Esileht Ilu ja tervis mis tegevus kulutab 600 kcal?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: mis tegevus kulutab 600 kcal?

Mida peab tegema, et ära põletada 600 ülearust kilokalorit? sõin sünnipäeval mingi täiesti mõttetu tüki kringlit ja olen nüüd tige enda peale, et seda tegin. saan üle, kui olen need kalorid teadlikult n-ö ära põletanud.
kas tund aega tantsimist on vist veel vähe?
mis konkreetselt aitab? homme hommikul joosta – mitu km? suuski pole kahjuks 😛
põrandapesemine 200 ruutu?
veel ideid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 01:03; 12.02 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldiselt kalorilugemisse trennis ei usu, aga kunagi pulsikell näitas peale tunniajast combo aeroobikat u 500 kcal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, kas väga rumal küsimus aga mitu g on 600 kcal ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

65g rasva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks bodycombati trenn. aga intensiivselt peab kaasa tegema, kõik hüppega löögid, põlvetõstejooksud jne. kui pärast trenni patsi otsast higi tilgub, siis võib ürituse lugeda kordaläinuks. (viimane BC trenn põletas mul kella järgi 686 kalorit)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan tihti pulsikella ja sõidan rattaga. 600 kcal kulutan mina pulsikella andmeil sõites 30 km mõõduka kiirusega 20 km/h. Aga ma ei söö seda kunagi tagasi. Sest tegelikkuses ma seda ei kuluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 1,5-2 tundi, tee mis tahad. Jooks, põrandapesu, ujumine, suusatamine on kõige parem muide, nii et osta suusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen trennis vaadanud, et kui ma jooksen jooksulindil rahulikku sörki (kiirusega 8,8) pool tundi, siis kulutan ca 300 kcal. See tuleb kuskil 5 km.
Nii, et jookse tund aega (10 km) ja siis saad 600 kcal kulutatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 14:06; 12.02 00:06; 12.02 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 min külmakapslit, ise olen Meresuu spas seda proovinud, miinus 176 kraadi oli seal minu mäletamist mööda, ja 600 kcal põletab keha selle ajaga.

kui nüüd meie hetke õueoludesse see üle kanda, siis miinus 20 kraadi juures alasti seista õues ca 18 minutit teeb sama välja?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka pulsikellalt vaadanud, et see on ca 1,5 – 2h tegevust pulsisagedusega 120-140 lööki minutis.

Nt. 2h tantsimist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka pulsikellalt vaadanud, et see on ca 1,5 – 2h tegevust pulsisagedusega 120-140 lööki minutis.

Nt. 2h tantsimist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge seda küll tehke.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 min külmakapslit, ise olen Meresuu spas seda proovinud, miinus 176 kraadi oli seal minu mäletamist mööda, ja 600 kcal põletab keha selle ajaga.

kui nüüd meie hetke õueoludesse see üle kanda, siis miinus 20 kraadi juures alasti seista õues ca 18 minutit teeb sama välja?:)[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Just panin kirja tänase trenni crosstraineril: 1 tund, 8 km, 400 kcal. Aga eks see sõltub ka vanusest ja kehakaalust.[/tsitaat]Kuidas nii vähe?
Mina olen saanud crosstraineriga 35 minutiga 400 kcal kulutatud. Vähemalt masin niimoodi näitab.
Mul on üsna raske kiiruse peale pandud kah muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 14:06; 12.02 00:06; 12.02 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuidas nii vähe?
Mina olen saanud crosstraineriga 35 minutiga 400 kcal kulutatud. Vähemalt masin niimoodi näitab.
Mul on üsna raske kiiruse peale pandud kah muidugi.[/tsitaat]

Ei tea, millest need erinevused? MIna teen 45 min, 320kcal ja 15 km.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei tea, millest need erinevused? MIna teen 45 min, 320kcal ja 15 km.[/tsitaat]See masin, millel ma treenin on palju erinevaid raskusastmeid.
Kui ma treenin 11ndaga, siis kulutan 30 min. jooksul 250 kcal.
Kui ma treenin 14nda raskusastmega, siis 35 minutiga 400 kcal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 14:06; 12.02 00:06; 12.02 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida peab tegema, et ära põletada 600 ülearust kilokalorit? sõin sünnipäeval mingi täiesti mõttetu tüki kringlit ja olen nüüd tige enda peale, et seda tegin. saan üle, kui olen need kalorid teadlikult n-ö ära põletanud.
kas tund aega tantsimist on vist veel vähe?
mis konkreetselt aitab? homme hommikul joosta – mitu km? suuski pole kahjuks 😛
põrandapesemine 200 ruutu?
veel ideid?[/tsitaat]
60 minutit seksi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüppenööriga hüppa- hea kaloripõletaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, luba endal olla tavaline inimene ja ära põe selliste asjade üle, igast üleliigsest koogist ei tule kohe kaal juurde, kui muidu korralikult trennid-toitud. Näen, et oled lausa öösel selle teema algatanud, kas magada ikka said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja, luba endal olla tavaline inimene ja ära põe selliste asjade üle, igast üleliigsest koogist ei tule kohe kaal juurde, kui muidu korralikult trennid-toitud. Näen, et oled lausa öösel selle teema algatanud, kas magada ikka said?[/tsitaat]

ära põe. see sinu \”öö\” oli alles sünnipäevalt koju jõudmise aeg. uneni sealt veel hulk maad minna.
ja ma muuseas olengi väga tavaline inimene. vean kihla, et tänaval sa mind tähele ei paneks 😛

kõigile soovitajatele suur aitäh! palju vahvaid mõtteid! kombineerisin neid ja elu on jälle lill! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 01:03; 12.02 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on inimestel ikka kummalised mured. Kahju kohe, kui inimene peab koguaeg jälgima kas võtsin 2 ampsu rohkem või vähem (eeldades, et tegemist ei ole rasvunud inimesega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis mis tegevus kulutab 600 kcal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.