Esileht Ilu Mis teete, kui olete kole naine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mis teete, kui olete kole naine

Postitas:
Kägu

Mulle on välimus väga tähtis ja tahaksin olla ilus. Aga olen eluaeg kole olnud ja eks vanusega läheb asi hullemaks, mitte paremaks. Ja lisaks sellele pole nägu meeldiv, vaid lisaks inetusele ka ebameeldiv. Kõige hullem, et mõne nurga alt on isegi täitsa kena, piltidel olen alati kena, sest oskan nii poseerida, aga päris elus ikka väga kole. Või siis nendel piltidel, mis ma pole ise teinud. Mõnikord lohutan ennast, et ega kedagi see nägu väga ei huvitagi, ole aga sale, ilusti riides ja paksude juustega, siis pole hullu, aga pole ikka nii. Mulle ei meeldi üldse selline olla, aga midagi pole ju teha. Isegi iluoperatsioonid ei aita siin, mägu on kuidagi vildakas ja kõik on siin ebakorrapärane ja nässus.

PS: süsteem peksab siin täiesti segast, teema tegin ju nüüd, kuidagi ei saanud kirjutada augustis veel paari postitust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No aga mida siis ikka teha. Eks tuleb oma suhtumist püüda muuta ja leida väljundid, kus näo ilu ei ole oluline ja mis teeks sind õnnelikuks. No näiteks tööta kodutute loomadega või hakka loomaarstiks või mine hooldekodusse põetajaks või mine hakka langevarjuriks või mägimatkajaks või koeratreeneriks jne. Või kirjuta raamatuid või luuletusi või õpi keeli ja tõlgi või mine Aafrikasse lapsi päästma vabatahtlikuna või mine džunglisse uusi loomaliike avastama või liblikakollektsioone tegema. Võimalusi on lõputult. Kui jääd oma naba (vabandust, näo) ümber urgitsema, ei saabu hingerahu iialgi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas siis, kui oled kole, ongi elu vaid hooldekodus või loomade varjupaigas? Hoia ennast inimeste eest kaugele? Koledaid inimesi on ju palju. Kõik peavad ennast kuskile nurga taha ära peitma? Isegi puudega inimesi on olemas, mis nemad siis üldse peavad tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna ma sind näinud ei ole, siis ei tea, kui kole sa oled. Ometi olen näinud elu jooksul, et naisi, keda mina pean tõesti koledaks (sh nt äärmiselt koledad pruunid hambad, pesemata juuksed), on peetud veetlevaks – neil ei ole kunagi olnud probleemi meeste leidmisel jne (see on peamine koht ju, kus vaja “ilus” olla). Mis ma järeldan – esiteks on ilu vaataja silmades , ja teiseks, tõepoolest on olemas seesmine ilu, st et kui oled igati meeldiv ja tore kaaslane, siis sind peetaksegi atraktiivseks.

Mina pole ise ka ennast kunagi mingiks iluduseks pidanud. Nüüd 35selt end peeglisse vaadates veel vähem, silmaalused tunduvad mulle koguaeg kottis jne. Ometi viimati mehega kruiisil käies laevatekil jalutades ütles üks tüüp mu mehele, minu peale osutades, et opaa, kuidas mõnel mehel ikka veab… Mees mul ei saanud muidugi midagi aru, aga minu ego oli tõstetud 😀

Kui sa ei ole enda välimusega rahul, vaata, mida saad muuta. Millised on kulmud, kas ülekitkutud või liiga “moekalt” paksud. Kas su juuksevärv sobib su näenahaga või muudab halliks, kuidas lõikus või juustekandmise viis mõjub näekujule. Soovi korral meigi ennast, kuid ära liialda- Pelgalt põsepuna kasutamine annab päris palju juurde, rääkimata ripsmetuššist või kergelt toonivast huulepalsamist. Kui kannad prille, siis kas nad ikka sobivad sulle – moekad sarvraamid ei sobi kõigile, samas ei sobi kõigile ka täitsa raamita prillid. Tukk võib anda palju juurde või siis vastupidi, võtta palju ära jne

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas siis, kui oled kole, ongi elu vaid hooldekodus või loomade varjupaigas? Hoia ennast inimeste eest kaugele? Koledaid inimesi on ju palju. Kõik peavad ennast kuskile nurga taha ära peitma? Isegi puudega inimesi on olemas, mis nemad siis üldse peavad tegema.

Jeerum küll, SINUL on ju probleem, mitte minul kui nõuandjal või teistel inimestel. Keegi ei keela sul koledana inimeste hulgas viibida, viibi aga, kuid milleks siis see teema? Mida sa kuulda tahtsid, et küll sa oled ikka ilus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamik inimesi on mitteilusad. Käivad ka ringi täitsa inimeste seas. Lohutab see sind?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arenda endas sisemist ilu. See päriselt aitab. Kui inimene on seest soe, sõbralik, hooliv, taktitundeline, positiivne, teistega arvestav jne, siis tihti vaatan, et nad on tõelised seltskonna- ja meestemagnetid. Nad on nagu tõesti ilusalt säravad, aga kui nende näojooni puhtalt analüütiliselt vaadata, siis alles märkan mitmeid iluvigu. Teised inimesed küll seda ei märka, see tuleb esile alles sihilikult välimust analüüsides nagu vaataks ainult näo maketti. See sisemine sära on väga võimas. Mõni võib isegi olla kuulus (ajalooline) näitleja või modell, sest puhtalt seest tulev sära varjab näo ebasümmeetria, suure nina, imeliku hambumuse ja muud klassikalised iluvead. Näiteks kas Frida Kahlo oli ilus naine? No tal oli näos igast vigu, mille peale tänapäeva naine lausa hulluks. Aga tema võimas energia ja sära teevad temast nii ilusa naise, et ainult jääks vaatama. Võimas hüpnootiline pilk, mille tekitab vaid sügav sisemaailm, mitte ükski ripsmekas. Või võtame näiteks Elizabeth Taylori – ilmselt universaalselt peetud üheks maailma ajaloo ilusaimaks naiseks. No kas ainult sellise näo najal saaks mõni tavaline tüdruk täna kasvõi instastaariks? Nägu ei loe niivõrd kui sisemine ilu ja karisma, mis võib pimestada. See kuidas endast mõtled, selleks sa saadki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahlo oli ilus naine? No tal oli näos igast vigu, mille peale tänapäeva naine lausa hulluks. Aga tema võimas energia ja sära teevad temast nii ilusa naise, et ainult jääks vaatama. Võimas hüpnootiline pilk, mille tekitab vaid sügav sisemaailm, mitte ükski ripsmekas. Või võtame näiteks Elizabeth Taylori – ilmselt universaalselt peetud üheks maailma ajaloo ilusaimaks naiseks. No kas ainult sellise näo najal saaks mõni tavaline tüdruk täna kasvõi instastaariks? Nägu ei loe niivõrd kui sisemine ilu ja karisma, mis võib pimestada. See kuidas endast mõtled, selleks sa saadki.

Mis vigu Frida Kahlol nii hirmsasti näos oli? Lihtsalt liiga suur karvakasv, muus mõttes igati ilus nägu ju. Ja no Elizabeth Taylorit koleda naise näiteks tuua- tema kõrval on paljud täitsa kenad naised ka suhteliselt inetud, Taylor oli noorena ikka väga kena naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arenda endas sisemist ilu. See päriselt aitab. Kui inimene on seest soe, sõbralik, hooliv, taktitundeline, positiivne, teistega arvestav jne, siis tihti vaatan, et nad on tõelised seltskonna- ja meestemagnetid. Nad on nagu tõesti ilusalt säravad, aga kui nende näojooni puhtalt analüütiliselt vaadata, siis alles märkan mitmeid iluvigu. Teised inimesed küll seda ei märka, see tuleb esile alles sihilikult välimust analüüsides nagu vaataks ainult näo maketti. See sisemine sära on väga võimas. Mõni võib isegi olla kuulus (ajalooline) näitleja või modell, sest puhtalt seest tulev sära varjab näo ebasümmeetria, suure nina, imeliku hambumuse ja muud klassikalised iluvead. Näiteks kas Frida Kahlo oli ilus naine? No tal oli näos igast vigu, mille peale tänapäeva naine lausa hulluks. Aga tema võimas energia ja sära teevad temast nii ilusa naise, et ainult jääks vaatama. Võimas hüpnootiline pilk, mille tekitab vaid sügav sisemaailm, mitte ükski ripsmekas. Või võtame näiteks Elizabeth Taylori – ilmselt universaalselt peetud üheks maailma ajaloo ilusaimaks naiseks. No kas ainult sellise näo najal saaks mõni tavaline tüdruk täna kasvõi instastaariks? Nägu ei loe niivõrd kui sisemine ilu ja karisma, mis võib pimestada. See kuidas endast mõtled, selleks sa saadki.

A sa katsu mehi selles kõiges veenda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis vigu Frida Kahlol nii hirmsasti näos oli? Lihtsalt liiga suur karvakasv, muus mõttes igati ilus nägu ju. Ja no Elizabeth Taylorit koleda naise näiteks tuua- tema kõrval on paljud täitsa kenad naised ka suhteliselt inetud, Taylor oli noorena ikka väga kena naine.

Nagu ütlesin, sellest arusaamiseks tulebki nägu analüüsida ainult näojooni vaadates ja eemaldada kogu muu teadaolev info naise kohta.

Kahlo: https://scontent.cdninstagram.com/vp/966ec7355d72d5d40b910989c3cddb8c/5E0D9449/t51.2885-15/e35/52832014_1246407928868283_1018999424365246662_n.jpg?_nc_ht=scontent-ort2-2.cdninstagram.com

Suur lapik nina, mehelik madal laup ja mehelik lõug, sügavad nina-suu vao kortsud (“appi-appi, Marju Karini juurde eksole!”) No ei ole selles näos midagi, mis karjuks klassikaline ilu, ei ole näo osasid, mida koledad endale paremini ihaldaksid. Aga see eest on meeletult ilus naine, nii et tahaks tema pilte imetleda!

Elizabeth Taylor:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Liztaylorinviolet.jpg

Väikesed silmad, rasked silmalaud, peenisekujuline nina, nõrk lõuajoon. Kogu nägu kergelt ebasümmeetriline (asi, mille üle teemaalgataja enda juures kõige rohkem muret tunneb). Aga maailma kõige ilusam naine!!

Need iluvead, mis neil on näos puhtalt analüütilise uurimise peale, ei kujunda mingit moodi inimeste suhtumist nende välimusse. Kõigest hoolimata võib neid pidada universaalselt väga ilusaks. Ja kui mõnel naisel on näiteks parem lõuajoon, väiksem nina, vähem kortse või midaiganes muud mida peetakse suuremateks ilu tunnusteks, pole neil siiski seda sära ja karismat, mis ühest teeb iluiidoli, kes on kõigile magneetiline. Kui Elizabethil oleks olnud teemaalgataja moodi suhtumine endasse, et ah mis nüüd mina, nägu on ebasümmetriline ja muud hädad, siis poleks teda ju keegi teine ka millekski eriliseks pidanud. Tavaline nägu, sadadel on paremaid nägusid, aga enesekindlus otsustab selle, kuidas teised inimest näevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nemad mõlemad ongi ju ilusad naised, eriti Elizabeth Taylor. Nendega võrreldes on ju enamus naisi ikka suhteliselt kollid, rääkimata minust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust Frida Kahlo ka kena naine, kui oleks kulmud korda teinud ja vuntsid maha ajanud. Muud polegi häirivat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asjal on igal juhul oma boonused, suurim neist see, et ei pea ahistamist kartma. Vanaks saades läheb enamus inimesi koledaks ja siis põevad oma välimuse kaotust. Meiesugustel pole siis midagi kaotada ning oleme selleks ajaks juba iseendaga rahu sõlminud ja oskame elu nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fridal on kõike muud kui lapik nina (justnimelt ilus ja sirge) ja mingeid suu-nina kortsu ka pole, vähemalt mitte selle pildi peal. Aga mingi “meeletult ilus” naine ta ka pole. Imelik ûldse iluetaloniks tuua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka suht kole, eriti siis kui ma olen meikimata. Aga kui ma teen endal jume ühtlaseks, värvin silmad ära, huulepulk ja põsepuna näkku (ei pea olema mingid karjuvad toonid, aga erkpunane sobib mulle ja aeg-ajalt panen ka seda), siis mind üldse ei koti kui keegi (harilikult pubekad) kuskil itsitama kipub, et isver, missugune see välja näeb. Viskan kurja pilgu ja tõmbavad tagasi.

Kui ma lähen ilma meigita välja, siis ma olen pigem nähtamatu, keegi nägu viltu ei vea, aga komplimente ka ei tee. Kui olen meigitud, tehakse ka komplimente.

Oluline on rõhutada oma tugevusi. Minu tugevuseks on silmad ja suu. Nina annab meigiga samuti kergelt vormida, varjutades. Silmade ja suuga mul on lihtsam, värvin ära nagu on, ei pea pingutama, et kuidagi suuremaks või väiksemaks muuta mingite meiginippidega. Aga nina puhul tuleks kasuks pisut rohkem pingutust ja kontuurimist. Kui olen lasknud end meikida koolituse läbinud sõbrannal, siis on tulemus olnud ikka kohe päris ilus.

Aga nii kui meigi maha võtan, siis olen jälle suht loppis, silmaümbrused on mul lapsest saadik hästi tumedad, nagu aukus oleks (see on ka üks põhjus, miks ma end meigin, et mitte päris katkuhaige välja näha). Minu enesetunde teeb jumestatud olek paremaks ja seega ma jumestangi end välja minnes iseenda parema enesetunde nimel, mitte selle nimel, et kellelegi teisele kangesti meeldida. Kui ma ennast paremini tunnen, siis see mõjub ka nn sisemisele ilule, olen enesekindlam, paremas tujus.

Ega ei tea, kus sinu koledus peitub, aga kui sa mõne nurga alt enda sõnul oled täitsa okei, siis arvatavasti võiks ka sul olla lahenduseks see, et sa õpid jumestuse abil oma näo tugevusi esile tooma ja nõrkusi varjama. Youtubes on ka palju selleteemalisi videosid, kui oled mehise näoga, siis näiteks vaata seda, kuidas transseksuaalid end naisteks jumestavad, mingeid nippe saad enda jaoks ka kindlasti kasutada.

Kui sa ütled, et nägu on selline, et mingi kirurgiline kohendamine ei aitaks, siis arvatavasti on sul pea või näokuju selline, millega sa rahul ei ole. Aga jumestusega saab just seda visuaali muuta.

Nooremana ma meikisin ennast siis ka kui toidupoodi läksin, nüüd enam ei viitsi. Aga kui on vaja lapsega kuskile linna peale minna, töökohtumisele minna, kinno, teatrisse, kohvikusse, siis olenevalt olukorrast, ma enne lükkan endale korraliku muki näkku, 10 minutit argipäevadel, pidulikul juhul tunnike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka suht kole, eriti siis kui ma olen meikimata. Aga kui ma teen endal jume ühtlaseks, värvin silmad ära, huulepulk ja põsepuna näkku (ei pea olema mingid karjuvad toonid, aga erkpunane sobib mulle ja aeg-ajalt panen ka seda), siis mind üldse ei koti kui keegi (harilikult pubekad) kuskil itsitama kipub, et isver, missugune see välja näeb. Viskan kurja pilgu ja tõmbavad tagasi.

Kui ma lähen ilma meigita välja, siis ma olen pigem nähtamatu, keegi nägu viltu ei vea, aga komplimente ka ei tee. Kui olen meigitud, tehakse ka komplimente.

Oluline on rõhutada oma tugevusi. Minu tugevuseks on silmad ja suu. Nina annab meigiga samuti kergelt vormida, varjutades. Silmade ja suuga mul on lihtsam, värvin ära nagu on, ei pea pingutama, et kuidagi suuremaks või väiksemaks muuta mingite meiginippidega. Aga nina puhul tuleks kasuks pisut rohkem pingutust ja kontuurimist. Kui olen lasknud end meikida koolituse läbinud sõbrannal, siis on tulemus olnud ikka kohe päris ilus.

Aga nii kui meigi maha võtan, siis olen jälle suht loppis, silmaümbrused on mul lapsest saadik hästi tumedad, nagu aukus oleks (see on ka üks põhjus, miks ma end meigin, et mitte päris katkuhaige välja näha). Minu enesetunde teeb jumestatud olek paremaks ja seega ma jumestangi end välja minnes iseenda parema enesetunde nimel, mitte selle nimel, et kellelegi teisele kangesti meeldida. Kui ma ennast paremini tunnen, siis see mõjub ka nn sisemisele ilule, olen enesekindlam, paremas tujus.

Ega ei tea, kus sinu koledus peitub, aga kui sa mõne nurga alt enda sõnul oled täitsa okei, siis arvatavasti võiks ka sul olla lahenduseks see, et sa õpid jumestuse abil oma näo tugevusi esile tooma ja nõrkusi varjama. Youtubes on ka palju selleteemalisi videosid, kui oled mehise näoga, siis näiteks vaata seda, kuidas transseksuaalid end naisteks jumestavad, mingeid nippe saad enda jaoks ka kindlasti kasutada.

Kui sa ütled, et nägu on selline, et mingi kirurgiline kohendamine ei aitaks, siis arvatavasti on sul pea või näokuju selline, millega sa rahul ei ole. Aga jumestusega saab just seda visuaali muuta.

Nooremana ma meikisin ennast siis ka kui toidupoodi läksin, nüüd enam ei viitsi. Aga kui on vaja lapsega kuskile linna peale minna, töökohtumisele minna, kinno, teatrisse, kohvikusse, siis olenevalt olukorrast, ma enne lükkan endale korraliku muki näkku, 10 minutit argipäevadel, pidulikul juhul tunnike.

Millega peidad tumedaid silmaaluseid? Mul ka terve elu olnud hästi tumedad silmaalused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millega peidad tumedaid silmaaluseid? Mul ka terve elu olnud hästi tumedad silmaalused.

Kehvemal perioodil Max Factori Pan Stick, aga kui raha rohkme, siis Yves Saint Laurent on mu lemmik.
Joe Blascoga on teinud sõbranna, aga neid ma ei oska ise kasutada ja kokku segada.

Kallimast kosmeetikast mulle veel meeldib väga Dior.

Odavamatest veel Art Deco.

Minu kogemus näitab, et kui on eriti hea jumestuskreem (näiteks YSL või Dior) ja lased puudriga veel üle, siis ei ole vaja mingite pulkadega veel väga mässata. Max factori jumestuskreeme olen ma ka kasutanud, aga need on ikka suht viletsad kui oled kunagi midagi kvaliteetsemat proovida saanud. Pan Stick on nende toodangust kõige mõistlikum asi. Sellele peab muidugi ka puudrit või kontuurimispuudrit peale panema, et laiali ei valguks. Silmalau peale ma panen esmalt mingit pan-stiki või peitekreemi, siis kontuurpuurdit veel otsa ja kui tahan ka lauvärvi lisada, alles siis lauvärvi. Olen märganud, et silmalaul mõjub peitekreem+kontuurpuuder paremini kui muud kombod. Aga eks seda peab iseenda peal katsetama, kellele mis mõjub. Oluline on panna mitu kihti. Ja mina kannan peale kõik kreemid ja lauvärvid peale sõrmedega, nii püsib kauem ja ei jää mingi paks mask, saab õhema kihina panna. Vaid puudri ja põsepuna jaoks kasutan pintslit. Huulepulga ma panen ka pintsliga peale ja vajadusel lasen lõpuks veel kerge puudriga üle, sõltub huulepulgast. Diori omad on eriti vastupidavad.

https://pood.rosalind.ee/et/c/kontuurimine

Please wait...
Postitas:
Kägu

tumedatele silmaalustele on ikka mõeldud spetsiaalne valgustpeegeldav peitekreem. tavalist peitepulka sinna toppida on kuritegu! Ja max factor pan stick ongi just tegelikult mingi peitepulga/jumestuskreemi vahepealne toode (kasutan seda igapäevaselt peitepulgana ja silmade alla kindlasti ei pane). Nö jumestuskremeina sed akasutades jääb tulemus natuke võlts – st liiga matt (noorena kasutasin ka nii, kuid nüüd ikka soovi korral jumestuskreemina kasutan vedelamaid tooteid ja matistan õrna puudri kihiga).

ma ise kasutan Ardeco illuminatorit, olen ka teisi firmasid, nt Lumese omi kasutanud, kuid Ardecol on minu jaoks kõige õigem toon – teised heledad (olen väga hele) on tihti liiga roosad, aga mul vaja helebeeži, mitte roosa põhjaga.

Igasugused puudrid silmade alla jne sobivad ka ikka ainult fotomeigile, igapäevaselt võib see kohutava tulemuse jätta. tuleb teha vahet fotomeigil ja igapäevameigil.

Ka kontuurimisega igapäevaselt tasub olla ettevaatlik – oskamatu kontuurimine võib jätta määrdunud mulje

Please wait...
Postitas:
Kägu

tumedatele silmaalustele on ikka mõeldud spetsiaalne valgustpeegeldav peitekreem. tavalist peitepulka sinna toppida on kuritegu! Ja max factor pan stick ongi just tegelikult mingi peitepulga/jumestuskreemi vahepealne toode (kasutan seda igapäevaselt peitepulgana ja silmade alla kindlasti ei pane). Nö jumestuskremeina sed akasutades jääb tulemus natuke võlts – st liiga matt (noorena kasutasin ka nii, kuid nüüd ikka soovi korral jumestuskreemina kasutan vedelamaid tooteid ja matistan õrna puudri kihiga).

ma ise kasutan Ardeco illuminatorit, olen ka teisi firmasid, nt Lumese omi kasutanud, kuid Ardecol on minu jaoks kõige õigem toon – teised heledad (olen väga hele) on tihti liiga roosad, aga mul vaja helebeeži, mitte roosa põhjaga.

Igasugused puudrid silmade alla jne sobivad ka ikka ainult fotomeigile, igapäevaselt võib see kohutava tulemuse jätta. tuleb teha vahet fotomeigil ja igapäevameigil.

Ka kontuurimisega igapäevaselt tasub olla ettevaatlik – oskamatu kontuurimine võib jätta määrdunud mulje

Rahune, ma panstiki kasutan vaid silmalau peal, sest mul on VÄGA TUMEDAD silmalaud, ülejäänud nägu on hele, silma pealt nagu neeger. Ja nagu ma mainisin, siis ODAVATEST vahenditest on see kõige tõhusam.

Ühtlasi, nagu ma ka mainisin, siis pikemalt ma jumestan end vaid siis, kui lähen õhtul kuskile välja, argipäevadel teengi 10-minutilise kiirema ja lihtsama endale peale. Kui ma aga lähen seltskonnaüritusele, kus nagunii on fotograafid ka kohal, siis ma viskangi korraliku fotomeigi endale näkku, sest vähemaga ei saa hakkama, pealegi on seal teised ka sama mukitud 😀

Ma olen jumestamist pikki aastaid harjutanud, tean väga hästi, mis MULLE sobib ja toimib ja mis mitte. Eks igaüks peabki ise enda jaoks leidma sobivaimad vahendid ja loomulikult tuleb ka harjutada. Vanuses 17-22 ma tihtipeale nädalavahetusel lihtsalt harjutasin, katsetasin, maalisin erinevaid nägusid ette. Õnneks oli ka töö selline, et sain ligi erinevatele kallimate brändide testritele ja nii ma enda jaoks ka diori ja YSL avastasin ja leidsin, et pigem osta see üks kallis toode kui mitu odavamat.

Igal juhul tasub kaubanduskeskustes proovimas käia. Veebi kaudu saad juba siis kui tead, mis sobib. Harjutada saab ka odavamate toodetega, kui juba nendega välja tuleb, siis kvaliteetsemate toodetega on juba lihtsam 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu lemmikud keeravad vinti üle ning see teeb nad kaunilt omapäraseks.
Üks mu sõbranna on selline, et kui ta tuleks joga riietes, hobusesabaga ja meikimata, siis ei oskaks temaga midagi peale hakata. Ta on leidnud oma stiili. Tal on suured lokid ning põnevad ehted. Need looduse loodud nö vead on ta enda kasuks tööle pannud. Imeline naine.
Teine sõbranna on nii enesekindel ja vahel veidi ülbe, et teda ei julge koledaks pidada. Kui ta täiesti tõsiselt lausub: “Ilus naine nagu mina”. No mida sa vaidled Karlssoniga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta täiesti tõsiselt lausub: “Ilus naine nagu mina”. No mida sa vaidled Karlssoniga?

🙂

Aga teemaalgataja, tahad me õpetame, kuidas paberkotti silmaauke lõigata?
Aga tõsiselt, no tõsiselt on ilusaid ju vähemus, enamik on talutavad, keskmised, vaevalt et keegi teine peale sinu enda sinu välimuse pärast põeb, tavaline inimene nagu iga teinegi. Tahad sa ausalt öelda, et sa nt terve teatrisaali peale oled kõige koledam naine? Hästi ei usu. Oled sa näinud neid imeliste muutumiste ja 10 aastat nooremaks jms väärtsaateid, nendega võrreldes oled sa ju ilus. Ja sealt saab häid nippe (neist saadetest, kus tehakse asju mittekirurgiliselt! meigi, riietusega)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korralik meik aitab. Ei pea silmas siin nüüd paksu krohvi, vaid korralik puuderkreem teeb naha ühtlaks, samuti kasutan silmaaluste varjamiseks vahendeid, valgustpeegeldavat pliiatsid kortsude jaoks. Siis kerge puuder, põskedele päikesepuudrit. Lasen teha korralikud kulmud, kena kulmukaar lisab palju. Kui on kehvad ripsmed – siis tuleks kaaluda pikendusi, minul seda vaja ei ole.
Palju lisab riietus. Mind on õnnistatud ilusate jalgadega sp, kandsin noorema lühikesi seelikuid, pükse ja kontsa. Nüüd olen juba 40+, seelik on ikka põlveni.
Palju lisab juurde hästi hooldatud juuksed, korralik maniküür jne.
Ma ei ole küll kole naine, ütleme keskpärane – aga suudan ennast nii üles lüüa, et tekitan vau-efekti. Minu 40ndal juubelil ei tundnud mind osa sugulasi äragi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kardaksin, et mul on kehadüsmorfia alanud ja paneksin endale psühhiaatri juurde aja kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina hakkasin nüüd, 38-aastaselt korraga tähele panema, et sära on täiesti läinud. Nägu on kuidagi hallim ja elutum, kortse on juurde tulnud, kuidagi vanaks hakkan jääma. Meikinud pole kunagi end eriti, ainult ripsmeid. Läksin poodi, valisin välja mingi kerge Diori puudri, põsepuna oli juba kodus olemas ja silmapliiatsi ostin ka. Nüüd puuderdan hommikuti näo (jumestuskreeme ma ei kannata, ei meeldi kui meiki näol tunnen), panen natuke põsepuna, silmapliiats (ülalaule veidi), ripsmetush ja oma huuletoonist suts tumedam huulepulk, mis näeb väga loomulik välja. Tulemus on 10x parem kui ainult ripsmetushiga. See on ikka tõsi, et vanemas eas peab veidi rohkem pingutama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind väga mittepingutamises süüdistada ei saa. Teen aastaid ilusüste, esmaspäevalgi uus aeg kirjas. Olen lasknud opereerida nina, silmaaluseid kotte, nüüd on aeg uueks ninaoperatsiooniks juba kirjas, sest eelmine ebaõnnestus. Meigin end igapäevaselt. Kaaluga maadlen ka kogu aeg, et olla vähemalt sale. Ikkagi olen väga kole. Kui keegi psühhiaatrit soovitas, siis seal olen ka juba käinud, ei aidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot oot oot, millest sa üldse järeldad, et sa kole oled? Tead mis inimese tegelikult inimese inetuks teeb? Madal enesehinnang.
Mina pole mitte kunagi näinud inimest, kes enese eest hoolitseb, on välimuselt kole. Ma väga kindel, et sa oled ka ilus, aga ebakindel. Ebakindlus on inetu, mitte välimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see Frida Kahlo ikka naisterahvas? Meenutab küll rohkem meest kui naist. Ja mitte vuntside pärast.

Aga teemaalgataja probleem on tõesti usk, et ta on kole. Kuidas sellest üle saada, ei tea. Üldiselt ilusaks peetakse inimest, kes ise usub, et ta ilus on. Mina olen eluaeg inetu olnud, parimatel päevadel keskpärane. Aga on olnud ajad, kus mulle vaadati tänaval järele ja austajatest puudust polnud: need on olnud siis, kui olin kaalus alla võtnud ja kohutavalt rahul iseendaga, ja siis, kui olen olnud õnnelikult armunud. Ei olnud ma siis ilusam kui muul ajal ja see sisemise ilu jutt on mulle ka eluaeg arusaamatu olnud, aga ma särasin, ja minusse suhtuti kui ilusasse naisesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead mis inimese tegelikult inimese inetuks teeb? Madal enesehinnang.

Ebakindlus on inetu, mitte välimus.

See on nüüd küll väga metsa poole avaldus. Inetuks muudab inimese õelus, mitte ebakindlus. Ebakindlus, vastupidi, kaunistab naist. Kõige kenam on naine, kes pole oma ilust teadlik. Ennast ilusaks pidav naine on selle kõrval just mitte huvi pakkuv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks systid kyll kedagi nooreks tagasi ei tee. Ja s6naga nooruslik saab iseloomustada ainulz vanemat inimest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind väga mittepingutamises süüdistada ei saa. Teen aastaid ilusüste, esmaspäevalgi uus aeg kirjas. Olen lasknud opereerida nina, silmaaluseid kotte, nüüd on aeg uueks ninaoperatsiooniks juba kirjas, sest eelmine ebaõnnestus. Meigin end igapäevaselt. Kaaluga maadlen ka kogu aeg, et olla vähemalt sale. Ikkagi olen väga kole. Kui keegi psühhiaatrit soovitas, siis seal olen ka juba käinud, ei aidanud.

Kus silmaaluseid kotte lõigata lasid? Mis maksis, kas tulemus on ilus ja kuidas püsinud on?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ilu Mis teete, kui olete kole naine