Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Teema: Mis te arvate sellisest naisest..

Postitas:
Kägu

RE: Mis te arvate sellisest naisest..

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ilm on kuidagi pahupidi pööratud vist. kui ma jätan köögi lauale 25e, siis on see minu raha kodus. isegi laps ei või seda võtta, ilma küsimata. meil on kodus sellised reeglid. kas see oleks lapsele väljakutse, kui laual on 25 e? ilmselgelt ta teab et see pole tema oma ja ta ei tohi seda küsimata võtta. mitte et mina oleks süüdi, et selle raha sinna jätsin.[/tsitaat]

Seksi ei saa kohe Kuidagi võrrelda millegi vedelema
jätmisega. Tegemist on siiski vastastikuse aktiga. Ja seega antud võrdlus on kohatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

ma olen varemgi teema teinud, et mehed peavad õppima ennast kaitsma ja vähem naisi usaldama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kas sa tead, mis on ühist suunatulel ja kondoomil?
kui pauk on ära käinud, tuleb kohe mõte \”raisk, oleks pidanud ikka kasutama\”

ehk siis mees, kes elab suguelu, peab alati olema valmis võimaluseks, et ühele \”paugule\” võib järgneda laps. mis siis edasi saab, oleks tulnud juba eelnevalt läbi mõelda. nüüd tuleb kas hakata koos naisega last kasvatama või siis lahkuda ja igakuiselt oma rahakotti kergendada elatise näol[/tsitaat]

Tõsi, igale paugule võib järgneda laps, kuid kas jätkub ka kooselu sellise pettuse najal, on iseasi. Mina sellist reeturlikkust ei andestaks nii põhjapanevas küsimuses, mis muudab kogu elu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loomulikult on laps süüdi, milles siin küsimus on üldse. Alati on varas süüdi.[/tsitaat]

Eeldusel et laps on alaealine ja alla 14, siis laps ei vastuta – vastutab lapsevanem.vähemalt seaduse silmis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]arvan, et milleks armastuseta koos elada. mees, kes elab fertiilses eas naisega ja hakkab pabereid ja tõendeid tahtma, ei armasta naist. miks naine peaks lapsest ilma jääma?[/tsitaat]

Sa ei oska eristada olulist ebaolulisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen varemgi teema teinud, et mehed peavad õppima ennast kaitsma ja vähem naisi usaldama.[/tsitaat]

Sinuga 100% nõus – mehed peavad tõesti ükskord ise end kaitsma hakkama. Eespool on juttu 45a mehest, kes enam lapsi ei soovi, aga kaitsma peab ikka veel naine… Miks ometi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Sinuga 100% nõus – mehed peavad tõesti ükskord ise end kaitsma hakkama. Eespool on juttu 45a mehest, kes enam lapsi ei soovi, aga kaitsma peab ikka veel naine… Miks ometi?[/tsitaat]

Halloo tupsu, kas pole suur vahe, kui lugu juhtub kogemata ja planeerimatult või nii, et naine meelega teeb mehest papsi? Eelpool ütles üks kuldsed sõnad, et ega kondoom lahenda veel probleemi, et naine on valelik ja isekas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Halloo tupsu, kas pole suur vahe, kui lugu juhtub kogemata ja planeerimatult või nii, et naine meelega teeb mehest papsi? Eelpool ütles üks kuldsed sõnad, et ega kondoom lahenda veel probleemi, et naine on valelik ja isekas. [/tsitaat]

Küll aga lahendab probleemi alati enda ise kaitsmine. Miks seda siis mitte teha? See lahendab ka probleemi, kui naine pole valelik ja isekas, aga vahendid lihtsalt ei toiminud.
Kui mina naisena ei taha last, siis loomulikult ei jää ma vaid mehe kondoomi peale loootma, vaid kaitsen ennast ka ise. Mina ju ei taha!

Tegelikult ei ole jah vahet, kas planeerimatult või mitte – vastutus on täpselt ühesugune.
ei, kondoom ei lahenda naise isekuse probleemi, aga soovimatu lapse hoiab ära küll. Seegi suur asi, eks ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll aga lahendab probleemi alati enda ise kaitsmine. Miks seda siis mitte teha? See lahendab ka probleemi, kui naine pole valelik ja isekas, aga vahendid lihtsalt ei toiminud.
Kui mina naisena ei taha last, siis loomulikult ei jää ma vaid mehe kondoomi peale loootma, vaid kaitsen ennast ka ise. Mina ju ei taha!

Tegelikult ei ole jah vahet, kas planeerimatult või mitte – vastutus on täpselt ühesugune.[/tsitaat]

Kui mees ja naine lepivad suhtes kokku, et nende seksis kaitseb end naine tablettidega, siis on see nende kahe inimese otsus ja edasikaebamisele ei kuulu. Kui kaitsevahendid veavad alt, on see vääramatu jõu valdkonda. Antud juhul oli tegu pettusega. Vastutus lapse ees on võrdne, kuid kui naine leiab, et see kõik on väärt võimalikku pere lagunemist, andku aga minna. Mina oma ülejäänud elu sellise partneriga koos ei veedaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ja naine lepivad suhtes kokku, et nende seksis kaitseb end naine tablettidega, siis on see nende kahe inimese otsus ja edasikaebamisele ei kuulu. Kui kaitsevahendid veavad alt, on see vääramatu jõu valdkonda. Antud juhul oli tegu pettusega. Vastutus lapse ees on võrdne, kuid kui naine leiab, et see kõik on väärt võimalikku pere lagunemist, andku aga minna. Mina oma ülejäänud elu sellise partneriga koos ei veedaks. [/tsitaat]

Seda, et oli tegu pettusega, pole siiani otse välja öeldud – loe teemaalgatust uuesti. Naise sõnadena on seal välja toodud vaid raseduse fakt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda, et oli tegu pettusega, pole siiani otse välja öeldud – loe teemaalgatust uuesti. Naise sõnadena on seal välja toodud vaid raseduse fakt.[/tsitaat]

Eksid kulla kolleeg kägu, seal on öeldud, et jättis ühepoolselt tabletid ära ja järgmine hetk teatas, et on rase.

Please wait...
Postitas:
meri2

Eksid kulla kolleeg kägu, seal on öeldud, et jättis ühepoolselt tabletid ära ja järgmine hetk teatas, et on rase. [/tsitaat]

Teatas ainult seda, et on rase – täpselt nii on kirjas. Kust sa välja loed, et teatas tablettide ärajätmisest? See on mehe arvamus asjast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eksid kulla kolleeg kägu, seal on öeldud, et jättis ühepoolselt tabletid ära ja järgmine hetk teatas, et on rase. [/tsitaat]

Teatas ainult rasedusest, mitte tablettide ärajätmisest. Viimane on mehe arvamus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]meri2 kirjutas:[/small]

Teatas ainult seda, et on rase – täpselt nii on kirjas. Kust sa välja loed, et teatas tablettide ärajätmisest? See on mehe arvamus asjast.[/tsitaat]

Kui jurist sellele pilgu peale viskaks (oletame), oleks nii üks kui teine väide meelevaldne. See teemaalgatus on äärmiselt lakooniline, millest on võimatu põhjapanevaid järeldusi teha. Kui tahta mängimise vormis loos tuua esile asjaolud, siis olulisim (süüasjas), millele tugineda, on väide – jättis tabletid ära, sest meil ei ole muid väiteid.

Please wait...
Postitas:
spindel

teemaalgatajale vastuseks ütlen, et mis siis ikka, tuleb tagajärgede eest vastust kanda.
Kes, kuidas, see on juba igaühe enese südametunnistuse küsimus….. ja ka seadus seisab ju lapse eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei viitsinud lugeda, kuid kui täiskasvanud mees magab täiskasvanud naisega, siis ta ju peaks tedma, et sellisest suhtest võib saada lapse. No kui see on selline suhe, et kindlasti ei tohi last tulla, siis kasutagu ise vahendeid. Nõme on rääkida ärakasutamisest. Mina naisena võiks ju ka siis rääkida, et iga vahekord millest järglst ei tule ja kui selle ärahoidmiseks olen mina mingit sodi pidanud sööma, on minu räme ärakasutamine Mehel on puhas lõbu olnud, ei kondoomi , ei vastutust, siis ei peaks nagu vinguma ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

samas kui mingi mees torkaks alati salaja kondoomi läbi, et oma naist rasestada – oleks see samasugune pettus.

Ja sellise variandi puhul oleks kisa lausa taevani naiste poolt, et ulljobu jne

te ei räägiks, et naine, kui ta magab mehega, peab olema valmis riskiks laps saada

kahepalgelised siin osad ikka!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]samas kui mingi mees torkaks alati salaja kondoomi läbi, et oma naist rasestada – oleks see samasugune pettus.

Ja sellise variandi puhul oleks kisa lausa taevani naiste poolt, et ulljobu jne

te ei räägiks, et naine, kui ta magab mehega, peab olema valmis riskiks laps saada

kahepalgelised siin osad ikka![/tsitaat]

Ah, muidugi on. Pole ka mingi uudis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ei viitsinud lugeda, kuid kui täiskasvanud mees magab täiskasvanud naisega, siis ta ju peaks tedma, et sellisest suhtest võib saada lapse. No kui see on selline suhe, et kindlasti ei tohi last tulla, siis kasutagu ise vahendeid. Nõme on rääkida ärakasutamisest. Mina naisena võiks ju ka siis rääkida, et iga vahekord millest järglst ei tule ja kui selle ärahoidmiseks olen mina mingit sodi pidanud sööma, on minu räme ärakasutamine Mehel on puhas lõbu olnud, ei kondoomi , ei vastutust, siis ei peaks nagu vinguma ka.[/tsitaat]

Hästi armastav ja austav suhe eksju? 🙂 Te pole vist teistsuguseid näinud. Andke minna – petke, vassige ja jätke üksteist maha. Mul savi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei jõua siin teisi posttusi lugeda…

mõnes mõttes mõistan teda,mitte see see muidugi õige tegu oleks.
Vb tuli tal nii beebi isu, vb polnud sa nõus, vb ta ei julgenudki seda sinuga arutada jne., jne.

Põhjuseid on palju.
samas kui te olete juba 5 a koos, siis oleks nagu loomulik suhte jätk oma elu edasi anda. Minu meelest see küll nüüd mingit suuremat sorti elu pettus pole, pigem selline, naiselik väike (kindalsti mittemõistetav) käik elu edasimineku osas.

Loodetevasti hoiate ja armastate oma väikest, kui ta kord juba käte vahel on.
Näide minu naabrist, kes ei talunud lapsi silmaotsaski ja terve naise raseoleku aja kartis naist ja kõike , mis tulevik endaga kaasa tuua võib. Täna ei anna ta oma maimukest hetkekski kellegi teise hoolde, istub ja kussutab ja teeb tulevikuplaane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei usu, et teemaalgataja on mees. pigem mehe armuke, kellele öeldi, et oma naine vägisi lapse tegi (mina ei tahtnud).

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

Mees ei soovinud enam lapsi ja ei steriliseerinud? Miks ometi? Palju aastaid toimus ju kogu pereplaneermine naise organismi arvelt, miks ükskord ometi ei võinud mehe kord olla?[/tsitaat]

Miks peaks mees ennast steriliseerima? Piisavalt noor inimene, äkki tahab järgmise naisega lapsi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ja naine lepivad suhtes kokku, et nende seksis kaitseb end naine tablettidega, siis on see nende kahe inimese otsus ja edasikaebamisele ei kuulu. Kui kaitsevahendid veavad alt, on see vääramatu jõu valdkonda. Antud juhul oli tegu pettusega. Vastutus lapse ees on võrdne, kuid kui naine leiab, et see kõik on väärt võimalikku pere lagunemist, andku aga minna. Mina oma ülejäänud elu sellise partneriga koos ei veedaks. [/tsitaat]

oot, mis pere lagunemine? polegi nagu peret ju…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
meri2

[small]Venice kirjutas:[/small]

Miks peaks mees ennast steriliseerima? Piisavalt noor inimene, äkki tahab järgmise naisega lapsi?[/tsitaat]

Mees ise ütles, et tema enam lapsi ei taha! Uskumatu – naine peaks sööma tablette, kuna mees tahab ehk mõne järgmise naisega lapsi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]meri2 kirjutas:[/small]

Kui jurist sellele pilgu peale viskaks (oletame), oleks nii üks kui teine väide meelevaldne. See teemaalgatus on äärmiselt lakooniline, millest on võimatu põhjapanevaid järeldusi teha. Kui tahta mängimise vormis loos tuua esile asjaolud, siis olulisim (süüasjas), millele tugineda, on väide – jättis tabletid ära, sest meil ei ole muid väiteid. [/tsitaat]

Ainult et kas see on naise või mehe väide? Naise väitena loen välja ainult rasedusest teatamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Venice kirjutas:[/small]

Miks peaks mees ennast steriliseerima? Piisavalt noor inimene, äkki tahab järgmise naisega lapsi?[/tsitaat]

Mees ise ütles, et tema enam lapsi ei taha! Uskumatu – naine peaks sööma tablette, kuna mees tahab ehk mõne järgmise naisega lapsi?

Please wait...
Postitas:
Venice

[tsitaat]

Mees ise ütles, et tema enam lapsi ei taha! Uskumatu – naine peaks sööma tablette, kuna mees tahab ehk mõne järgmise naisega lapsi? [/tsitaat]
Ei pea ju. Kui naine ei taha süüa, siis ta teavitab, et edaspidisest on tema kaitsevaba ja edasine on kalli mehekese mure. Salaja ära ei jäeta tablette ja lapsi ei eostata-see on jõhker. Seda enam, kui teine pool on selgelt oma tahet väljendanud. Kui kompromissi edasise suhtes ei leita-tuleb laiali minna. Nii lihtne see ongi.
Pealegi, ei mina ega mu tuttavad ei söö tablette, spiraalid on ka olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isaks olemine sisaldab ka seda, et sa saad usaldada lapse ema. Kahjuks see mees ei saa enam seda naist usaldada. Kui sellistel tingimustel isa siiski otsustab lapse elust jätkuvalt osa võtta, siis peab ta paratamatult alluma üha uutele ja uutele manipulatsioonidele selle naise poolt (inimene, keda ei saa usaldada!), sest jäme ots laste puhul on nagunii antud naistele ja isa saab lapse elus osaleda ainult nii palju kui ema lubab ja kuidas lubab. [/tsitaat]

see on ju igatahes parem olukord kui see, et alluvaks pooleks on naine.
Ja ärge tulge rääkima, et õige suhe on see, kus kumbki pool ei ole vähimalgi määral alluv. Igas suhtes on pool, kes painutab oma tahtmisi rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on ju igatahes parem olukord kui see, et alluvaks pooleks on naine.
Ja ärge tulge rääkima, et õige suhe on see, kus kumbki pool ei ole vähimalgi määral alluv. Igas suhtes on pool, kes painutab oma tahtmisi rohkem.[/tsitaat]Ei ole mitte ühtegi põhjust, mille tõttu keegi peaks teise inimese manipulatsioonidele alluma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Simon says kirjutas:[/small]
Jama. Kas oled topless või mitte, sellest EI SÕLTU MITTE MIDAGI. Ei süüdlase karistus ega ohvri tõenäosus ohvriks saada.

Kordan veelkord: SA KASUTAD PÄTTIDE, VARASTE JA VÄGISTAJATE VABANDUSI.
Selline retoorika JUSTKUI veeretaks osa süüd kuriteo toimumise eest ohvrile. Just nagu lahti jäetud uks, liiga lühike seelik või taskust paistev sularaha oleks õigustus kuriteole. Ei ole. [/tsitaat]

Mh… kunagi, kui politseisse käisin avaldust tegemas vägistamiskatse osas (toimus pimedal tänaval ja katsestaadiumisse see ainult jäigi), küsiti esimese asjana, mis teil seljas oli… ja expressis verbis kohe öeldigi, et kui olite lühikese miniga, siis ärge imestage:)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis te arvate sellisest naisest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.