Esileht Pereelu ja suhted Mis tegevus või ütlus teid hakkab suhtes kiiresti häirima?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Mis tegevus või ütlus teid hakkab suhtes kiiresti häirima?

Postitas:

Aga sinu laps oligi tema jaoks võõras laps. Fakt.

Siis ei tasukski üksikemadega sebida üldse, kui ei meeldi. Samamoodi ei saa sellistest naistest aru, kes sebivad suhtes ja lapsega mehi, aga pärast on pill lahti, et ei meeldi kärgperendus.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kondoomiga seksida on sama mis läbi gaasimaski lille nuusutada.” Pärast seda lauset kadus igasugune soov tüübiga üldse seksida. See lause on minu jaoks selge märk sellest, et lisaks vastutustunde puudumisele on mehel ka erektsiooniprobleemid.

Ma ei saa aru, kuidas sellise lause järel SAAKS olla veel soovi seksida.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:40; 19.01 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sendisaagimine.

Ossid ei tule isegi kõne alla isegi lähituttavatena.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks ütlus meenus veel. Kohtusin sümpaatse mehega, kõik meeldis kuni hetkeni kui see mees ütles: “mulle ei meeldi VÕÕRAD lapsed”, viidates siis minu lapsele (ma olin üksikema). Loomulikult loobusin suhtlemisest.

Nagu konkreetselt viitas sinu lapsele? Sest selle ütlusega peetakse silmas võõraid lapsi. See tähendab võõraste inimeste lapsi, kui nad segavad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha on raha ja raha ei haise. Mul on täitsa ükskõik kus kohast raha tuleb. Mind huvitavad ilusad asjad ja hea elu. Kui mees suudab mulle seda pakkuda, on ta ideaalne.

Huvitav, kui moraalitu peab inimene olema, et nt vanamemmedelt või lastekodulastelt röövitud viimsete sentide eest lasta endale ilusat elu pakkuda. Ja siis kurdetakse veel, et häid naisi olevat palju rohkem kui häid mehi ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks ütlus meenus veel. Kohtusin sümpaatse mehega, kõik meeldis kuni hetkeni kui see mees ütles: “mulle ei meeldi VÕÕRAD lapsed”, viidates siis minu lapsele (ma olin üksikema). Loomulikult loobusin suhtlemisest.

Nagu konkreetselt viitas sinu lapsele? Sest selle ütlusega peetakse silmas võõraid lapsi. See tähendab võõraste inimeste lapsi, kui nad segavad.

Ütles, et talle ei meeldi VÕÕRAD lapsed, see sõna VÕÕRAD oli nagu rõhutatult öeldud. Muidugi viitas, sain ju aru, mis teda segas.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 20:02; 18.01 19:45; 18.01 23:12; 19.01 23:06; 21.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiks ka öelda et mulle võõrad lapsed ei meeldi. St ma ei vaimustu neist, nad pole mu jaoks nunnud.
Aga see ei tähenda et mulle lapsed ei meeldi või et ma neid ei taha. Tahan oma lapsi küll.
Aga kas naise laps on oma või võõtas? Oma kui naisega koos elan. Aga kui peaks sest naisest lahku minema, võtab ta lapse kaasa. Ja see pole mu oma laps, ongi võõras.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 08:55; 21.01 09:34; 22.01 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ma jõin ainult 2 õlut”

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

“Kondoomiga seksida on sama mis läbi gaasimaski lille nuusutada.” Pärast seda lauset kadus igasugune soov tüübiga üldse seksida. See lause on minu jaoks selge märk sellest, et lisaks vastutustunde puudumisele on mehel ka erektsiooniprobleemid.

Ma ei saa aru, kuidas sellise lause järel SAAKS olla veel soovi seksida.

Seda ma ütlesingi ju.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:36; 20.01 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma eksidest rääkimine. Minu eks tegi nii või ütles naa. Eriti kohutav, kui voodis hakatakse võrdlema ja õpetusi jagama stiilis  “ta tegi sellist asja / aga talle meeldis nii”.

 

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mi-mi-mii ehk MINA MINA MINA MINAAAA

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 22:40; 21.01 09:04; 27.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiks ka öelda et mulle võõrad lapsed ei meeldi. St ma ei vaimustu neist, nad pole mu jaoks nunnud.

Aga see ei tähenda et mulle lapsed ei meeldi või et ma neid ei taha. Tahan oma lapsi küll.

Aga kas naise laps on oma või võõtas? Oma kui naisega koos elan. Aga kui peaks sest naisest lahku minema, võtab ta lapse kaasa. Ja see pole mu oma laps, ongi võõras.

Minu jaoks ei ole ka teiste inimeste lapsed nunnud ega need pole minu omad lapsed. See “võõras laps ei meeldi” oli mulle kui lapsevanemale väga raske kuulata, sest minu laps on mulle väga oluline ja võiks seda olla ka siis uue mehe jaoks. Ega peagi olema nagu tema laps, aga soojust ja sõbralikkust võiks ikka üles näidata.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 20:02; 18.01 19:45; 18.01 23:12; 19.01 23:06; 21.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kondoomiga seksida on sama mis läbi gaasimaski lille nuusutada.” Pärast seda lauset kadus igasugune soov tüübiga üldse seksida. See lause on minu jaoks selge märk sellest, et lisaks vastutustunde puudumisele on mehel ka erektsiooniprobleemid.

Läbi gaasimaski ei tunne ühegi lille lõhna. Aga kui keerata aktiivsütt täis torbik maski eest ära, siis juba mingit aroomi tuleb

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 08:55; 21.01 09:34; 22.01 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas naise laps on oma või võõtas? Oma kui naisega koos elan. Aga kui peaks sest naisest lahku minema, võtab ta lapse kaasa. Ja see pole mu oma laps, ongi võõras.

Ooookei. Ütleme, et sa hakkad elama naisega, kellel on 3-aastane laps. Elate 10 aastat. Laps on sulle oma, nagu sa ise ütled. Järelikult see laps hakkab sulle meeldima, sa kohtled teda nagu oma. Lähete lahku ja see laps on sulle kohe võõras? Kuidas sa suudad 🙂 ? Minu mees oli enne 6 aastat abielus naisega, kes oli noor lesk ja kellel oli kaks last juba olemas. Need on talle siiamaani omad, ehkki nad on praeguseks suured habemetega mehed ja nende lapsed kutsuvad mu meest vanaisaks ja mu mees on uhkusega noor vanaisa.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 19:38; 17.01 19:56; 21.01 19:02; 27.01 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub naisest. Mõni ei taha sind peale lahku minemist tundagi. Ja ei võimalda sulle ka isaks olemist. Eriti juhul kui sa polegi bioloogiline isa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 08:55; 21.01 09:34; 22.01 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol! Peale lahutust käisin deitimas mehega kes konkreetselt iga päev jõi vähemalt 1 õlle, sageli rohkemgi.

Samuti häirib kui räägitakse koguaeg oma eksist. Loomulikult igaühel on minevik jne aga kui sisuliselt iga päev käib jutu seest läbi eks tegid Eda ja eksiga olime ka siin jne siis ühel hetkel saab villand. Seda enam, et polnud värske lahkuminek vms.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga häirib selline asi, kui mees käib sõpradega igal pool ringi, aga, kui naine teeb ettepaneku midagi teha või kuhugi minna, siis ei viitsi.

Kinno ei saa minna, sest ärevus tuleb peale või leitakse mõni muu vabandus.

Ei kannata matsi meest, kes ei tunne lauakombeid või meest, kes ei hoolitse enda hügieeni eest.

Meest, kes kogu aeg kommenteerib ja kritiseerib.

Meest, kes süüdistab kõiki teisi oma hädades.

Ja meest, kes loeb sente. Kunagi läksime koos mulle teksapükse ostma. Mul ei tulnud mõttessegi, et tema maksab minu ostu eest. Kassas vuristas aga kiirelt, et ta ostaks need ära küll, aga priiskamiseks raha pole. Ja seejärel ostis endale kaks paari pükse ja kingad. ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Üks lahutanud 2 lapse isa arvas teisel kohtingul, et peaksin oskama osaleda tema pikkades ja sügavates aruteludes teemal, kuidas ta peaks oma teismelisi poegi kasvatama. Anteeksi, ma tõesti ei tea! Ja et ma peaksin tahtma sarjata temaga koos ta eksi. Tõesti ei tahtnud.

– Miskipärast mõned muidu päris normaalsed inimesed närivad, suu lahti, pläts-pläts-pläts.

– Kui inimene on nii kõrge turvalisuse ja mugavuse vajadusega, et ei julge kõndida läbi heina (puugid!), tulla üle 10-kilomeetrisele rattasõidule (äkki on liiga raske, äkki tagumik jääb valusaks jne), ei ole nõus telgis magama (v.a mõne seljahaiguse korral), ei ole nõus üldse matkama, ei usu, et päriselt ka on võimalik metsas lõket põlema saada, ei ole lihtsalt põhimõtte poolest nõus proovima täisterapastat jne jne.

– Isekus. Kui ei tasu üldse kunagi loota, et kaaslane tuleks mulle kunagi kuhugi järele või vastu, pakuks, et peseb ise nõud ära, kui mul on palju tööd, oleks valmis mõne tegevuse pooleli jätma, kui mul on abi vaja.

– Ihnus ja ebakindlus. Kui tuleb ajada sendi ja grammi kaupa näpuga järge, kes kellele rohkem on välja teinud, kes rohkem suhtesse panustanud vmt.

– Kui järjepidevalt räägitakse mulle peale, ei lasta mõtet lõpetada.

– Üks taimetoitlane ütles mulle mu liha sisaldava toiduvaliku peale “Ma ei hakka sulle ütlema, et sa oled tundetu mõrvar, et sa seda toitu sööd”. Üldiselt kahtlustan, et väga erinevate toitumis- ja terviseharjumustega inimestega on raske pikemas perspektiivis koos elada.

– Kui inimesele on oluline pidevalt vahutada midagi teemal ekreistid / liberastid ja muu selline poliitjamps.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Rahune maha!” Seda lauset öeldi alati siis, kui ma mingit tema soovi, ükskõik millist, täita ei saanud. Näiteks tuli kööki ja ütles: “Kuule, kas saad korra poodi lipata ja mulle paar õltsi tuua.” Kehitasin õlgu ja viipasin kellale, ise ütlesin (täiesti rahulikult ja neutraalselt): “Kuule, kell on juba palju, poed on kinni.” Selle peale vastas mehike: “Rahu-rahu, rahune nüüd maha!” Ehk siis – kui ma kõiki tema soove kohe ei täitnud, hakkas ta kohtlema mind kui vaimsete häiretega inimest. Enam me ei suhtle, aga siiamaani mõjub mulle nagu punane rätik härjale, kui keegi ütleb, et rahune maha 🙂

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei kannata osatamist. Kui ma midagi räägin ja siis hakkab teine pool tegema sellist “noh, jah, tegelt ka jah? päriselt ka jah” stiilis suhtlemist.

Ja ühekorra vihastasin põhjalikult mehe peale, kui tema poeg minu jutu peale pööritas silmi ja tegi temale omast norsatust  ja “jaajaajaaa” ja mees sellega kaasa läks ja samamoodi käitus. Ühest korrast piisas, et talle selgeks teha, et minuga sellisel moel ei suhelda ja kui ta tahab edaspidi mingit normaalselt vestlust arendada, siis selliseid lapsikuid häälitsusi ei tasuks teha.

Eksidest on meeles alkoholitarbimine: ma ainult lõõgastun ju, take it easy. Sorry, kuuspakk neljapäeva õhtul ei ole lõõgastumine, vaid alkoholism. Õnneks sellest suhtest sai kiirelt minevik, vastik on aga siiani meenutada sellist käitumist.

Ja teine asi on nö pereelu oluliste asjade otsustamine ilma mind kaasamata. Kui mees otsustab kõik asjad ilma minuga arutamata, siis pole see pereelu, elagu üksinda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba enne suhteni jõudmist suheldes (hoidku selle eest, kui sellised asjad alles suhtes olles ilmnevad) on minu jaoks tohutud punased lipud igasugused “süütud” kontrollivad repliigid stiilis (nt Messengeris) “mida sa kell 1 online tegid, kell 23 juba ütlesid head ööd ju”, “sa ei läinudki eile kohe magama?” jne. Või siis kui loen nende sõnumi ära, aga ei vasta kohe.

Samas on ise väga paljusõnaliselt häiritud, kui ma sellistele küsimustele täiskasvanulikult ja oma piire teatavaks tehes reageerin.

Aga no on ju haiglane? Kuigi inimesed ise ütlevad, et ns tähelepanekud, ei ole kontrolliv. Ja need pole teismelised, olen üle 40 ja suhtluskaaslased vähemalt sama vanad. Neid ei ole palju, aga seda eredamalt häirivad 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehele minetti tehes tüüp juustesse laseb. Just enne kohtumist, koosolekut vms kui kiire. Mõni kohe ei saa aru kui kaua aega võtab tagajärgedega tegelemine ja seatakse oma huvid kõrgemale.

Härrasmees lõpetab ikka suhu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskipärast mõned muidu päris normaalsed inimesed närivad, suu lahti, pläts-pläts-pläts.

Mina närin seepärast, et ninast mul peaaegu õhku läbi ei tule, pole kunagi tulnud, limaskestad on kogu aeg allergiliselt turses. Nina- kurgu arst natuke kõrvetab seest ja saadab sama targalt tulema. Hinge kinni hoides kaua ei söö.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 19:50; 27.01 11:48; 28.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskipärast mõned muidu päris normaalsed inimesed närivad, suu lahti, pläts-pläts-pläts.

Mina närin seepärast, et ninast mul peaaegu õhku läbi ei tule, pole kunagi tulnud, limaskestad on kogu aeg allergiliselt turses. Nina- kurgu arst natuke kõrvetab seest ja saadab sama targalt tulema. Hinge kinni hoides kaua ei söö.

Aga sa ei tee seda ju seltskonnas ometi? Seltskonnas lõikad sa oma praest vms sul seal on nii väikese tükikese, et saad selle ära närida ja alla neelata, suu tühjaks saada 4-6 sekundiga. Ega tavaninaga inimesed ka lõõtsuta iga sekund hingata ju rahuolukordades.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 19:38; 17.01 19:56; 21.01 19:02; 27.01 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanikaussi nuuskamine ja maha sülitamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Kui inimene on nii kõrge turvalisuse ja mugavuse vajadusega, et ei julge kõndida läbi heina (puugid!), tulla üle 10-kilomeetrisele rattasõidule (äkki on liiga raske, äkki tagumik jääb valusaks jne), ei ole nõus telgis magama (v.a mõne seljahaiguse korral), ei ole nõus üldse matkama

Puuke ei karda aga muu loetletuga on raskusi. Ma ei oska korralikult rattaga sõita, õppida on hirm, sest olen kunagi väga valusalt kukkunud. Nii et ikka see va turvalisus.  Telgismagamise ajad on möödas ja matkata lihtsalt ei viitsi enam. Eks ole juba käidud ja ööbitud ka.

See-eest ei karda ma koeri, hiiri, usse  ega ämblikke  ja olen nõus poole tunni pärast tavaolukorras minema mitmeks päevaks reisile.  Kõiges muus olen sinuga nõus, sellised on tüütud, üks kord no hea küll, aga kui pidevalt siis ei!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskipärast mõned muidu päris normaalsed inimesed närivad, suu lahti, pläts-pläts-pläts.

Mina närin seepärast, et ninast mul peaaegu õhku läbi ei tule, pole kunagi tulnud, limaskestad on kogu aeg allergiliselt turses. Nina- kurgu arst natuke kõrvetab seest ja saadab sama targalt tulema. Hinge kinni hoides kaua ei söö.

Vau, see tuletab kohe meelde teema, kus “lõuad laiali haigutamine avalikes kohtades” leidis tulihingelisi väitlejaid, kes tõsimeeli kirjeldasid oma tervise eripära, justkui süda ja kopsud seiskuvad kohe kui nad ei saa lõugu igal hetkel laiali lükata kui keha selleks vajaduse leiab. Ega see neile korda ei läinud,  et kehv lastetuba ja käega võiks oma haigutust varjata, ikka õigustus oli vaja leida.

Muide pärinen ise suguvõsast, kus enamik on oma kinnistide ninadega hädas ja oppidel käinud,  ka mina,  see ei tähenda et ma kinnise suuga viisakalt süüa ei saaks. Meil pole kedagi vaja lauas häbeneda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 22:40; 21.01 09:04; 27.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sa pead rohkem…!” Loe: sa pead veel rohkem…!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 19:50; 27.01 11:48; 28.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidev väikeste möödapanekute märkamine ja nende suureks puhumine. Näiteks jätad oma tassi lauale ja siis järgmisel päeval kuuled, et ainult lohakad ja räpased inimesed teevad nii või kui unustad vetsus tule põlema, pead poole tunnist epistlit kuulama raha kokkuhoiupoliitikast või valid poola õunte asemel 3x kallimad eesti omad ja saad teada, et nüüd viid perekonna eelarve põhja või kui sõidad õigest teeotsast mööda ja saad teada, kui pealiskaudne marsruudi planeerija oled olnud ja kuidas nüüd aega raisatakse ja kogu maailm kokku kukub.

Mul neid näiteid jätkub 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis tegevus või ütlus teid hakkab suhtes kiiresti häirima?