Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?

Postitas:
Kägu

Vorsti paljalt söömine.

Mulle meeldib viinereid paljalt süüa!
Eriti neid frankfurtereid.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spas ei tasugi kunagi ju massaaže võtta, sest neis on üsna kehvad massöörid (reeglina, olen mõne korra võtnud ja alati pettunud, silitatakse lihtsalt nii et raha lõhn on kogu aeg tunda). Muud hoolitsused, no vaid mõnes spas on midagi väärtuslikku olnud, enamasti tühi rahaküsimine.
Aga luksus on minu jaoks kodutoit, seda saab üha ja üha vähem. Ise teen küll, aga tahaks vaheldust, teiste oma, ja külas saab aina vähem head isetehtud toitu, kõigil kiire ja ostetakse.

+23
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei meenu ühtegi sellist toodet/teenust. Luksuseks pean endiselt asju, mida lubada ei saa, näiteks eralennuk, -jaht jms.

Parfüümi kasutajatest ei saa üldse aru, enamasti on suht rõve, kui keegi läheduses lõhnaõli järgi haiseb ja ei saa eemale ka minna. Lõhnatu olla on kõige parem.

+7
-33
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kvaliteetne madrats ja luksuslik voodipesu. Kuna mul on suured uneprobleemid, siis on kõik magamisega seotu minu jaoks emotsionaalselt oluline. Kahjuks pole mul raha hea madratsi tarbeks – olen sunnitud ostma hinna järgi. Voodipesu maksimum on minu jaoks Jysk või Maxima. Nende puuvillasel pesul pole selle raha eest vigagi, kuid unistustes vaatan ikka midagi erilisemat ja kujutan ette, kuidas ööseks peente linade vahele poen ja just minu jaoks valitud madratsil nurru löön. Ehh…lähen nüüd oma lohkuvajunud voodisse sõba silmale püüdma. Äkki kunagi see juhtub, et ka minul on raha investeerida oma unekvaliteeti.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

siiakala, kalamari, mereelukad, kvaliteetne liha, kala, kallis vein. Ilusad nõud. Pesu, kallid kreemid ja parfüümid, sukad, pehmest nahast jalanõud ja pikad kindad, õhtukleidid, siidist voodipesu jne jne

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tahaks koduabilist, et ta oleks kiire ja nähtamatu. Lihtsalt kõrini on kodutöödest või õigemini, pole jaksu.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Michael Korsi käekott. Saaks tegelikult iga kuu ühe sellise lubada, aga ei tee seda.

Iuuu, odav jama ju.

Nojah, aga ma olen vaene ja minu jaoks on luksus.

Enne said ju iga kuu sellise lubada?

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks asi, millele ma samuti ei raatsi kulutada, on need toidukullerid. Väga harva oleme toitu koju tellinud, pigem ikka läheme ise järgi, kuna kütusekulu oluliselt väiksem kui kulleri tasu.

Väiksem, kui 3 eurot? Lausa oluliselt väiksem?

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kindlasti takso, väljas söömine, igasugu spaad, juuksurid, massöörid, kosmeetikud, maniküürid ja pediküürid-õnneks ei kasuta neid.
Koju toidu tellimine pole probleem, sest kõik tuuakse ukse taha, jah, et natuke maksan juurde, aga aja kokkuhoid on ikka üle tunni, pealegi ei pea käed põlvini kaubakuhja all vaaruma(autot pole)

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks tänapäevane soe ja puhas wc. Kogu lapsepõlve ja noorusaja elasin kuivkäimlaga korteris, mis suvel kubises kärbestest ja talvel jäi tagumik härmatanud poti külge kinni, siis nüüd oma soojas ja avaras wc-s istudes olen sageli õnnelik. Ja alati natuke kurb, et mu ema ei näinudki, millised mugavused võivad elus olla.

Minule meenub sageli kui mõnus oli suvel värskes õhus sellises istuda

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuljakul ju šokolaad ka nüüd, igaüks saab endale lubada.

Mul vast punane kalamari.

See šokolaad ei ole maitselt üldse võrreldav!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Michael Korsi käekott. Saaks tegelikult iga kuu ühe sellise lubada, aga ei tee seda.

Ma saaks veel aru kui Vuitton, aga Kors on sama kole, kuigi jah, palju odavam.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Luksuslik kallis auto. Ma tean, et toidupood-lasteaed-kodu otsteks oleks mõistlik valik väike ökonoomne jaapanlane, tekstiilist istmetega ja mille armatuur nagiseb. Et tegelikult ju sõidab samamoodi. Aga mulle kohe meeldib vastupandamatult, et auto on kvaliteetne, uus, luksuslik, mille istmed oskavad massaazhi teha ja salong on hääletu ning viimistletud vasikanahaga.
Lapsena kasvasin moskvitshi peal ja seetõttu naudin väga oma praeguseid autosid.

+17
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles mõttes siis, et ei ole midagi sellist mida päriselt saaks endale ainult harva lubada aga ikkagi tekitab miski pärast luksuse tunde.

Minul endal on arbuus. Lapsena ei ostnud vanemad kunagi korraga rohkem kui ntx veerand arbuusi koju (et kes selle muidu ära jaksab süüa j.n.e.) Aga mulle hullult maitses ja oleks vist ennast heameelega lolliks söönud sellest ühe korraga. Nemad ei saanud aru sest, et pole ju tervislik ega viisakas nii moodi ahnitseda korraga. Ja homme saab ju jälle. J.n.e.

No ja nüüd täis kasvanuna mõnikord lihtsalt lähengi ja ostan terve arbuusi endale ja panen sellest nahka just niipalju kui sisse läheb ühe korraga. 😀 Ei maksa ju reaalselt eriti midagi aga miski pärast teeb siia maani alati niisuguse tunde, et nüüd olen natuke laristanud enda peale.

Mul on sama salvesti porgandimehuga ja linnuse kaljaga. Lapsena ema ostis alati ainult väikse purgi ja siis ma juba unistasin, et kui SUUREKS kasvan, ostan suure purgi porgandimehu. Ja sama kaljaga. Alati osteti väike klaasitäis ja ma.unistasin, et täiskasvanuna ostan suure kruusi kalja. Neid “kalja autosid”ei ole enam, aga Linnuse kali on sama hea maitsega nii olen ostnud selle suure pudeli alati ja nautinud 😀

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vann ja vanniskäik.
Mul endal ka vann olenas, ammu enam ei viitsi seal vedelededa küünlavalgel või mõnusa muusika saatel. Aga ikka tundub luksuslik.
Mingid kehahooldused ilusalongis. Mul pole kannatust seal istuda ega aja peale kohale minna. mulle ei meeldi.
Aga teiste puhul tundib luksuslik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma kodu, oma voodi. Siis kui tuba on soe ja väljas vihma sajab, on õhtu ja ma olen mõnusalt teki all, siis ma ikka mõtlen, et issandkuimõnus on olla oma kodus, oma voodis, täielik luksus!

Mul oli elus periood, kui ma tundsin end mitu aastat kodutuna, peatusin kord ühe, kord teise tuttava juures, elasin erinevates viletsates üürikates, ühikates, kommuunis… Tegelikult juba ühes viimastest üürikatest enne päris kodu ostmist tekkis see tunne, et nüüd on kodu. Seal ma elasin ka mitu aastat ja kodu tunne tekkis seal kohe uksest sisse astudes, kui esimest korda üürikat vaatama läksin. Praegune on nõksa väiksem ja pisut kehvem kui too üürikas, aga ikkagi oma ja see on ikka täielik luksus, kui peas ei vasarda, et millal jälle kolima peab hakkama, saab rahulikult kõike oma käe ja maitse järgi sättida ja vihmase ilmaga soojas toas oma voodisse oma teki alla pugeda.

p.s. oma kodus olen ma tänaseks elanud üle 10 aasta. võiks ju juba olla nagu tavaline ja märkamatu, aga ikka tundub luks 🙂

+42
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vannipommid. Küsimus polegi rahas, muidugi saaks osta, aga praktiline meel ütleb, et jabur on kulutada 3-10€ ühe vanniskäigu peale ehk lihtsalt veega alla lasta, parem panna see raha kogumisarvele. Aga mõnikord ostan ja siis naudin 🙂

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mulle kohe meeldib vastupandamatult, et auto on kvaliteetne, uus, luksuslik, mille istmed oskavad massaazhi teha ja salong on hääletu ning viimistletud vasikanahaga.

Vaeste vasikate kurbadele silmadele ei mõtle? Ja emalehma ahastusele?

+17
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puhkus. Eriti suvel. Kipun töötama puhkuseta, mõnedki jäägid hapuks lastud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kena puhta õhuga parkmets põhimõtteliselt maja taga ja meri lühikese sõidu kaugusel. Miljardid inimesed võivad sellest vaid unistada.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mulle kohe meeldib vastupandamatult, et auto on kvaliteetne, uus, luksuslik, mille istmed oskavad massaazhi teha ja salong on hääletu ning viimistletud vasikanahaga.
Lapsena kasvasin moskvitshi peal ja seetõttu naudin väga oma praeguseid autosid.

Palju maksab?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lõhefilee. Vene ajal sellist asja ei saanudki. Siis tuli ja oli kallis. Nüüd on nii tavaline, et saab tihti kõhu täis süüa ja jääb ülegi.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värskelt koristatud elamine. Siia juurde kuuluvad ka värske voodipesu ning käterätikud. On tõeline nauding olla peale majapidamise koristamist vannitoas esimene, kes läikima lihvitud segistitest vett laseb ja nagu uhiuut valamut ja dušši kasutab ning seejärel värskesse öösärki ja puhaste linade vahele poeb. Kahjuks järgmisel päeval see värskuse tunne on kadunud ning iga päev koristada ei viitsi.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaeste vasikate kurbadele silmadele ei mõtle? Ja emalehma ahastusele?

norin – kas isalehm on ka olemas?
ja Sa ilmselt ei tea, et ükski farmis elav lehm ei kasvata oma vasikat ise ja ei tea tema saatusest midagi.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viilutatud röstsai.
Olime suhteliselt vaesed ja meie peres võileibu väga ei tehtud ja võileiva materjali üldjuhul kapis polnud. Seeeest oli ema, kes kõikaeg köògis vaaritas. Ikka ja alati soe toit, külm piim, ei mingit võikude näksimist.
Siis ostis isa sandwichi grilli, olid just müügile tulnud. Vaatasime ja näppisime seda. Mina mõtlesin ainult sellele, et jeesus see küsib ju kandilist viilutatud saia ja manti sinna vahele. Mis see maksab kõik ja tundsin suurt kurbust, et vanemad nüüd röstsaiale raha peavad raiskama. Tooaeg oli viilutatud röstsai pigem luksus, meie kui üldse, siis saime ikka tavalist lahtilõikamata saia.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juuksur, manikyyr jne on asjad mida ma siiani endale lubada ei raatsi. Alati mõtlen nii et selle raha eest saaks ju lastele kummikud või mingi huviringi kinni maksta.
Korra aastas käin lõikamas aga värvin ise. Palk on ok aga no ei raatsi lihtsalt maksta.

Söögi pealt ei vaata ka enam aastaid mida ostan. Mille järgi isu tekib, seda ka sööme.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kalamarja väike purk ei ole üldse kallis ja kuna olen peres ainus, kes seda sööb siis ei kulu palju ka. Aga no ei raatsi sageli osta.
Maniküür ja erinevad iluprotseduurid ei ole minu jaoks kallid aga kuidagi ei taha raha millegi nii “ajutise” eest maksta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks asi, millele ma samuti ei raatsi kulutada, on need toidukullerid. Väga harva oleme toitu koju tellinud, pigem ikka läheme ise järgi, kuna kütusekulu oluliselt väiksem kui kulleri tasu.

Väiksem, kui 3 eurot? Lausa oluliselt väiksem?

Ma ei tea, kus sina elad, aga meil Pärnus on tellitoiduga linnapiires kohale toomine 4,90€. Pärnu on nii väike linn ja ma elan ise suhteliselt kesklinnas, seega sisuliselt igasse toidukohta oma autoga sõites on mu kütusekulu maksimaalselt 50 senti.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vorsti paljalt söömine.

Mulle meeldib viinereid paljalt süüa!

Eriti neid frankfurtereid.

Jep viinerid ka.
Meil viinereid ja sardelle üldse ei ostetud lapsepõlves. Kuigi ega need viinerid ju tegelikult üks saast ole.
Juustu ja vorsti võis ainult võileiva peale panna. Eks salaja sai ikka ka paar paksemat seibi kiirelt põske pandud.

Nüüd ma vahel ostan Saaremaa suitsutatud viinereid(pikad) või juustuviinereid(kollase plastkarbi sees) või siis õllepunne juustuga ja võin vabalt terve paki nahka panna. Just külmalt.
Aga need Saaremaa omad on üsna kallid. Raha nagu on aga ei raatsi ka eriti tihti niisama paljalt söömiseks neid osta 😆.
Tean, et tervislik ei ole aga jube hea on ikka.

Suitsuvorsti saame äia tuttava kaudu(jahimeestelt) ja seda naudime küll mehega aegajalt täitsa niisama süüa. Laseme natuke kuivada ka sellel ennem 🤤

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Massaaž. Aastaid ei raatsinud 10x kuuri läbi teha, isegi 1x tundus kallis. Nüüd, vanuses 40+, olen hakanud rohkem enda peale mõtlema ja hiljuti täitus ka minu unistus 10 korra massažikuurist. Oli ikka luks küll!

Koristaja. Olen unistanud, et keegi minu eest elamist korras hoiab. Kahjuks regulaarselt jällegi ei raatsi koristajat tellida. Vahel siiski (ca 1x 4-5 nädala tagant) tellin seda teenust ja oi kui mõnus on üleni puhtasse koju tulla, ilma, et ise oleks ennast eelnevalt segaseks koristanud. Puhas luksus minu jaoks!

+10
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tavaline asi teile luksuslikuna tundub?