Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis tähtkujust oled sina ja sinu partner ?

Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Teema: mis tähtkujust oled sina ja sinu partner ?

Postitas:
CrystalClear

RE: mis tähtkujust oled sina ja sinu partner ?

Oleme mehega mõlemad skorpionid. Ja sünnipäev on ühel ja samal päeval. Mina olen veidi leebem eksemplar, mees seevastu aga kergelt ärrituv ja äkilisem. Meie suhe on väga suurte tõusude ja mõõnadega. Hetked, mil kõik kena on, tunnen, et ta oleks nagu teine mina. Meie jututeemad klapivad, mõttemaailm ühildub, kõik on tip-top. Kui aga peaksime tülli minema, siis oleme vastakuti nagu kaks sarvilist. Jäärapäised ja salvavad. See on jube väsitav.
Aga saame hakkama 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

See veevalaja ja v2hi mittesobivus peab vist paika. Oleme kull juba 11 aastat koos, aga kerge see pole olnud.

Please wait...
Postitas:
ajatusaK

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vähk ja kalad. Tõusud ja mõõnad. [/tsitaat]

Vähk-kalad-skorpion pidavat olema ideaalne kooslus. Võtke keegi kolmandaks 😉

Ise olen tundeline märk, kuid mees seevastu äärmiselt pragmaatiline ja kange. Väärin küll vapruse eest ordenit, kuid tegelikult see väidetavalt sobimatu kooslus on ainus, milles olla suudan ja oskan. Mul on meestega see teema, et kohitsen kohe ära. Antud mehel käib jõud minust üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu Skorpion mees oli lits mees … nyydsex exmees … ja kahjuks ei ole ta ka muutunud…tema uuest naisest on kyll kahju … noor ka teien veel …

ja muidugi mu sõbranna Skorpion mees oli samuti lits mees …

miks see Skorpadega nii on … [/tsitaat]

Ära iial ütle iial muidugi:), aga minu Skorpion küll väga minuga arvestav ja suhtekeskne. Ta on enne olnud väga pikas suhtes.

Aga sobivusest…. Ideaalne klapp olevat märkidel, kel 6 kuud vahet, ehk siis täpselt teineteise vastas Lõvi-Veevalaja, Neitsi-Kalad, Kaalud-Jäär näiteks jne. (vastakuti jäävad paarid tule-õhumärgid ja maa-veemärgid). Väga tõsi on see ka sõprussuhete kohta.
Üldse ei sobi reeglina teineteise kõrval asetsevad tähtkujud.
See on üldistav, aga reeglina on teineteisemõistmine tulel-õhul (jäär, lõvi, ambur ja kaksik, kaalud, veevalaja) ning maal-veel omavahel (sõnn, neitsi, kaljukits ja vähk, skorpion, kalad).
Tänan tähelepanu eest!:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaljukits ja lõvi. Koos elatud 15 aastat ja sobime küll. Horoskoobi järgi ei sobi. Sõbranna mul ka kaljukits ja mees lõvi.

Please wait...
Postitas:
edhardy

Mina vähk ja mees kalad.
Paar parajaid, ma ütleks

Please wait...
Postitas:
Madle 22

Mina olen neitsi, mees lõvi. Sobime:)

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Lõvi ja kaksikud.
Ma ei tea, mis on ideaalne. Pole võrdlusvõimalust.
Ise arvan, et meil on hea koos elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sõnn, mees skorpion. Kooselu pea 15 aastat. Ei nurise üldse 😉

Please wait...
Postitas:
Stelle

Mina sõnn, mees ambur.

Horoskoopide järgi ei tohiks üldse sobida, samas esimene suur tõmme oli juba varajases nooruses, 9a tagasi.

Viimased 4a pidevalt koos. Siiamaani oleme hakkama saanud. Tunnistame, et oleme erinevad, üritame sellega leppida, tahe koos olla on olemas. Loodetavasti läheb seekord kõik hästi, sest ta on mees, kellega tahan kunagi pere luua!

Samas kui tähtkujud välja jätta, oleme juba üleskasvamise, elulaadi, põhimõtete jms üksteisele täielikud vastandid.

Please wait...
Postitas:
oravatirts

Mina lõvi ja mees jäär.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäär+ neitsi. Normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaalud ja mees skorpion. Kui skorpion ei üritaks mind nii palju muuta koguaeg, siis oleks elu ilusam:)

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

meil on kõik veevalajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaksik, mees on vähk. Parim. Aastaid juba abielus. Ma üldse sobin vähkidega, meil laps vähk ja mu vanemad ka vähid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Skorpion ja kaalud.
Ei tea horoskoopidest ega sobivusest midagi, aga meie oleme koos õnnelikud.

Please wait...
Postitas:
drusba

[small]CrystalClear kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme mehega mõlemad skorpionid. Ja sünnipäev on ühel ja samal päeval. Mina olen veidi leebem eksemplar, mees seevastu aga kergelt ärrituv ja äkilisem. Meie suhe on väga suurte tõusude ja mõõnadega. Hetked, mil kõik kena on, tunnen, et ta oleks nagu teine mina. Meie jututeemad klapivad, mõttemaailm ühildub, kõik on tip-top. Kui aga peaksime tülli minema, siis oleme vastakuti nagu kaks sarvilist. Jäärapäised ja salvavad. See on jube väsitav.
Aga saame hakkama :P[/tsitaat]
Täpselt sama seis meil, kuna oleme mõlemad skorpinid. Kuigi meil on vastupidi selles, et mina rohkem energilisem ja äkilisem ja mees veidi leebem. Ülejäänud klapib sinu jutuga 100%

Please wait...
Postitas:
Venice

Mina kaksikud ja mees kaalud. Hästi kirglik suhe,2 äärmust-kas megaarmastus või megatüli.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Mina vähk, mees neitsi. Kaks kanget 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ambur, mees vähk – koos üle 7.a. Mehe äärmuslikud emotsioonid ja solvumised on mulle liiga kurnavad. Viimasel ajal olen õppinud rohkem vait olema, vähem mõttetut bravuuritsemist. Kui mehe ego liiga üles kerkib, saan ta kiirelt väikse plahvatusega maa peale tagasi tõmmata. Ühesõnaga – kerge see pole olnud, eriti peale laste sündi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähk sobib tegelikult kõige ideaalsemalt just KALJUKITSEGA! Proovige! 🙂
Veevalaja-Vähk. Nõustun, et sobivus 0.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina kaalud, mees kaljukits.
Koos 12 aastat, kuid viimasel ajal on kogu suhe täielikus kriisis. Ma ei tea enam ise ka, mida tahta või mida mitte 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaljukits ja mees j22r…… Kaks sarvilist koos…
Eks ole ka neid m66nasid, kuid koos oleme olnud yle 8 aasta

Please wait...
Postitas:
Mea Culpa

ma ei ole eriline tähtkujude fanaatik, kuid olen vähk, mees kala ning koos oldud saab tänavu 18 aastat. suhe on äärmiselt kummaline. mingi sõnulseletamatu tõmme on, kuigi inimestena oleme väga erinevad. mind paneb hämmelduma, kuidas kalasid kirjeldatakse kui rahulikke ja pehme loomuga inimesi – no minu abikaasa on küll äkiline kui tulehark. mõistlik on küll ja väga vastutusvõimeline, töökas ja superhea õppija, kuid keema ta läheb kohe, kui midagigi on…

mina, vähk, olen rahulik ja leebe loomuga, tõsi küll, olen elus õppinud siiski vahel, kui ülekohut näen, selja sirgu ajama ja suu puhtaks rääkima.

abielus hindan üle kõige rahulikku stabiilsust ja kindlustunnet. vaimu poolest hingesugulased me ei ole, pole sinnapoolegi, huumorimeel on absoluutselt erinev, kuid töökad oleme mõlemad ning rajanud aastatega kodu ja loonud pere.

kirglikud pole kumbki ning kirge ei otsi ka mujalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina Kalad, mees Skorpion – üldse ei saa läbi. Koguaeg käib võimuvõitlus ja üksteise üle trumpamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina kaljukits ja mees váhk. Tánu sellele, et váhk on úsna leplik siis saame páris hásti lábi. Aga kui mees nárvi láheb siis on karjumist kúllaga. Ónneks aga on tavaliselt ka leppimine kiire.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ambur + kaljukits. Sobime juba 16 a. 🙂 Aga eks igas kooselus ole tõususid ja mõõnasid ning horoskoobi järgi partnerit küll valima ei hakkaks.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis tähtkujust oled sina ja sinu partner ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.