Esileht Ilu mis teeb inimese vanaks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )

Teema: mis teeb inimese vanaks?

Postitas:

minu arvates on need juuksed. kui naisel on õhukesed, lühikesed, katkenud, kahused juuksed ning meestel paljas pealagi, siis lisab see päris palju aastaid juurde.

paksude, säravate juustega näib inimene palju pikemalt noor.

mis teie jaoks see silmatorkav ja vanusele viitav märk inimese välimuses on?

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.01 22:15; 27.06 09:20; 29.06 13:18; 14.07 11:57; 06.08 11:15; 01.12 11:48; 08.02 14:20; 15.02 12:03; 20.02 08:00; 30.03 13:33; 14.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kogu komplekt.

Nt meeste puhul juustest rääkides – mul on väga palju varakult kiilanenud meestuttavaid, küll kolleege, kursakaaslasi, niisama peretuttavaid. Ja ei sega see kiilakas peanupp midagi ja ei tee ka vanemaks, kui ülejäänud juukselõikus vastab (st kõik on kiilaks aetud, mitte ei üritata seda varjata või nö vanakooli stiilis – külgedel on pahmakas ja pealagi kiilas 😀 ). Mu enda mehel on paks pahmakas peas, aga näeb ikka vanem välja kui mõni temast 5-6 aastat vanem kiilas mees. Mu mees muidugi on peast hall ka (42)

naiste puhul ka ikka rohkem loeb, kuidas need juuksed on sätitud. Nt nii mu emal kui ämmal on kohevad paksud juuksed, aga no totaalne mutisoeng – vanamuti sättimata poisipea 😀

Kogu komplekt on see, mis loeb. Mitte ainult soeng või kortsud, vaid ka riietusstiil, kõnnaku hoogsus, näoilmed – kas väsinud või reibas, rõõmus või mitte jne. ja lisaks siis kogu ellusuhtumine. Nt käisin 20aastaselt ühe suurema seltskonnaga suusareisil, kus umbes pooled olid minust 3-4 aastat vanemad ja teine pool minuealised, keda ma enamust ei tundnud. Ja ma nimetasin neid endavanuseid “noorteks”, sest ma tõesti tundsin just käitumise, oleku mõttes, et nad oleksid justkui 17-aastased ja mina neist palju vanem 😀 Võta siis kinni, kas mina olin juba mutistunud või nemad olidki veel liiga tiinekad 😀

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 12:04; 02.12 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näokontuuri ja silmalaugude ära vajumine. Talje kadumine. Värvimata väljakasvanud hall juus. Riietumisstiil.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal ja hallid juuksed muudavad hoobilt vanaks.  Just vaatasin Facebookis kauge sugulase fotot, kes otsustas 45+ vanuses hallid juuksed välja kasvatada. Vaatasin esimese hooga, et miks ta oma surnud ema pildi profiilipildiks on pannud. Ülekaal lisab samuti aastaid juurde. Eriti silmatorkav on muutus siis, kui õnnestub uuesti alla võtta. Siis on inimene äkki palju noorem. Võib olla muidugi on siin osa ka rahulolul, et õnnestus ennast kätte võtta. Jällegi üks tuttav kaotas kodukontoris töötades 10 kg ja kõik komplimendid, mis tema piltide juures on, pole lihtsalt meelitused, vaid ta näebki fantastiline välja.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 17:56; 06.01 16:00; 14.01 17:32; 06.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on veel mainimata. Vanuse kasvades hakkab mõni inimene järjest rohkem minevikku heietama ja igas jututeemas tuleb sisse mõni vana lugu, sageli juba kümme korda räägitud. Inimene ise seda ei märka, et ta mõtetega järjest rohkem eilses on. Eriti torkab see silma kursuse kokkutulekutel, kus osa rahvast elab olevikus ja räägib, mis plaanid käsil, teine osa aga heietab nõrkemiseni vanu pildikesi “olid ikka ajad” stiilis. Need on üldiselt samad tüübid, kes ülikooliaega “elu parimateks aastateks” kutsuvad. Teisel jälle pärast ülikooli alles tõeline elu algab.

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 18:04; 13.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalukaotusega on nii ja naa. Kui on niigi loomulikult kõhn/piklik nägu, siis ülekaal just täidab selle ära ja alla võttes (isegi kaalunumbrini mis nooremana oli normaalkaal) vajub nägu rippu ja jätab veel vanema mulje.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakatakse kandma väljaveninud rinnahoidjat. Rinnahoidja ei toesta enam midagi, on nii välja veninud, et samahästi võiks nööri ka ümber kere siduda. Minu 70+ ema, tema õed ja sõbrannad, kõigil on rinnad mööda kõhtu laiali määritud. Ei ole ka nii, et neil pole üldse rinnakat seljas. On küll, aga kantakse nii väljaveninuid, et praktiliselt nagu polekski seda seljas. Ei tea, kas põhjus on kokkuhoius? Ükskord ütlesin emale, osta endale uus rinnahoidja, see on sul välja veninud, ei toest. Ema vastas, et ah mis mina, ma olen juba vana, mulle pole uut enam vaja.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 19:54; 06.01 18:17; 06.01 22:05; 13.01 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea lugeda, olen 50.  Nüüd  hakkamegi vananema st. näost muutuma. Lisaks välimusele

1. Kindlasti riided ja jalatsid ning olen tänulik sellele tossumoele – ühelt poolt mugav ja teiselt pool popp ja noortepärane.

2. Meik, kui vanasti piisas vähesest (ripsmetušš, tiba lauvärvi, päikesepuuder)  -siis nüüd tuleb kasutada korralikku jumestuskreemi, peitepulk (nojah, hetkel maskide  kandmise ajal ei ole eriti tarviline)

3. suhtlusringkond – noored teevad noorteks.

4. Korralik ja kvaliteetne igapäevane näohooldus – vanasti läksin meik näos magama, nüüd ostan kvaliteetkosmeetikat, puhastan näo  ja kaela korralikult. NB – dekoltee kisub kortsu, kas see vajab niisutamist.

 

 

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:01; 02.12 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks number 1 on hallid juuksed. Meeste puhul kuidagi veel talutav, aga naiste puhul lisab kohe vähemalt 10 aastat, kui mitte 20.

Näojooned ka muidugi, aga vähem. Samas – juuksed värvid veel ära, aga buldogipõskede vastu ei saa meist keegi, kui just radikaalselt ei lähene ja niite ei pane või operatsioonile ei lähe.

Kehakaal ja riietus on täiesti teisejärguline, need ei mängi minu jaoks mõttelise vanuse määratlemisel mingit rolli. Aga hallisegused juuksed… võeh.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. aga buldogipõskede vastu ei saa meist keegi,

Saleda näoga inimestel ei tule buldogipõski. Mu isa on 78a, aga ei ole põsed rippuma hakanud.

Mu meelest põhiline asi on kehakaal, mis muudab inimese vanaks. Kui vaadata keskealiste noorpõlvepilte, siis enamuse puhul torkab silma, et nad on märksa saledamad. Juba lisa 10 kg annab omajagu aastaid juurde. Isegi 30-aastasele.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 23:54; 08.12 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mure…

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:30; 09.12 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalukaotusega on nii ja naa. Kui on niigi loomulikult kõhn/piklik nägu, siis ülekaal just täidab selle ära ja alla võttes (isegi kaalunumbrini mis nooremana oli normaalkaal) vajub nägu rippu ja jätab veel vanema mulje.

Jaa, see sõltub palju konkreetsest näost ja ka konkreetsest kaalust. Mul üks kunagi klassiõde, keda peeti väga ilusaks tüdrukuks sõltumata sellest, et oli ikka konkreetselt tüse (kindlasti meeldiv iseloom mängib rolli ilusaks pidamisel!), võttis mingi hetk täiskasvanuna kaalust alla ja hakkas ka fitnessiga tegelema, nii et nüüd 38selt on ta peaaegu 0% rasva ja sellest ilust ei ole midgai alles – selline pikk, kõhetu nägu ja natuke gravitatsioonist juba allavajunud põsed :/ igakord tahaks tema piltide alla kirjutada – palun võta 5 kg juurde! aga me pole nii lähedased, et võiksin talle nõu anda 😀

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 12:04; 02.12 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu  läks ilusamaks, ümaramaks. Seega võib kaalukaotus teha karuteene. Samas nagu rõhutasin – kvaliteene hoolduskosmeetika ja igapäevaselt – nahk läheb kuivaks ja tekivadki kortsud. Olen ka süstinud – kurjusekorts + otsmik, väga hästi mõjus. Ja kindlasti – mõõdukas päike (ei maksa ka käia ringi nagu kartuliidu).

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:01; 02.12 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mure…

Jah, nii on. Kuna paljudel on keskeaks piisavalt igasugu aegu ja probleeme, siis see oleks annabki oma osa et inimene ongi nii vana ,kui palju ta on. Ja üleminekuiga võimendab vanaduse jooni rohkem.. Rõõmus inimene paistab ikka värskem. Ja ka uni loeb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati õhukesed, kahused ja lühikesed juuksd. Lihtne öelda, et paksud juuksed teevad nooreks – pole geenides juukseid antud!

õppimisvõime kadumine ja iga uue asja kartmine teeb ka vanaks.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb rüht, tuhm pilk, hallid/kollased või katkised hambad, hallid sorakil juuksed, hoolitsemata parkunud käed.

Mutikingad, mutiseelik (poolde säärde, pruuni värvi, ruuduline, jäigast mittekukkuvast kangast). Jah, tean seelikupikkuste praegust/eilset moodi, aga see konkreetselt on jube mutiseelik.

https://asset1.cxnmarksandspencer.com/is/image/mands/Wool-Blend-Checked-A-Line-Midi-Skirt-3/SD_01_T50_7017T_N4_X_EC_90?$PDP_IMAGEGRID_1_LG$

https://www.infinityshoes.com/js/axzoom/axZm/zoomLoad.php?azImg=/media/catalog/product/g/z/gzw-9235-red-1.jpg_10.jpg&qual=81&width=1200&height=1200

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:44; 16.01 18:33; 25.01 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõnnak on sageli see, mis vanuse reedab või vanemaks teeb. Mingist east vältimatu, aga sageli on ka keskealised kanged, töntsakad, halva rühiga ja kõnnakuga. Aga selle vastu on lihtne rohi- sport.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg teeb inimese vanaks. Ja vanust ei saa varjata. Miski reedab selle alati. Aga ka vana inimene saab olla omamoodi ilus, ei pea olema noor selleks, et ilus ja meeldiv olla.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

Kui on näos rohkem materjali, siis ka vajub rohkem. Paksudel on ikka palju raskem ilusat siledat lõuajoont saada ja väljajoonistuvaid põsesarnasid. Ka juba noorena.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 23:54; 08.12 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põsed võivad rippuma hakata ka täitsa saledatel, see on rohkem näojoontes kinni, kellel hakkab rippuma, kellel mitte. Kes siin oma vana isa eeskujuks tõi, siis neid on minu arust palju, kellel ei hakka rippuma, nii saledaid kui natuke priskemaid.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.12 21:21; 17.12 23:02; 19.12 14:02; 06.01 19:33; 06.01 19:35; 06.01 21:22; 06.01 21:51; 08.01 17:18; 13.01 18:07; 14.01 09:16; 15.01 08:12; 16.01 15:03; 22.01 09:09; 25.01 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

No kui iga aasta võtaks kilo juurde, siis oleks ju päris vanana 100 kilo! Aga tõsi on see, et liigne luidrus teeb palju vanemaks. Alates 50+ on 5 lisakilo pigem boonus.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:13; 13.12 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

No kui iga aasta võtaks kilo juurde, siis oleks ju päris vanana 100 kilo! Aga tõsi on see, et liigne luidrus teeb palju vanemaks. Alates 50+ on 5 lisakilo pigem boonus.

ei ole. iga lisakilo teeb tädi-ilmet juurde.

+13
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 23:20; 17.12 23:30; 12.01 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

No kui iga aasta võtaks kilo juurde, siis oleks ju päris vanana 100 kilo! Aga tõsi on see, et liigne luidrus teeb palju vanemaks. Alates 50+ on 5 lisakilo pigem boonus.

pigem olen näost kortsus, kui kerest jäme ja mammilik.

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:30; 09.12 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult läks mu sõbranna kenamaks, kui võttis juurde – nägu läks ilusamaks, ümaramaks.

Selle kohta käib ütlus, et vanemana ja saledana tuleb igal aastal 1(üks) kilo juurde võtta, mitte rohkem, siis ei vaju nägu niiväga ära ja ei lähe nahk kortsu.

No kui iga aasta võtaks kilo juurde, siis oleks ju päris vanana 100 kilo! Aga tõsi on see, et liigne luidrus teeb palju vanemaks. Alates 50+ on 5 lisakilo pigem boonus.

ei ole. iga lisakilo teeb tädi-ilmet juurde.

Nõus. Vaatasin just hiljutises intervjuus Age Oksa – 50-aastane naine, kes näeb välja nagu tütarlaps. Oleks ta ümarik, siis oleks mutike-murumuna valmis.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.12 09:32; 20.12 12:37; 06.01 21:15; 06.01 21:32; 12.01 16:44; 12.01 19:15; 12.01 19:57; 13.01 14:51; 13.01 22:53; 14.01 20:09; 16.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem olen näost kortsus, kui kerest jäme ja mammilik.

5 lisakilo teeb kohe jämedaks mammiks? No on siin aga dramaatikat… Kas tõesti kaalud 50+ vanuses täpselt sama palju kui 17-aastasena? Kui kaaludki, siis usu, see ei ole ilus. Mul paar tuttavat on täpselt samas kaalus ja ikka väga kortsus ja rippuv see nahk neil igal pool.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:13; 13.12 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nooreks ei jää keegi. Mõni on nooruslikum vanur, mõni on vanurlik noor, aga mingil hetkel hakkavad elatud aastad ikka välja paistma. Muidugi- mida kehvem nägemine, seda nooremad kõik ümberringi tunduvad. Ja ise endale siis ka ilmselt. Ja mõni vaatab teisi ja ennast väga kriitilise pilguga ja stressab millegi pärast, mida teised tähelegi ei pane, mõni vaatab teiste vigu luubiga, aga enda omade koha pealt on nagu kae silmadel ja mõni jälle põeb ainult enda pärast ja selle pärast, mida teised temast mõtlevad, aga teised ei pane temasugust vanamoori enam tähelegi ega mõtlegi temast suurt midagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rüht ja sirge selg, hoitud lõug.

Minu vanaema oli surmani daam kõige otsemas mõttes – kogu aeg oli tunne, et tal on seljas korsett 🙂 kuna käis seljavalust hoolimata sirge seljaga, õlad taga ja lõug väärikas asendis, silmis tuluke ja perfektne maniküür. Üldmuljet soodustas ka ALATI rätsepa poolt õmmeldud soliidne ülikond (ehk pintsak+seelik) ja kerge kontsaga kingad.

Aga kahjuks jah tänapäeval enamus ka alles kolmekümnendates nö. annavd alla. Ei hoolitse oma figuuri ega välimuse eest, juuksed sageli rasvased või kui pestudki siis mingi imelik muti soeng, riide mingid kohtutavad löterdised.

Minu arvates teeb nooremaks see kui enda, oma riietuse eest hoolitsed ja suudad tulukest silmas hoida, sellisel juhul ei ole ka mõni korts sinna-tänna eriti oluline.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema oli surmani daam kõige otsemas mõttes – kogu aeg oli tunne, et tal on seljas korsett ???? kuna käis seljavalust hoolimata sirge seljaga, õlad taga ja lõug väärikas asendis

No tänapäeval, kui on paremad teadmised sellest, MIS seal kehas rühti hoiavad (on vastavad lihased olemas), oleks õigem treenida endal rühti hoidvad lihased sellisesse treenituse astmesse, et ongi nagu loomulik korsett.

perfektne maniküür. Üldmuljet soodustas ka ALATI rätsepa poolt õmmeldud soliidne ülikond (ehk pintsak+seelik) ja kerge kontsaga kingad. Aga kahjuks jah tänapäeval enamus ka alles kolmekümnendates nö. annavd alla. Ei hoolitse oma figuuri ega välimuse eest, juuksed sageli rasvased või kui pestudki siis mingi imelik muti soeng, riide mingid kohtutavad löterdised.

40+ olen ja vahel olen ennast peegli ees (näit poe riietuskabiinis) selliseks hästi klassikaliseks ja soliidseks teinud  –  aga mina vaatan enda peegelpilti ja tekib ainult mingi: “See ei ole ju mina !!!” tunne. Ja siis kisun kõik need ilusad riided seljast, panen oma löterdised jälle tagasi. Või ostan poest uued ja värskema ilmega, aga enam-vähem samaväärsed löterdised asemele – põhjendusega, et “nende puhul olen ma vähemalt kindel, et ma tõesti hakkan neid kandma” 😛

Juukseid küll pesen (rasvane pea on vastik). Aga just selline klassikaline sätitus on minu jaoks… problemaatiline. Selles suhtes sarnanen täiesti praeguste noortega – ikka juuksed vabalt kuidagimoodi, löterdised seljas, madal jalanõu. Saan neist noortest täitsa aru, miks nad ei taha ennast soliidsemasse raami suruda.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perfektne maniküür. Üldmuljet soodustas ka ALATI rätsepa poolt õmmeldud soliidne ülikond (ehk pintsak+seelik) ja kerge kontsaga kingad.

Selline tädi tunduks ikka mutt mis mutt.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.12 21:21; 17.12 23:02; 19.12 14:02; 06.01 19:33; 06.01 19:35; 06.01 21:22; 06.01 21:51; 08.01 17:18; 13.01 18:07; 14.01 09:16; 15.01 08:12; 16.01 15:03; 22.01 09:09; 25.01 07:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )


Esileht Ilu mis teeb inimese vanaks?