Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Teema: Mis te arvate sellisest naisest..

Postitas:
Kägu

RE: Mis te arvate sellisest naisest..

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

:D. ära fantaseeri. naised ei mõtle nii kainelt ja ratsionaalselt ja isiklike automaatmõteteta.[/tsitaat]

Ju ma siis pole naine (hoolimata kolme lapse sünnitamisest).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapse seisukohast pole mingit vahet. Kaks täiskasvanut seksisid, olles võimalikest tulemustest ja kaasnevast vastutusest täiesti teadlikud. Inimene, kes lapsi ei soovi, ei seksi võib teeb kõik enda kaitsmiseks (olles teadlik, et 100% kaitset pole olemas!).[/tsitaat]Üks asi on vastutus, aga hoopis teine asi on NAISE POOLT TEHTAV TEADLIK PETTUS. Kuidas sellega edasi elada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nii ikka tundub nagu täitsa absurdne. mees ja naine elavad koos, naine võtab pille. Nad on juba pikka aega elanud koos, aga kui asjaks läheb kasutab mees ikka kummi. või hakkab mingil ajal kummi kasutama. mis naine sellest arvaks?
mis oleks esimene mõte naisel, kel pole midagi laste saamise vastu, kui mees hakkab lisaks väidetavatele pillidele veel kummi kasutama. [/tsitaat]
Kuidas haakuvad selle teemaga mistahes tegevused ja mõtted inimeste poolt, kel ei ole midagi laste saamise vastu? Need, kel ei ole midagi laste saamise vastu, ei nuta siin, et UPS, vahekorrast tuleb rasedus. Kui mees ei taha paljuneda, siis ta teab, et ainus võimalus seda vältida on ISE ennast kaitsta. Nii lihtne see ongi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et naine lõpetas teadlikult pillide kasutamise (selle mõtles mees ise välja).
Aga ma ei saa üldse aru, miks naised peavad ennast pool elu mingite krdi pillidega mürgitama. Kui mees lapsi ei taha, ärgu keppigu, kasutagu kondoomi või tehku vasektoomia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Simon says

Kuidas haakuvad selle teemaga mistahes tegevused ja mõtted inimeste poolt, kel ei ole midagi laste saamise vastu? Need, kel ei ole midagi laste saamise vastu, ei nuta siin, et UPS, vahekorrast tuleb rasedus. Kui mees ei taha paljuneda, siis ta teab, et ainus võimalus seda vältida on ISE ennast kaitsta. Nii lihtne see ongi.
[/tsitaat]Kui mees jätab oma pangakaardi vedelema ja naine kasutab seda ära ja kannab ilma midagi küsimata mehe arvelt 50 000 eurot, siis kes neist on kui palju süüdi?
Kas peamine süüdlane on mees, kuna ta usaldas naist liiga palju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina ei usu, et naine lõpetas teadlikult pillide kasutamise (selle mõtles mees ise välja).
Aga ma ei saa üldse aru, miks naised peavad ennast pool elu mingite krdi pillidega mürgitama. Kui mees lapsi ei taha, ärgu keppigu, kasutagu kondoomi või tehku vasektoomia.[/tsitaat]Kas sa isegi siis ei usu, kui naine ise seda ütleb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Antud juhul oli küsimus naise käitumisest, kui sa teemat loed.
Kas naise käitumine on sinu meelest olnud laitmatu?[/tsitaat]
Miks ma peaksin midagi ARVAMA naise käitumisest? Tema ju ei nuta siin, et kas teate, ongi tõsi, et vahekorrast saabki rasestuda. Või et paha mees, miks ta vasektoomiat ei teinud kui paljuneda ei taha.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]Mina ei usu, et naine lõpetas teadlikult pillide kasutamise (selle mõtles mees ise välja).
Aga ma ei saa üldse aru, miks naised peavad ennast pool elu mingite krdi pillidega mürgitama. Kui mees lapsi ei taha, ärgu keppigu, kasutagu kondoomi või tehku vasektoomia.[/tsitaat]
mina olen veendunud samasuguse seisukoha pooldaja, ainult erandiga püsisuhte puhul. kui püsisuhtes on otsustatud, et rasestumisvastase vahendina kasutatakse pille, siis on kõik ok ja milleks kasutada kummi. kui naine on pille võtnud vabatahtlikult (kuidas mees saakski sundida?), siis pole kõrvalseisjal midagi kobiseda.

teemaalgataja,
ükskõik kas sa selle naisega edasi elad või mitte, oma lapse eest tuleb hoolt kanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Miks ma peaksin midagi ARVAMA naise käitumisest? Tema ju ei nuta siin, et kas teate, ongi tõsi, et vahekorrast saabki rasestuda. Või et paha mees, miks ta vasektoomiat ei teinud kui paljuneda ei taha.[/tsitaat]Kui sa foorumis küsimusele vastad, siis pole viisakas offtopikusse minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Kui mees jätab oma pangakaardi vedelema ja naine kasutab seda ära ja kannab ilma midagi küsimata mehe arvelt 50 000 eurot, siis kes neist on kui palju süüdi?
Kas peamine süüdlane on mees, kuna ta usaldas naist liiga palju?[/tsitaat]
Mõlemad on. Kumbki vastutab OMA teo eest.Ka siin tuleb mehel OMA tegude eest vastust kanda. Kui midagi vedelema jätta, siis tuleb selle tagajärgedega silmitsi seista. Ei saa halada, et tahtsin proovida, kas varas võtab ja näe, võttiski. Inimene, kes EI TAHA, ei esita elule selliseid väljakutseid.
Ka seaduse silmis on see vastutustundetu käitumine ja kaardi lohakilejätmise (või koguni kuritööle ahvatlemise ) eest ei kanna vastutust selle pahatahtlik kasutaja. Tema vastutus on kaardi kasutamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Mõlemad on. Kumbki vastutab OMA teo eest.Ka siin tuleb mehel OMA tegude eest vastust kanda. Kui midagi vedelema jätta, siis tuleb selle tagajärgedega silmitsi seista. Ei saa halada, et tahtsin proovida, kas varas võtab ja näe, võttiski. Inimene, kes EI TAHA, ei esita elule selliseid väljakutseid.
Ka seaduse silmis on see vastutustundetu käitumine ja kaardi lohakilejätmise (või koguni kuritööle ahvatlemise ) eest ei kanna vastutust selle pahatahtlik kasutaja. Tema vastutus on kaardi kasutamine. [/tsitaat]
ilm on kuidagi pahupidi pööratud vist. kui ma jätan köögi lauale 25e, siis on see minu raha kodus. isegi laps ei või seda võtta, ilma küsimata. meil on kodus sellised reeglid. kas see oleks lapsele väljakutse, kui laual on 25 e? ilmselgelt ta teab et see pole tema oma ja ta ei tohi seda küsimata võtta. mitte et mina oleks süüdi, et selle raha sinna jätsin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Simon says

[tsitaat]
Ka seaduse silmis on see vastutustundetu käitumine ja kaardi lohakilejätmise (või koguni kuritööle ahvatlemise ) eest ei kanna vastutust selle pahatahtlik kasutaja. Tema vastutus on kaardi kasutamine. [/tsitaat]Kuidas täpsemalt siis mees varguse ohvriks langenuna vastutab seaduse ees ja milline on karistus?

Please wait...
Postitas:
Simon says

ilm on kuidagi pahupidi pööratud vist. kui ma jätan köögi lauale 25e, siis on see minu raha kodus. isegi laps ei või seda võtta, ilma küsimata. meil on kodus sellised reeglid. kas see oleks lapsele väljakutse, kui laual on 25 e? ilmselgelt ta teab et see pole tema oma ja ta ei tohi seda küsimata võtta. mitte et mina oleks süüdi, et selle raha sinna jätsin.[/tsitaat]Varga loogika on teistsugune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kui sa foorumis küsimusele vastad, siis pole viisakas offtopikusse minna. [/tsitaat]
See ongi minu vastus.Ma ei taha anda hinnagut millelegi, mis on kuuldus. Isegi mitte siis, kui see Sulle ei sobi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asi on vastutus, aga hoopis teine asi on NAISE POOLT TEHTAV TEADLIK PETTUS. Kuidas sellega edasi elada?[/tsitaat]

Kas naine ütles, et ta teadlikult pettis või kust sa seda võtad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
See ongi minu vastus.Ma ei taha anda hinnagut millelegi, mis on kuuldus. Isegi mitte siis, kui see Sulle ei sobi [/tsitaat]Siin kommenteerimine ei ole sunduslik. Muide, kuulduse kommenteerimisest veel hullem on oma fantaasiate kommenteerimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas naine ütles, et ta teadlikult pettis või kust sa seda võtad?[/tsitaat]Ma lähtun teemaalgataja esitatud algandmetest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Simon says kirjutas:[/small]
Kui mees jätab oma pangakaardi vedelema ja naine kasutab seda ära ja kannab ilma midagi küsimata mehe arvelt 50 000 eurot, siis kes neist on kui palju süüdi?
Kas peamine süüdlane on mees, kuna ta usaldas naist liiga palju?[/tsitaat]

Mees ei jätnud midagi vedelema, mida keegi teine pahatahtlikult kasutas. Mees seksis täie teadmisega, et igast, isegi kaitstud vahekorrast, võib tulla laps. Ja ometi ei teinud ta midagi enda poolt soovimatu lapse ärahoidmiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]arvan, et milleks armastuseta koos elada. mees, kes elab fertiilses eas naisega ja hakkab pabereid ja tõendeid tahtma, ei armasta naist. miks naine peaks lapsest ilma jääma?[/tsitaat]

enamasti korraldatakse sihukest jama selleks, et mehest mitte \”ilma jääda\”. Ebakindlad, armukadedad naised. Enamasti ei mõista ka seda, et kui mees lahkubki, siis jätab maha mitte lapse, vaid naise.

Mehe poolt samaväärne tegu oleks kondoomi sisse augud torkida või pille saboteerida. Täiskasvanud inimesed, seksist võib ikka rasedaks jääda, eks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

mina olen veendunud samasuguse seisukoha pooldaja, ainult erandiga püsisuhte puhul. kui püsisuhtes on otsustatud, et rasestumisvastase vahendina kasutatakse pille, siis on kõik ok ja milleks kasutada kummi. kui naine on pille võtnud vabatahtlikult (kuidas mees saakski sundida?), siis pole kõrvalseisjal midagi kobiseda.

teemaalgataja,
ükskõik kas sa selle naisega edasi elad või mitte, oma lapse eest tuleb hoolt kanda.[/tsitaat]

See koos otsustamine kipub välja nägema nii, et mees deklareerib, et tema lapsi ei taha. Ja kuna kondoomiga seks pole nii mõnus, siis hakaku naine pille võtma. Kuna mees(!) ei taha last.

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat] [small]Simon says kirjutas:[/small]

Mees ei jätnud midagi vedelema, mida keegi teine pahatahtlikult kasutas. Mees seksis täie teadmisega, et igast, isegi kaitstud vahekorrast, võib tulla laps. Ja ometi ei teinud ta midagi enda poolt soovimatu lapse ärahoidmiseks.[/tsitaat]Ma näen et potensiaalseid petiseid on palju liikvel…

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat] [small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

See koos otsustamine kipub välja nägema nii, et mees deklareerib, et tema lapsi ei taha. Ja kuna kondoomiga seks pole nii mõnus, siis hakaku naine pille võtma. Kuna mees(!) ei taha last.[/tsitaat]Selle koha peal on naisel vaba voli oma teed minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]issand mis inimesed…elad 5 aastat koos ja siis hakkab mingei lepinguid nõudma. ma kordan: mees ei armasta seda naist ja ma ei tea mis naisel arus oli aga nüüd ei saa enam nii et mees võtab saba selga vaid peab hakkam vasutama inimese elu eest.[/tsitaat]
Ehk nad olidki ainult korterikaaslased? Koos elamine ei näita veel midagi. Kui oli kokku lepitud, et lapsi ei tee, siis on see naine vastik manipulaator.

Please wait...
Postitas:
kahevahel

[tsitaat]
Siin kommenteerimine ei ole sunduslik. Muide, kuulduse kommenteerimisest veel hullem on oma fantaasiate kommenteerimine. [/tsitaat]
Ole nüüd ikka. Minu fantaasiad on minu enda omad ja ma olen kõige adekvaatsem neid kommenteerima. See on peaaegu nagu absoluutne tõde siis.:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk nad olidki ainult korterikaaslased? Koos elamine ei näita veel midagi. Kui oli kokku lepitud, et lapsi ei tee, siis on see naine vastik manipulaator.[/tsitaat]

Mis hea pärast peaks lihtsalt korterikaaslasega keppima? Ja veel kondoomita? Laste mittetegemist ei saa kokku leppida, 100% kindlaid vahendeid pole olemas. Iga suguelu elav inimene peab arvestama lapsesaamisvõimalusega. Hilisem \”aga ma ju ei tahtnud\” ei lähe arvesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kahevahel kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ole nüüd ikka. Minu fantaasiad on minu enda omad ja ma olen kõige adekvaatsem neid kommenteerima. See on peaaegu nagu absoluutne tõde siis.:)[/tsitaat]Ära siis katsu oma haigest peast pärit luulusid tervete inimeste mõtetena esitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis hea pärast peaks lihtsalt korterikaaslasega keppima? Ja veel kondoomita? Laste mittetegemist ei saa kokku leppida, 100% kindlaid vahendeid pole olemas. Iga suguelu elav inimene peab arvestama lapsesaamisvõiamlusega. Hilisem \”aga ma ju ei tahtnud\” ei lähe arvesse.[/tsitaat]Üks asi on siiski juhuslik äpardus ja hoopis teine on sihilik manipulatsioon.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat] [small][/small]
See koos otsustamine kipub välja nägema nii, et mees deklareerib, et tema lapsi ei taha. Ja kuna kondoomiga seks pole nii mõnus, siis hakaku naine pille võtma. Kuna mees(!) ei taha last.[/tsitaat]
sellist lapsejuttu pole mõtet siia rääkima tulla, mees ei surunud ju naisele pille vägisi kurgust alla. mõningane tsölibaat setitab päris kiiresti suhtes välja selle olulise, mis kellelegi tähtsam on.

Please wait...
Postitas:
Laetud Püss

Kui naine enam pille ei võta, peab ta elukaaslast ellest kohe ka teavitama. Vastasel juhul on see petmine. Sellist inimest ei saa usaldada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa isegi siis ei usu, kui naine ise seda ütleb?[/tsitaat]
Teemaalgatuses seda kirjas pole. naine ütles, et ta on rase, mitte ei öelnud: ma olen rase, kuna teadlikult lõpetasin pillide võtmise.
See, et ta (teadlikult) lõpetas pillide võtmise, on oletus, millel ei pruugi tegelikkusega midagi ühist olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.