Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Mis teha?

Postitas:

Lasteaia avamise ja minu tööpäeva algus kattuvad. Mida nüüd ette võtta, kui tööle ei jõua õigeks ajaks? Kas proovida ajutiselt muuta tööpäeva algust või võtta palgata puhkust või kuidas?

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudes lasteaedades (vähemalt vanasti) olid valverühmad. Kas teile ei ole? Sealt viidaks laps siis sel ajal oma rühma, kui see avatakse. Teine vôimalus jah leida keegi, kes siis aitaks-viiks. Muidugi kôige parem, kus saaks tööaega nihutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sarnases olukorras leppisingi tööandjaga kokku ning nihutasin tööaega poole tunni võrra.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga?

Miks ta peaks, kui sa ise ei suvatse meest last viima saata või autoga seda teha(tööandja lause, et tule taksoga ju näitab, et sa komberdad jalgsi/ühistranspordiga).

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga?

Miks ta peaks, kui sa ise ei suvatse meest last viima saata või autoga seda teha(tööandja lause, et tule taksoga ju näitab, et sa komberdad jalgsi/ühistranspordiga).

Ah jää vait. Kas sa arvad, et kõigil on mehed ja autod ja lõputult raha, et taksoga niisama ringi sõita? Ainuke, kes komberdab siin teemas oled sa ise. Tõenäoliselt samasuguse mõtlemisega ka veel.

Päris lahe inimene sa ikka oled. Millest sa aru ei saa, kas teemast või minu küsimustest? Funktsionaalselt lugeda oskad või?

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda? Kas takso hinda ka tead ja korrutada oskad? Paarsada euri läheb ju selle peale.

+2
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda?

Tööandja peab kompenseerima vaid siis, kui töö algab/lõpeb väljaspool ühistranspordi töötamise aega.

Lõppkokkuvõttes on igal inimesel õigus otsustada, kuhu ta tööle läheb. Kirjutades alla töölepingule kinnitad, et sulle sobivad lepingus olevad tingimused, mh töökorraldus. Ning jah, see ei ole tööandja mure, kuidas sa oma eraelu korraldad. See on sama hea, kui kandideeriksid Võrus elades tööle Tallinnas ja pärast hakkaksid nõudma, et tööandja sulle transpordi kinni maksaks. Kõlab mõistlikult?

Ehk leiad oma naabrite hulgast kellegi, kes oled väikese tasu eest nõus su last hommikuti aeda viima?

Puhkusegraafikus võib muudatusi teha vaid poolte kokkuleppel. Erakorraliselt lahkudes võib tööandja nõuda sult ühe kuu palga kui te omavahel teisiti kokku ei lepi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jää vait. Kas sa arvad, et kõigil on mehed ja autod ja lõputult raha, et taksoga niisama ringi sõita? Ainuke, kes komberdab siin teemas oled sa ise. Tõenäoliselt samasuguse mõtlemisega ka veel.

Päris lahe inimene sa ikka oled. Millest sa aru ei saa, kas teemast või minu küsimustest? Funktsionaalselt lugeda oskad või?

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda? Kas takso hinda ka tead ja korrutada oskad? Paarsada euri läheb ju selle peale.

Pole ime, et tööandjal sinust suva on, mingi tore inimene sa pole ja ei ole mingi kaotus selline normaalsema vastu välja vahetada.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jää vait. Kas sa arvad, et kõigil on mehed ja autod ja lõputult raha, et taksoga niisama ringi sõita? Ainuke, kes komberdab siin teemas oled sa ise. Tõenäoliselt samasuguse mõtlemisega ka veel.

Päris lahe inimene sa ikka oled. Millest sa aru ei saa, kas teemast või minu küsimustest? Funktsionaalselt lugeda oskad või?

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda? Kas takso hinda ka tead ja korrutada oskad? Paarsada euri läheb ju selle peale.

Pole ime, et tööandjal sinust suva on, mingi tore inimene sa pole ja ei ole mingi kaotus selline normaalsema vastu välja vahetada.

Vaata ennast.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda?

Tööandja peab kompenseerima vaid siis, kui töö algab/lõpeb väljaspool ühistranspordi töötamise aega.

Lõppkokkuvõttes on igal inimesel õigus otsustada, kuhu ta tööle läheb. Kirjutades alla töölepingule kinnitad, et sulle sobivad lepingus olevad tingimused, mh töökorraldus. Ning jah, see ei ole tööandja mure, kuidas sa oma eraelu korraldad. See on sama hea, kui kandideeriksid Võrus elades tööle Tallinnas ja pärast hakkaksid nõudma, et tööandja sulle transpordi kinni maksaks. Kõlab mõistlikult?

Ehk leiad oma naabrite hulgast kellegi, kes oled väikese tasu eest nõus su last hommikuti aeda viima?

Puhkusegraafikus võib muudatusi teha vaid poolte kokkuleppel. Erakorraliselt lahkudes võib tööandja nõuda sult ühe kuu palga kui te omavahel teisiti kokku ei lepi.

Ma ju ei saa seal edasi töötada kui ma ei jõua kohalegi. Mind ei saa selle eest rahast paljaks teha, et mul on perekondlikud põhjused miks ma tööle ei jõua.

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei saa seal edasi töötada kui ma ei jõua kohalegi. Mind ei saa selle eest rahast paljaks teha, et mul on perekondlikud põhjused miks ma tööle ei jõua.

Eks pead siis uue töökoha otsima. Kui päevapealt lahkud, siis võib tööandja hakata nõudma ühe kuu palka, aga võib olla on tal hea meel su lahkumise üle ja ei tee seda.

Aga siin üks küllaltki vana artikkel selle teema kohta, võib olla on abi.

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/volinik-tooandja-peab-arvestama-tootaja-perekondlike-kohustustega-n149492

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada?

Kui teil on koostatud puhkuste ajakava, siis saad puhkuse algust muuta vaid tööandjaga kokku leppides. Kui ajakava pole kinnitatud, võid puhkusele minna igal ajal, kui sellest 14 klp ette teatad.

Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega?

Kui sa kirjutasid töölepingule alla, sulle tutvustati ka töökorralduse reegleid (sh ka tööpäeva alguse kellaaega), siis olid sa ise nõus ja tööandja ei pea tõesti arvestama, kui sina tahad midagi muuta. Kõik sellised TL muutused tehakse vaid poolte kokkuleppel.

Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha?

Meil ei ole orjapidamist. Igaüks võib päevapealt töölt lahkuda.
TLS:
§ 91. Töölepingu erakorraline ülesütlemine töötaja poolt
(1) Töötaja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda mõjuval põhjusel, eelkõige kui kõiki asjaolusid ja mõlemapoolset huvi arvestades ei või mõistlikult nõuda lepingu jätkamist.

(3) Töötaja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda töötaja isikust tuleneval põhjusel, eelkõige kui töötaja terviseseisund või perekondlikud kohustused ei võimalda tal kokkulepitud tööd teha ja tööandja ei võimalda talle sobivat tööd.

(4) Töötaja võib töölepingu üles öelda üksnes mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta ülesütlemise aluseks olnud asjaolust teada sai või pidi teada saama.

Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Tasustamata puhkust saab võtta üksnes poolte kokkuleppel. Töötajal pole õigust seda nõuda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 01:20; 31.05 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

puhkuse muutmiseks on vaja tööandja nõusolekut, selle muutmist nõuda sa ei saa.
töölt öra minna perekondlikel põhjustel saad, kui see vajadus tekib seoses ootamatu olukorraga, nt lähedase haigus vms. kolimist nt ei loeta nii ootamatuks olukorraks, et võiks koheselt lahkuda. lapse lasteaeda viimist tõenäoliselt ka mitte, kui lasteaed oma lahtiolekuaegu just päevapealt ei muutnud.
mis see palgata puhkus sulle annaks? kas sügisel tehakse lasteaed varem lahti? palgata puhkus on vaid tööandjaga kokkuleppel.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

tööandjal on õigus sinult nõuda seda, mis on kirjas sinu poolt alla kirjutatud töölepingus – kui seal on kirjas, et tööpäev alab kell 7.30, siis nii ongi, sa pead 7.30 kohal olema. kuidas sa sinna jõuad, on sinu asi.
tööandja ei tohi su laste kohta isegi küsida, see pole tema asi. seega pole tema asi ka see, kuidas sina oma pereelu korraldad. kui sa oled temaga töölepingu sõlminud, siis järelikult kohustud sa seda täitma. kui ei täida või pidevalt hilined, on tal õigus sind nö vallandada.
sinul on õigus töölt lahkuda või otsida lapsele teine, varem avatav lasteaed või leida keegi inimene, kes lapse aeda viib.

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda? Kas takso hinda ka tead ja korrutada oskad? Paarsada euri läheb ju selle peale.

taksoraha maksab see, kellel on vaja taksot kasutada. kui sina ei jõua ilma taksota õigeks ajaks tööle, siis sina, sest õigeks ajaks tööle jõudmine on sinu kohustus. kui tööpäev algaks enne/pärast ühistranspordi tööaega, siis peaks takso kompenseerima tööandja. kuna lasteaedu öösiti ei avata, siis järelikult sinu tööaeg öösel ei alga ja tööandjal pole mingit kohustust su taksot kinni maksta.

Ma ju ei saa seal edasi töötada kui ma ei jõua kohalegi. Mind ei saa selle eest rahast paljaks teha, et mul on perekondlikud põhjused miks ma tööle ei jõua.

siis tuleb lahkumisavaldus kirjutada ja sobivate aegadega töökoht otsida. või leida keegi, kes lapse aeda viib.

Aga siin üks küllaltki vana artikkel selle teema kohta, võib olla on abi.

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/volinik-tooandja-peab-arvestama-tootaja-perekondlike-kohustustega-n149492

sellest ei ole talle abi, see artikkel on täiesti teisest teemast “Võrdõigusvoliniku arvamuse aluseks on kodaniku pöördumine ning see annab hinnangu konkreetsele olukorrale, kus tööandja ei lubanud lapsehoolduspuhkuselt naasval töötajal asuda teatud ajaks tööle osaajaga, ehkki tema puhkuse ajaks värvatud asendaja töötas osalise tööajaga.” – kui teiste töötajate tööaeg algab ikka kell 8.00, siis pole teemaalgatajal mingit õigust hakata nõudma, et tema peaks saama 8.30 alustada. kui tema ainsana peaks nii vara tulema, siis saaks nõuda teistega võrdset kohtlemist. selle artikli olukorras oli asendaja poole kohaga. võrdõigusvoliniku arvamus on üldiselt soovitusliku iseloomuga, mingit kohustust sellest ei järgne.

teemaalgataja – ma saan su murest aru, aga see pole tõesti tööandja asi, kuidas sina oma eraelu sätid, tema jaoks oled sa töötaja. arusaadav, et mõnikord on vaja lapsega tööajast arsti juures käia või lapse jõulupeole minna ja siis tööandja tuleb vastu ja lubab seda. igahommikune tööle hilinemine ei ole küll asi, mida tööandja lubama peab või tööd ümber peaks hakkama korraldama. kui laps on 4aastane, siis oled sa ju tööl käinud juba mingi aja, mis siis nüüd muutus, et enam ei jõua? lasteaed muutis lahtiolekuaegasid?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia avamise ja minu tööpäeva algus kattuvad. Mida nüüd ette võtta, kui tööle ei jõua õigeks ajaks? Kas proovida ajutiselt muuta tööpäeva algust või võtta palgata puhkust või kuidas?

Kui sulle tundub, et töökorralduslikult pole see probleem, siis räägi ülemusega. Kui selgub, et see tööl siiski ei sobi, siis on kaks varianti: a) leiad kellegi, kes viib ise lapse hommikul lasteaeda või b) leiad endale sobivama töökoha.

Minul käis laps eralasteaias, kus nooremate laste rühm avati alles kell 9. Minul algas tööpäev samuti kell 9. Lahendasin selle nii, et osal päevadest sai mees last viia, osal päevadest nõustus tööandja, et jõudsin kell 9.30 tööle ja olin pool tundi kauem tööl. Sellest järgmisel aastal läks laps suuremate laste rühma, kus päev algas kell 8 ja probleemi enam polnud, jõudsin tööle 8.30 ja tööandja oli eriti rõõmus. 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taksoraha kompenseerib kes, kas tööandja, kes nõuab seda?

Tööandja peab kompenseerima vaid siis, kui töö algab/lõpeb väljaspool ühistranspordi töötamise aega.

Lõppkokkuvõttes on igal inimesel õigus otsustada, kuhu ta tööle läheb. Kirjutades alla töölepingule kinnitad, et sulle sobivad lepingus olevad tingimused, mh töökorraldus. Ning jah, see ei ole tööandja mure, kuidas sa oma eraelu korraldad. See on sama hea, kui kandideeriksid Võrus elades tööle Tallinnas ja pärast hakkaksid nõudma, et tööandja sulle transpordi kinni maksaks. Kõlab mõistlikult?

Ehk leiad oma naabrite hulgast kellegi, kes oled väikese tasu eest nõus su last hommikuti aeda viima?

Puhkusegraafikus võib muudatusi teha vaid poolte kokkuleppel. Erakorraliselt lahkudes võib tööandja nõuda sult ühe kuu palga kui te omavahel teisiti kokku ei lepi.

Ma ju ei saa seal edasi töötada kui ma ei jõua kohalegi. Mind ei saa selle eest rahast paljaks teha, et mul on perekondlikud põhjused miks ma tööle ei jõua.

Mida tööandja peab tegema, su lapse lasteaeda viima? Kuidas sa siiani hakkama said. Käitumine sul eeskujulik küll pole, arvestades su sõnade valikut. Mida see puhkuse nihutamine sulle annab, puhkus sul ju ainult 28 päeva+ 3 lapse päeva, aga aastas on veel 11 kuud?
Mõne naabriga või sõbrannaga ei saa sa kokku leppida, et ta lapse hommikul lasteaeda viib.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oletan, et tal äkki tekkis see probleem nüüd seoses suvise ajaga, äkki pannakse lasteaias rühmad kokku või muutuvad lahtiolekuajad ja ta tahab puhkuse samale ajale nihutada. Te, käod, siin nokite tõepoolest mõnuga, kui ikka meest ja autot ei ole, siis on naine teisejärguline inimene, jah?

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:11; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

e, käod, siin nokite tõepoolest mõnuga, kui ikka meest ja autot ei ole, siis on naine teisejärguline inimene, jah?

Sõitva auto saab paarisaja euroga, kui töökoht oluline on.
Ta pole kusagil öelnud, et tal meest pole. Ilmselt mingi töll, kelle arust lapsed on ainult naiste rida.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega?

Kommentaar eemaldatud.

Ja ise oled hirmus meeldiv ja tore inimene või? Või mis annab sulle õiguse teistesse nii suhtuda täpsemalt?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

Kommentaar eemaldatud.

See pole normaalne postitus.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

Kommentaar eemaldatud.

See pole normaalne postitus.

Ma oletan, et tal äkki tekkis see probleem nüüd seoses suvise ajaga, äkki pannakse lasteaias rühmad kokku või muutuvad lahtiolekuajad ja ta tahab puhkuse samale ajale nihutada. Te, käod, siin nokite tõepoolest mõnuga, kui ikka meest ja autot ei ole, siis on naine teisejärguline inimene, jah?

Tahaks näha, mida need käod ise teeksid sarnases olukorras? Auto võib katki minna, mees maha surra. Uju või upu. Hea teisi naerda ja parastada.

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ise oled hirmus meeldiv ja tore inimene või? Või mis annab sulle õiguse teistesse nii suhtuda täpsemalt?

Tema ei puutu hetkel asjasse, temal pole vaja tööandja käest soodustusi saada.

Huvitav aeg selle küsimuse esitamiseks. Aasta keskel ju lasteaia lahtiolekuajad ometi ei muutunud – kas sina muutsid töökohta? Miks sa võtsid üldse sellise töö, mille graafik sulle ei sobi?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 22:24; 02.06 12:40; 03.06 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole normaalne postitus.

Pole normaalne postitus, kus väidetakse, et mees on samavõrra vastutav lapse eest? 🙂

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega?

Kommentaar eemaldatud.

Ja ise oled hirmus meeldiv ja tore inimene või? Või mis annab sulle õiguse teistesse nii suhtuda täpsemalt?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:11; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav aeg selle küsimuse esitamiseks. Aasta keskel ju lasteaia lahtiolekuajad ometi ei muutunud – kas sina muutsid töökohta? Miks sa võtsid üldse sellise töö, mille graafik sulle ei sobi?

Milleks tuututada? Võibolla peres juhtus midagi, et ema peab nüüd üksi last kasvatama ja lasteaeda viima, enne tegi seda kas mees või vanaema?
Tundub, et paljud vastajad elavad lihtsalt oma emotsioone välja, üsna üleolevas toonis ja siis pahandavad TA peale, kes vastab samas toonis 😀

Kui selline olukord kestab vaid paar kuud, siis tõesti ürita kasutada oma puhkust ja kasvõi tasustamata puhkust, kui teisiti pole võimalik ja tööandjaga kokkuleppele saad.
Kui see on erakorraline olukord ja tööandja seda teab ega pole nõus mõneks kuuks vastu tulema, siis ma hakkaks tõesti uut kohta otsima.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 01:20; 31.05 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa ise tööandjale lähenesid? Kas ka sellises pealehüppavas stiilis, et sul on õigused, sa ei saa jne? Üldiselt tulevad tööandjad ikka vastu, kui ilusti paluda. Kui üksikema oled, siis tasuks kindlasti auto peale mõelda. Ise kasvatan ka last üksi ja ei jõuaks küll mitte kuskile ilma autota. Lisaks kui pead kõike üksi kodus tegema, remonditarbeid koju tarima, toitu jne, siis ka on auto asendamatu. Mul läheb ühistranspordiga tööle 45 minutit, autoga 15, vahe on ikka märkimisväärne.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma loen praegu? Klassikaline näide sellest, mis põhjusel tööandjad ei soovi sageli väikelaste vanemaid tööle palgata.

Kui nüüd tõsiselt rääkida, teemaalgataja, siis sellised asjad nagu lapsega seotud kohustused (lasteaeda viimine) mõeldakse läbi enne tööleasumist. See ei saa ju ometi tulla üllatusena, et lasteaed pole avatud 24/7, et teda sinna suvalisel hetkel viia. Tööpäeva algus ning selle sobivus tehakse tavaliselt selgeks ENNE töölepingu allkirjastamist. Tööandja suhtes pole aus lepingule alla kirjutada teadmisega, et tegelikult õigeks ajaks tööle ei jõua. Kui töösuhte alugusaeg jääb LHP eelsesse perioodi, siis senised töölepingus olnud tingimused on võimalik muuta VAID poolte kokkuleppel.

Konkreetse lasteaiaga seotud olukorra lahendamine pole tõepoolest tööandja mure. Ise oled allkirja andes lepingus määratud tingimustega nõustnud ning hiljem oma õigusi taga nõuda pole sobiv (lõputult ei saa tööandja vastu tulla, näiteks siis, kui tulenevalt töö iseloomust pole see võimalik). Loomulikult võib püüda tööandjaga kokkuleppele jõuda, kuid kui see pole võimalik, siis ei saa kuidagi töösuhte jätkumist mõistlikuks ega võimalikuks pidada.

Sajad ja isegi tuhanded emad (!) peavad igapäevaselt tegelema töö – ning eraelu ühildamisega. Teemaalgataja, kahjuks või õnneks, pole siin mingi erand. Teemaalgataja jaoks on seega viimane hetk endale tugivõrgustiku tekitamine. Kusjuures lapse isa võiks olla esimene, kellega lasteaeda viimise-toomise kohustust jagada. Kui see mingil põhjusel võimalikuks ei osutu, siis leida muu lahendus, kasvõi tasulise abilise/hoidja palkamine. Kui mingil juhul mainitud lahendused ei sobi, siis ei jää kahjuks muud üle, kui sobiva(ma) töögraafikuga töö leida.

Arusaamatuks jääb, mis puhkust teemaalgataja taga ajab? Kuidas seda jagama peaks? Et igal hommikul kasutada 30min puhkust korralise arvelt, et lapse lasteada saaks viidud? Seadus näeb ette vähemalt kord aastas järjestikuselt kahe nädala pikkuse perioodi kasutamist puhkusena. Tööandjal pole kohustust puhkust jupitada, eriti veel sellisel kujul ja eesmärgil. Ma kujutan ette, et selline ettepanek naerdaks kohe välja.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 20:45; 02.06 22:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )