Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 689 )

Teema: Mida te täna süüa teete?

Postitas:
Kägu

Toit ja selle valmistamine on nii kallis, et ei teegi kodus enam süüa. Söön iga päev väljas ja hoian sellega kokku. Kodus ainult helbed ja kohv, võileib jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaseks õhtusöögiks kartulipuder ning hautatud veisepõsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ahjulõhe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanawrap.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane menüü, hommikul puder vaarikatega ja seeneomlett. Lõunaks ahjukana bataadi ja kurgi-tomati- küüslaugu salatiga, õhtuks juurviljawok pähklikastmega ja datlipõhjaga mangokook.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane menüü, hommikul puder vaarikatega ja seeneomlett. Lõunaks ahjukana bataadi ja kurgi-tomati- küüslaugu salatiga, õhtuks juurviljawok pähklikastmega ja datlipõhjaga mangokook.

Kas sa tööl ei käi? Päev läbi kokkad?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane menüü, hommikul puder vaarikatega ja seeneomlett. Lõunaks ahjukana bataadi ja kurgi-tomati- küüslaugu salatiga, õhtuks juurviljawok pähklikastmega ja datlipõhjaga mangokook.

Kas sa tööl ei käi? Päev läbi kokkad?

Omlett ja puder 15 minutit, kana maitsestamine 3-4 minutit ja kana küpseb ahjus ise , bataat ja salat ehk 15 minutit, õhtusöögiwok 20 minutit, kook oli nädalavahetusel valmis tehtud (pähklid ja datlid tuleb blenderi purustada ca 3 min minutit, kohupiimakiht zelatiiniga ja mangolõigud peale ca 10 minutit ja siis külma, ehk 20 minutit läheb kokku). Ma olen diabeetik, mõtlen toidukorrad ette ja panen kappi valmis.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane menüü, hommikul puder vaarikatega ja seeneomlett. Lõunaks ahjukana bataadi ja kurgi-tomati- küüslaugu salatiga, õhtuks juurviljawok pähklikastmega ja datlipõhjaga mangokook.

Kas sa tööl ei käi? Päev läbi kokkad?

Ilmselt ei käi, kui lõunasööki kodus teeb.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane menüü, hommikul puder vaarikatega ja seeneomlett. Lõunaks ahjukana bataadi ja kurgi-tomati- küüslaugu salatiga, õhtuks juurviljawok pähklikastmega ja datlipõhjaga mangokook.

Kas sa tööl ei käi? Päev läbi kokkad?

Ilmselt ei käi, kui lõunasööki kodus teeb.

Pooled tööpäevad olen kodukontoris.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on meil päeval külalised, tegin neile pasta carbonarat (munaga) ja sushisalatit, magustoiduks tegin apelsinimuffinid toorjuustukreemiga ja shokolaadimuffinid võikreemiga. Kuna pooled külalised on teismelised, siis sai selline valik langetatud. Muffinid kadusin nagu kerisele:)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste sõbrad vajusid õhtul meile, aga kodus oli hakkliha ja tacovorme, marineerisin kiirelt sibulaid, purustasin avokaadot, tegin hapukoore ja tacokastet kõrvale. Algul paar last võõrastas, et imelik toit, aga pärast söödi kõik ära. Hea lihtne toit ja kiirelt sai valmis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sushisalatit

Mis see on? Sushilõigud tükkideks hakitud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikuks omlett ja paprika-tomatisalat. Lõunaks mehe tehtud porgandipirukas ja maapiimast hapupiim. Lõheviilud kerges sidrunimarinaadis ciabattaga. Ciabatta oli mul ales teine katsetus, tuli hea. Jäätis oma aia kirssidest-arooniatest siirupiga. Õhtuks seesama iseküpsetatud ciabatta ja juurde suitsutab mees praegu suitsukana, mina teen majoneesi ja siis mees teeb sellest salati.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sushisalatit

Mis see on? Sushilõigud tükkideks hakitud?

Sushi-salati retsepte on mitmeid, võib ise teha, aga ka poodides on müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mingit vahet kas hautamine või keetmine, ühtemoodi keevad katki ja tekib ebameeldiv maitse. Hea porgand ja kapsas on selline mida on kergelt veel hamba all tunda, aga ei ole kaotanud oma maitse. Kui kartul, kapsas või porgand keskmisteks tükkideks lõigata, ei vaja üksi neist üle 10-12 minuti kuumutamist.

Katkine ongi mõnus. Surun kahvliga püreeks ja söön hapukoorega. Mõnna!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jeleenale hakkas hapukoor meeldima? Eile hommikul sa veel sellist sõna ei osanud?

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Surun kahvliga püreeks ja söön hapukoorega.

Õudne! Sihukest pläusti tikuvad lapsed koolis ja täiskasvanud avalikus söögikohas ka tegema.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surun kahvliga püreeks ja söön hapukoorega.

Õudne! Sihukest pläusti tikuvad lapsed koolis ja täiskasvanud avalikus söögikohas ka tegema.

Igaks juhuks tuletan sulle meelde, et tõeliselt lauakombeid tundvad inimesed ei lõika kunagi prae juurde serveeritud kartulit noaga. Seda justnimelt murendatakse kahvliga.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toit ja selle valmistamine on nii kallis, et ei teegi kodus enam süüa. Söön iga päev väljas ja hoian sellega kokku. Kodus ainult helbed ja kohv, võileib jne.

Väljas toidukorrale minimaalselt vast 10 eur. 600 eurot kuus? Kodus läheks 3x vähem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne! Sihukest pläusti tikuvad lapsed koolis ja täiskasvanud avalikus söögikohas ka tegema.

Et maitsvam on krõmpsuvate juurikatega ühepajatoit? Kindlasti mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne! Sihukest pläusti tikuvad lapsed koolis ja täiskasvanud avalikus söögikohas ka tegema.

Et maitsvam on krõmpsuvate juurikatega ühepajatoit? Kindlasti mitte.

Loomulikult on, mitte mingi surnukskeedetud püree.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, mitte mingi surnukskeedetud püree.

Sulle vb jah, sa pole kõik inimesed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile õhtul panin veiseribid ahjupotiga puuahju, porgandit ja paprikat ka seltsiks. Hommikuks oli liha kenasti pehmeks haudunud, nüüd keedan kartuleid ka juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on, mitte mingi surnukskeedetud püree.

Sulle vb jah, sa pole kõik inimesed.

Pole nii väitnudki. Kopeerid ehk selle koha mulle?
Antud juhul pead ise ennast enamuse esindajaks.
Koolisöökla katkikeenud aedviljapüree aastal 2023 – tänan, mitte mulle. Eelistan tõesti konkreetse kuju ja maitsega veudi krõmpsuvaid aedvilju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii väitnudki. Kopeerid ehk selle koha mulle? Antud juhul pead ise ennast enamuse esindajaks. Koolisöökla katkikeenud aedviljapüree aastal 2023 – tänan, mitte mulle. Eelistan tõesti konkreetse kuju ja maitsega veudi krõmpsuvaid aedvilju.

Juurviljadest räägin, mitte aedviljadest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juurviljadest räägin, mitte aedviljadest.

No tõesti! Eks argumentide puudusel kõlbab see kah. ????

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No tõesti! Eks argumentide puudusel kõlbab see kah. ????

Ja kui on valida kammkarpide ja hakklihakastme vahel, siis valin ka viimase. Sina muidugi aastal 2023 hakklihakastet ei söö, eks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõesti! Eks argumentide puudusel kõlbab see kah. ????

Ja kui on valida kammkarpide ja hakklihakastme vahel, siis valin ka viimase. Sina muidugi aastal 2023 hakklihakastet ei söö, eks.

Kusjuures tõesti ei söö. Juba umbes 25 aastat, kui iseseisva elu peale läksin. Aitab küll, maailm pakub muud ka.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures tõesti ei söö. Juba umbes 25 aastat, kui iseseisva elu peale läksin. Aitab küll, maailm pakub muud ka.

Vaeseke, kodu siis ei pakkunud? Ma olen titest saati head-paremat söönud. Pigem olen alati igatsenud lihtsaid toite, mitte delikatesse, mis alati olemas olid.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Metsaseenesalat õhtuks – soe kartul, hapukoor, majonees, sibul, muna ja suured seenetükid. Juba panin seened ligunema, ilgelt soolased olid. Kartulile ilmselt soola panema ei pea :). Lastele bolognese, need seeni ei söö.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 689 )


Esileht Kodunurk Mida te täna süüa teete?