Esileht Beebi ja mitmikud Mis teema on beebitekkidega?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis teema on beebitekkidega?

Postitas:

Laps on 3kuune ja juba on talle kingitud 6 tekki.

Külalised küsivad ette mida soovin, annan teada kolm soovivarianti erinevas hinnaklassis ja tuuakse ikkagi järjekordne beebitekk. Kõik teavad et elan soojas korteris ja praegu on kuumalaine. Pealegi, väikesed beebid ei tohiks üldse magada tekiga, see tõstab unes lämbumise ohtu.

Kas teie päriselt kasutate beebitekke? Kas neid peaks kuluma nii palju tõesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin beebitekki

kahel viisil: rulli keeratuna vastsündinu selja taga ja talvel lisakihina soojakotis. Vii üks autosse. Üks kärusse. Mõni jäta pakendisse ja kingi edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme algusest peale kasutanud voodis beebitekki, aga kokku on meil neid vaja kaks. Praegu, suvel, muidugi ei kasuta. Meil laps tegelikult ka kevadel ja talvel lükkas sageli teki pealt ära. Magamiskotti ei kasuta, ei sobinud üldse talle. Lämbumisohtu pole olnud. Kui inimestele konkreetsed soovid oled öelnud, siis ma tõesti ei kujuta ette, miks nad neid tekke tassivad 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 13:44; 21.07 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile ka iga lapsega kingitud küll ise tehtud, küll ostetud.

Kui juba vanemalt soove küsitud, siis kui ei leia asja või liiga kallis soov, võiks piirduda kinkekaardi vüi mänguasjaga, kui just peab kinkima midagi.

Mulle ei meeldi kasutud kingid – ja kui siis kinkija veel näeb, et seda asja ei kasutata. Nt saime ühe piduliku kleidi. Selline sädelev ja satsiline ja ebameeldiv kõva materjal. Lisaks, et pole minu maitse, ebameeldiv beebi naha vastas ja no suurus 62 – millal ma nii väiksele selle selga panen? Ja muudkui nõutakse nüüd pilti – mul ka ei püsi meeles ja no ei viitsi last väntsutada, tal niigi pritsib meeletult piima koguaeg…ja möödunud kuumalaine ajal kingiti ka soojad fliisist sipukad … ilmselt jäävad ka kandmata. Ma ei tea, ininesed nagu ostaks endale kingitust. Mul ei ole vaja neid asju, ärge tassige mulle koju asju, mida enda koju soovite….

Ilmselt selle kleidiga tuleb draamat, sest üks suguvõsa üritus tulemas, aga no 2kuusele kleit selga ajada ja veel sellisest ebameeldivast materjalist….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile ka iga lapsega kingitud küll ise tehtud, küll ostetud.

Kui juba vanemalt soove küsitud, siis kui ei leia asja või liiga kallis soov, võiks piirduda kinkekaardi vüi mänguasjaga, kui just peab kinkima midagi.

Mulle ei meeldi kasutud kingid – ja kui siis kinkija veel näeb, et seda asja ei kasutata. Nt saime ühe piduliku kleidi. Selline sädelev ja satsiline ja ebameeldiv kõva materjal. Lisaks, et pole minu maitse, ebameeldiv beebi naha vastas ja no suurus 62 – millal ma nii väiksele selle selga panen? Ja muudkui nõutakse nüüd pilti – mul ka ei püsi meeles ja no ei viitsi last väntsutada, tal niigi pritsib meeletult piima koguaeg…ja möödunud kuumalaine ajal kingiti ka soojad fliisist sipukad … ilmselt jäävad ka kandmata. Ma ei tea, ininesed nagu ostaks endale kingitust. Mul ei ole vaja neid asju, ärge tassige mulle koju asju, mida enda koju soovite….

Ilmselt selle kleidiga tuleb draamat, sest üks suguvõsa üritus tulemas, aga no 2kuusele kleit selga ajada ja veel sellisest ebameeldivast materjalist….

Need piduriided on imikutele täielikult ebapraktilised. Ei ole ka aru saanud, milleks selliseid asju vaja üldse on. Nunnusid pilte saab ka ilma satsilise kleidita mu meelest. Teine imelik asi on beebide papud. No millal neid kandma peaks? Isegi külmal talvel piisab sokkidest ju teki  ja kombeka sees.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 13:44; 21.07 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, millised tekid need on, mida teile on kingitud, aga mul oli mõlema lapse beebieas kasutuses 4-5 puuvillast tekikest (osad olid baikatekid). Lamaval lapsel oli üks tekk kogu aeg all, kui ta kuhugi pikutama panin, voodis kaasaarvatud, sest mul mõlemad lapsed ajasid pikalt ja palju piima üles, vahel mähe ka lekkis, ja neid tekke oli lihtsam pesta kui näiteks diivanit või lina + kummilina. Samuti kui panin last süles kussutades magama, siis panin teki juba enne lapsele alla ja võtsin ta koos tekiga sülle, et pärast parem voodisse tõsta oleks (et laps ei tunneks voodi jahedust ja keskkonna muutust).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui beebi veel lamas, siis teki panin talle ka igakord alla kui ta diivanile või põrandale panin. Meil on ka kuus tekki, sest osad jäänud suurema lapse ajast veel ning väiksemale kingiti ka mõned juurde, aga piisaks ka kolmest-neljast tekist. Kärus kasutame ka jahedamate ilmadega tekki ja praegusel soojal suvel ka voodis, sest isegi kõige õhema 0,5 Tog magamiskotiga on tal praegu palav magada, aga õhuke puuvillane tekk on just paras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kasutusel ka päris  palju tekke.

Kaks kerget bambustekki on peale viskamiseks sooja ilmaga, kui vaja turvahällis last kuhugi viia või korraks välja võtta (päikesekaitse, kerge tuule eest kaitse), vajadusel saab päevaunne sellise teki sisse mähkida beebit. Samuti hea palava ilmaga kärusse beebi alla panna selline.

Üks paksem puuvillane tekk on kärus magamiseks, kui oleme õhtuti väljas ja pole väga külm.

Paar tekki on diivanile-põrandale beebi alla panemiseks.

Soe meriinovillane tekk on soojemateks aegadeks kärru või turvahälli või selleks ajaks, kui süles magab.

Ehk siis mõte on selles, et saada erinevaid tekke, et aastaringselt kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilusad ja nunnud ja jäävad sageli armsaks mälestusesemeks beebipõlvest. Ma olen 3 last sünnitanud ja mul on 21 beebitekki 🙂 Võibolla isegi rohkem – kõik ei tule hetkel meelde. On käsitööna valminud tekikesi, on nõukaajast jäänud baikatekke, on nõukaaegne kaamelivillatekk ja vatitekk. Ühe teki ostsin ise (sest see oli väga nunnu, koos kaisukaruga komplektis). Aga kõige rohkem ongi just neid puuvillatekke – neid on hea vankris, kärus, põrandal, murul, mähkimisalusena jms kasutada. Pehmed ja kergesti pestavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis teema on beebitekkidega?