Esileht Pereelu ja suhted Mis teevad vanad mehed?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Mis teevad vanad mehed?

Postitas:
Kägu

Mis paksud?

Rääkisin normaalsetest tervetest inimestest!

Minul pole sellega mingit muret. Arusaamatu oli vaid, miks yks 50-aastane ei suuda jalad maas istuda. Väsinud jalgu tavatsetakse yles t6sta- sellest ka see diskussioon ????

Anna mulle algteema, kus too 50a naine jalgadest räägib. Pole lugenud. Väsinud jalad on ok, inimene ei peagi istuma päev läbi ja tegelikult üldse. Paksud tõin näiteks, et kyi suudab istuda jalad üleval, on a) järelikult normkaalus, b) pole art. Ver. Häireid.

Loed ehk teinekord tähelepanelikumalt!?

“Peamiselt istub diivanil, süles arvuti ja taustaks telekas.

Ma olen 50 ja täpselt samas asendis enamus aja.”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

So what? Võibolla on mugav. Cheslie Kryst käis ju ka ringi, tegi trenni ja oli vaid 30. Mis sest kasu on. Paljud vanainimesed on aktiivsed, on ka neid, kes pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa vabandad avalikus foorumis?

Tänan 😀

Enam ei vabanda: t6id naeratuse mu näole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis see 50.a, kes istub jalad laual ja läpakas süles. Jah, jalad löövad tuld, sest mul on jalgadel töö ja kui koju jõuan siis viskan jalad kõrgemale ja võtan läpaka sülle. Tool on ka selline, mis on suur ja paks ja saab taha poole lükata seljatoe. Mõnus! Vahin telekat ja klõpsin arvutis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ligi 70. Vaatab telekat, lükkab lund, loeb paberlehte, teeb sudokusid. Kui midagi kodus üles ütleb, nokitseb parandada. Teeb suitsu, joob õlut, kohvitab mitu korda päevas. On vait, või noh vaikne.

Palju hullem on ligi 70 naine. Kräunub, pläriseb, möliseb, vingub, klatsib, vaatab telekat, sööb, sööb, sööb, sööb, sööb jne, joob veini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma pealkirja lugesin, siis esimese hooga arvasin, et teema on selline, millele saab vastata – otsivad telekast saateid, kus näeb paljast noort ihu 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

79. Töötab kojamehena, tema objekt on aastaringselt linna üks puhtamaid. Hommik algab kell 4, et jõuaks enne 7 töö valmis. Tööl käib rattaga, aga talvel on vaevaline. Suure osa ajast on elukaaslase pool (koos juba 35+ aastat, aga kummalgi on oma kodu), aitab seal majapidamisega, vaatab telekat, loeb lehte, lahendab ristsõnu. Kasvatavad kahekesi maal tervele suguseltsile talvekartulid ja muud köögiviljad, teevad mitusada kg hapukapsaid iga aasta ja jagavad aitähi eest laiali. Seepärast on elu päris toimekas – kevadel-suvel-sügisel hommikul kella 5ks tööle, kell 7 bussiga maale, õhtul jälle tagasi, et hommikul tööle jõuaks, talviti on tööl lumelükkamine ja kui nädalavahetuseks lumesadu ei lubata (kui lund sajab, käib 7 päeva nädalas tööl, et tee oleks puhas) ning maanteed libedad pole, siis käib maal kütmas ja talvepuid tegemas. Hobiks on kalal käimine, käivad noore naabrimehega koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis teevad vanad mehed?