Esileht Beebi ja mitmikud Mis suuruses kombe märtsi lõpu lapsele?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mis suuruses kombe märtsi lõpu lapsele?

Postitas:

Ostsin oma märtsi lõpus- aprilli alguses sündivale beebile huppa ks kombe nr 62, sinna juurde veel sama suurus fliiskombe (alla panemiseks) kas jääb liiga suureks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin mõtlen, et tegelikult pole ju vahet, kas laps sünnib veebruaris või märtsis või aprillis või millal iganes… Ega sellest ta sünnipikkus ei olene! Nii-et sind huvitab, mis suuruses kombe osta vastsündinule…? Keskmiselt on vastsündinu 50cm pikk, nii-et pane oma peakene tööle ja arva ära, äkki sobib nr 50 või 56!? 62 jääb veidi suureks, kuid parem olgu suur, kui väike. Niikuinii vaja kombet ju vankrisse või turvahälli, nii väikesele on kõige olulisem, et oleks soe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märtsi lõpu lapsele ostsin nr 56 kevadkombe, kui on külmem, siis villane tekk peale. Ja peagi läheb soojaks ja üle 1-2 kuu ta selles kombekas ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes kardan et jääb suureks. St et noh, mais-juunis ju ta enam seal kombekas sul pole…
Aga mis ostetud, see ostetud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka märtsi lõpu laps ja sain talle ka vist 62 kombe, sellise üsna õhukese. Laps uppus sellesse, aga polnud hullu. Aprilli lõpuni kandis seda ka ainult. Ma panin lapse juba 1 nädalaselt rõdule, fliisist tekike ka peale vahest ja kõik oli ok, sest päike juba paistis ja üsna soe oli väljas. Ise olin lühikeste varrukatega juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah kui ostetud, siis pole ju küsimusel enam mõtet 🙂
kevade beebile oleksin ma ise ostnud 56 suuruse, enda novembrilapsele ostsin 62 paksu kombeka ja 56 suuruse sellise natuke õhema (lindexi oma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pisike sündis nov lõpp, ka on 62cm kombe, alguses oli ikka mega suur, nüüd juba praktiliselt paras, sündides olime 50cm. teemaalgatajal soovitan osta hoopis 56cm kombe, kuna aprill hakkab juba soojaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk sündis jaanuari algul ja oli sündides 55cm pikk. Meil oli nr 56 kombe, millega saime märtsi lõpuni hakkama. Aprillis enam talvekombet vaja ei olnud, siis läks Tallinna paki fliiskombe. Nr 62 on vastsündinu jaoks ikka hiigelsuur…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ostsin 62 suuruse, arvan ka ,et jääb ikka suureks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah.. mul oli newborn suuruses k/s kombe ja ka sinna kadus haiglast koju tulles vastsündinu turvahällis nii ära, et ikka kohe päris ebamugav oli tal ilmselt.. vankris vast pole niiväga vahet, kui kombe suurem on ja käed-jalad varrukatesse-säärtesse ei ulatu 🙂 nr68 kombet kandsime 6kuuselt veel käed-jalad kombe sees ja laps täiesti keskmise suurusega. niiet 62 on kevadel ikka väga suur, samas sügiseks ilmselt juba väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg sündis 25 märts ja oli 52 cm pikk. Mina panin talle nr 62 kombe, see oli väga suur. Nüüd kokkuvõttes võin öelda seda, et oleks pidanud nr 56 ostma, kuna terve kevade oli ta väga suures kombes ja sügisel ta sinna enam ei mahtunud. Loodetud kokkuhoidu ei saavutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma siin mõtlen, et tegelikult pole ju vahet, kas laps sünnib veebruaris või märtsis või aprillis või millal iganes… Ega sellest ta sünnipikkus ei olene! Nii-et sind huvitab, mis suuruses kombe osta vastsündinule…? Keskmiselt on vastsündinu 50cm pikk, nii-et pane oma peakene tööle ja arva ära, äkki sobib nr 50 või 56!? 62 jääb veidi suureks, kuid parem olgu suur, kui väike. Niikuinii vaja kombet ju vankrisse või turvahälli, nii väikesele on kõige olulisem, et oleks soe![/tsitaat]
Vat minu meelest on siin küll vahe, millal laps sünnib ja ma usun, et tegelikult said sa ka ise aru, miks seda sünniaega mainitakse. Keset talve sündinud lapsel on vaja kombekat kanda ikka tunduvalt kauem, kui keset kevadet sündinud lapsel. Ma muidugi tean, et on emasid, kes viitsivad tegeleda iga kuu uue kombeka otsimise/ostmisega, aga ise kuulun nende hulka, kes mittekõndiva lapse puhul loodavad ühe kombekaga võimalikult kaua hakkama saada. Mittekõndivat rõhutan seepärast, et juba kõndivale lapsele tõesti ei pane selga mitu nr suuremat kombet ja vajadusel ostan ka keset hooaega uue, aga pikali oleva lapse puhul ei häiri ei mind ega ka last, kui kombekas suurem.
Seega vastuseks teemaalgatajale ütlen, et keset talve sündivale lapsele ostaksin kombeka nr 62, aga märtsi lõpus sündivale nr 56.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sündis ka märtsi lõpus ja kasutasime nr 62 kombet. Aluskombe veel alla ja oli täitsa ok. Paari kuuga kasvab ta ju mitu-mitu cm. Kui soojemaks läks, võtsime aluskombe alt ja oli jälle paras. Arvan küll, et väiksemat pole mõtet osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan osta 56 suuruse..
Pliks hetkel 3,5 kuune ja talve huppa kombe nr.62 veel suur.. pikkust on meil 63cm ja kaalu üle 7kg 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina soovitan ka osta nr 56, sõltumata sellest kui pikk see laps sündides on (50-55), saab tavaliselt nr 56 kombet kanda 1-2 kuud ja endal hea riidesse panna. Võib ju osta algul tavalise fliiskombe ja kui käruga õue minna siis saab ju lambanaha alla panna ja teki peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis suuruses kombe märtsi lõpu lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.