Esileht Koolilaps Mis te oma koolilapsele jõuluks kingite?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mis te oma koolilapsele jõuluks kingite?

Postitas:

11 aastane poiss, no ei oska midagi kinkida ja laps ise ka ei tea mida tahab ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10aastane saab pictionary air ja monopoly. Soovis neid. Lisaks megafoni ja minecraft pehme creepery ja kirka võtmehoidja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paranda pealkiri ära.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 8aastane saab ka Pictionary Air-i, lisaks veel ühe Nintendo Switchi mängu ja suure pulgakommi, kus on palju väikeseid sees. Tädi poolt saab äratuskell/äratusvalguse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvutiosasid, neid mida küsiti. Ise panevad arvuteid kokku ja tahtsid mõned osad praegustelt ära vahetada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan sel aastal kingituse Rahva Raamatust kuna ninni-nänni ei soovi enam kinkida. Vaatan ühe raamatu ja mängu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordiriided, padi, xBoxi mäng, riided, Miki Hiire tellimus, Põgenemistoa pääse, paar lauamängu, pliiatsitops, peapael, põrandalamp, voodipesu, müts, aluspesu, male.

 

Need kahele lapsele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidzaama, Minecraft voodipesu, uus joogipudel, Black Stories kaardimäng, soovitud tekstiga dressipluus (ise lastud trükkida), natuke pudi-padi juurde. On neid soovinud jõuludeks või on varem jutuks olnud, aga polnud siiani veel ostetud.
Pictionaryt soovitan mina ka, väga lahe mäng, meil see olemas.

Nüüd 10+ vanuses, kui enam mänguasjad last ei huvita, siis natuke raskem jah kinke välja mõelda. See aasta tuleb mitu “pehmet pakki”, mis muidu väiksemate puhul ei ole väga oodatud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:33; 19.12 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10-aastane soovis pehmet hommikumantlit ja sooje sokke, 16-aastane JBL juhtmevabad kõrvaklapid, need nad ka saavad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:57; 18.12 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Pictionary Air on tõeline defitsiit praegu. :O Tundus huvitav ja hakkasin otsima, aga absoluutselt kõikjal läbi müüdud. Tundub, et kõigil on tõepoolest kingid varakult varutud ja heade mängudega kursis, ma siit alles esimest korda kuulsin sellest mängust. Lihtsalt kerge hämming, et mõni toode enne pühi nii populaarsust kogub. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:57; 18.12 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil JBL kõrvaklapid ja switchi mäng ühele ning  akupank ja kõrvaklapid teisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läheb muuhulgas samuti Pictionary air kingikotti. Paar päeva tagasi nägin Selveris müügil, seega tasub ka toidupoodide mänguasjaletis silmad lahti hoida. Ise ostsin Rimist kui mänguasjad -40% olid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Monopol, Game of Life, soovitud brändi pusad, Adidase seljakotid, meigipeegel, Wet brush juuksehari, pidžaamad, jalgpall, mobiilikatted, oma tuppa väikesed digitaalsed kellraadiod, raamatud.

12a ja 9a.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma mängib veel mänguasjadega ka, 10-aastane poiss. Saab soovitud Bruderi sõiduki, arvutile uue klaviatuuri ja vennaga kahepeale pakki panen Pictionary ning Müsteeriumi lauamängud + raamatuid.

Väiksem laps saab samuti Bruderi sõiduki, mingi HotWheelsi raja + siis seesama lauamängude-raamatute pakk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Pictionary Air on tõeline defitsiit praegu. :O Tundus huvitav ja hakkasin otsima, aga absoluutselt kõikjal läbi müüdud. Tundub, et kõigil on tõepoolest kingid varakult varutud ja heade mängudega kursis, ma siit alles esimest korda kuulsin sellest mängust. Lihtsalt kerge hämming, et mõni toode enne pühi nii populaarsust kogub. ????

Üks aasta olid enne jõule Elsa nukud kõikjal otsas (see oli vist sama aasta, kui multikas alles välja tuli ehk et pea iga väikse tüdruku jõulusoov). Ja tarned olid alles jaaniuaris. Teades seda, siis nüüd proovin tähtsamad asjad varakult ära varuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:33; 19.12 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Pictionary Air on tõeline defitsiit praegu. :O Tundus huvitav ja hakkasin otsima, aga absoluutselt kõikjal läbi müüdud. Tundub, et kõigil on tõepoolest kingid varakult varutud ja heade mängudega kursis, ma siit alles esimest korda kuulsin sellest mängust. Lihtsalt kerge hämming, et mõni toode enne pühi nii populaarsust kogub. ????

Jukus veel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Playstation 4 saab, ammune unistus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordiriided, padi, xBoxi mäng, riided, Miki Hiire tellimus, Põgenemistoa pääse, paar lauamängu, pliiatsitops, peapael, põrandalamp, voodipesu, müts, aluspesu, male.

Need kahele lapsele.

Aluspesu jõuludeks? Lucky kids!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordiriided, padi, xBoxi mäng, riided, Miki Hiire tellimus, Põgenemistoa pääse, paar lauamängu, pliiatsitops, peapael, põrandalamp, voodipesu, müts, aluspesu, male.

Need kahele lapsele.

Aluspesu jõuludeks? Lucky kids!

Peapael kompenseerib ju!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Robuxe. 🙂 selliseid asju saavad 2 x aastas. Sünnal ja jõuludel.

Muidu veel raamatud, kokkupandav robot. Käekell. Üht-teist veel.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iphone 12 telefoni

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaver ja uus telefon, lisaks 3 raamatut.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 12a saab “Eesti mäng” kaardipaki ja kõrvaklapid. Jäin mökutama, paar kinki tema spetsiifilise hobi jaoks liiguvad alles kusagil postisüsteemi avarustes, aga küll tulevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu 10a sai peaaegu kõik asjad oma nimekirjast – mõlemad raamatud, joogamati, veepudeli ja temaatilise riidest maski.
11a poisil ei olnud soove, seega ta sai kaasaskantava kõlari, tassi ja lihtsamat pürotehnikat. Mida aga ei luba me enne 31. kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Koolilaps Mis te oma koolilapsele jõuluks kingite?