Esileht Ilu ja tervis Mis te teete, kui teil on nohu?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mis te teete, kui teil on nohu?

Postitas:
Kägu

Looduslikud mentoolikristallid hingamisteede lahtihoidmiseks ja muud ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult  ikka ravi, ma olen ka selline, et ei viitsi jamada mingi haigusega, pigem ignoreerin.  Jooksen ikka talvel õues, käin taliujumas ja  muidu   hõlmad lahti edasi. Aga see neetud nohu ükskord (jah, lapsed olid väikesed ja tassisid ka lasteaiast kõike koju) läks üle põskkoopa põletikuks, palavik, antibiootikumid ja kogu see jama  ning peale seda iga jumala talv (5aastat juba!) vähemalt 1x mul tuleb seesama peavalu-kollane tatt-oimukohas valu-ninakinni terve nädal periood. Lasengi mingit ninaspreid, kui viitsin teen auru ka. Ja kirun, et üldse sellel lasin kunagi nii kaugele minna, ma arvan, et kui ma oleks selle hullu lasteaia viiruse perioodi ennast natuke rohkem hoidnud, kohe ravinud, tee ja meega peale lennanud, siis poleks seda põskkoopa põletikku ja kogu järgnevat jama üldse tekkinud.

Ühesõnaga kuigi praegu pole veel hull, siis ikka ravi ennast terveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakka Humerit kasutama regulaarselt, ninas polüüpe on?

Mulle pandi miinuseid, aga polüübid takistavad samuti õhul normaalselt läbi minna ja nina on turses. Peale selle võib ju ka kõver ninavahesein, allergeenid, adenoidid, krooniline sinusiit olla krooniliste nohude põhjuseks. Käiks ikka nina-kurgu-kõrvaarstil ära.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AA ok, ma lugesin, et 10a juba nohu olnud vahelduva eduga. Vabandust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sufafedi või allergistablett öösel magamideks. Ninaümbrusele on mul üks keelatud salv, sga ehk peaks ka tsinksalv aitama.

allergiatablett mida sa mõtled on ZYRTEC, see vähendab riniiti – ninasisest turset ja vähendab sekreeti, millega oluliselt lühendab nohu kestust ja vähendab tüsistuste riski.

Olemas selline ravim nagu CIRRUS – see on ZYRTEC koos SUDAFEDIGA (tableti oma). See on küll retseptiga, kuid huvitaval kombel,  ZYRTEC ja SUDAFED on mõlemad käsimüügiravimid. Tuleb vaid jälgida doos, kumba kui palju võtta tohib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojendan põskkoobast, põskkoopaid vastu radikat, paneelmaja malmradikad on selleks parajad.

Panen SEDA ÕLI  ja hingan sisse ja lasen terve toa ka täis niisutajaga.

Olen pannusd küüslaugu küüsi ninna, olenevalt staadiumist mõnikord aitavad, mõnikord mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Mis te teete, kui teil on nohu?