Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?

Postitas:
Kägu

Selles mõttes siis, et ei ole midagi sellist mida päriselt saaks endale ainult harva lubada aga ikkagi tekitab miski pärast luksuse tunde.

Minul endal on arbuus. Lapsena ei ostnud vanemad kunagi korraga rohkem kui ntx veerand arbuusi koju (et kes selle muidu ära jaksab süüa j.n.e.) Aga mulle hullult maitses ja oleks vist ennast heameelega lolliks söönud sellest ühe korraga. Nemad ei saanud aru sest, et pole ju tervislik ega viisakas nii moodi ahnitseda korraga. Ja homme saab ju jälle. J.n.e.

No ja nüüd täis kasvanuna mõnikord lihtsalt lähengi ja ostan terve arbuusi endale ja panen sellest nahka just niipalju kui sisse läheb ühe korraga. 😀 Ei maksa ju reaalselt eriti midagi aga miski pärast teeb siia maani alati niisuguse tunde, et nüüd olen natuke laristanud enda peale.

+62
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Michael Korsi käekott. Saaks tegelikult iga kuu ühe sellise lubada, aga ei tee seda.

+3
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uus parfüüm, igakord kui ostan ja peale panen, siis on kohe kuidagi teine tunne.

+45
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on hoopis mitmed luksuslikud asjad tavalised.

+2
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus voodi erajahil.

+4
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toidupoes kõige meelepärase korvi tõstmine hindade üle muretsemata.

Kasvasin vaeses peres ja ka esimene jupp täiskasvanuiga möödus kitsalt, see-eest nüüd olen juba aastaid väga heal järjel.

+59
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soe vesi kraanist.

+52
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mango. Viimasel ajal olen seda küllaltki tihti ostnud, sest see pole nii kallis. Sellest hoolimata tundub see vili mulle luksustoiduna. 🙂

+29
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga ilusatest korrapärastest veatutest valgetest ümmargustest pärlitest käevõru + kõrvarõngad, mille Filipiinidelt ostsin. See komplekt maksis vist ainult umbes 200 euro ringis, meil kindlasti maksaks rohkem. Odav, aga väga ilus ja tundub käe peal, kui pärlid vastu nahka soojaks lähevad, mulle väga luksuslikuna. Pärlite läbimõõt on 1,2 cm, sellised suuremapoolsed. Läigivad lihtsalt võrratult. Kinnitus on ka väga ilus, väljapeetud, tundub igati kallis.

+13
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ajakirjade ja raamatute ostmine. Kunagi oli kirjandus väga odav, praegu rohkem juba luksuskaup.

+45
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Woldid, Boldid jm toidukullerid. Elame linnast väljas ja mitte ei raatsi kohaletoomise eest maksta. Mõne jaoks samas on toidu tellimine täiesti tavaline asi.

+33
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vannis vedelemine. 🙂

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Maiuspala kommikarp. Maksab alla 5 euro, aga ma teadlikult ei osta seda enamasti ise. Lasen sünnipäevaks kinkida ja vahel veel keegi kingib muul puhul juhuslikult. Siis rõõmustan südamest.Ja söön 3-4 päevaga mõmisedes karbi tühjaks. Kord aastas vast ostan ise ka kui soodukas on.

+39
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuljaku kommid. Neid tavaliselt niisama ei osta, aga kui siis vahel ostan, siis ostangi just endale ja naudin üksi hea kohvi kõrvale.

+35
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuljakul ju šokolaad ka nüüd, igaüks saab endale lubada.
Mul vast punane kalamari.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajalehtede tellimine, kuna tegelikult jõuab tänapäeval info nii ehk naa sinuni. Aga mulle meeldib paberlehte lugeda.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pure apelsinimahl, see teine on vist Don Simon? Igatahes need tunduvad miskipärast luksusena. Ostan tegelikult üsna tihti, kord-kaks kuus ikka, mõnikord hea maiustuse asemel rüübata.

Juba mainitud toidukuller, lähimad kohad toovad kohale 1.90 eest, aga vot ei raatsi 😀 Olen üksi kodus olles tellinud, kui mees ja laps terve nv ära on, ootan, et kuller lahkuks, võtan oma paki ja poen voodisse tagasi. Mmmmmm. Meile toovad siia normaalse hinnaga ainult bensukast, hessist, subwayst, mingist pitsakast jne, seda naljakam on, et see mulle luksusena tundub, ilmselt on seotud selle teen-mis-tahan olekuga, mis üksi kodus olles on 😅

Taksosõit, mõne jaoks vist ülitavaline, aga meie kasutame vist ainult lennujaama minekuks. Seega on see kohe selline eriti pidulik ettevõtmine alati. Muidu pole isegi sellist olukorda tekkinud, et vaja oleks, saab oma auto või rongiga käigud tehtud.

+44
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtsin kaalust alla ja nüüd ikka iga kord imestan, et kas tõesti mina saan ilusat pesu osta ja see ongi ilus seljas. Et kohe olengi oma kehaga rahul. Pole seda asja 15 aastat enam olnud.

+66
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Michael Korsi käekott. Saaks tegelikult iga kuu ühe sellise lubada, aga ei tee seda.

Iuuu, odav jama ju.

+16
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Iuuu, odav jama ju.

Nojah, aga ma olen vaene ja minu jaoks on luksus.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kalamari, šampanja, maasikad ja vahukoor, öö sviidis, pilet äriklassis, Belgia šokolaad…

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vorsti paljalt söömine.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ooo, nii hea teema. Ja kirjutada saaks palju. Mis teha, vaeselt kasvanud lapsena ja mehega ise pereelu ülesehitamine oli ka pikk ja kasin.
Majapidamispaber – sest kaua aega täiskasvanuna lastega peres ma ei ostnud seda, kuna pidasin liigseks kulutamiseks.
Apelsinimahl – kui see meil karpides müügile tuli, oli ka see meie jaoks liiga kallis ja mitte tavaline, meie ostunimekirjas seda ei olnud, kui sünnipäevaks koju paki ostsime, jagasime ära.
Sink – samuti ei olnud see igapäevane, nagu nüüd on. Ikka vana-aastaõhtuks ja sünnipäevadeks pool kilo sai võetud.
Lõhnaõli – mul enne neljakümnendat sünnipäeva ei olnud ühtegi tänapäevast olnudki, olid vaid deodorandid. Olin vaid külas või ajakirjas neid pilte ja nimesid näinud. Nüüd on mul, kui tahan, siis ostan.
Jalatsid, nahast, pesu, poest jne. Praegu pole aega kirjutada enam.
Aga kui ma nüüd neid asju ostan või tarbin, iga kord mõtlen seda ja iga kord olen tänulik, südamest.

+52
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taksosõit. No mitte ei raatsi sellele kulutada. Ka mitte nüüd, kus on need alternatiivsed ja odavad variandid.

Kallis restoran kuskil Tallinna vanalinnas. Isegi, kui raatsin minna, siis tellin ikka midagi võimalikult odavat. Alkoholi ei raatsi väljas olles iialgi tellida. Ja siin pole üldse vahet, kas olen kallis või odavas söögikohas.

Spades käies, käin ainult ujumas. Kõiksugu spa hoolitsused, mida seal pakutakse tundub mulle liigne luksus.

+43
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks tänapäevane soe ja puhas wc. Kogu lapsepõlve ja noorusaja elasin kuivkäimlaga korteris, mis suvel kubises kärbestest ja talvel jäi tagumik härmatanud poti külge kinni, siis nüüd oma soojas ja avaras wc-s istudes olen sageli õnnelik. Ja alati natuke kurb, et mu ema ei näinudki, millised mugavused võivad elus olla.

+76
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üksinda kodus filmide vaatamine koos hea-parema toidupoolisega. Ma tõesti väga harva saan kodus üksi olla ja lihtsalt nautida.

+35
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vist ka parfüüm.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on kingitud just nii palju lõhnu, et nendest peaks piisama. Aga vahel harva lähen, valin ja nuusutan hoolega ning ostan just sellise nagu ise tahan ning olgu see väga kallis :).

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei osanudki siia teemasse midagi kirjutada, aga eelnevaid postitusi lugedes samastusin mõne mõttega. Üks asi, millele ma samuti ei raatsi kulutada, on need toidukullerid. Väga harva oleme toitu koju tellinud, pigem ikka läheme ise järgi, kuna kütusekulu oluliselt väiksem kui kulleri tasu. Vahel oleme mugavusest tellinud tellitoidu kaudu ära ja järgi läinud, kuna siis saab toidu kohe kätte ja ei pea ootama. Samas see ei tundu mulle kuidagi luksuslik, pigem raha raiskamisena.

Teine siin varasemalt välja toodud asi on spaahoolitsused. Kui kuskil käin, siis ka ainult spaas. Massaaže, näohoolduseid jne ei raatsi võtta ja ausaltöeldes väga ei näe vajadustki, kuna käin sellistel protseduuridel aeg-ajalt niikuinii ja spaades on hinnad oluliselt kallimad kui tavalises ilusalongis. Lisaks – ma ei tea ju selle teenindaja töökvaliteeti.

Kui ma laps olin, siis meie peres ei olnud tavaks väljas söömas käia. Käisime ainult siis kui oli mõni tähtis sündmus või tähtpäev. Mina ise käin sõbrannade ja mehega väga tihti väljas söömas ja restoranis käimine mulle enam luksuslik ei tundu, aga vahel kui ma käin emaga või sugulastega, siis tekib küll selline pidulik tunne, sest lapsena tähistas perega väljas söömine alati midagi tähtsat – sünnipäeva, kooli algust või lõpetamist vms.

+16
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on enamik asju tavalised, mine poodi ja osta. Nõukaajal olid viinerid ja suitsuvorst ka luksuskaup, nüüd on letid täis seda kaupa.
Minu jaoks on krevetid, karbid, kalamari jms mida luban harva, et asi ei muutuks tavaliseks. Armastan kalamarja süüa pannkookidega, krevette teen omas mahlas, karpe armastan ka väga.
Praegu on luksuskaup enda suitsutatud kala-kana-liha, ostsin kevadel suitsuahju ja terve suve timmin oma oskusi.

+13
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?