Esileht Väikelaps Mis suurus talveriideid kannavad teie 3 a. pojad?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mis suurus talveriideid kannavad teie 3 a. pojad?

Postitas:

Mis suurust üldiselt sellises vanuses poisid võiksid kanda? Praegu 2 a. on paras 92 suuruses ReimaTec komplekt. Mõtlen, kas osta ette nr 98 või võiks isegi 104 peale minna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:23; 19.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kohe 3a kombed on nr 98. 104 ma pakun ikka 4a paras, kombed päris suure varuga. Samas kuna ta 3a saab? Mina ostsin kombe ju sügisel ja siis ta oli 2,5a. 3,5a ostaks juba 104 nr.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:50; 19.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta selline pikka kasvu üsna, me ise ka pikad:)
3 saab dets. Ilmselt siis teen nii, et korraliku (st. ka küllalt kalli) kombeka ostan nr 104 ja siis kui selgub, et jääb liiga suureks, ostan mingi odavama ajutise lahenduse 🙂 Kui ma eelmine a selleks talveks nr 92 kombe ette ostsin, kartsime ka, et oh ei see jääb ikka suureks. Aga praegu vaatan, et hea kui talve lõpuni vastu peab, püksid on täitsa parajaks saanud ja ega jopeski enam kasvuruumi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:23; 19.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Detsembris 3 saanud keskmist kasvu poiss kannab 98/104 North Blend kombekat. Eelmine aasta oli 92.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märtsis 4 saav poiss kannab 104 talvekombet ja see on veel nats suur(Lenne siis), samas talvepüksid on tal Reima 98 ja need on nats suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis võta julgelt 104. Me ostsime sügisel 98 mis tundus siis suur , aga nüüd täiesti paras. Meil 2-s osas ja ei häirinud et tiba suurem. Eelmine aasta oli ka 92 ja pikkust natuke üle keskmise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:50; 19.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 3a poiss kannab see talv Reimatec 110.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu märtsis kolmeseks saav poiss kandis sel talvel Huppa 104 kombekat. Poisil endal praegu pikkust 95 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss kes mais saab 3 ja praegu pikkust 101 kannab 92 lenne komplekti ja dets kandis veel 86 Lenne kombet. Oli valmis ostetud Reima nr 98 kuid seda ei kasutagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poja sai veebruari alguses 3 aastaseks. kannab nr 98 FiveSeasons jopet(püksid on suured), nr 98 Lenne traksikaid ja Hulabalu(spordipoes oli, ostsime prooviks) kombe on suurus 98. Kõik asjad on veel piisava varuga, aga samas ei lotenda seljas.(Laps on 96cm pikk hetkel)
Eelmine talv kui 2 oli, siis kandis Reima nr 80 jopet ja nr 86 pükse…Ja Huppa kombe oli suurus 86…seega SUUUR vahe:) (Laps oli 92 cm umbes)
Eelmine kevad sai ostetud Lenne k/s jope s.92…sel kevadel see liiga napikas…
Kõik oleneb firmast ja lapse kasvukiirusest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 3.8 aastane kannav five seasons komplekti 110/116

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aprillis kolmeseks saav poiss kannab lassie 98 suurus kombekat, veidi pehmemaid ilmasid on ootamas ka üks reimatec kombekas, samuti 98 suuruses.
Saapad 27 suurus vikingid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augustis kolmeseks saanud kannab 104 Lassiet ja Po.P kombet.ReimaTec 104 ka oli vahepeal. Eelmine aasta kandis sama Lassie kombet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3,5.a. on praegu 106 cm pikka ja kasutusel on lenne 110 – ja on napikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 90 cm pikk kahene kannab Lenne 92 kombekat ja varrukad hakkavad napiks jääma. Seetõttu jätsin 98 vahele ja ostsin tulevaks aastaks 104 Lenne. Minu polest olgu pigem sääred veits kottis, kui et jälle ranne paljaks venib. Laps peab saama vehelda nii, et riided kenasti paigale jäävad. Selga ikka muidugi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kindel arvamus, et Lenne puhul nr 104, kui pole pisike laps. Ma olen ka igal aastal kahelnud numbri valikus, aga pärast olen aru saanud, et suurema numbri valik oli õige. 3-a Lenne 104, 4-a Lenne 110, 5-a Lenne 116. Lenne-sõbrad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie dets 3 saanud pojale ostsin sügisel 98 lenne komplekti. Nüüd hakkab pisut väikseks jääma, aga kannatab kevadeni ära. Lassie kombe on 104 paras. Poiss ise 100 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps Mis suurus talveriideid kannavad teie 3 a. pojad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.