Esileht Pereelu ja suhted mis teeksite kui avastate nuhkprogrammi arvutist?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: mis teeksite kui avastate nuhkprogrammi arvutist?

Postitas:

Avastasin kodu lauaarvutist programmi mis pildista/salvestab iga 0,4 sekundi tagant ekraanil toimuva. See on olnud juba tükk aega seal ja salvestab vaid minu kasutaja asju. Kui mees sisse kogub oma konto alla, siis ei salvestab midagi. Ainult minu asjad on kõik salvestatavad. Mis teeksite? Kõik mu kirjavahetuses ja muud asjad on mehel läbi loetud. Praegu olen vait olnud ja pole isegi meile lugenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 20:51; 05.02 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, milles kodus probleem on. St, miks mees nuhib.

Üldiselt ilmselt organiseeriks nuhkprogrammi eemaldamise ega ütleks midagi. Eks ta siis saab ise aru, et oled avastanud.

Kui mees oleks tropp, siis kirjutaks nimme mingi provotseeriva kirja sel teemal, miks ta nuhib.

Kuidas üldse avastasid selle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul midagi varjata pole, siis ei teeks midagi…:D või ajaks ekstra lolli juttu arvutis kokkuleppeliselt sõbrannaga näiteks ja vaataks mis mees teeb..määraks näiteks kohtamise ja siis vaataks, kas mees hakkab kohe nihelema ja kihelema ja siis ütleksin \”ahhaa..nuhi vähem, usalda rohkem\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tegemist oleks ainult selle ühekordse armukadeduse-kontroli vms jamaga siis naeraksin. ja noriksin oma meest sellepärast tõenäoliselt terve ülejäänud elu:)
millegipärast ma aga ei usu, et asi ainult sellega piirdub ja siis on tegemist juba tõsisema jamaga. millele me kahjuks ei oska tähelepanu pöörata.

minu tegelikkus oli see, et ka minu eksabikaasa kontrollis mu telefoni, tõenäoliselt facebooki ja meile jne jne ja mina muudkui naersin ja naersin ja norisin teda vahel ja tundsin ennast isegi natuke meelitatuna. niikaua tundsin, kui oma juubelil lõuga sain. väidetavalt sellepärast, et talle tundus, et ma sebin kõigi oma laste, sugulaste ja sõprade ees poja klassivenda…siis enam väga naljakas ei olnud.
ja see jutt osutus ka tõeks, et kõige rohkem kahtlustavad teisi need, kes ise patused on.

vot selline lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei suudaks küll vait olla sellise asja peale. kõik muutuks. oleks katki ja läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvatavasti ütleks talle, et palun pane enda kasutajale ka see programm peale, et sa teda ka jäglida saaksid. Et siis sul ka huvitavam!
Las siis lonkab häbist.
Kui midagi on öelda, siis tehakse seda otse. Mitte ei ole vaja mõelda, et mis ma nüüd teen või kuidas vms.
Meil on see sama programm lapse arvutis 8a tüdrukul. Ja see on tõesti seal sellepärast, et ta mingitesse jamadesse ennast ei sätiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lase endal see programm maha võtta ja pane see mehe kasutajale. Saad ka ehk midagi huvitavat teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oleks suhe läbi selle peale. Ilmselt mees ajaks tagasi, et tema pole pannud ja tema ei tea midagi. Käigu p…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:23; 05.02 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema.
Kuidas sa tead, et just 0,4 sekundit, mitte 0,3 ega 0,5? Ja kuidas üldse tead, et salvestab?
Kui juba nii nutikas oled, et selle nuhi avastasid ja selle täpselt 0,4 teada said, siis saad ju ise nuhi maha ka võtta või ümber seadistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mehest, kas ta ongi sul sellinne armukade? Või oled ehk ise kunagi põhjust andnud? MInu eks oli väga armukade, noh ka haiglaselt, ei imesta, kui ka meie arvutil nuhk peal oli (kuidas seda leida?) Igatahes kui ta on koguaeg sellinne haiglaselt armukade ilma põhjuseta, siis mina sinu asemel mõtleks hoolega kas oleks edasi selles suhtes. Meie suhtes läks asi aina hullemaks ja hullemaks. Lõpuks läksime ka lahku ja muidugi tõepõhi on alla lausel, et patused kahtlustavadki kõige rohkem. Nad teavad kui lihtne see petmine on. Mina ei kahtlustanud teda kunagi, polnud armukade, sest minu südametunnistus oli puhas. Ja lõpuks tehti sarvi mulle minu enda \” sõbrannaga\”.
Ja armukadedust põhjendas ta alati sellise lausega, et ma kardan sinust ilma jääda. Vot siis
Aga kui muidu sellinne normaalne mees, kes varem pole armukade olnud jne, siis on võimalus, et ehk mõni sõber ajas kärbseid pähe, et kõik naised petavad ja ma nägin sinu naist kellegagi koos ja nüüd ta siis üritab sind vahele võtta. Igatahes sellisel juhul küsiksin otse, mis mure tal on. Et mul varjata pole midagi, et olgu see programm kuid palun tal kohe enda nimele see sama asi panna, et võrdne oleks ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Libateema.
Kuidas sa tead, et just 0,4 sekundit, mitte 0,3 ega 0,5? Ja kuidas üldse tead, et salvestab?
Kui juba nii nutikas oled, et selle nuhi avastasid ja selle täpselt 0,4 teada said, siis saad ju ise nuhi maha ka võtta või ümber seadistada.[/tsitaat]olen jah nutikas ja näen kui tihti ja mida prngramm teeb. Eemaldada ei saa. Mul pole adminni õigusi ja parooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 20:51; 05.02 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
olen jah nutikas ja näen kui tihti ja mida prngramm teeb. Eemaldada ei saa. Mul pole adminni õigusi ja parooli.[/tsitaat]

Osta endale oma arvuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:23; 05.02 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas avastasid programmi, kas viirusetõrjet tehes? Mis on programmi nimi?
Olen ise kunagi sõbrannal arvutist eemaldanud programmi, aga see oli lastele mõeldud, et kontrollida lehekülgi, kus käib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi tööandja, kes paigaldas selle programmi minu isiklikku laptop-i. Programmi avastasime mehega siis, kui enam seal ei töötanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

segane värk, ilmselt ma poleks üldse nõus kellegagi niimoodi arvutit jagama, et mul adminni õigusi pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted mis teeksite kui avastate nuhkprogrammi arvutist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.