Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?

Näitan 9 postitust - vahemik 391 kuni 399 (kokku 399 )

Teema: Mida te täna süüa teete?

Postitas:
talent

Lõpetasin just õhtuks puuviljasalati tegemise: magus õun, pehme pirn, banaan, viinamari, kastmeks kondenspiim, hapukoor, sidrunimahl. Peale röstitud india pähkleid (ühe pannitäie suutsin ära kõrvetada 😡). Praegu maitsestub külmkapis, hiljem pokaali ja sööma!
Soolane tuleb grillilt – suvikõrvits sinihallitusjuustuga, täidetud baklažaanid (tomatisalsa feta ja ceddar juustuga), liha (siga klassikalises äädikamarinaadis), kana (keefiiri-tšilli marinaad), kala (sidrunimarinaad). Muu nodi tuuakse kaasa.
Tuleb taasiseseisvumispidu ette ära pidada, sest õigel päeval läheb muist rahvast reisile 🍾

Please wait...
Postitas:
Kägu

Värske kartul, munapuder värske tilliga, juurde kilekotikurgid a la Juku-Kalle – nurru või kui hea!😋

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile vist suur osa tuttavaid ja kägusid grillisid, seega ei saanud kehvem olla ja grillile sai taas “hääled sisse” aetud. Ostsin 4 beebiforelli (Grossis soodukas – kilo ainult 4.48!), jätsin paariks tunniks soola ja laimimahlaga külma seisma ning siis kuumale restile. Seekord sai õunapuust sütt tehtud.
Kõrvale taipärane vürtsikas salat: jääsalat, koriander, münt, tshilli, uhmerdatud sidrunheina-küüslaugu-musta pipra-ingveri ja õli kastmega.
Tegin ka mingeid pitaleiva-laadseid lapikuid, need olid grillilt tulles väga mõnusad.

Täna kõige tavalisem hernesupp – oh, kuidas juba ootan!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lõpetasin just õhtuks puuviljasalati tegemise: magus õun, pehme pirn, banaan, viinamari, kastmeks kondenspiim, hapukoor, sidrunimahl. Peale röstitud india pähkleid (ühe pannitäie suutsin ära kõrvetada 😡). Praegu maitsestub külmkapis, hiljem pokaali ja sööma!

Soolane tuleb grillilt – suvikõrvits sinihallitusjuustuga, täidetud baklažaanid (tomatisalsa feta ja ceddar juustuga), liha (siga klassikalises äädikamarinaadis), kana (keefiiri-tšilli marinaad), kala (sidrunimarinaad). Muu nodi tuuakse kaasa.

Tuleb taasiseseisvumispidu ette ära pidada, sest õigel päeval läheb muist rahvast reisile 🍾

Jube palju erinevat kraami (pean just liha-kala silmas), aga kõik tundub väga maitsev.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Jube palju erinevat kraami (pean just liha-kala silmas), aga kõik tundub väga maitsev.

Inimesi oli ligi 40 ja erinevaid maitseid samuti palju. Eks ise ka eelistan valikut, kuigi kui on ka vaid paar asja, ei nurise 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vorstikaste ja sarvekesed, kõrvale hapukapsad. Magusaks moosisai.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ooo, vorstikaste – minu nostalgia, olen sellise toidu ära unustanud

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ooo, vorstikaste – minu nostalgia, olen sellise toidu ära unustanud

P*rsse, ma teen täna vorstikastet!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige parem vorstikaste tuleb Nimeta vorstist

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 391 kuni 399 (kokku 399 )

Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?