Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: Mis te arvate sellisest naisest..

Postitas:
Kägu

RE: Mis te arvate sellisest naisest..

[tsitaat]

ilm on kuidagi pahupidi pööratud vist. kui ma jätan köögi lauale 25e, siis on see minu raha kodus. isegi laps ei või seda võtta, ilma küsimata. meil on kodus sellised reeglid. kas see oleks lapsele väljakutse, kui laual on 25 e? ilmselgelt ta teab et see pole tema oma ja ta ei tohi seda küsimata võtta. mitte et mina oleks süüdi, et selle raha sinna jätsin.[/tsitaat]

Just hetkel avastasin lapse peos 50 raha. Ta teab, et see ei ole tema oma. Ta teab, et seda, mis ei kuulu talle, ei tohi küsimata võtta. Ometi ta võttis. Kes süüdi on laps, et ta käitunud nii, nagu talle on õpetatud? Mina, sest jätsin kena värvilise paberitüki kapiservale eeldades, et maailm ongi ideaalne koht ja kehtivad minu reeglid? Või me mõlemad oma tegude ja vastutusvõime piirides?
Pole just teemaalgatusega võrreldav olukord? Kindlasti mitte niikaua, kuni tagajärjed kellegi jaoks valusaks muutunud ei ole. Oleks see raha kadunud hädaolukorras tõsisest toimetulekuvajaduseks laentuna näiteks kütte väljalülitamise vältimiseks? Või hädavajalike ravimite ostmiseks? Emotsioonid oleksid ka selles loos hoopis teised. Vaatamata sellele, et teod ja sisuline vastutus sama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat].. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/
Mis sellises olukorras teha. Üks hetk ütles lihtsalt et ma olen nüüd rase ja kõik.[/tsitaat]
Pettus igatahes, kui sinule teada andmata lõpetas lapsevastase kaitse kasutamise.
Sellises olukorras pead ise otsustama, kas püüad naise motiive mõista ja andestad talle või lähete lahku.
Lapse eest tuleb sul vastutus võtta nagunii, selleks kohustab sind seadus ja loodetavasti ka su oma südametunnistus.
Üldse oleks kasulik, kui inimesed ei elaks koos kaaslastega, kellega mingil juhul ei soovita lapsi saada, palju probleeme jääks olemata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Just hetkel avastasin lapse peos 50 raha. Ta teab, et see ei ole tema oma. Ta teab, et seda, mis ei kuulu talle, ei tohi küsimata võtta. Ometi ta võttis. Kes süüdi on laps, et ta käitunud nii, nagu talle on õpetatud? Mina, sest jätsin kena värvilise paberitüki kapiservale eeldades, et maailm ongi ideaalne koht ja kehtivad minu reeglid? Või me mõlemad oma tegude ja vastutusvõime piirides?
Pole just teemaalgatusega võrreldav olukord? Kindlasti mitte niikaua, kuni tagajärjed kellegi jaoks valusaks muutunud ei ole. Oleks see raha kadunud hädaolukorras tõsisest toimetulekuvajaduseks laentuna näiteks kütte väljalülitamise vältimiseks? Või hädavajalike ravimite ostmiseks? Emotsioonid oleksid ka selles loos hoopis teised. Vaatamata sellele, et teod ja sisuline vastutus sama.
[/tsitaat]

Loomulikult on laps süüdi, milles siin küsimus on üldse. Alati on varas süüdi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest on siis tegemist usalduseküsimusega. Hetkel pettis naine mehe usaldust. Kui mees ja naine on KOKKU LEPPINUD, et raseduse ärahoidmiseks kasutatakse pille (mitte kondoomi, vasektoomiat jm), siis pillidest loobudes (ning meest mitte informeerides) naine lihtsalt pettis mehelt lapse välja. Loomulikult on mees seaduse silmis kohustatud last ülal pidama ja mees, kes vähegi oma lapsest hooliks seda ka teeb, kuid sellise naisega ei suudaks küll kooselu jätkata. Iialgi ei või tea, mis tal järgmisena pähe tuleb…

Please wait...
Postitas:
kahevahel

[tsitaat] [small]kahevahel kirjutas:[/small]
Ära siis katsu oma haigest peast pärit luulusid tervete inimeste mõtetena esitada. [/tsitaat]
Armas Kägu. Ma palun tagasihoidlikult selgitust, millised minu haigest peast pärit luulud on tulnud siin ettekandele kas siis tervete või vähemtervete inimeste mõtetetena ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Loomulikult on laps süüdi, milles siin küsimus on üldse. Alati on varas süüdi.[/tsitaat]

Kui Su auto äranadakse ja Sul ei ole võtmeid ette näidata, siis oled Sa ka ise süüdi. Kui Su korter tühjendakse ja tuvastakse lahtine aken, oled ise süüdi, et ahvatluse tekitasid. Mine proovi seadusesilmale seletada, et oled ohver, sest olid hooletu. Iga uurimine algab sellega, kas ja kuidas oleksid olukorda ära hoida saanud.
PS. Laps, kes ei ole suuteline (mitte ei taha) aru saama teo tagajärgedest ei kanna nende tegude eest vastutust. See, et mina ütlesin ja eeldasin, ei tähenda midagi. Eeldamine oli minu valearvaestus. Eeldamine ongi kõigi persekukkumiste ema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat].. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/
Mis sellises olukorras teha. Üks hetk ütles lihtsalt et ma olen nüüd rase ja kõik.[/tsitaat]

Kas naine ütles, et ta lõpetas pillide võtmise või sa ise lihtsalt arvad seda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina loen teemaalgatusest välja ainult rasestumise fakti. Kas naine ütles mehele, et lõpetas pillide võtmise?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees ei jätnud midagi vedelema, mida keegi teine pahatahtlikult kasutas. Mees seksis täie teadmisega, et igast, isegi kaitstud vahekorrast, võib tulla laps. Ja ometi ei teinud ta midagi enda poolt soovimatu lapse ärahoidmiseks.[/tsitaat]

Kuule, ole nüüd, sa tead ise ka väga hästi, et mees, kes oleks nõus PÜSIPARTNERIGA ainult kondoomiga seksima, kuigi kallim on öelnud, et võtab pille, ei saakski seksi, vaid ainult lõugamist teemal:
* sa ei usalda mind, muidu sa seda ei teeks!
* sa petad mind kellegi teisega ja igaks juhuks kasutad alati kondoomi, et mitte haigusi saada!
* sa oled juba küla pealt mingi haiguse üles korjanud ja ei räägi mulle sellest!

Kooselu on kooselu ja seal peaks valitsema usaldus. Need, kes räägivad, et mehed suruvad naistele pille peale, peaksid lihtsalt normaalsemaid mehi valima, mitte igasugu töllidega leppima. Aga fakt on see, et selle naisega enam koos elada ei saa, sest pole võimalik jätkata kooselu inimesega, keda sa ei usalda. Kui mees eriti hea südamega on, võib ta naisele välja pakkuda variandi, et kasvatab lapse ise üksi üles – ei saa keegi kurta, et ta oleks naise lapsega ükski jätnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ta ütles, :\”olen rase ja kõik\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Ei, ta ütles, :\”olen rase ja kõik\”[/tsitaat]

Kust sa siis ometi võtad, et pillid ära jättis?

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

siis pea kõigepealt maha üks usalduslik vestlus. kas vedasid pillid alt, kas lihtsalt unustas pilli(d) vahele ja ei julgenud sulle tunnistada, kas rasestus tahtlikult. mida ta ise soovib, kas aborti teha või sünnitada. ära eelda, et ta on sinu vastu pahatahtlikult käitunud, isegi kui laps (selle naisega) on sulle täiesti vastumeelne. keegi nii kaunisti väljendus siin, et eeldamine on kõikide perssekukkumiste ema. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

PS. Laps, kes ei ole suuteline (mitte ei taha) aru saama teo tagajärgedest ei kanna nende tegude eest vastutust. See, et mina ütlesin ja eeldasin, ei tähenda midagi. Eeldamine oli minu valearvaestus. Eeldamine ongi kõigi persekukkumiste ema. [/tsitaat]

Aa, sa arvad, et teemaalgataja naine on teovõimetu?

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat]

Kui Su auto äranadakse ja Sul ei ole võtmeid ette näidata, siis oled Sa ka ise süüdi. Kui Su korter tühjendakse ja tuvastakse lahtine aken, oled ise süüdi, et ahvatluse tekitasid. Mine proovi seadusesilmale seletada, et oled ohver, sest olid hooletu. Iga uurimine algab sellega, kas ja kuidas oleksid olukorda ära hoida saanud.
PS. Laps, kes ei ole suuteline (mitte ei taha) aru saama teo tagajärgedest ei kanna nende tegude eest vastutust. See, et mina ütlesin ja eeldasin, ei tähenda midagi. Eeldamine oli minu valearvaestus. Eeldamine ongi kõigi persekukkumiste ema. [/tsitaat]Kas sa väidad,et kui sa võtad inimese taskust tema auto võtmed ja pätsad ta auto, siis sa karistust ei saagi või? Või kui sa ronid lahtisest aknast tuppa ja asud lauahõbedat kotti kühveldama, siis pääsed ilma karistuseta;DDDDD
Arva uuesti.
Küsi meie armsalt veebikonstaablilt asjatundlikumat nõuannet, enne kui vargile ronid;D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Kuule, ole nüüd, sa tead ise ka väga hästi, et mees, kes oleks nõus PÜSIPARTNERIGA ainult kondoomiga seksima, kuigi kallim on öelnud, et võtab pille, ei saakski seksi[/tsitaat]

Ja sina tead ka väga hästi, et nutuselt vähe pööratakse tähelepanu sellele, et on haigusi, mis varjatud kujul kandja teadmata püsipartnerit ohustavad. Pean kahjuks tõdema, et olen ainus, kel oma lähituttavatest emakakaelavähi või selle eelse seisundiga kokku puutuda ei ole tulnud.Või muude idiootlike jamadega. Räägid normaalsete meeste leidmisest ja ei suuda mõista, et normaalne mees hoolitseb enda eest ise, mitte ei kasuta kummi naise pealekäimisel? (ja pärast vesistab, et keegi teine oleks pidanud tema eest kõrvalnähud ellimineerima ja miks siis ikka tema vastutama peab)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu teemaalgataja! Süüdistab teist inimest pettuses, teadmata üldse, kas teine petnud on! Ja kamp lolle kiunub kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kas sa väidad,et kui sa võtad inimese taskust tema auto võtmed ja pätsad ta auto, siis sa karistust ei saagi või? Või kui sa ronid lahtisest aknast tuppa ja asud lauahõbedat kotti kühveldama, siis pääsed ilma karistuseta;DDDDD
Arva uuesti.
Küsi meie armsalt veebikonstaablilt asjatundlikumat nõuannet, enne kui vargile ronid;D[/tsitaat]
Seda väidad sina. Mina väidan, et iga teoga kaasneb vastutus, mitte ainult nendega, mis ennast valusalt näitama hakkavad või mille eest peitu pugeda ei ole võimalik või milles kedagi teist KA süüdistada ei anna.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]

Seda väidad sina. Mina väidan, et iga teoga kaasneb vastutus, mitte ainult nendega, mis ennast valusalt näitama hakkavad või mille eest peitu pugeda ei ole võimalik või milles kedagi teist KA süüdistada ei anna.[/tsitaat]
kle need sinu väited on stiilis \”ise oled süüdi, kui oma aias topless päevitad, et mingi pervo vägistama tuleb\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täiesti uskumatu teemaalgataja! Süüdistab teist inimest pettuses, teadmata üldse, kas teine petnud on! Ja kamp lolle kiunub kaasa.[/tsitaat]Kus kohast sina TEAD, mida tema teab või ei tea?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Simon says

[tsitaat]

Seda väidad sina. Mina väidan, et iga teoga kaasneb vastutus, mitte ainult nendega, mis ennast valusalt näitama hakkavad või mille eest peitu pugeda ei ole võimalik või milles kedagi teist KA süüdistada ei anna.[/tsitaat]Ei saa aru. Kas sa väidad, et auto varas ei ole süüdi varguses, isegi kui auto seisis töötava mootoriga tee ääres?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Aa, sa arvad, et teemaalgataja naine on teovõimetu?[/tsitaat]

Vabalt võib nii olla. Ja see, mis oli teemaalgataja naine või mida ta ei olnud ei puutu fakti, et oma seemne lasi vabadusse teemaalgataja. Ja ta tahaks hirmsasti, et selle teo tagajärjed oleksid olemata või siis vähemalt keegi teine selles vastutav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Vabalt võib nii olla. Ja see, mis oli teemaalgataja naine või mida ta ei olnud ei puutu fakti, et oma seemne lasi vabadusse teemaalgataja. Ja ta tahaks hirmsasti, et selle teo tagajärjed oleksid olemata või siis vähemalt keegi teine selles vastutav.[/tsitaat]Kust sa võtad mida teema algataja tahab või ei taha? Küsimus ei ole temast. Küsimus on tema naisest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Vabalt võib nii olla. Ja see, mis oli teemaalgataja naine või mida ta ei olnud ei puutu fakti, et oma seemne lasi vabadusse teemaalgataja. Ja ta tahaks hirmsasti, et selle teo tagajärjed oleksid olemata või siis vähemalt keegi teine selles vastutav.[/tsitaat]

täpselt nii.naine ÜKSINDA võttis otsuse vastu ja nüüd vastutagu ka ÜKSI.oi kuidas ma ei seedi neid persekukkunuid saamatuid naisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind nt vedasid pillid alt, kuigi olin neid 5 aastat korralikult kasutanud ja kuna selle aja sees polnud midagi juhtunud siis usaldasin neid ka peaaegu et 100%. Kuni ühel hetkel ka avastasin, et midagi viltu ja pidin ka elukaaslasele ütlema, et olen rase. Kui ta oleks vähegi samamoodi mind kahtlustanud, kui teemaalgataja praegu oma kaaslast kahtlustab, ilma et teaks täpselt kuidas asi nii läks, ei oleks me vist enam koos, vähemalt minupoolselt oleks asi kõvasti muutunud.
Pragu aga ei kujutaks me kumbki elu ilma meie pojata ettegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa selle naisega koos elad juba 5 aastat ja edasi ei taha suhtega minna? No miks peab naine kannatama ja mitte lapsi saama, kui mees kogu aeg pole nõus. Uus naine võtta siis, kui teda piisavalt ei armasta, et pere ei taha luua.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Ei saa aru. Kas sa väidad, et auto varas ei ole süüdi varguses, isegi kui auto seisis töötava mootoriga tee ääres?[/tsitaat]

Sa ei ole ju tegelikult nii rumal:), et ei tee vahet sellel, mida väidan ja mida sina tahad sellest edasi lõkkele puhuda.
Mina väidan ikka ja jätkuvalt, et kui inimene saab ise teha midagi selleks, et olukord, mis talle ei sobi, ei tekiks, aga JÄTAB SELLE TEGEMATA, siis ta ongi selle olukorra tekkimises süüdi. Tegemata jätmine ei vabasta vastutusest. Kui selle olukorra, mida oleks saanud ära hoida, tekkimisega kaasneb suurem kahju, on ta TAHTMATULT osaline ka selles. Mis kuidagi ei vabasta vastusest teisi osapooli. Aga igaüks vastutab ikka selle eest mida just tema antud situatsioonis tegi või tegemata jättis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa selle naisega koos elad juba 5 aastat ja edasi ei taha suhtega minna? No miks peab naine kannatama ja mitte lapsi saama, kui mees kogu aeg pole nõus. Uus naine võtta siis, kui teda piisavalt ei armasta, et pere ei taha luua.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks sa selle naisega koos elad juba 5 aastat ja edasi ei taha suhtega minna? No miks peab naine kannatama ja mitte lapsi saama, kui mees kogu aeg pole nõus. Uus naine võtta siis, kui teda piisavalt ei armasta, et pere ei taha luua.[/tsitaat]

Aga kust sa lugesid, et naine kannatas kõik see 5 aastat? Läinud minema siis, kui niiväga last tahtis.

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat]

Sa ei ole ju tegelikult nii rumal:), et ei tee vahet sellel, mida väidan ja mida sina tahad sellest edasi lõkkele puhuda.
Mina väidan ikka ja jätkuvalt, et kui inimene saab ise teha midagi selleks, et olukord, mis talle ei sobi, ei tekiks, aga JÄTAB SELLE TEGEMATA, siis ta ongi selle olukorra tekkimises süüdi. Tegemata jätmine ei vabasta vastutusest. Kui selle olukorra, mida oleks saanud ära hoida, tekkimisega kaasneb suurem kahju, on ta TAHTMATULT osaline ka selles. Mis kuidagi ei vabasta vastusest teisi osapooli. Aga igaüks vastutab ikka selle eest mida just tema antud situatsioonis tegi või tegemata jättis.
[/tsitaat]Sa püüad ainult selget olukorda segaseks hämada. Milles KONKREETSELT on \”süüdi\” inimene, kes läheb magama, aken lahti? Milline on selle eest ette nähtud \”karistus\” või \”vastutus\”?

Selline õigustus kehtib ainult vargakambas: \”ise oli süüdi, et akna lahti jättis\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida siin jahuda. Sellise paarirealise teemaalgatuse põhjal ei oska selle paari suhte ega kokkulepete kohta küll midagi arvata. Eks mees teab paremini, mis neil seal tegelikult juhtus.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.