Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 158 )

Teema: Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

+9
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ehk saab ravimitega see nali läbi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Niikaua on jätkusuutlik, kuni lolle jätkub. Iga loll saab omakorda teha niimitu süsti, kuniks tervis vastu peab. Edu sellega.

+13
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kolmas doos tehtud, nii nagu iga aasta ka gripp.

Ullikesed ei tea, et isegi see tühipaljas Paracetamol või mis iganes valuvaigisti on kahjulikum neile, kui see tühine vaktsiin. Aga eks tarka on vaja panna ja mingeid kihutuslauseid kopeerida Telegrami lehelt, ise aru saamata nende sisust.

+26
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Niikaua on jätkusuutlik, kuni lolle jätkub. Iga loll saab omakorda teha niimitu süsti, kuniks tervis vastu peab. Edu sellega.

Ja miks peaks tervis koroonavaktsiiniga üles ütlema? Kaua seda ühte plaati te ketrate veel? Maakeral on tehtud mitu MILJARDIT koroona vaktsiinisüsti praeguseks hetkeks ja kaua see “eksperimentaalne” faas teie arust veel kestab?

+20
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise.  Antivaxxeris sitsivad kodus.

+17
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks peaks tervis koroonavaktsiiniga üles ütlema? Kaua seda ühte plaati te ketrate veel? Maakeral on tehtud mitu MILJARDIT koroona vaktsiinisüsti praeguseks hetkeks ja kaua see “eksperimentaalne” faas teie arust veel kestab?

Loodame, et ka pikema aja möödudes ei ilmne mingeid ootamatuid kõrvalnähtuseid. Aga kuni pole teada, ei saa võrdsustada mitme miljardi süsti tulemust 1 aasta järel kui ühe süsti tulemust mitme miljardi aasta vältel.

Meditsiinis ja looduses varemgi juhtunud, et mingid tulemused ilmnevad alles järgmise põlvkonna peal ja sellest murest lähtutaksegi, kui neid asju väidetakse; kuigi kas ka mRNA tehnoloogia puhul midagi sellist juhtuma hakkab, pole veel teada – kuigi seda tehnoloogiat on uuritud ja arendatud mitukümmend aastat, pole seda sellises kontekstis veel kasutatud ja katsetatud. Lihtsalt pole teada.

+11
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Eks sa napakas irvita edasi, loodetavasti ei tule sul kunagi kellegi lähedase, ema, isa või lapse haual nutta, kes koroonasse on surnud. Mõnikord ma soovin, et karma tabaks.

+4
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks sa napakas irvita edasi, loodetavasti ei tule sul kunagi kellegi lähedase, ema, isa või lapse haual nutta, kes koroonasse on surnud. Mõnikord ma soovin, et karma tabaks.

Nii inetu!

Ma olen juba noore ema maha matnud, vanaisad, vanaemad… Polnud küll covid. Aga surm on surm.

Karma tabab, keda tabama peab, vaatamata teie soovidele. Vaata ette. Sellistel soovidel võib ka oma karma olla.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sa napakas irvita edasi, loodetavasti ei tule sul kunagi kellegi lähedase, ema, isa või lapse haual nutta, kes koroonasse on surnud. Mõnikord ma soovin, et karma tabaks.

Nii inetu!

Ma olen juba noore ema maha matnud, vanaisad, vanaemad… Polnud küll covid. Aga surm on surm.

Karma tabab, keda tabama peab, vaatamata teie soovidele. Vaata ette. Sellistel soovidel võib ka oma karma olla.

Siis irvita vähem! Sinu jalajälg on see panus miks koroonapandeemia ei taha lõppeda. Palju peab veel inimesi kroonasse surema, et sa aru saaksid, et sinusuguste pärast see seis just selline kolmandat aastat on nagu ta on?

+4
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Varsti lähen kolmandat doosi saama. Kui vaja, siis kordan igal aastal nagu gripivaktsiinigi. Sel sügisel oli 7. gripivaktsiin. Ei ole veel saba ja sarved kasvanud ja viljatuks pole ka jäänud ja vahepeal sündinud lapsed on igati graafikus oma arengult. Nii et minupoolest võib see vaktsiinipass igavesti kehtida, täiesti ükskõik.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jalajälg on see panus miks koroonapandeemia ei taha lõppeda.

Ma olen poolteist aastat minimaalse kontaktiga elanud. Räägi mulle veel minu jalajäljest, selgeltnägija-detektiiv. Mis mu palk on? Haridustase? Tähtkuju? Vanus? Sugu? Kas ma olen vaktsineeritud või vaktsineerimata? Mitu kassi ja koera mul on? Kas ma olen kunagi ühtegi raamatut läbi lugenud?

Su vastus ütleks rohkem su enda, kui minu kohta.

+12
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegin kolmanda doosi juba oktoobris, samal ajal iga-aastase gripivaktsiiniga. Mitte koroonapassi pärast, vaid selleks,  et kaitsta iseennast, oma lähedasi ja teisi ühiskonnaliikmeid.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Eks sa napakas irvita edasi, loodetavasti ei tule sul kunagi kellegi lähedase, ema, isa või lapse haual nutta, kes koroonasse on surnud. Mõnikord ma soovin, et karma tabaks.

Mille tõttu see karma mind tabama peab? Et juhin tähelepanu meie riigi naeruväärsele ja näiliselt viirusetõrjele? Samalajal kui teised riigid midagi sisulist ette võtavad? Näoteks kontrollivad riiki sisenejate nakkusohutust?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ????????

Sadam võibki tühi olla, koronapassid kontrollitakse ära juba laevale minnes. Soomes pole ma ammu käinud, kuid hiljuti Rootsi minnes ei kontrollitud ka koroonatõendeid, kuigi see on riiki sisenemiseks nõutav. See-eest Tallinna sadamas laevale minnes kontrolliti kaks korda 🙂

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole aru saanud, kui kaua see üldse kehtib. Kas arvestust peetakse viimasest doosist või tõendi enda genereerimisest? Nt 2.doosi sain aprillis, QR-koodiga tõendi aga tegin alles augusti lõpus, st 4 kuud hiljem. Millal peaksin uue tõendi tegema?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ????????

Sadam võibki tühi olla, koronapassid kontrollitakse ära juba laevale minnes. Soomes pole ma ammu käinud, kuid hiljuti Rootsi minnes ei kontrollitud ka koroonatõendeid, kuigi see on riiki sisenemiseks nõutav. See-eest Tallinna sadamas laevale minnes kontrolliti kaks korda ????

Ma tulin viimati neljapäeval ja käin viimased kaks kuud kahel korral nädalas Soomes. Homme olen minemas taas. Eestist laevale minnes ei kontrolli keegi midagi. Eestis laevalt tulles ei kontrolli mitte keegi mitte midagi. Ainus kontroll on Soomes sadamas, kus ilma passi või negatiivse testita maale ei lasta. Pole mõtet väga vaielda kui Sa pole ammu Soomes käinud ja mina käin kaks korda nädalas. Käin ilma autota, niiet äkki autoga minnes ja tulles siis keegi kontrollib. Jala minejaid ja tulijaid ei kontrolli Eesti poolel mitte keegi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ????????

Sadam võibki tühi olla, koronapassid kontrollitakse ära juba laevale minnes. Soomes pole ma ammu käinud, kuid hiljuti Rootsi minnes ei kontrollitud ka koroonatõendeid, kuigi see on riiki sisenemiseks nõutav. See-eest Tallinna sadamas laevale minnes kontrolliti kaks korda ????

Ma tulin viimati neljapäeval ja käin viimased kaks kuud kahel korral nädalas Soomes. Homme olen minemas taas. Eestist laevale minnes ei kontrolli keegi midagi. Eestis laevalt tulles ei kontrolli mitte keegi mitte midagi. Ainus kontroll on Soomes sadamas, kus ilma passi või negatiivse testita maale ei lasta. Pole mõtet väga vaielda kui Sa pole ammu Soomes käinud ja mina käin kaks korda nädalas. Käin ilma autota, niiet äkki autoga minnes ja tulles siis keegi kontrollib. Jala minejaid ja tulijaid ei kontrolli Eesti poolel mitte keegi.

Lisan veel, et Soome poolt laevale tulles, et Eestisse sõita, ei kontrolli samuti keegi mitte midagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Kaugematest kohtades ei nõua praegu ainult India ja Mehhiko.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Nagu gripi süst.

tõhustusdoos on tehtud, passi uuendanud ei ole veel.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu gripi süst… Ehk siis päris paljude inimeste puhul: never? 😛

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodame, et ka pikema aja möödudes ei ilmne mingeid ootamatuid kõrvalnähtuseid. Aga kuni pole teada, ei saa võrdsustada mitme miljardi süsti tulemust 1 aasta järel kui ühe süsti tulemust mitme miljardi aasta vältel.

Samamoodi tuleb loota, et koroona põdemine ei too endaga kaasa mingeid pikemaajalisi ja ootamatuid tüsistusi. Ega me tegelikult ju veel ei tea kuidas läbipõetud koroona aastate pärast meie tervist mõjutada võib.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jalajälg on see panus miks koroonapandeemia ei taha lõppeda.

Ma olen poolteist aastat minimaalse kontaktiga elanud. Räägi mulle veel minu jalajäljest, selgeltnägija-detektiiv. Mis mu palk on? Haridustase? Tähtkuju? Vanus? Sugu? Kas ma olen vaktsineeritud või vaktsineerimata? Mitu kassi ja koera mul on? Kas ma olen kunagi ühtegi raamatut läbi lugenud?

Su vastus ütleks rohkem su enda, kui minu kohta.

kes sind vangi pani? Ise tegi, ise tegi. Täna lähen võrku mängima, homme teatrisse, ja reedel välja pidu panema. igapäevaselt käin jõusaalis

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Kaugematest kohtades ei nõua praegu ainult India ja Mehhiko.

Mis jutt? Isegi USAsse saab tõendi alusel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen enda kolmanda doosi juba saanud. Jaanuaris olid esimesed vaktsiinid, okt lõpus võtsin kolmanda. Amet selline, et koroonahaigetega kokkupuude on väga sage.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed tähtajad on varsti kukkumas. Lähetegi tõhustusdoosile, et edaspidigi “vaba” olla?

Ma mõtlen, kui pikas perspektiivis selline asi jätkusuutlik on? 2 aastat, 5, 10, eluaeg?

Riigisiseselt saab see asi järgmise aasta jooksul läbi. Aga tõenäoliselt lähimad 5 aastat ilma vaktsineerimispassita ei reisita kuhugi kaugemale. Mul on suhteliselt ükskõik, näitan selle piiril ette ja kui nõutakse, siis teen lisavaktsineerimise. Antivaxxeris sitsivad kodus.

Ilma vaktsiinipassita saab ju praegugi väga paljudesse kohtadesse reisida. Kaaasaarvatud Eestisse välismaalt. Eriti lahe on ka see, et kui näiteks Soome sisenedes seisab ees piirivalvurite armee, kes Sult koroonapassi või negatiivset testi küsivad, siis Eestisse jaluta täiesti vabalt sisse. Tühi sadam ???????? Aga me igatahes piirame täiega ???????? Kohviku paneme varem kinni lausa.

Kaugematest kohtades ei nõua praegu ainult India ja Mehhiko.

Mis jutt? Isegi USAsse saab tõendi alusel.

Kusjuures testi nõutakse enamike riikide piiridel ka lisaks vaktsineerimispassile.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks peaks tervis koroonavaktsiiniga üles ütlema? Kaua seda ühte plaati te ketrate veel? Maakeral on tehtud mitu MILJARDIT koroona vaktsiinisüsti praeguseks hetkeks ja kaua see “eksperimentaalne” faas teie arust veel kestab?

https://twitter.com/AaronSiriSG/status/1461852379893010436

Aaron Siri, partner of Siri Glimstad reported in his blog that the first batch of documents were produced—precisely, 91 pdf pages, one xpt file, and one txt file which can be downloaded. In this first batch was a significant hint as to what could be in store for all in the years to come.

Ning jah, “eksperimentaalne faas” tõesti veel kestab, ja mitte vaid “meie arust”.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul saab aasta täis suvel, nii et enne järgmist sügist ei plaani uut doosi teha (kui just ei öelda, et teatud aja möödudes tuleb jälle 2 süsti teha, mitte ühe, nagu see praegune tõhustusdoos on). Kui oletada, et edaspidigi on koroonaviirus pigem hooajaline, siis sügisel vaktsineerides peaks ju kevadeni välja vedama ja suvel on nii või naa haigestumist vähem, nii et siis pole nii oluline. Ei tahaks hakata küll 2 x aastas vaktsineerima. 1 x aastas, kui just ei tule veel mingid tüved, mille vastu olemasolevad vaktsiinid on täiesti kasutud, on veel OK, gripivaktsiini olen ka teinud nüüd juba mitmel järjestikusel aastal umbes oktoobris.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul saab aasta täis suvel, nii et enne järgmist sügist ei plaani uut doosi teha (kui just ei öelda, et teatud aja möödudes tuleb jälle 2 süsti teha, mitte ühe, nagu see praegune tõhustusdoos on). Kui oletada, et edaspidigi on koroonaviirus pigem hooajaline, siis sügisel vaktsineerides peaks ju kevadeni välja vedama ja suvel on nii või naa haigestumist vähem, nii et siis pole nii oluline. Ei tahaks hakata küll 2 x aastas vaktsineerima. 1 x aastas, kui just ei tule veel mingid tüved, mille vastu olemasolevad vaktsiinid on täiesti kasutud, on veel OK, gripivaktsiini olen ka teinud nüüd juba mitmel järjestikusel aastal umbes oktoobris.

Uute tüvede vastu ongi ju kõik eelmised vaktsiinid kasutud.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 158 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?