Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis teeksid sina , kui…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mis teeksid sina , kui…

Postitas:
Kägu

näed naabri elu ja tegemisi aga on tekitanud küsimuse. Naaber nimelt omab juba teist koera (suurem hundikoera KASVU) koer saab vaid oma aias 700m2 jooksta. Väljaspool aeda ei käida üldse temaga jalutamas. Möödujate peale klähvib aga naabritega on sõbralik ja nunnu.
Kunagi ajakirjanduses kirjutati, et need aias haukuvad koerad ongi “väärkoheldud” kui nendega väljaspool aeda jalutamas ei käida. Omanikud on mõlemad vanemad inimesed käimisraskustega üle 10 a. . Mind huvitaks, kas ma peaksin loomakaitsjatele sellisest olukorrast teada andma või las see jääda nii nagu on? Ise ma küll nende koera jooksutama ei hakka, kuna mul on allergia ja igasugune huvi lemmiklooma pidamise vastu puudub. Küll aga tahaks “politseid ” mängida, et kõik ikka seadust täidaks ja oleks nii nagu ette nähtud.

+1
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest vajavad sinu naabrid naabrikaitset. Ma väga loodan, et sinu peres lapsi ei ole.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära torgi.
Mul on naabriks 50+ mammi, kel on kaks suurt koera, mõlemad veel ketis ka. Hauguvad vahepeal nagu pöörased, siis puhkavad. Sitane maapind lehkab kuumuses meie ukseesiseni välja. No mida teha? Mitte midagi. Olen ennast psüühiliselt eemaldanud sellest teemast. Ma ei saa midagi teha. Kogu aeg keegi kuskil käitub minu meelest valesti, aga kui hakkan kõigele reageerima, mingit maailmaparandajat mängima või kohalikku kordnikku, siis teen endal elu võimatuks. Kui keegi otseselt kallale ei tule, siis pidagU pealegi oma loomafarmi, kuidas tahavad.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti maal peeti koeri ainult ketis ja ei olnud neil küll luksust et 700m2 aias joosta. Usu, loomakaitsel on palju pakilisemaid probleeme lahendada. Kui näljas ei ole ja saavad ikka väljas liikuda, on neil luks elu. Loomade varjupaigas üldse oled käinud ja näinud sealseid tingimusi?
Nõus kommenteerijaga kes ütles et naabrid vajaksid sinu eest naabrikaitset.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest vajavad sinu naabrid naabrikaitset. Ma väga loodan, et sinu peres lapsi ei ole.

Minu meelest vajab ühiskond sinu eest kaitset. Su ōelus jooksutab serveri kokku.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära torgi.

Mul on naabriks 50+ mammi, kel on kaks suurt koera, mõlemad veel ketis ka. Hauguvad vahepeal nagu pöörased, siis puhkavad. Sitane maapind lehkab kuumuses meie ukseesiseni välja. No mida teha? Mitte midagi. Olen ennast psüühiliselt eemaldanud sellest teemast. Ma ei saa midagi teha. Kogu aeg keegi kuskil käitub minu meelest valesti, aga kui hakkan kõigele reageerima, mingit maailmaparandajat mängima või kohalikku kordnikku, siis teen endal elu võimatuks. Kui keegi otseselt kallale ei tule, siis pidagU pealegi oma loomafarmi, kuidas tahavad.

Siiani mōtlesin ka nii, et las olla ja püüdsin tähelepanuta jätta aga mōtlema pani siis, kui nad teise koera vōtsid. Eelmine oli nagu nad isegi juba vana ja väsinud koer ja ei jōudnud 5-l viimasel aastal aia ääreski enam jooksta ja klähverdada. Üllatas mind see, kui nad nüüd noorema koera seltsiks vōtsid.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu vastas elab suure aia ühes nurgas (vabana) suur must koer. Aed on keskelt umbrohtu ja puid/põõsaid täis, ainult äärtes saab käia. Ma ei ole seda koera kunagi jooksmas näinud, tema vanust ei tea. Kõik koerajalutajad käivad oma pässe (enamusel väiksed) talle näitamas, siis lõugavad seal vastamisi. Vanainimesed annavad talle üle ja läbi aia midagi süüa, teevad läbi aia pai. Õhtul hilja kaob koer oma “valvepostilt” ära, kaugel taga on maja, läheb selle suunas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ole üpris rahulik. Koer saab seal oma liikumivajaduse täiesti rahuldatud. Aga meil on naabrid, kellel on viimase 5 aasta jooksul olnud 2 suurt koera. Võeti suure koera kutsikas ja kuskil 2 aasta pärast oli kadunud. Mõne aja pärast oli uus kutsikas ja seegi juba läinud. Nüüd juba mõtlen, kas varsti jälle uus koer. Siis võtan küll asja üles ja uurin, kuhu ta koerad paneb, kui need suureks saavad.

+2
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis teeksid sina , kui…