Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )

Teema: Mis te arvate sellisest naisest..

Postitas:
Kägu

RE: Mis te arvate sellisest naisest..

Milleski ei ole süüdi inmene, kes läheb lahtise aknaga magama. Kui selle avatud akna kaudu peaks keegi sisenema ja näiteks relvakapi tühjendama, siis on inimene süüdi selles, et ta ei teinud kõike endast olenevat varguse ärahoidmiseks ja kaudselt on põhjustanud olukorra, millest võib omakord paljum suuremat kurja sündida. Sarnaselt ei ole sa süüdi vahekorras olemise eest, aga kui sellele teole järgneb rasestumine, siis selles kahtlemata on sinu osa ja järgnevas ka sinu vastutus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Simon says

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Milleski ei ole süüdi inmene, kes läheb lahtise aknaga magama. Kui selle avatud akna kaudu peaks keegi sisenema ja näiteks relvakapi tühjendama, siis on inimene süüdi selles, et ta ei teinud kõike endast olenevat varguse ärahoidmiseks ja kaudselt on põhjustanud olukorra, millest võib omakord paljum suuremat kurja sündida. Sarnaselt ei ole sa süüdi vahekorras olemise eest, aga kui sellele teole järgneb rasestumine, siis selles kahtlemata on sinu osa ja järgnevas ka sinu vastutus. [/tsitaat]Millise paragrahvi järgi on võimalik süüdistada varguse ohvrit selles, et \”ta ei teinud kõike endast olenevat varguse ärahoidmiseks ja kaudselt on põhjustanud olukorra, millest võib omakord paljum suuremat kurja sündida.\”
Sellist paragrahvi kriminaalkoodeksis küll ei ole.
Kordan, see vabandus leidub ainult pättide kogutud õigustustes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kust sa võtad mida teema algataja tahab või ei taha? Küsimus ei ole temast. Küsimus on tema naisest. [/tsitaat]
Ma arvan, et et teemaalagaaatja on missismissioonil ja tahab \”rahu maailmas\”.
Aga lisaks sellele on fakt, et ta ei taha, et \”see naine\” oleks rase. Või kui oleks, siis vähemasti mitte temast. Sest on oht, et nqaudingutel on tekkimas tagajärjed ja see ei lähe mitte. Teemaalgataja tahab süüdlase häbistamist ja enese puhtakspesemist ja selles on abi vaja. Kui ta ise endas väga kindel oleks, ei oleks vaja avalikule arvamusele toetuda ja tehtud \”ülekohtule\” kinnitust otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Ma arvan, et et teemaalagaaatja on missismissioonil ja tahab \”rahu maailmas\”.
Aga lisaks sellele on fakt, et ta ei taha, et \”see naine\” oleks rase. Või kui oleks, siis vähemasti mitte temast. Sest on oht, et nqaudingutel on tekkimas tagajärjed ja see ei lähe mitte. Teemaalgataja tahab süüdlase häbistamist ja enese puhtakspesemist ja selles on abi vaja. Kui ta ise endas väga kindel oleks, ei oleks vaja avalikule arvamusele toetuda ja tehtud \”ülekohtule\” kinnitust otsida.[/tsitaat]Pigem lihtsalt hoiatab teisi mehi, et ei oleks nii lollid nagu tema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

kle need sinu väited on stiilis \”ise oled süüdi, kui oma aias topless päevitad, et mingi pervo vägistama tuleb\”.[/tsitaat]

Ei ole kohe mitte . Kui keegi mind mu enda tahte vastaselt vägistab, siis on vägistmise süü ikka vägistajal. Aga kui ma ei taha vägistatud saada, siis ma arvestan sellega,et mul on võimalus riske maandad. Minu eesmärk on selliste asjade juhtumine enese huvidest lähtuvalt minimeerida, sest parem olla mitte vägistatud kui hiljem süüdlast otsida. Seda enam, et tehtut see ei muuda. Oma aias tisse välgutades vägistatud saada on üsna väike tõenäosus. Tisse mittevälgutades on see tõenosus veelgi väiksem. Igal juhul saan ma valida. Minu valikud ongi minu vastutus. Sama tegevus moslemikogukonnas näiteks võiks üsna halvasti lõppeda. Aga ühelgi juhul ei saa ma öelda, et minul endal ei olnud asjaga mingi pistmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Pigem lihtsalt hoiatab teisi mehi, et ei oleks nii lollid nagu tema. [/tsitaat]

Vot see on väärt mõte. Kuigi seda teadmatust, et kuidas elu alguse saab, üritatakse likvideerida juba põhikoolis kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks sa selle naisega koos elad juba 5 aastat ja edasi ei taha suhtega minna? No miks peab naine kannatama ja mitte lapsi saama, kui mees kogu aeg pole nõus. Uus naine võtta siis, kui teda piisavalt ei armasta, et pere ei taha luua.[/tsitaat]

Minu mõte. Tean paari, kes olid 8 aastat koos ja mees ei tahtnud lapsi. Korra juhtus ja naine tegi mehe kindlal soovil aborti ( ei saa ju ometi vägisi meest sundida) Elasid koos veel mõne aasta ja kui naine sai 30 täis , selgus, et mehel teine naine. Jättis esimese maha ja varsti tuli laps ka… Hea, kui esimene naine saab veel lapsi ja leiab partneri enne, kui liiga hilja…ja kui siis satub olema jälle selline üksiotsustajamees , on ikka jama küll- naisel!
Arvan, et ei saa ainult mehga arvestada… meie ei tea isegi seda kas naine on 20 või 30. 5 aastat armastust ja kooselu – kui on nii erinevad unistused, tuleb lahku minna kiiresti 🙂

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat]

Ei ole kohe mitte . Kui keegi mind mu enda tahte vastaselt vägistab, siis on vägistmise süü ikka vägistajal. Aga kui ma ei taha vägistatud saada, siis ma arvestan sellega,et mul on võimalus riske maandad. Minu eesmärk on selliste asjade juhtumine enese huvidest lähtuvalt minimeerida, sest parem olla mitte vägistatud kui hiljem süüdlast otsida. Seda enam, et tehtut see ei muuda. Oma aias tisse välgutades vägistatud saada on üsna väike tõenäosus. Tisse mittevälgutades on see tõenosus veelgi väiksem. Igal juhul saan ma valida. Minu valikud ongi minu vastutus. Sama tegevus moslemikogukonnas näiteks võiks üsna halvasti lõppeda. Aga ühelgi juhul ei saa ma öelda, et minul endal ei olnud asjaga mingi pistmist.[/tsitaat]Jama. Kas oled topless või mitte, sellest EI SÕLTU MITTE MIDAGI. Ei süüdlase karistus ega ohvri tõenäosus ohvriks saada.

Kordan veelkord: SA KASUTAD PÄTTIDE, VARASTE JA VÄGISTAJATE VABANDUSI.
Selline retoorika JUSTKUI veeretaks osa süüd kuriteo toimumise eest ohvrile. Just nagu lahti jäetud uks, liiga lühike seelik või taskust paistev sularaha oleks õigustus kuriteole. Ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Kordan, see vabandus leidub ainult pättide kogutud õigustustes. [/tsitaat]

kahjustatud isiku osa arvestamine kahju tekkimisel
(VÕS § 139 lg 1 ja 2: Kui
kahju osaliselt tekkis kahjustatud isikust tulenevatel asjaoludel või ohu tagajärjel,
mille eest kahjustatud isik vastutab, vähendatakse kahjuhüvitist ulatuses, milles need
asjaolud või oht soodustasid kahju tekkimist. Sama põhimõtet kohaldatakse ka juhul,
kui kahjustatud isik jättis kahju tekitaja tähelepanu juhtimata ebatavaliselt suurele
kahju tekkimise ohule või jättis kahju tekkimise ohu tõrjumata või jättis tegemata
toimingu, mis oleks tekkinud kahju vähendanud, kui kahjustatud isikult võis seda
mõistlikult oodata);

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kus kohast sina TEAD, mida tema teab või ei tea?[/tsitaat]

Ta ise kirjutas siin, et naine lihtsalt ütles, et on rase.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta ise kirjutas siin, et naine lihtsalt ütles, et on rase.[/tsitaat]Ta kirjutas muud ka: \”.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/\”

Please wait...
Postitas:
Simon says

[tsitaat]

kahjustatud isiku osa arvestamine kahju tekkimisel
(VÕS § 139 lg 1 ja 2: Kui
kahju osaliselt tekkis kahjustatud isikust tulenevatel asjaoludel või ohu tagajärjel,
mille eest kahjustatud isik vastutab, vähendatakse kahjuhüvitist ulatuses, milles need
asjaolud või oht soodustasid kahju tekkimist. Sama põhimõtet kohaldatakse ka juhul,
kui kahjustatud isik jättis kahju tekitaja tähelepanu juhtimata ebatavaliselt suurele
kahju tekkimise ohule või jättis kahju tekkimise ohu tõrjumata või jättis tegemata
toimingu, mis oleks tekkinud kahju vähendanud, kui kahjustatud isikult võis seda
mõistlikult oodata);[/tsitaat]VÕS ei rakendata kriminaalkuritegude puhul. Ma soovitasin juba enne, et sa pöörduksid selle küsimusega veebikonstaabli poole. Ma arvan et tema seadusalane pädevus ei tekita kahtlusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las ta jääb siis lapsega üksi. Mine minema. Miks sa last ei taha? Suhe on teil juba päris pikk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult saaks veel pädevama vastuse pöörduded õigusmõistmisorganite poole. Aga selleks peab olema küsimus millega pöörduda.
Täna olen mina väitnud et nn. kahjustatud isik vastutab nii oma tegude ja tegematajätmiste , ehk oma panuse eest toimunud sündmusse. Koos palutud kõverikuga. Lapse eostamine iseeneset ei ole kriminaalne tegu ja antud regulatsiooni alla ei käi.

Please wait...
Postitas:
reine

Aga naine ongi võib- olla selleks valmis, et laps saada ilma meheta. 5 aastat ei ole tahtnud mees last, ei taha ka ilmselt edaspidi…. aga naine tahtis last!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta kirjutas muud ka: \”.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/\”
[/tsitaat]

Vaata hiljem kirjutas veel, et naine ütles vaid seda esimest. Kõik ülejäänu on mees ise juurde mõelnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta kirjutas muud ka: \”.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/\”
[/tsitaat]
See on oletus. Naine pole seda öelnud, see on teemaalgataja luul (kuniks teemaalgatus on nii napisõnaline nagu ta on). Puhas matemaatika – tuleb vaadata ainult ülesandes toodud fakte, mitte ise oma ajus lisainfot genereerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaata hiljem kirjutas veel, et naine ütles vaid seda esimest. Kõik ülejäänu on mees ise juurde mõelnud.[/tsitaat]See ei olnud teemaalgataja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean ka ühte sellist. Kaks esimest last olid nö. plaanitud, aga kolmanda otsustas naine ise saada. Mees selleks hetkek juba ca 45 oli ja ei soovinud enam. Aga naine, kes pidas (peab siiani) end jube tähtsaks ja teiste arvamus ei loe (ka mitte oma mehe), otsustas, et kuna tahab last, siis vat saabki lapse (lõpetas samuti tablettide võtmise ilma mehele teatamata). Kõige kurvem on see, enamuse aja lapsed vanaema hooleks!

Jah ikka on \”ups\” neid lapsi siia ilma sündinud! No mis parata!? Aga teadlikult nii teha, on inetu ikka küll oma partneri suhtes!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei olnud teemaalgataja. [/tsitaat]

Teemaalgatusest pole ka sugugi aru saada, et naine seda kõike ütles. Mina loen sealt välja, et naine ütles vaid seda, et on rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on oletus. Naine pole seda öelnud, see on teemaalgataja luul (kuniks teemaalgatus on nii napisõnaline nagu ta on). Puhas matemaatika – tuleb vaadata ainult ülesandes toodud fakte, mitte ise oma ajus lisainfot genereerida.[/tsitaat]Aga lähtu siis teemaalgataja sõnadest! Mis annab sulle alust arvata, et see pole teemaalgataja kindel teadmine? Omaenda fantaasia?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tean ka ühte sellist. Kaks esimest last olid nö. plaanitud, aga kolmanda otsustas naine ise saada. Mees selleks hetkek juba ca 45 oli ja ei soovinud enam. Aga naine, kes pidas (peab siiani) end jube tähtsaks ja teiste arvamus ei loe (ka mitte oma mehe), otsustas, et kuna tahab last, siis vat saabki lapse (lõpetas samuti tablettide võtmise ilma mehele teatamata). Kõige kurvem on see, enamuse aja lapsed vanaema hooleks!

Jah ikka on \”ups\” neid lapsi siia ilma sündinud! No mis parata!? Aga teadlikult nii teha, on inetu ikka küll oma partneri suhtes![/tsitaat]

Mees ei soovinud enam lapsi ja ei steriliseerinud? Miks ometi? Palju aastaid toimus ju kogu pereplaneermine naise organismi arvelt, miks ükskord ometi ei võinud mehe kord olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga lähtu siis teemaalgataja sõnadest! Mis annab sulle alust arvata, et see pole teemaalgataja kindel teadmine? Omaenda fantaasia?[/tsitaat]

Miski ei anna ka alust arvata, et on kindel teadmine, aga juba on kõik kärmed naist risti lööma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusest pole ka sugugi aru saada, et naine seda kõike ütles. Mina loen sealt välja, et naine ütles vaid seda, et on rase.[/tsitaat]Loe üle esimene postitus: \”.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/\”

Minu arvates on siin toodud kindlas kõneviisis väide, et naine lõpetas pillide võtmise ja otsustas jääda rasedaks.
Meie arutluse teema pole seega, KAS naine jäi meelega rasedaks. Ta jäi meelega rasedaks. Ilma meest sellest soovist informeerimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on naise enda otsustada et kas tahab last või mitte.kuna mehed on ju nii isekad et arvavad et saavad naise eest kõike otsustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]see on naise enda otsustada et kas tahab last või mitte.kuna mehed on ju nii isekad et arvavad et saavad naise eest kõike otsustada.[/tsitaat]Antud juhul on isekalt otsustanud pigem naine, kas sa ei leia?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

see, kes varastab mehelt lapse, ei vääri mingit austust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loll jutt. Ukski notar ei vota sellist idiootsust menetleda.sest seaduse jargi tuleb kaitsta lapse huve ja nouda aborti on kohatu – sama kui nouad tapmist.ning ukski naise antud allikiri ei vabasta papat tema kohustustest.ela koos ja lepi kokku milles tahes, see ei tahenda, et midagi ei voi juhtuda, see ei vabasta kohustustest lapse ees. Seadus kaitseb sellisesolukorras last, tema on kahjuks vanemate lolluste eest muidu ju kaitsetu. ukski rasedusvastane vahend pole 100%.seega vastutus lasub molemal vanemal.vaid pooleAruga lapsemeelsed ei taha sellest aru saada. Arge mangige taiskasvanute mange kui neist aru ei saa…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Isaks olemine ei tahena kohe mitte kuidagi ema usaldamist. Mis puutub siia suhe lapse emaga??? Isaks olemine on ikka lapse ja isa vaheline suhe ja mis suhted on lapse isal emaga on teisejargulised.vahemalt mehed kes moistusega asju suudavad votta, need ei kanna oma tundeid teise vanema suhtes yle lapsele.laps pole milleski syydi ja temal on õigus mõlem vanema armastusele ja hoolele.õige mees ja isa ka seda lapsele pakub.olgu selle lapse ema siis milline tahes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loe üle esimene postitus: \”.. kes siis saab lapse ilma mehega arutamata ning mehe nõusolekuta. Ehk lõpetab ise mitte midagi ütlemata pillide võtmise ja jääb rasedaks :/\”

Minu arvates on siin toodud kindlas kõneviisis väide, et naine lõpetas pillide võtmise ja otsustas jääda rasedaks.
Meie arutluse teema pole seega, KAS naine jäi meelega rasedaks. Ta jäi meelega rasedaks. Ilma meest sellest soovist informeerimata.
[/tsitaat]

Me ei loe sellest ikkagi välja, kas need on naise sõnad või mehe arvamus. Mees ise on hiljem ju naise sõnu tsiteerinud: Ütles, et on rase ja kõik.
Kas naine ka eelnevat ütles?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.