oma. See on tõenäoliselt suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis suurus papud ja müts osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.