Esileht Kodunurk Mis te arvate lastetoa lambi ja tapeedi värvidest?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mis te arvate lastetoa lambi ja tapeedi värvidest?

Postitas:

Tapeedime hetkel oma esimest lastetuba. Tapeet sai valitud koos lapsega(3a)…Paneme bordüüriga poolitatud tapeedi…Ülemine osa on selline helepruun(safari värvi) lastepäraste lõvidega ja roheliste murututtidega…Allapoole tuleb heleroheline tapeet(ühevärviline). Bordüüri ei ole veel valinud ja leidnud, jätame selle pärastiseks, aga tõenäoliselt midagi lihtsat ilma loomadeta.
Täna käisin lampi vaatamas..Mis te arvate kas selliste tapeedi värvide juures sobiks lakke sinise ümbrisega lamp millel kollased tähed? Või oleks see väga tobe?
Endale tundub et kuna nö safari teema, et allpool roheline nagu maa ja lõvidega maa, siis sinine lamp lakke \”taevaks\” ei olekski paha?
Siis võiks vist kardinad ka panna midagi mis sinist sisaldab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:21; 22.02 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte? Eriti vahva, kui laps ka vaimustuses on. Tema tuba, lastetuppa saab igasugu vahvat segu kokku miksida.

Minu arvamistes käib muidugi igasugune harmoonia ja sobitamine kaugelt mööda, ma olen rohkem mõeldud-tehtud tüüpi. Aga idee kui selline on ju sul täiesti olemas ja põhjendatud. 😛
Mis värvi lagi tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot just erinevalt käost olen ma selle hääästi kirju segaduse andunud fänn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

bordüüriga poolitamine on üpriski üheksakümnendad…

Eelistaksin ka pigem rahulikku pastelset värvi kolmes seinas (ja mitte roosat jumala pärast…), ja üks väike sein siis võib olla mustriga tapeediga.

Värvid tooksin tuppa tekstiilidega ja seda ka mitte ülemäära. Mänguasjad on niikuinii üle mõistuse kirjud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siinkohal ma ei küsinudki nõu millist tapeeti ja kuidas panna. Bordüüriga poolitatakse siiamaani, olgu ta pärit mistahes kümnendatest. Minuarust on 100 korda etem see poolitatud tapeet, kus üleval nt lastepärane ja all ühevärviline, kui et terve sein/seinad oleks kaetud lõvide, autode, miki hiirte või jumalteab millega 🙂 Maitse asi ju:)
Milleks muuta lapsetuba täiskavanule sobilikuks…Kui lapsele meeldivad autod, siis mul ei ole kahju talle neid autosid sinna seina panna, kui meeldivad lõvid, siis minugipärast…:)
Muidugi ei ole ma mingi sisustus spetsialist et oskaks teha modernset lastetuba nagu ajakirjas, aga minujaoks ja minu lapse jaoks on see ilus ja hea:) Peaasi et ise rahul, ei pea ju olema ajakirja lastetuba…Kapid/riiulid on meil ühtevärvi ja tuba ei ole mitte mingi megakirju…Vaiba panen samuti tagasihoidliku tooni…
Ja ma isegi ei hakka lapse sinist voodipesu seetõttu välja vahetama et tapeet sai pastelsetes helepruunides ja rohelistes toonides 🙂

Lagi on meil valge :)(ei saanud aru kas oli irooniline küsimus vms)

Lisan veel et tegu ei ole aastateks jääva lastetoaga 🙂 See on nö \”ajutine\”, kuna elame üürikorteris, aga uut tapeeti see tuba vajas:) Seega ei soeta ma mingit erivärvilist lastetoamööblit vaid kombineerime midagi olemasolevast 🙂
Selleks ajaks kui laps suurem on, on tõenäoliselt ka oma kodu ja siis mõtleksin ja kaaluksin rohkem tepeedi jne valikuid 🙂
Praegu soovisin lihtsalt teada, kas lamp sobiks selistes toonides seinaga 🙂 Lamp on taevasinine, läbipaistmatu ja allapoole ripuvad mõned tähekesed, need ei ole sinise küljes kinni. Lisan pildi lampi üldvälimusest(ei ole see lamp mis pildid, ega ka läbipaistev, lihtsalt kuju) http://www.disainimaja.ee/shop/product/laelamp-eco-20018

Minuarust on see etem kui mingi riisipaberist lamp, msi toa hämaraks teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:21; 22.02 15:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Mis te arvate lastetoa lambi ja tapeedi värvidest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.