Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )

Teema: Mis te arvate sellisest naisest..

Postitas:
Kägu

.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/
Mis sellises olukorras teha. Üks hetk ütles lihtsalt et ma olen nüüd rase ja kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mis te arvate sellisest naisest..

kas sa tead, mis on ühist suunatulel ja kondoomil?
kui pauk on ära käinud, tuleb kohe mõte \”raisk, oleks pidanud ikka kasutama\”

ehk siis mees, kes elab suguelu, peab alati olema valmis võimaluseks, et ühele \”paugule\” võib järgneda laps. mis siis edasi saab, oleks tulnud juba eelnevalt läbi mõelda. nüüd tuleb kas hakata koos naisega last kasvatama või siis lahkuda ja igakuiselt oma rahakotti kergendada elatise näol

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olime juba üle viie aasta kooselanud ja kokkuleppinud, et naine võtab pille.
Ausalt ei tulnud selle peale, et peaksin nüüd siis kondoomi ka veel kasutama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas sa tead, mis on ühist suunatulel ja kondoomil?
kui pauk on ära käinud, tuleb kohe mõte \”raisk, oleks pidanud ikka kasutama\”

ehk siis mees, kes elab suguelu, peab alati olema valmis võimaluseks, et ühele \”paugule\” võib järgneda laps. mis siis edasi saab, oleks tulnud juba eelnevalt läbi mõelda. nüüd tuleb kas hakata koos naisega last kasvatama või siis lahkuda ja igakuiselt oma rahakotti kergendada elatise näol[/tsitaat]Kondoom ei lahenda kuidagi seda probleemi, et naine on valelik ja isekas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näita naisele koht kätte, tema ju susserdas sinu selja taga. Miks elada koos naisega, kes kokkulepetest kinni ei pea!

Ultimaatum, kas abort või notariaalselt kinnitatud paber, et kasvatab last üksi. Sinul ei ole sellisel juhul ei õigusi ega kohustusi lapse suhtes!

Mees, otsi omale korralik naine, keda võid ka USALDADA!

Please wait...
Postitas:
sysi

[tsitaat].. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/
Mis sellises olukorras teha. Üks hetk ütles lihtsalt et ma olen nüüd rase ja kõik.[/tsitaat]

see on üks suuremat sorti pettus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ma arvan? Ega hästi ei arva. Väga vastik ja ebaõiglane käitumine. Lapse saamine on otsus, mille paar peaks koos tegema, mitte nii, et mees pannakse lihtsalt fakti ette.. Usaldus on sellises suhtes läinud.

Aga nüüd on see tehtud ja tuleb edasi elada. Sinu otsus, mees, mida teed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

arvan, et milleks armastuseta koos elada. mees, kes elab fertiilses eas naisega ja hakkab pabereid ja tõendeid tahtma, ei armasta naist. miks naine peaks lapsest ilma jääma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Raske olukord. Meest on ära kasutatatud, alatult. Samas on tulekul laps, kes pole milleski süüdi ja tahab ka isa…
Siiski arvan ka,et kui mees on 100% kindel, et ta last ei taha, peaks ta kasutama kondoomi. Samas pole ka ükski vahend 100% turvaline ja teoreetiliselt võib igale suguühtele järgneda rasedus. Kui seksid, siis pead olema valmis selliseks võimaluseks, et võib tulla laps.

Mina arvan, et kui sa oled MEES, siis sa võtad end kokku ja oled ka ISA. Kui ei, siis ära põe, saada naine pikalt, võta paber, et tal pole pretensioone ja mine edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Raske olukord. Meest on ära kasutatatud, alatult. Samas on tulekul laps, kes pole milleski süüdi ja tahab ka isa…
Siiski arvan ka,et kui mees on 100% kindel, et ta last ei taha, peaks ta kasutama kondoomi. Samas pole ka ükski vahend 100% turvaline ja teoreetiliselt võib igale suguühtele järgneda rasedus. Kui seksid, siis pead olema valmis selliseks võimaluseks, et võib tulla laps.

Mina arvan, et kui sa oled MEES, siis sa võtad end kokku ja oled ka ISA. Kui ei, siis ära põe, saada naine pikalt, võta paber, et tal pole pretensioone ja mine edasi.[/tsitaat]Vastupidi: kui oled MEES, siis saada eit pikalt. Kui oled manipulatsioonidele alluv mömm, siis tee ka edaspidi nagu naine otsustab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma saan küll sellest naisest aru. ju tal viskas see paigal tammumine suhtes lihtsalt üle. elab nii kaua koos ja tahaks juba last, aga mees ei taha. mees on aga ise armas, nii et teist meest ka ei taha. seega tuleb see laps mehelt lihtsalt napsata.
see on aga küll ime, et neine seda tunnistas, et jättis pillid ära. tavaliselt sel puhul lõpuni valetatakse, et pillid vedasid alt.
ega ma saan ka mehest aru. kui mees ei taha last, siis naine ei tohiks tal napsata last. oli ju kokkulepe, et ei saa veel lapsi. väga alatu. peaks enne teavitama meest, kui teeb otsuse, mis puudutab ka mees ja edasist elu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vastupidi: kui oled MEES, siis saada eit pikalt. Kui oled manipulatsioonidele alluv mömm, siis tee ka edaspidi nagu naine otsustab. [/tsitaat]

Mul on sõbranna, kes alles täiskasvanuna sai tundma oma (väga normaalset) isa. Ema vastu kannab seetõttu okast südames. Tema lugu lähedalt teades väidan, et kuna mängus on ka laps, siis tema on kõige tähtsam. Suurte inimeste mängud (ära ole mömm jmt) mõjutab tugevalt ühe süütu lapse elu.

Ma ütleks, et mees peaks läbi mõtlema hoopis oma nõudmised ja tingimused, kuid kui suudab, olemasiiski lapse tingimusteta isa, sest see ta ju on. Kui ta on mömm, siis laseb vastutuse eest jalga ja naisega ta ju seksis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga kas on kindel et ta jättis tahtlikult pillid ära. Ennegi on pillidega rasedaks jäädud, ega need pole 100% kindlad ka ju. Tegijal juhtub.

Aga laps on tulemas, sinna enam midagi parata ei saa. Kas annad naisele andeks (kui tahtlikult ära jättis) ja hakkad pereelu elama või siis lähete lahku ja hakkad elatist maksma. Isaks saad sa igal juhul, tahad või mitte. Milline isa sinust tuleb on sinu enda teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on sõbranna, kes alles täiskasvanuna sai tundma oma (väga normaalset) isa. Ema vastu kannab seetõttu okast südames. Tema lugu lähedalt teades väidan, et kuna mängus on ka laps, siis tema on kõige tähtsam. Suurte inimeste mängud (ära ole mömm jmt) mõjutab tugevalt ühe süütu lapse elu.

Ma ütleks, et mees peaks läbi mõtlema hoopis oma nõudmised ja tingimused, kuid kui suudab, olemasiiski lapse tingimusteta isa, sest see ta ju on. Kui ta on mömm, siis laseb vastutuse eest jalga ja naisega ta ju seksis.[/tsitaat]Isaks olemine sisaldab ka seda, et sa saad usaldada lapse ema. Kahjuks see mees ei saa enam seda naist usaldada. Kui sellistel tingimustel isa siiski otsustab lapse elust jätkuvalt osa võtta, siis peab ta paratamatult alluma üha uutele ja uutele manipulatsioonidele selle naise poolt (inimene, keda ei saa usaldada!), sest jäme ots laste puhul on nagunii antud naistele ja isa saab lapse elus osaleda ainult nii palju kui ema lubab ja kuidas lubab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No aga kas on kindel et ta jättis tahtlikult pillid ära. Ennegi on pillidega rasedaks jäädud, ega need pole 100% kindlad ka ju. Tegijal juhtub.

Aga laps on tulemas, sinna enam midagi parata ei saa. Kas annad naisele andeks (kui tahtlikult ära jättis) ja hakkad pereelu elama või siis lähete lahku ja hakkad elatist maksma. Isaks saad sa igal juhul, tahad või mitte. Milline isa sinust tuleb on sinu enda teha.[/tsitaat]Kas elatise maksmine ongi kõik milleks isa vaja on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isaks olemine sisaldab ka seda, et sa saad usaldada lapse ema. Kahjuks see mees ei saa enam seda naist usaldada. Kui sellistel tingimustel isa siiski otsustab lapse elust jätkuvalt osa võtta, siis peab ta paratamatult alluma üha uutele ja uutele manipulatsioonidele selle naise poolt (inimene, keda ei saa usaldada!), sest jäme ots laste puhul on nagunii antud naistele ja isa saab lapse elus osaleda ainult nii palju kui ema lubab ja kuidas lubab. [/tsitaat]

No selle teemaalgataja ja naise tegelikke suhteid sa ju ei tea. Ses suhtes on sul õigus, et mina ei näeks samas olukorras isegi enam kooselu võimalikkust. Mees peab ise välja mõtlema, mis suhe tal lapsega olema hakkab või puudub.
Seda ma mõtlengi,et mu meelest peaks ta praegu läbi mõtlema ja naisel laskma allkirjastada OMA NÕUDMISED. Kuigi jah, jäme ots on naise käes.
Ei mõista (olen küll naine), kuidas saab hüljata OMA LAPSE.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit jääb mulje, et laps on teie jaoks kapp või diivan, mille naine on abikaasa teadmata ostnud. Tuletan teile meelde: laps on elusolend, kes vajab hoolt ja armastust. Ja kui ta on juba olemas, siis tuleb tema eest vastutada, hoolitseda. Siin ei saa nii et \”võta notariaalne leping ja mine\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paras Sulle. Nii lähebki, kui kellegi teise oma naudingute eest vastutama paned. Millal mehed ükskord taipama hakkavad, et kellegi järjepidevale viljastamisele varem või hiljem järgnebki viljastumine? Kui sa ikka väga ei taha paljuneda, siis võtad selle eest ka vastutuse ja ei hala hiljem, et elu peksab. Su oma lollus. Ma ei soovi last ja kaitsen ennast ise. Ja ometi ma tean, et antud tegvusega kaasnevad riskid rasestuda ja kui nii läheb, ei saa ma öelda, et krdi loll mees, pani mind paksuks. Ikka ise olin ka kohal. Kui mees ei soovi järglasi, siis võtab ta selleks ka ise midagi ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No selle teemaalgataja ja naise tegelikke suhteid sa ju ei tea. Ses suhtes on sul õigus, et mina ei näeks samas olukorras isegi enam kooselu võimalikkust. Mees peab ise välja mõtlema, mis suhe tal lapsega olema hakkab või puudub.
Seda ma mõtlengi,et mu meelest peaks ta praegu läbi mõtlema ja naisel laskma allkirjastada OMA NÕUDMISED. Kuigi jah, jäme ots on naise käes.
Ei mõista (olen küll naine), kuidas saab hüljata OMA LAPSE. [/tsitaat]Mees võib mõelda mida tahes, aga suhe on tal lapsega täpselt nii palju kui lapse teine vanem lubab. Ja see, kas ja kui palju ta lubab, on ajas muutuv nähtus. Põhimõtteliselt peab mees püüdma naisele meele järgi olla ja heas tujus hoida, siis on tal lootust lapsega üldse kohtuda. Kas 2 tundi nädalas lapse nägemist on piisav, et ennast isaks nimetada? Ilmselt mitte.

Milleks koera saba jupi kaupa maha raiuda ja taluda nädalaid, kuid, aastaid kestvaid alandusi? Palju lihtsam on ühe korra ja ühe ropsuga kõik sidemed katkestada, kanda üle seaduse poolt nõutav miinimum ja otsida oma õnne teise partneriga.
Kui raske seda mõista on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

issand mis inimesed…elad 5 aastat koos ja siis hakkab mingei lepinguid nõudma. ma kordan: mees ei armasta seda naist ja ma ei tea mis naisel arus oli aga nüüd ei saa enam nii et mees võtab saba selga vaid peab hakkam vasutama inimese elu eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Paras Sulle. Nii lähebki, kui kellegi teise oma naudingute eest vastutama paned. Millal mehed ükskord taipama hakkavad, et kellegi järjepidevale viljastamisele varem või hiljem järgnebki viljastumine? Kui sa ikka väga ei taha paljuneda, siis võtad selle eest ka vastutuse ja ei hala hiljem, et elu peksab. Su oma lollus. Ma ei soovi last ja kaitsen ennast ise. Ja ometi ma tean, et antud tegvusega kaasnevad riskid rasestuda ja kui nii läheb, ei saa ma öelda, et krdi loll mees, pani mind paksuks. Ikka ise olin ka kohal. Kui mees ei soovi järglasi, siis võtab ta selleks ka ise midagi ette. [/tsitaat]Antud juhul oli küsimus naise käitumisest, kui sa teemat loed.
Kas naise käitumine on sinu meelest olnud laitmatu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on sinu tulevikuversioon, on ka teisi võimalikke. Sa ei tunne neid inimesi, sa ei tea,mida see naine tegelikult tahab jne.
Minu meelest on kuritegelik ärgitada meest oma last hülgama. Nagu keegi ülal ütles, laps pole diivan, laps on elusolend. Kui raske seda mõista on?

5 aastat kõlbas koos elada ja sugukihku rahuldada. Nüüd on vesi ahjus. Kuigi naine käitus tõesti valesti aga milleks karistada selle eest last?
————–

Kägu 10:00 – le mõeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Paras Sulle. Nii lähebki, kui kellegi teise oma naudingute eest vastutama paned. Millal mehed ükskord taipama hakkavad, et kellegi järjepidevale viljastamisele varem või hiljem järgnebki viljastumine? Kui sa ikka väga ei taha paljuneda, siis võtad selle eest ka vastutuse ja ei hala hiljem, et elu peksab. Su oma lollus. Ma ei soovi last ja kaitsen ennast ise. Ja ometi ma tean, et antud tegvusega kaasnevad riskid rasestuda ja kui nii läheb, ei saa ma öelda, et krdi loll mees, pani mind paksuks. Ikka ise olin ka kohal. Kui mees ei soovi järglasi, siis võtab ta selleks ka ise midagi ette. [/tsitaat]
nii ikka tundub nagu täitsa absurdne. mees ja naine elavad koos, naine võtab pille. nad on juba pikka aega elanud koos, aga kui asjaks läheb kasutab mees ikka kummi. või hakkab mingil ajal kummi kasutama. mis naine sellest arvaks?
mis oleks esimene mõte naisel, kel pole midagi laste saamise vastu, kui mees hakkab lisaks väidetavatele pillidele veel kummi kasutama.

Please wait...
Postitas:
Simon says

nii ikka tundub nagu täitsa absurdne. mees ja naine elavad koos, naine võtab pille. nad on juba pikka aega elanud koos, aga kui asjaks läheb kasutab mees ikka kummi. või hakkab mingil ajal kummi kasutama. mis naine sellest arvaks?
mis oleks esimene mõte naisel, kel pole midagi laste saamise vastu, kui mees hakkab lisaks väidetavatele pillidele veel kummi kasutama. [/tsitaat]\”Kas sa ei armasta mind enam, et sa mind ei usalda?\”
Klassikaline Catch 22 situatsioon;D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See on sinu tulevikuversioon, on ka teisi võimalikke. Sa ei tunne neid inimesi, sa ei tea,mida see naine tegelikult tahab jne.
Minu meelest on kuritegelik ärgitada meest oma last hülgama. Nagu keegi ülal ütles, laps pole diivan, laps on elusolend. Kui raske seda mõista on?

5 aastat kõlbas koos elada ja sugukihku rahuldada. Nüüd on vesi ahjus. Kuigi naine käitus tõesti valesti aga milleks karistada selle eest last?
————–

Kägu 10:00 – le mõeldud.[/tsitaat]
Ma ütlen sulle mis see naine tahab: et kõik jätkuks nii nagu seni, aga koos titega.
Paraku, mehe jaoks on kõik muutunud. Kuidas ta saaks usaldada naist, kes elu kõige olulisema otsuse langetas tema arvamusest välja tegemata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga täiskasvanu vastutab enda eest ise. See, kes last ei taha, teeb ikka ise kõik selleks, et seda mitte saada. Miks peab naine end aastaid mürgitama, kuna mees ei taha last?
Kust mees üldse võtab, et naine pillid ära jättis? Pillid ei ole 100% kindlad, nad ei mõju ka näiteks siis, kui naine oksendab, tal on kõht lahti, ta võttis teisi ravimeid. Naine võib ka täiesti mittepahatahtlikult unustada mõnikord pilli võtmata. Kas sina, mees, pole mitte kunagi mitte midagi unustanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mis oleks esimene mõte naisel, kel pole midagi laste saamise vastu, kui mees hakkab lisaks väidetavatele pillidele veel kummi kasutama. [/tsitaat]

Esimene ja ainus mõte on loomulikult see, et mees ei taha lapsi ja vastutab ometi ise oma naudingu tagajärgede eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Iga täiskasvanu vastutab enda eest ise. See, kes last ei taha, teeb ikka ise kõik selleks, et seda mitte saada. Miks peab naine end aastaid mürgitama, kuna mees ei taha last?
Kust mees üldse võtab, et naine pillid ära jättis? Pillid ei ole 100% kindlad, nad ei mõju ka näiteks siis, kui naine oksendab, tal on kõht lahti, ta võttis teisi ravimeid. Naine võib ka täiesti mittepahatahtlikult unustada mõnikord pilli võtmata. Kas sina, mees, pole mitte kunagi mitte midagi unustanud?
[/tsitaat]
no näed. tavaliselt saab alati ajada oma otsuse pillide peale, mis vedasid alt. tegid sellise alatu otsuse saada laps, jättes pillid ära. aga öelda saab ikka et mina pole süüdi, pillid vedasid alt.
see on ikka täiesti imelik, et naine ütles et ta jättis pillid ära. tõmmates sinu viha ja pahameele enda kaela. muidu ju saab mängida süütuksest, nn kaaskannatajat, et siis edasi vastu võtta ühine otsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene ja ainus mõte on loomulikult see, et mees ei taha lapsi ja vastutab ometi ise oma naudingu tagajärgede eest![/tsitaat]
:D. ära fantaseeri. naised ei mõtle nii kainelt ja ratsionaalselt ja isiklike automaatmõteteta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no näed. tavaliselt saab alati ajada oma otsuse pillide peale, mis vedasid alt. tegid sellise alatu otsuse saada laps, jättes pillid ära. aga öelda saab ikka et mina pole süüdi, pillid vedasid alt.
see on ikka täiesti imelik, et naine ütles et ta jättis pillid ära. tõmmates sinu viha ja pahameele enda kaela. muidu ju saab mängida süütuksest, nn kaaskannatajat, et siis edasi vastu võtta ühine otsus. [/tsitaat]

Lapse seisukohast pole mingit vahet. Kaks täiskasvanut seksisid, olles võimalikest tulemustest ja kaasnevast vastutusest täiesti teadlikud. Inimene, kes lapsi ei soovi, ei seksi võib teeb kõik enda kaitsmiseks (olles teadlik, et 100% kaitset pole olemas!).

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.