Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Näitan 8 postitust - vahemik 151 kuni 158 (kokku 158 )

Teema: Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?

Postitas:
Kägu

Ja keegi ei räägi siin tingimata mingist ökotoidust vaid lihtsalt enesele teadvustamisest, et meie keha ootab, et toiduga üht-teist väärtuslikku ka saaks, mitte vaid tühje kaloreid ja veresuhkru kõigutamist.

Ja kes on väitnud, et see õudne perekoolikas, kellest kirjutad, seda kõike ei jälgi? Mõistlikud inimesed ei vali enda kaitseks vaid ühte meetodit, vaid kindlustavad tagalat mitmel moel – vaktsineerivad, vähendavad kontakte, kannavad maski, toituvad, liiguvad ja magavad normaalselt, tarbivad vajalikke vitamiine. Sina oled see, kes tahaks, et munad pandaks ühte korvi, sinu arust piisab tervise kaitseks vaid toitumise ülikorras hoidmisest. Ma arvan, et sa eksid – kui on olemas üks tegur, mille 100% korras hoidmine aitab nakkust vältida, siis on selleks viiruse hankimise ja levitamise vältimine, mitte toitumine. Toitumise ja eluviiside korrastamine saab olla selle kõrval ainult toetav meede.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja keegi ei räägi siin tingimata mingist ökotoidust vaid lihtsalt enesele teadvustamisest, et meie keha ootab, et toiduga üht-teist väärtuslikku ka saaks, mitte vaid tühje kaloreid ja veresuhkru kõigutamist.

Ja kes on väitnud, et see õudne perekoolikas, kellest kirjutad, seda kõike ei jälgi? Mõistlikud inimesed ei vali enda kaitseks vaid ühte meetodit, vaid kindlustavad tagalat mitmel moel – vaktsineerivad, vähendavad kontakte, kannavad maski, toituvad, liiguvad ja magavad normaalselt, tarbivad vajalikke vitamiine. Sina oled see, kes tahaks, et munad pandaks ühte korvi, sinu arust piisab tervise kaitseks vaid toitumise ülikorras hoidmisest. Ma arvan, et sa eksid – kui on olemas üks tegur, mille 100% korras hoidmine aitab nakkust vältida, siis on selleks viiruse hankimise ja levitamise vältimine, mitte toitumine. Toitumise ja eluviiside korrastamine saab olla selle kõrval ainult toetav meede.

No aga käi siis maskiga Hessis edasi 😀 Tegelikult see ei ole minu probleem ja ma ei pea sind ümber veenma. Üritasin lihtsalt selgitada toitumise olulisust immuunsüsteemi seisukohalt.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja keegi ei räägi siin tingimata mingist ökotoidust vaid lihtsalt enesele teadvustamisest, et meie keha ootab, et toiduga üht-teist väärtuslikku ka saaks, mitte vaid tühje kaloreid ja veresuhkru kõigutamist.

Ja kes on väitnud, et see õudne perekoolikas, kellest kirjutad, seda kõike ei jälgi? Mõistlikud inimesed ei vali enda kaitseks vaid ühte meetodit, vaid kindlustavad tagalat mitmel moel – vaktsineerivad, vähendavad kontakte, kannavad maski, toituvad, liiguvad ja magavad normaalselt, tarbivad vajalikke vitamiine. Sina oled see, kes tahaks, et munad pandaks ühte korvi, sinu arust piisab tervise kaitseks vaid toitumise ülikorras hoidmisest. Ma arvan, et sa eksid – kui on olemas üks tegur, mille 100% korras hoidmine aitab nakkust vältida, siis on selleks viiruse hankimise ja levitamise vältimine, mitte toitumine. Toitumise ja eluviiside korrastamine saab olla selle kõrval ainult toetav meede.

No aga käi siis maskiga Hessis edasi ???? Tegelikult see ei ole minu probleem ja ma ei pea sind ümber veenma. Üritasin lihtsalt selgitada toitumise olulisust immuunsüsteemi seisukohalt.

Minumeelest oled sa püüdnud kogu aeg väita, et toitumine ja trenn asendab maski ja vaktsineerimist. Aga ei asenda.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult see ei ole minu probleem …

Vastupidi, tegelikult just nimelt vaid sinu probleem see ongi, et sa ühe meetme kõrval teisi eitad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult see ei ole minu probleem …

Vastupidi, tegelikult just nimelt vaid sinu probleem see ongi, et sa ühe meetme kõrval teisi eitad.

Mida te vassite? 😀 Te ei suuda ikka üldse teemas püsida ja loogiliselt arutleda. Minu algne väide oli see, et inimesed haigestuvad, kuna nende toitumine on absoluutselt kraavis ning sellest tulenevalt on nad vastuvõtlikumad ja nõrgemad.

Siis hakkas tulema mingeid vastuväiteid koerahammustustest, ökoporganditest ning lõpuks kõigi muude meetmete eitamiseni välja. Võtke ennast kokku nüüd ja katsuge ikka asjast rääkida mitte ärge lahmige nagu turueided.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuled nüüd rääkima, et sa ei vaktsineeri ka, kuna sööd mahetoitu?

Loomulikult mitte. Praegu on elvise kohviku ees võimalik tutvuda nendega – söövad üksteise võidu suhkrusaia ja keelduvad vaktsineerimast, kuna tervislik toit kaitseb.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaid kindlustavad tagalat mitmel moel – vaktsineerivad,

???? valus!

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja keegi ei räägi siin tingimata mingist ökotoidust vaid lihtsalt enesele teadvustamisest, et meie keha ootab, et toiduga üht-teist väärtuslikku ka saaks, mitte vaid tühje kaloreid ja veresuhkru kõigutamist.

Ja kes on väitnud, et see õudne perekoolikas, kellest kirjutad, seda kõike ei jälgi? Mõistlikud inimesed ei vali enda kaitseks vaid ühte meetodit, vaid kindlustavad tagalat mitmel moel – vaktsineerivad, vähendavad kontakte, kannavad maski, toituvad, liiguvad ja magavad normaalselt, tarbivad vajalikke vitamiine. Sina oled see, kes tahaks, et munad pandaks ühte korvi, sinu arust piisab tervise kaitseks vaid toitumise ülikorras hoidmisest. Ma arvan, et sa eksid – kui on olemas üks tegur, mille 100% korras hoidmine aitab nakkust vältida, siis on selleks viiruse hankimise ja levitamise vältimine, mitte toitumine. Toitumise ja eluviiside korrastamine saab olla selle kõrval ainult toetav meede.

No aga käi siis maskiga Hessis edasi ???? Tegelikult see ei ole minu probleem ja ma ei pea sind ümber veenma. Üritasin lihtsalt selgitada toitumise olulisust immuunsüsteemi seisukohalt.

Minumeelest oled sa püüdnud kogu aeg väita, et toitumine ja trenn asendab maski ja vaktsineerimist. Aga ei asenda.

Muidugi mitte, need on ju täielikud vastandid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 151 kuni 158 (kokku 158 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis te teete, kui koroonapass otsa saab?