Esileht Väikelaps mis suuruses ostaks järgmise talve riided?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mis suuruses ostaks järgmise talve riided?

Postitas:

no kaalun ka siis seda \”massihullust\” – et ostaks tütrele järgmiseks talveks komplekti valmis. saaks ehk peaaegu sama hinnaga, mis muidu kasutatud…
tüdruk oli aastaselt 76 cm ja 9,7 kg. praegu kannab Lindex Fix kombet nr. 80 – ilusti paras praegu, kindlasti saab kevadeni kanda. novembri lõpus saab 2.aastaseks.
ise mõtlesin midagi Lennelt osta ja nr. 92. jope ja püksid seekord. samas, kas see on ikka üleüldse hea mõte? vaatan, et nii paljud teevad vist nii, samas, mul pole eelnevat laste kogemust, et kuidas kasvab jne. selge see, et iga laps on erinev kah.
saabastega ei julgeks küll riskida, kuid see üleriiete ost on siiski üsna ahvatev;-) kui paljud on reaalselt täiesti vale nr. ostnud, et ei saagi kanda? ja kas õnnestus ka maha müüa pärast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:34; 04.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin oma u 90 cm pikkusele lapsele järgmiseks talveks Lenne nr 92 kombeka. hetkel on see nii suur, et sellel talvel kindlasti kanda ei õnnestu. nr 98 oli lausa hiiglaslikult suur 😀 .
hetkel on kasutuses Lindex Fix nr 86 komplekt, mis sobib väga hästi.

76 cm lapsele ostaksin mina nr 86 riided. ma ei usu eriti, et su laps aastaga u 17 cm kasvaks. samas mine hullu tea 😀 .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:39; 04.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks Lenne 86 suuruses.
Riietega pole õnnestunud metsa panna, ühtede tossudega läks nii, et sügisel suured ja kevadel väiksed, oleks pidanud number suuremad võtma. Seda on ka juhtunud, et liiga suured saapad said, aga need läksid siis aasta hiljem käiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Massihullust ei tähelda, aga mõistlik on ju odavamalt osta. Kui soodsalt saan, ostan ikka. Lapsi päris palju ka ja eelistan uusi asju, samas pole mulle oluline värskeim mudel.

Nov lõpu poiss kannab praegu kaheselt 92 Lennet. Varruka pikkuse varu puudub, aga suurem kombe oleks pikkusest liiga pikk. Kasutab ka Lenne ja Huppa 92 pükse ja Lindexi 92 jopet. Kombekas on minu meelest ülimalt mugav riietusese. Saab kähku selga ja ära ja mõnus lumes keerelda. Jopega teeme poeskäike ja autosõite.

Valesti ostetud Kuomad sai väga ruttu maha müüa. Mul olid ostetud Soomest soodukaga. Ega need eriti valed olnudki, hakkasin lihtsalt põdema, et varu liiga vähe, äkki talve jooksul kasvab.

Uue soodsalt saadud Huppa kombe sain ka väga kergelt maha müüdud. Oli võetud kaks numbrit, kasutusse läks suurem.

Mingit ülisoodsat Lennet küll praegu poodides pole näinud. Kui tehasepood annab mingi hetk protsenti alla, siis vaid. Kaubamajas olid kõige paremad hinnad, aga oli neid vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et oled õigel teel, 92 peaks igati ok suurus olema järgmiseks aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii väiksele mina küll komplekti ei ostaks. mul sel aastal 104 suurus komplekt ja ostsin kuu aega tagasi lapsele kombeka. nüüd saab ennast normaalselt liigutada õues ja ise riided selga lasteaias.

suuruse osas soovitan raudselt 92. Reima puhul võib kõne alla tulla ka 86.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk sai novembris kaheseks, praegu kannab Lassie kombekat nr 86, on täpselt paras, Reima püksid nr 86 ja jope nr 80 on napikalt parajad. Eelmisel talvel vedasime kevadeni nr 74 Lenne komplektiga välja, nüüd loodan, et saame kevadeni nendega hakkama. Järgmiseks talveks olemas vanematelt lastelt Lenne 92 ja Lassie 98 kombekad, eks näis kumb parajam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaanuaritüdruk oli aastaselt 75cm ja kaheselt 86cm. aastaselt kandis siis 74 lenne kombekat ja kaheselt 86 lenne komplekti.

Kuna sul novembri laps, siis soovitaks vast 92 suurust jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii väiksele mina küll komplekti ei ostaks. mul sel aastal 104 suurus komplekt ja ostsin kuu aega tagasi lapsele kombeka. nüüd saab ennast normaalselt liigutada õues ja ise riided selga lasteaias.[/tsitaat]

Eks see oleneb vist ikka kandjast 😉 Minu poisil on olnud kaks kombet. Esimene siis, kui kevadel kõndima läks nr 68 ja teine siis sügiseks nr 74. Esimest kandis ta umbes 2x, teist 1x. Peale seda olen ainult komplekte ostnud. No ei sobi see kombekas kohe kuidagi ei mulle ega lapsele (vb asi selles, et pole leidnud ilusti istuvat mudelit ja nüüdseks juba proovimisele käega löönud). Sel aastal lasteaias 110 komplekt.
Aga teemasse: Minu laps oli aastaselt 75cm ja 9,7kg ning 2-aastaselt 85cm ja 12kg. Esimesel talvel kandis nr 80 komplekti ja teisel talvel pool talve 86, teise poole 92 komplekti. On küll suvelaps ja aeglase kasvamisega, kuid sinu puhul ostaksin talveriided suuruses 86. Seda enam, et lennel räägitakse ka suur kasvuvaru olevat. Samas, kui ostad 92 suuruse ja oma lapsele ikakgi suur, siis kindlasti saad selle sügisel vähemalt sama hinnaga maha müüdud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps aastaselt 77, pooleteiseaastaselt talvekombe 86 (lenne) oli väga ok, kahe aastaselt 88cm, sellel talvel kahe pooleselt 92 (po.p) on nibin-nabin, seega sinu asemel valiks jah 92 järgmiseks aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli plika aastaselt (augustis) 73,
talvel kandis 80 Lassi kombet (oli ise 77),
kaheselt oli 86,
see talv kahe pooleselt kannab 86 suurust olles ise juba 93cm.
92 oleks praegu ilmselt juba ok, aga paar kuud tagasi proovisime, uppus sinna veel täitsa ära.
Mina võtaks 86…aga me ei ole ise ka teab kui pikad, vbla sul on olukord teine ja laps kasvab kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks 92 numbrit ja sellise mudeli, kus sääre ja varruka otsad kummiga(või siis krõpsuga reguleeritavad), mitte sirge lõikega, siis pole hullu kui natuke pikad, kumm hoiab sääre kenasti saapa ümber ja ei lohise vastu maad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtetu ju 10 kuud ennem osta talveriideid. Mina olen alati ikka siis poodi läinud kui asjad müüki tulevad. Ei viitsi kappidesse asju koguda ja ei viitsi ka stressata, et mis suurust vaja oleks jne. Lähen lapsega poodi, proovin, kui sobib siis ostan ära ja kui mitte siis otsin edasi 🙂
Ja väikesed lapsed ju kasvavad nii kiiresti- minu laps kasvas eelmise aasta alguses mingi 2cm ja siis suve algusesst kuni sügiseni kasvas kokku 9cm ja nüüd nagu jälle pole palju kasvanud. Niiet seda kasvamist on väga raske ette ennustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud! sain palju targemaks – nt see on väga hea märkus, et kummid või krõpsud otstes peaksid olema;-)
aga komplekti mõtlen seekord sellepärast, et poes-autos oleks jopet hea ära võtta, kombekaga rohkem jantimist. ja saab ka jopet eraldi kanda, nt teksadega, kui kuskile minek nii, et õues ei peagi olema….
traksikatel ju kõrge värvel, et ei tohiks külm hakata, selg paljaks minna… ja komplektiga ehk just rohkem mängimist – kui algul suurem või kevadeks ehk liiga paras juba?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:34; 04.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt minu 90 cm pikale lapsele on Lenne nr 92 kombekas hiiglaslikult suur. just proovisin.

minu lapse puhul kehtib küll see, et number on kantav alates vastavast pikkusest. nt nr 80 k/s jopet kandis veel isegi 86 cm pikana. nr 80 talvekombe oli ka kasutusel kuni 86 cm pikkuseni.

niiet mina ostaksin ka nr 86 riided järgmiseks talveks. nii võib juhtuda, aga see on ikka pigem erand, et laps kasvab 1 aastaga 16 cm (ehk siis nii palju, et nr 92 parajaks saaks).
2-aastane laps tahab õues lume sees möllata ka, niiet väga kohmakaid riideid ei saa selga panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 21:39; 04.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nt minu 90 cm pikale lapsele on Lenne nr 92 kombekas hiiglaslikult suur. just proovisin.

minu lapse puhul kehtib küll see, et number on kantav alates vastavast pikkusest. nt nr 80 k/s jopet kandis veel isegi 86 cm pikana. nr 80 talvekombe oli ka kasutusel kuni 86 cm pikkuseni.

niiet mina ostaksin ka nr 86 riided järgmiseks talveks. nii võib juhtuda, aga see on ikka pigem erand, et laps kasvab 1 aastaga 16 cm (ehk siis nii palju, et nr 92 parajaks saaks).
2-aastane laps tahab õues lume sees möllata ka, niiet väga kohmakaid riideid ei saa selga panna.[/tsitaat]
Ma ei oska kommenteerida Lenne kombekat, kuid püksid ja joped, mis minu laps on kandnud on küll suht numbrisse olnud, varu on minimaalne olnud. Reimateciga on kogemus, et 86 kombekas kannatas küll 86 pikale lapsele selga panna, säärte ja varruka otsad on kummiga, hoidsid ilusti saapa ümber ei lohisenud vastu maad ning lapsel polnud kuskilt otsast rohmakas ja ebamugav. kasvuvaru jagus küll, käib ka see aasta selle kombekaga, ise on 92 cm, veab ilusti kevadeni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar sai novembris 2 ja kasutusel Lassie 92 ja Didriksons 90 suurus kombed. Mõlemis kasvuvaru piisavalt, et ilmselt ka järgmine talv kasutuses. K/s kombe on ReimaTec 86 ja praegu veel läheb aga kevadel ilmselt mitte. Pikkust on lapsel u 91cm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 3 last ja ükski pole saanud 2 talve järjest sama suurust kombekat kanda.noorimale oli eelmisel aastal lenne nr.86 suur ja sügisel oli väike.
olen ka ette ostnud, ostan numbri jagu suuremad riided ja läheb täkkesse küll.
aga teemasse, komplekti ostaks nr.92 ja kombeka nr.86. eeldusel ,et on kasvuvaru kuni järgmise suuruseni,mida lennel tavaliselt on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abi paluda, siis ma küll ei julgeks neid samu abistajaid ja riiete etteostjaid \”massihulluseks\” nimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tüdruk aastaselt 78 cm ja 9,3 kg. 2-aastaseks sai jaanuari algul ja kandis tol talvel 86 suurust. Nüüd sai kolmeseks, on 94 cm pikk ja eelmisekt talveks valmis ostetud nr 92 Huppa kombe läks alles nüüd käiku. Nii, et mina arvan, et järgmiselt talvel kannab ta Sul 86 suurust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar oli aastaselt (sai detsembris) 81cm ja 10 kg, st veidi suurem kui teie laps. Kandis Lenne 80 komplekti. Järgmisel talvel ostsin talle 92 Lenne komplekti, kuid see oli ja jäi suureks (oli 2a dets 92cm ja 12kg). Nüüd 3a (dets 100cm ja 14,5kg) läks see 92 komplekt veel selga, kui poolel talvel läksime üle 98 komplektile. St mina ostaks sinu asemel 86 komplekti, et laps ei upuks sellesse ära. Teie laps tundub väiksem ka. Kui muidugi suurt kasvuspurti ei tule…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma esimesele lapsele ostsin tänavuseks talveks möödunud aastal talveriided ette. Piiga sama vana kui teemaalgatajal. 86 Huppa kombe oli hiigelsuur ja selle müüsin maha. Müümiseks kulus vähem kui ööpäev ja tahtjaid oli mitu. Nii et oleks võinud neid vabalt viis tükki maha müüa:D Vahelt ei võtnud, aga oma raha sain tagasi. Vaatasin teisi kuulutusi ka ja minu pakkumine oli odavam kui paljudel kasutatud riietel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps mis suuruses ostaks järgmise talve riided?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.