Esileht Koolilaps Mis teemaline tort teha 13-aastasele poisile

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis teemaline tort teha 13-aastasele poisile

Postitas:

Tahan teha nooremale vennale sünnipäevaks üllatustorti.

Üritasin ka ääriveeri uurida, et mis temaatika talle peale läheb, aga ta ütles et mängib kõike mänge ja paljud filmid on lahedad jne.

Ehk oskab siin keegi sooviatada mis teemalist torti teha. Teeks martsipanist kujukesed.

Viimases hädas teen ilmselt Angry Birdsi oma, aga kardan, et see jääb võib-olla natuke titekaks.

Mis teie 13-aastastele meeldib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

One Direction:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]One Direction:)[/tsitaat]
Ma mõtlewsin, et see on tüdrukute lemmik. kas poiste oma ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee Muumi-tort, pulli pärast, või mingi teletupsuga. Täitsa lahe oleks reaktsiooni näha, ikkagi väike venna ju. Kodus võib küll pere keskel sellist lahedat torti süüa. Noorust pole vaja ju häbeneda ja ilmselt 13-aastasel on ikka see tups ja muumikas kunagi lähiminevikus popp ja lahe ka olnud. Sünnipäeval võib ju pilgu minevikku visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tee Muumi-tort, pulli pärast, või mingi teletupsuga. Täitsa lahe oleks reaktsiooni näha, ikkagi väike venna ju. Kodus võib küll pere keskel sellist lahedat torti süüa. Noorust pole vaja ju häbeneda ja ilmselt 13-aastasel on ikka see tups ja muumikas kunagi lähiminevikus popp ja lahe ka olnud. Sünnipäeval võib ju pilgu minevikku visata.[/tsitaat]
minu arvates hästi hea mõte. 13-aastasel võiks olla täiskasvanulikkust küll sellisest tordist nalja saada. minu 10-aastane ütles, et lahe idee ja tahaks enda sünnipäevaks ka muumi-torti:) ise tead, kui su vend on lapsemeelne.siis see ei sobi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kirjutaksin hoopis mingi naljaka fraasi..sinu last ei tunne, aga minu 11-aastasel on hetkel mingi periood kus talle teeb pidevalt nalja fraas \”eks. ma olen nii tubli, emme..\” väikese õe käest \”õppis\” ja nüüd muudkui korrutab ise naerda lõkerdades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagil sünnipäeval nägin iPodi-kujulist torti, see võiks ju meeldida küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme kõik sünnipäevad saanud edukalt peetud tordikujuliste tortidega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu kogemuses on poistele tordi väljanägemisest olulisem selle sisu – maitse. ja kogus ka 😛
Minu poiss tellib alati mu firmatorti. Sünnipäeva ümbruses peab seda vähemalt 2 korda saama: õigel päeval pere ja vanavanematega kodupeol ja sõprade peoks tuleb siis uus teha. Saab alati jäägitult otsa. vahet pole, mis pilt või kuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Mis teemaline tort teha 13-aastasele poisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.