Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: .

Postitas:

.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suuruste kohta mõõte pole, siis MINA pigem eelistan nr suuremat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lahedad kummikud! Minu 5aastane Catboy oleks vaimustuses! Kust selliseid saab? Ma tahan ka! Ja ma võtaks pigem suurema numbri, siis saab pakse sokke sisse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka pigem 28, 29 on juba liiga loksuv.

Vaata näiteks seda mõõdutabelit. https://www.efootwear.eu/how-to-choose-size

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks selliseid jalatseid, millel mõõte pole antud. Olenevalt tootjast võivad need suurused ikka totaalselt erinevad olla. Muidugi ise ma üldse selliseid kontsaga kummikuid ei ostaks, sest lapse jalalihaste normaalseks arenguks peaks kõik jalatsid olema ilma kannakõrgenduseta (ja ilma võlvitoeta).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 20:54; 16.08 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vilkuvad kummikud osta Maximast. Samasugused läbipaistvast materjalist, lahedate mustritega. Odavad, saad jalga proovida. Mina ostan enamasti veel alede ajal, olen mitu aastat saanud kummikud 5€-ga. Olen neile pidama jäänud ka seetõttu, et need ei lagune, on valatud ühes osas. Paljudel kummikutel on liimitud allserva liist, mis ajaga irdub. Väike konts ei tee midagi, kummikuid kasutame väga harva.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 06:55; 16.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on praegu kummikuid müügil, aga suuruste osas võib kehvasti olla. Neid müüakse Maxima xx või xxx poodides, väikestes on vahel mingid jäägid. Mina ostan tavaliselt sama numbrit, mis muud jalatsid, kipuvad suuremad olema. Nt praegu lapsel 30 kummikud, stp 19,3cm. Neil äravõetav sisetald, saad lasta mõõta, kui kellegi teise poodi saadad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 06:55; 16.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike konts ei tee midagi, kummikuid kasutame väga harva.

Hea, et mainisid, sest see võib ikka väga erinev olla. Mul lastel on kummik sügisel (ja varatalvelgi) peamine välijalats.
Samas see teema alguses toodu pildil ma ei nimetakski kontsadeks, see on suhteliselt tasane tald, lihtsalt disaind selline. Ei tundu sugugi kõrgem “konts” olevat kui nö ühes osas taldadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:51; 16.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mainisin enne, et see konts pole hea ja siis tuli vastuseks, et see polegi ju väga konts. Aga tahaks lihtsalt mainida veel seda, et ka tavalistel tossudel on tegelikult kannakõrgendus, kuigi kontsa ju välja ei paista, aga kand on tehtud paksemast materjalist kui päka osa ja seega on jalatsil kannakõrgendus. Kui kummikuid vähe kanda, siis pole vist tõesti tähtis, aga osad lapsed kannavad kummikuid palju ning sel juhul tuleks valida siiski võimalikult sileda tallaga kummikud, et jalatalla all olevad lihased saaksid normaalselt areneda. Sama kehtib ka kõigi muude jalatsite puhul, et tuleks valida võimalusel ilma kannakõrgenduseta jalats. Siledama tallaga kummikuid teevad nt Jojo MaMan Bebe, CeLaVi, Playshoes, Move by Melton ja Viking Indie mudel ning eks neid on kidlasti veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 20:54; 16.08 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka tavalistel tossudel on tegelikult kannakõrgendus, kuigi kontsa ju välja ei paista, aga kand on tehtud paksemast materjalist kui päka osa ja seega on jalatsil kannakõrgendus.

Olen nõus. Lisan veel seda, et sirge tallaga jalatsit on siiski lihtsam leida kui sellist, millel võlvituge pole. Ei saa aru, miks juba pea beebisuuruse kingadele paljudele see võlvitugi sisse topitud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:51; 16.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )