Esileht Pereelu ja suhted Mis tähendab ‘võtaks vabalt’

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Mis tähendab ‘võtaks vabalt’

Postitas:
Kägu

Naist ei ole siis leidnud,et ebasobivatega pead mehkeldama ja kohe elu jooksul korduvalt? Vist ei ole soovi ennast ikkagi siduda

Ka sõprust eksisteerib naiste ja meeste vahel. Suhtluspartner ei pea olema sekspartner. Võibki olla suhtluspartner, kellega kohtutakse kord kvartalis niisama, ilma seksita.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokkuvõttes võidavad kõik. Üks ei pea armuke olema, teine ei pea peret lõhkuma, kolmas ei saa haiget. Suhtluspartnerid selle otseses tähenduses on päris normaalne asi vahelduseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh minu suhtluspartner ütles, et teeme pausi, et suhe on kuidagi väga kiirelt arenenud. Kas nutta või naerda? Alguses nutsin peatäie, omaette muidugi, nüüd mõtlen krdi jobu. Ma pole aega arvestanud, aga paar kuud küll on möödas. No kui tal peaks “paus” läbi saama, siis minu paus temast jääbki kestma.

Tegi ettepaneku aeg-ajalt kinno ja sööma minna? 1 selline hullutab jah mööda Eestit ringi. Suure kirega ja intensiivselt kõik algab ja siis viskab püssi põõsasse.

Ju neid on ikka rohkem kui üks????. Sellel põrsakesel ei vea nii hästi naistega. Romantikaga on tal üldse kehvad lood. Mis kino, mis kohvik????. Seda kergem oli temast ka üle saada.

Populaarsed mehed panevad naise tundma, et õige mees, sest teised naised ka tahavad. Tegelikult on tark mõelda niipidi, et mida rohkem austajaid, seda halvem kaaslane. Stabiilsus maksab ka midagi.

Vabandust, aga nii loll kommentaar????. Sul on suhe kena ja toreda neiu või naisega ja samal ajal omad mingeid austajaid kes su ümber tiirlevad? Kes sellist meest üldse tõsiselt võtaks ja tahaks????.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga nii loll kommentaar????. Sul on suhe kena ja toreda neiu või naisega ja samal ajal omad mingeid austajaid kes su ümber tiirlevad? Kes sellist meest üldse tõsiselt võtaks ja tahaks????.

Sina halvustasid põrsakest, kellel naistega ei vea, et tossike ei oska naisi kohelda ja pole naiste eas populaarne. Sa peaks hoopis õnnelik olema, et keegi sinu meest ei taha, aga naised tahavad seda, mida teisedki. Nii, kui eksmees leiab naise, on kohe nutt lahti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga nii loll kommentaar????. Sul on suhe kena ja toreda neiu või naisega ja samal ajal omad mingeid austajaid kes su ümber tiirlevad? Kes sellist meest üldse tõsiselt võtaks ja tahaks????.

Sina halvustasid põrsakest, kellel naistega ei vea, et tossike ei oska naisi kohelda ja pole naiste eas populaarne. Sa peaks hoopis õnnelik olema, et keegi sinu meest ei taha, aga naised tahavad seda, mida teisedki. Nii, kui eksmees leiab naise, on kohe nutt lahti.

No polnud ta mu mees????. Poleks selleks ka saanud,  ei vastanud eriti mu standarditele. Nutta ikka tuleb vahest, see puhastab hinge. ????. Tossikeseks ka ei nimetanud. No mis ma ikka siin sinuga vaidlen, minul on kõik korras. TA küsis nõu hoopis, mina ei vaja.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No polnud ta mu mees????. Poleks selleks ka saanud,  ei vastanud eriti mu standarditele. Nutta ikka tuleb vahest, see puhastab hinge. ????. Tossikeseks ka ei nimetanud. No mis ma ikka siin sinuga vaidlen, minul on kõik korras. TA küsis nõu hoopis, mina ei vaja.

Aga mõnel naisel on populaarne mees kodus, kes eksiks saades rabatakse naiste poolt kohe ära. Sellepärsst tuleb mees alles hoida.

Minul ei ole mingit naist, aga on selliseid naisi, kellega olen nõus kokku saama lihtsalt, et rääkida, kui see aitab kuidagi. Aga kui kõik on korras, siis on tore.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh minu suhtluspartner ütles, et teeme pausi, et suhe on kuidagi väga kiirelt arenenud. Kas nutta või naerda? Alguses nutsin peatäie, omaette muidugi, nüüd mõtlen krdi jobu. Ma pole aega arvestanud, aga paar kuud küll on möödas. No kui tal peaks “paus” läbi saama, siis minu paus temast jääbki kestma.

Naerda ikka, et jobust lahti said.

Lihtsalt mõtisklen siin, et kui ebaaus on see, et ilusad, erilised, väärt naised peavad tutvumiste käigus (korduvalt) kuulma seda, kuidas ‘kõik areneb kiirelt’ või ‘ei soovi ennast emotsionaalselt siduda, käime vahest kinos.’ Sellised tõrjumised kahjustavad ja lõhuvad inimest täiega! Seda enam, et enamasti on tegemist ebakindlate, vähese närviga, jäikade põhimõtetega meestega, enamusel pole naisele emotsionaalses plaanis midagi pakkuda…masendav!

 

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh minu suhtluspartner ütles, et teeme pausi, et suhe on kuidagi väga kiirelt arenenud. Kas nutta või naerda? Alguses nutsin peatäie, omaette muidugi, nüüd mõtlen krdi jobu. Ma pole aega arvestanud, aga paar kuud küll on möödas. No kui tal peaks “paus” läbi saama, siis minu paus temast jääbki kestma.

Naerda ikka, et jobust lahti said.

Lihtsalt mõtisklen siin, et kui ebaaus on see, et ilusad, erilised, väärt naised peavad tutvumiste käigus (korduvalt) kuulma seda, kuidas ‘kõik areneb kiirelt’ või ‘ei soovi ennast emotsionaalselt siduda, käime vahest kinos.’ Sellised tõrjumised kahjustavad ja lõhuvad inimest täiega! Seda enam, et enamasti on tegemist ebakindlate, vähese närviga, jäikade põhimõtetega meestega, enamusel pole naisele emotsionaalses plaanis midagi pakkuda…masendav!

Aga kui mees ütleb ausalt välja, et ei soovi kooselu/abielu, on ta siis ometi rohkem jäiga põhimõttega kui naine, kes teeb selgeks, et tahab suhet? Miks peab üks neis loobuma teise kasuks? Miks ei võiks leida meest, kes tahab koos olla ja mehel naist, kes ei taha koos olla. Mina küll oma väärtust selle järgi ei hindaks, mida keegi teine elult tahab, kui see lihtsalt erineb minu soovidest. Ilusad, erilised ja väärt naised ei tohiks korvi saada korduvalt meestelt.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suhet mitte tahtvad mehed otsivad naist juba mitu aastat ja keegi ei kõlba! Ootavad rahulikku elu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suhet mitte tahtvad mehed otsivad naist juba mitu aastat ja keegi ei kõlba! Ootavad rahulikku elu.

.. need suhtes olnud naised ja mehed ei saa ilma suhteta. Suhe pakub neile rahuliku elu. Kes otsib mitu aastat, ilmselgelt ei soovi enam või on imelik, ei leia. Raske on ennast teiste kingadesse panna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga nii loll kommentaar????. Sul on suhe kena ja toreda neiu või naisega ja samal ajal omad mingeid austajaid kes su ümber tiirlevad? Kes sellist meest üldse tõsiselt võtaks ja tahaks????.

Sina halvustasid põrsakest, kellel naistega ei vea, et tossike ei oska naisi kohelda ja pole naiste eas populaarne. Sa peaks hoopis õnnelik olema, et keegi sinu meest ei taha, aga naised tahavad seda, mida teisedki. Nii, kui eksmees leiab naise, on kohe nutt lahti.

No polnud ta mu mees????. Poleks selleks ka saanud, ei vastanud eriti mu standarditele. Nutta ikka tuleb vahest, see puhastab hinge. ????. Tossikeseks ka ei nimetanud. No mis ma ikka siin sinuga vaidlen, minul on kõik korras. TA küsis nõu hoopis, mina ei vaja.

No ometi tegid siia teemasse, mis oli vabalt võtmisest, oma suhte kohta mitu kommentaari. No oleksid võinud ju teha eraldi teema. No minu arvates mees ei tee pausi, kui ta tõesti naist tahab. No ära nukrutse, küll leiad uue. No ikka juhtub.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see lause mehe poolt tulnuna üsna üheselt mõistetav. Ja tähendab see seda, et ei taha end sinuga kuidagi tõsisemalt siduda, mingit suhet. Tahabki võtta “vabalt” ehk siis niisama kohustusevaba seks ja vahel ka muud tegevused, kui igav on.

Kui mees sedasi ütleb, siis loomulikult tal sinu suhtes tõsist huvi ega tõsisemaid eesmärke pole. Kui sul on, siis kindlasti ei soovita oma aega selle tüübi peale raisata ning liiguks edasi. Vastasel juhul ootad ja loodad täiesti asjatult. Sealt midagi tõsist ei tule.

Ütle mehele, et sa võtad vabalt jah. Lausa nii vabalt, et lased ta vabaks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see lause mehe poolt tulnuna üsna üheselt mõistetav. Ja tähendab see seda, et ei taha end sinuga kuidagi tõsisemalt siduda, mingit suhet. Tahabki võtta “vabalt” ehk siis niisama kohustusevaba seks ja vahel ka muud tegevused, kui igav on.

Kui mees sedasi ütleb, siis loomulikult tal sinu suhtes tõsist huvi ega tõsisemaid eesmärke pole. Kui sul on, siis kindlasti ei soovita oma aega selle tüübi peale raisata ning liiguks edasi. Vastasel juhul ootad ja loodad täiesti asjatult. Sealt midagi tõsist ei tule.

Ütle mehele, et sa võtad vabalt jah. Lausa nii vabalt, et lased ta vabaks.

Aga kuidas seda siis nimetada? St et loomulikult on see tõsine suhe, sest mees tahab, et naine oleks igal ajal ja tulevikus seksiks valmis. Ehk asjaks, mis mehele tegelikult korda läheb.

Nn “päris naisega” on vaid tüptud kodutööd ja naise suguvõsa külastamised.

 

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see lause mehe poolt tulnuna üsna üheselt mõistetav. Ja tähendab see seda, et ei taha end sinuga kuidagi tõsisemalt siduda, mingit suhet. Tahabki võtta “vabalt” ehk siis niisama kohustusevaba seks ja vahel ka muud tegevused, kui igav on.

Kui mees sedasi ütleb, siis loomulikult tal sinu suhtes tõsist huvi ega tõsisemaid eesmärke pole. Kui sul on, siis kindlasti ei soovita oma aega selle tüübi peale raisata ning liiguks edasi. Vastasel juhul ootad ja loodad täiesti asjatult. Sealt midagi tõsist ei tule.

Ütle mehele, et sa võtad vabalt jah. Lausa nii vabalt, et lased ta vabaks.

Aga kuidas seda siis nimetada? St et loomulikult on see tõsine suhe, sest mees tahab, et naine oleks igal ajal ja tulevikus seksiks valmis. Ehk asjaks, mis mehele tegelikult korda läheb.

Nn “päris naisega” on vaid tüptud kodutööd ja naise suguvõsa külastamised.

‘Võtaks vabalt’ nüüd küll ei näita erilist seksuaalset huvi mehe poolt naise vastu. Arvan, et sealt ei tule enam isegi seksi. See lause ‘võtaks vabalt’ tähendab ikka, et leidku endale uus mees kõigeks, ka seksiks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie selle lahti seletaksite, kui seda ütleks meessoost tuttav?

Ära mingil juhul sellelt inimeselt endalt täpsustust küsi! Äkki saad veel õige vastuse, mis sulle ei meeldi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka sõprust eksisteerib naiste ja meeste vahel. Suhtluspartner ei pea olema sekspartner. Võibki olla suhtluspartner, kellega kohtutakse kord kvartalis niisama, ilma seksita.

Ja selline mehest jutusõber läheb ütleb naisele “võtame vabalt”?? Ei usu 🙂 ikka naisel on kange “mis meist saab!?!”  suhtelootus, millele meespool pidurit tõmbab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie selle lahti seletaksite, kui seda ütleks meessoost tuttav?

Ära mingil juhul sellelt inimeselt endalt täpsustust küsi! Äkki saad veel õige vastuse, mis sulle ei meeldi.

Mis vastust sealt küll veel tulla saab, et naine seda veel üle küsima peaks? Mees ju ütles konkreetselt ära sellele naisele. Ütles kuidagi viisakalt ja ebalevalt, aga äraütlemine on see sellegipoolest. Naisel pole mõtet enam selle mehe käest midagi küsida, liikugu parem edasi ja otsigu uus mees.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka sõprust eksisteerib naiste ja meeste vahel. Suhtluspartner ei pea olema sekspartner. Võibki olla suhtluspartner, kellega kohtutakse kord kvartalis niisama, ilma seksita.

Ja selline mehest jutusõber läheb ütleb naisele “võtame vabalt”?? Ei usu ???? ikka naisel on kange “mis meist saab!?!” suhtelootus, millele meespool pidurit tõmbab.

Miks ei või vabalt võtta? Siin öeldi suhtluspartner ja nii ka vastasin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie selle lahti seletaksite, kui seda ütleks meessoost tuttav?

Ära mingil juhul sellelt inimeselt endalt täpsustust küsi! Äkki saad veel õige vastuse, mis sulle ei meeldi.

Mis vastust sealt küll veel tulla saab, et naine seda veel üle küsima peaks? Mees ju ütles konkreetselt ära sellele naisele. Ütles kuidagi viisakalt ja ebalevalt, aga äraütlemine on see sellegipoolest. Naisel pole mõtet enam selle mehe käest midagi küsida, liikugu parem edasi ja otsigu uus mees.

Aga kui siis liiguks ka. Speak now or forever hold your peace peaks elus reegel olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie selle lahti seletaksite, kui seda ütleks meessoost tuttav?

Ära mingil juhul sellelt inimeselt endalt täpsustust küsi! Äkki saad veel õige vastuse, mis sulle ei meeldi.

Mis vastust sealt küll veel tulla saab, et naine seda veel üle küsima peaks? Mees ju ütles konkreetselt ära sellele naisele. Ütles kuidagi viisakalt ja ebalevalt, aga äraütlemine on see sellegipoolest. Naisel pole mõtet enam selle mehe käest midagi küsida, liikugu parem edasi ja otsigu uus mees.

Aga kui siis liiguks ka. Speak now or forever hold your peace peaks elus reegel olema.

Vahet pole, selge on see, et selle mehega kaugele ei jõua. Kui juba on nii vaba suhtumine, mis siis veel saaks kui  naine elaks mehega koos ja tuleks ette argielu olukorrad ja mees muudkui korrutab kõrvalt, et võtame vabalt, võtame vabalt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie selle lahti seletaksite, kui seda ütleks meessoost tuttav?

Ära mingil juhul sellelt inimeselt endalt täpsustust küsi! Äkki saad veel õige vastuse, mis sulle ei meeldi.

Mis vastust sealt küll veel tulla saab, et naine seda veel üle küsima peaks? Mees ju ütles konkreetselt ära sellele naisele. Ütles kuidagi viisakalt ja ebalevalt, aga äraütlemine on see sellegipoolest. Naisel pole mõtet enam selle mehe käest midagi küsida, liikugu parem edasi ja otsigu uus mees.

Aga kui siis liiguks ka. Speak now or forever hold your peace peaks elus reegel olema.

Vahet pole, selge on see, et selle mehega kaugele ei jõua. Kui juba on nii vaba suhtumine, mis siis veel saaks kui naine elaks mehega koos ja tuleks ette argielu olukorrad ja mees muudkui korrutab kõrvalt, et võtame vabalt, võtame vabalt.

Aga miks ei või naine teise mehega olla ja suhtleb suhtluspartneriga niisama?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Speak now or forever hold your peace peaks elus reegel olema.

Ja see reegel peaks tingimata inglise keeles olema? Tead, kui naeruväärne selline aborigeeni keel on, kus kõik õhkavad mõtted (ehk klišeed) öeldakse välja inglise keeles ja oma keel on siis selline nö köögikeel. Lõppkokkuvõttes ei osata kumbagi keelt ja aju jääb arenemata.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see reegel peaks tingimata inglise keeles olema? Tead, kui naeruväärne selline aborigeeni keel on, kus kõik õhkavad mõtted (ehk klišeed) öeldakse välja inglise keeles ja oma keel on siis selline nö köögikeel. Lõppkokkuvõttes ei osata kumbagi keelt ja aju jääb arenemata.

See oli otsene vastus naisele, kellel 1. Suhtluspartner, isegi mitte mees, on jobu, on leppinud, et meest enam pole. Kõik on korras ja nõu ei vaja, samas kirjutab foorumisse välja selle, et kuna mehel kestab paus nii pikalt, siis tema ei suhtle enam nänänä, vat sulle. 2 mõne päeva pärast on probleemid, kuigi probleeme ei pidanud olema ja kõik pidi korras olema. Kui kõik on korras, siis on korras. Samuti polnud suhet, seega ei saa pettuda.

Loeb selge sisu ja mina ei osanud seda paremini edasi anda. Eesti keel on mul konarlik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui kõik on korras ja oli vaid suhtluspartner, siis miks ei kõlba lihtsalt suhtluspartnerina edasi ja omal siis mees lohutab kõrval. Sellele muidugi vastust ei tulnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loeb selge sisu ja mina ei osanud seda paremini edasi anda. Eesti keel on mul konarlik.

Sa ei oska siis ühtegi keelt? Kurb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loeb selge sisu ja mina ei osanud seda paremini edasi anda. Eesti keel on mul konarlik.

Sa ei oska siis ühtegi keelt? Kurb.

Võin vabalt öelda, et ei oska. See ei muuda minu elu kuidagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi, kui sel mehel mingil hetkel tuleb moment, kus ta on kuival, siis võib ta sinuga ikka kontakti võtta, sest “mindi ju ainult pausile, eks!” Aga ka see kontakteerumine ei tähenda mingit “pausilt tagasi tulekut”, viad ikka ainult ühe- või paarikordset kiiret kohustusteta keppi. Ära sellega siis uuesti ämbrisse astu.

Olen elu jooksul viisakalt suhtlusi lõpetanud. Mingit sellist asja pole olnud, et mina olen naisi seksi jaoks ära kasutanud ja neile haiget teinud suhtlue lõpetamisega. Hoopis nemad on olnud, kes teiste meestega seksivad ja paarikordset kohustusteta keppi otsivad. Solvuvad, et iga poissmees armukeseks ei hakka, nende jaoks aega ei leia nende pere tingimustel. Kas on põhjust solvuda? Absoluutselt mitte! Kuidas meeldib, kui mees otsib naist ainult seksi nimel endale sobival ajal? Kas laseksite kontakteeruda? Õigem oleks mitte.

Kas on nähtud lastega naist, kes uue (võimaliku) partneri jaoks turvusperioodil võtab aega selliselt,et ennekõike arvestab oma pere(st laste) tegemistega?

Ei ole selliseid naisi, eks! Ikka ja ainult mehe tahtmise ja võimaluste järgi tormab kohale, vastab kõnele või on videokõneks saadaval kasvõi kl 23 kui lapsed kõrvaltoas magavad.

Tasub lastetute vanapiigade hulgas ringi vaadata. Tutvumisankeeti kirjutagi, et kaaslasel lapsi ei või olla. Lapsed=pere. Mitte ainult lapsed+mees=pere.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on nähtud lastega naist, kes uue (võimaliku) partneri jaoks turvusperioodil võtab aega selliselt,et ennekõike arvestab oma pere(st laste) tegemistega?

Ei ole selliseid naisi, eks! Ikka ja ainult mehe tahtmise ja võimaluste järgi tormab kohale, vastab kõnele või on videokõneks saadaval kasvõi kl 23 kui lapsed kõrvaltoas magavad.

Tasub lastetute vanapiigade hulgas ringi vaadata. Tutvumisankeeti kirjutagi, et kaaslasel lapsi ei või olla. Lapsed=pere. Mitte ainult lapsed+mees=pere.

Mul on mees olemas ja naisi ei otsi. Pole gei. Absoluutselt vallalisena oleksin arvestanud ja ajalisi kompromisse teinud, kui oleks vallaline/lahutatud mees teele ette sattunud, kel lapsed. Paraku on paljud mehed ikkagi valelikud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valelikkus on kõige suurem patt ja rohkem see teema ei ole tähtis mulle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see reegel peaks tingimata inglise keeles olema? Tead, kui naeruväärne selline aborigeeni keel on, kus kõik õhkavad mõtted (ehk klišeed) öeldakse välja inglise keeles ja oma keel on siis selline nö köögikeel. Lõppkokkuvõttes ei osata kumbagi keelt ja aju jääb arenemata.

See oli otsene vastus naisele, kellel 1. Suhtluspartner, isegi mitte mees, on jobu, on leppinud, et meest enam pole. Kõik on korras ja nõu ei vaja, samas kirjutab foorumisse välja selle, et kuna mehel kestab paus nii pikalt, siis tema ei suhtle enam nänänä, vat sulle. 2 mõne päeva pärast on probleemid, kuigi probleeme ei pidanud olema ja kõik pidi korras olema. Kui kõik on korras, siis on korras. Samuti polnud suhet, seega ei saa pettuda.

Loeb selge sisu ja mina ei osanud seda paremini edasi anda. Eesti keel on mul konarlik.

Kuule sina, esiteks tee endale selgeks, kellele sa vastad, mina ei ole teemaalgataja.

Teiseks, mis probleemidest sa räägid, küsimus teemas oli mis tähendab, kui mees ütleb, et võtame vabalt.

Minule pole vaja filmidest õpitud inglise slängi kirjutada, mina polnud see, kelle mees oli talle suhtluspartner.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis tähendab ‘võtaks vabalt’